Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika olywka

olywka

#7074244 Napisano: 13.01.2023 11:11:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dużo osób chwali się kawą Jacobs z ITM,
ale nikt nie chwalił się odkurzaczememotka
Czy nikt nie wygrał, a może nie informowali jeszcze?
U mnie 0/2 emotka

Też jestem zażenowany swoim talentem pisarskim (0/1).  Ja - matematyk z zawodu. A początkowo uwierzyłem w te "zdolności" pisarskie. Najpierw jedna nagroda, druga trzecia, a teraz o drobnicę ciężko. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nawet kawy nie umiem wygrać w itm (gdzie sklepów tyle, co kot napłakał), a co dopiero mowa o 20 tysi od Avanti. O odkurzaczu nie marzyłem, ale na zestaw kaw dla Tatusia czekałem. Ano, czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Nie używałem rymów w zgłoszeniu, jak coś.

Podziwiam matematyka piszącego na konkursy, mój syn studiuje matematykę, ale on całkowicie niekonkursowy typ emotka   
Dorabiasz w konkursach dla rozrywki, bo matematycy na brak pracy nie narzekają? emotka

Ja też z zawodu matematyk (nie nauczyciel), ale wygrywać się udaje np. w kawach jacobs 1/1 (chociaż nie jestem wymiataczem w promocyjnych), kwestia pomysłu i weny  emotka
Konkursy to rozrywka, albo uzależnienie, które zaczęło się kilkanaście lat temu emotka

Ja też z zawodu ścisłowiec, a nie narzekam   emotka  o dziwo najlepiej idzie mi w konkursach promocyjnych oraz kreatywnych (opis). Moją zmorą są konkursy fotograficzne - tych nie lubie. Myślę że zawód nic nie ma do rzeczy i idzie bardzo dużo wygrać nie mając wykształcenia humanistycznego  emotka  Rymuje, promuje i często wygrywam i nie mówię tu tylko o ochłapach  emotka   Wyświetl w wątku >>

olywka

#7073206 Napisano: 09.01.2023 10:32:05 w co chcielibyście wygrać?
W zeszłym roku śmieszkowałam tutaj, że może jakieś auto albo mieszkanie chciałabym wygrać  emotka  auto się udało, wiec smieszkuje dalej! Mieszkanie z większym metrażem - może w 2 edycji mieszkań z biedronki  emotka  (jeśli akcja się powtórzy) albo domek w górach z Almette ?
Ponadto bardzo chciałabym wygrać voucher na wakacje, ps5, laptopa i sporo pieniędzy emotka  Najlepiej liczonych w tysiącach złotych tudzież euro 🤣 Wyświetl w wątku >>

olywka

#7067651 Napisano: 12.12.2022 14:59:15 w Kupię...
zalando -150 zł emotka  Może być kilka kart/voucherów emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7055966 Napisano: 26.10.2022 08:56:38 w SZUKAM....
Szukam osoby, która chciałaby oddać żel z UZdrovisko bo np. Nie będzie w stanie odebrać dziś nagrody  emotka  zapomniałam zagrać, a zależało mi 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7055419 Napisano: 24.10.2022 09:01:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kupię koszulkę lech "Nie śpię trzymam poziom" r. XL

Osoby chętne na sprzedaż proszę o wiadomość na priv od razu z ceną  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7052313 Napisano: 11.10.2022 09:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolzek napisał(a):

Czy z Imprezuj Stylowo można juć sprawdzać wygrane zgłoszenia na stronie? Czy jeszcze nie podpięte? https://imprezujstylowo.pl/

Można. Ja miałam tam informacje przed 8,a maila nadal brak emotka Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

olywka

#7050355 Napisano: 30.09.2022 21:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Wzajemnie emotka  przyszło mi dzisiaj ogarnąć zgłoszenia za cały weekend...a czasu do północy tak niewiele emotka

Też jestem w tym "klubie", właśnie piszę "na łeb, na szyję" wszystko, co mi się dzisiaj kończy, a paragony leżały tyle dni na stoliku.

Ja dla podkręcenia emocji jeszcze się  zdrzemnęłam i dopiero teraz dołączam do tego maratonu emotka  Good luck! emotka

Spoko emotka ! Jestem z Wami emotka ! Nic na mnie nie działa tak dobrze i motywująco jak deadline emotka  Jak ja uwielbiam te końce miesiąca <3 P.S. 5 prac konkursowych już za mną emotka   Wyświetl w wątku >>

olywka

#7050350 Napisano: 30.09.2022 21:48:06 w Paragony na trwające konkursy
Kupię lewiatan danio emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7048381 Napisano: 21.09.2022 22:44:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lodówka turystyczna corona z konkursu żabki emotka  Myślałam, że po takim czasie, tam już nie ma na co liczyć... Wyświetl w wątku >>

olywka

#7047731 Napisano: 19.09.2022 08:46:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Ciekawe, po co piszą na stronie KitKata, żeby zachować opakowanie. W przypadku niewygrania natychmiastowego rozsądnie to wyrzucić to kosza (?) Czy jeszcze się łudzić? emotka

Ja póki co zostawiłam ale też mnie to dziwi i nie widzę w tym sensu 😅  żadnych danych, nikt się nie chwalił, a nagród sporo. W regulaminie prośbą o zachowanie opakowań, głównych nie ma są tylko natychmiastowe i nie widziałam informacji co w przypadku nagrod nierozdanych. 

