Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#6688106 Napisano: 05.03.2020 14:51:30 w Informują
Informują z Konkurs "Parodontax w Drogeriach Hebe"

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
Smolar. Parodontax w Hebe Wyświetl w wątku >>

pikawka

pikawka

#6687834 Napisano: 04.03.2020 16:09:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

Kupiłam w Biedronce żywiec zdrój z etykietą z Krainy lodu, ale na paragonie mam woda żzdrOJ0,5l myślicie, że w razie wygranej uznają takie coś, czy sobie lepiej odpuścic emotka

Też miałam z biedronki z opisem, który nic nie mówił. Ale masz 0,5 więc ja bym grała.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6687760 Napisano: 04.03.2020 14:33:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silvia8 napisał(a):

luki28 napisał(a):

pink086 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy w Nivea Lidl wygrał ktoś tekstem powyżej 160 znaków?

Ja pisałam wszystkie długie i nic️

U mnie tak samo

U mnie taka sama sytuacja.

Ja też powyżej. Trochę przekroczyłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6687710 Napisano: 04.03.2020 12:58:05 w Informują
Informują z Wygraj rower z Lazy Wheel! 18+

Rodzaj powiadomienia: Wyniki (zdjęcia) na stronie.
Dodatkowe informacje:
Za miesiąc luty. Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6687583 Napisano: 03.03.2020 20:56:05 w Smolar
forrrum napisał(a):

kokii napisał(a):

Na kreatywnych jaki typ odpowiedzi lubi Smolar? Rymowanki? Czy proste odpowiedzi, może z jakąś puentą?

Wygrasz zarówno jednym jak i drugim, o ile Smolar uzna twórczość za wystarczająco kreatywną. emotka

Ja wygrałam rymowanka ale też uważam, że to nie ma znaczenia
 Musi być to cos....wg nich... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

pikawka

#6687343 Napisano: 03.03.2020 08:30:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Pytam z ciekawości, dużą mam konkurencję z gnieźnieńskiego Społem w konkursie Kubusia?
W Lewiatanie miałam wg mnie świetną odpowiedź, ale nie wygrałam. Teraz napisałam gniota w mojej ocenie i ciekawam czy bon dostanę.

Ja na Twój market to nie liczę.... tyle osób u mnie kupiło paragon, że szanse małe emotka  choć amooco zawsze o mnie pamiętalo teraz w lewiatanie na 3 zgłoszenia same pudła. Gdzie jeden w mojej ocenie świetny. Na twój market wysłałam dla zasady hehe 1 zgłoszenie...  Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6687065 Napisano: 02.03.2020 10:52:21 w Popraw sobie humor...
chaber20 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

nkba napisał(a):

chaber20 napisał(a):

Płakam o 1 w nocy przez Ciebie  emotka emotka emotka

a ja o 7:00 rano emotka

Dobrze że to łzy ze śmiechu. Ja też już dawno tak się nie uśmiałam.

Koleś z tą wyobraznią nadawałby się  do konkursów emotka  uśmiałam się  emotka
Usuwa włosy, godność i szacunek do samego siebie buahhaahhah hahaha hahaha  i w tym momencie wyobrazilam sobie mojego męża w tej sytuacji  emotka  umarłabym emotka  Dobrze, że nie ma takich pomysłów emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6686776 Napisano: 29.02.2020 21:17:17 w Popraw sobie humor...
forrrum napisał(a):

Kiedy w obcym mieście spotykasz taką sytuację... emotka


...prawidłową reakcją wydaje się taka decyzja emotka emotka



Mam nadzieję, że to nie Bydgoszcz emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6686771 Napisano: 29.02.2020 20:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkursjusz napisał(a):

nivea lidl - jedno słowo mam przypadkiem z polskimi znakami, reszta bez. bez problemu czy wysłać ponownie w całości bez pl znaków?

Ja bym zostawiła. Polski znak wydłużył Ci wiadomość a tutaj nie ma ograniczenia znakow. Więc powinno być ok. 
Czy mam rację?? emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6686632 Napisano: 29.02.2020 08:16:10 w SZUKAM....
antylopia napisał(a):

W konku lidl nivea numer paragonu to ten na górze po prawej stronie?