A opakowania trzymam w nadziei, że coś zmieni albo sprawa się jakoś wyjaśni albo coś doprecyzują w regulaminie, np. Dodadza informacje z prośbą o zachowanie opakowania w przypadku wygranej, aż do momentu otrzymania nagrody  emotka   Wyświetl w wątku >>

olywka

#7047730 Napisano: 19.09.2022 08:40:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Jak myślicie, która strefa w ogólnopolskim Kubusiu cieszyła się największym zainteresowaniem?

Ja parę razy w naukowej sie zgłaszałam  emotka   artystyczna totalnie mi nie odpowiadała, a sportowa była mało kosząca emotka  

Podejrzewam, że większość pewnie ma podobne przemyślenia i w naukowej oraz sportowej można spodziewać się większej konkurencji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#7047263 Napisano: 15.09.2022 22:16:54 w Czy informują/ informowali?
katee14 napisał(a):

Do kiedy miał informować Ballantines na Fb. Nie do wczoraj?

Kojarzy mi się coś, że do 20 mają czas emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#6881196 Napisano: 07.09.2022 19:24:02 w moje dzisiejsze wygrane :)

olywka

#6875291 Napisano: 10.08.2022 13:11:48 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

osiek16 napisał(a):

Żemagie1982 napisał(a):

Walizki z Nivea poszły za jednym zamachem?

Też jestem ciekawa 😊😊

Maila mam z 12:14

U mnie mail z tej samej godziny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#6875158 Napisano: 09.08.2022 18:50:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Basniowa napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

BelciaIzabelcia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Szukam informacji co to za konkurs/loteria Haribo. Nie mam dostępu do zapowiedzi


ale u nas w zapowiedziach nie ma info zadnego

Jest, na 26 stronie, zapowiedź dodała Domika. 



oki to ja przegapiłam 

A wiadomo jakie beda reguly gry? emotka  

Wyświetl w wątku >>

olywka

#6871683 Napisano: 22.07.2022 09:13:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

rooney napisał(a):

notta napisał(a):

rooney napisał(a):

Myślałam, że mam jakieś blokady sms-ów premium, ale nic takiego nie widzę w mój orange 😒

zobacz czy masz ustawiony jakiś limit na smsy premium. Kiedyś pamiętam przy nowych starterach orange Pani na infolinii mi tłumaczyła, że należy doładować konto minimum 10zł żeby odblokować usługi premium. Nie wiem czy nadal obowiązuje ta zasada. Kiedyś tak było z nowymi starterami. Masz aplikację orange? Zobacz może tam coś masz ustawione

Dzięki, własnie grzebałam wczoraj w "Mój Orange" i nic nie znalazłam... przy wszystkich limitach jest opcja WŁĄCZ. 

Kontakt z doradcą nakreślił sytuację - trzeba faktycznie doładować za 10 zł, żeby wysłać sms za 50 gr. Zużyję obecne środki i zamykam to konto, Orange to jakiś żart emotka

Ja mam w Play podobnie, jak na koncie jest poniżej 5 złotych to nie wysyła smsów premium

U mnie z kolei jest problem, że przy około 300 znakach wiadomość z SMS przechodzi w MMS emotka   Przez co organizatorzy nie posiadają go  w swojej bazie.  Będę musiała troszkę pogrzebać w ustawieniach i zobaczyć czy to też da radę gdzieś zmienić  emotka  dobrze, że w większości konkursów jest ograniczenie do 160 znaków emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#6871628 Napisano: 21.07.2022 20:10:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

olywka napisał(a):

W konkursie JemyJemy jest wzmianka o kserokopii paragonu. Czyli dobrze rozumiem, że oryginał zostawiam sobie w domu emotka  ? Po raz pierwszy widzę, by prosili o ksero, a nie oryginał temu wolę dopytać emotka

Tak, ta agencja zawsze życzy sobie ksero paragonu do oświadczenia.

Dzięki za odpowiedź emotka  Jednak jeszcze sporo kwestii konkursowych jest w stanie mnie zaskoczyć emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

olywka

#6871625 Napisano: 21.07.2022 20:02:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie JemyJemy jest wzmianka o kserokopii paragonu. Czyli dobrze rozumiem, że oryginał zostawiam sobie w domu emotka  ? Po raz pierwszy widzę, by prosili o ksero, a nie oryginał temu wolę dopytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#6871624 Napisano: 21.07.2022 20:00:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czyli jak teraz zagrałam w tym whiskas i wygrałam tylko piosenki dla kota, to np za kilka dni może się okazać, że wygram innego dnia 2500 zł lub główna 25000? 

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olywka

#6870992 Napisano: 19.07.2022 11:19:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

Wysyłali nagrody z Monstera Lidl?

Nadal czekam Wyświetl w wątku >>
0 0