Tak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6686614 Napisano: 29.02.2020 00:27:17 w Dziś cieszę się z.....
forrrum napisał(a):

Cieszę się z czasu, który się dziś dla mnie cofnął... emotka
Fani muzyki zwarli szyki wraz z głuchymi jak pień,
a każdy z nich się opętańczo darł!
Hip, hip i hura, hura!
Tańcem rozgrzane łydki
złotą lycrą iskrzą się
Wkoło same chętne myszki,
a już nas wygania cieć...
A mnie nie chce się iść do domu!
A mnie nie chce się wcześnie spać!
Ja haruję pięć dni w tygodniu,
Mam ochotę dziś czadu dać!
Ludzie są po to, żeby żyć i tańczyć!
Ludzie są po to, żeby mogli walczyć!
Ludzie są i nie będą nigdy lepsi.
Ludzie są... Tacy są...


I pomyśleć, że mogłam dziś tam być. No niestety, nie udało się. Strasznie dalekie miejsca mnie odstraszyły. Chyba powinnam żałować... Zazdroszczę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6686546 Napisano: 28.02.2020 16:20:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Czy znajdzie się jakaś miła duszyczka i podpowie, czy Versus lubi lokowanie produktu?

Raz gralam i raz wygrałam. Nie lokowałam  produktu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6686432 Napisano: 28.02.2020 11:24:02 w Kupię...
Kupię bon do apart 100 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6686422 Napisano: 28.02.2020 10:57:23 w Auchan
nanajka81 napisał(a):

bruce napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja tam się bardzo cieszę, że wygrałam. Nie stracę całego dnia, bo do dwóch miejsc odbioru mam 150 km. Paliwa stracę za 100 zł. A myśle, że do auta combi się zmieści. Także nie dramatyzujmy.

Dokładnie.  emotka
Ja bym szans nie miała, stare i ciasne auto, do tego po remoncie na gaz, zatem koło zapasowe prawie cały bagażnik zajmuje, trzeba by nam wynajmować inne, dużo większe. O paliwie nie wspominam nawet.  emotka  Przekonana byłam, że odbiór będzie chociaż w sklepie zakupu.  emotka

ja właśnie też miałabym duuuży problem żeby taką pralkę przywieźć - jedyne co żałuje to że nie udało mi się wygrać zestawu do prania emotka bo prania to tu mam ciągle dużoooo

A ja auto mam duże i lubię jeździć więc z chęcią bym się przejechała gdzieś i przy okazji zwiedziła. emotka  A pralka przeszła mi kołonosa....oooo i smuteczek też był z powodu porażki. Nie ma co marudzić bo co niektórzy zazdroszczą  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6686369 Napisano: 28.02.2020 09:51:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashanti napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Rimmel hebe. 
Czy z Waszego doświadczenia Nairobia lubi dłuższe czy krótsze odpowiedzi....? Nie jest mi zbytnio znana ta agencja  emotka

Ktoś coś? emotka

Ja u nich głównej co prawda nigdy nie wygrałam, ale jeśli chodzi o drobniejsze - wygrywaly średniej długości teksty (np. 300/500), choć sama długość nie ma chyba aż takiego znaczenia  emotka  u mnie zwyciężyły odp mocno jajcarskie  emotka

Dziękuję. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

pikawka

#6686335 Napisano: 27.02.2020 23:24:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
forrrum napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Rimmel hebe. 
Czy z Waszego doświadczenia Nairobia lubi dłuższe czy krótsze odpowiedzi....? Nie jest mi zbytnio znana ta agencja  emotka

Ktoś coś? emotka

Tak. emotka

Jesteś w stanie rozwinąć......? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6686329 Napisano: 27.02.2020 22:48:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Rimmel hebe. 
Czy z Waszego doświadczenia Nairobia lubi dłuższe czy krótsze odpowiedzi....? Nie jest mi zbytnio znana ta agencja  emotka

Ktoś coś?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6686322 Napisano: 27.02.2020 22:04:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

domika napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy w konkursie Lidl Niva jest ograniczenie znaków ? Nie widzę ! Może Ktoś jest bardziej doinformowany?

W regulaminie nic na ten temat nie pisze

czytałam regulamin, jest w nim wzmianka, o koszcie sms i nic o jego wielokrotności emotka Może Ktoś wysyłał i wie???

Wysłałam powyżej 160. Dostałam potwierdzenie.  Wyświetl w wątku >>
0 0