Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#6682038 Napisano: 12.02.2020 13:57:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Muszę odesłać potwierdzenie odbioru nagrody. Wymagają nr dowodu i PESEL. Czy PESEL jest obowiązkowy?   Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681953 Napisano: 12.02.2020 10:29:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

co najtaniej wychodzi do loterii Auchan-chodzi mi o ich markę własną?

chusteczki, siatka foliowa itp...

Kupiłam odżywkę  za 4 zł.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681935 Napisano: 12.02.2020 09:18:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rower emotka  lazy wheel. Kurier tnt. Czarny  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6681859 Napisano: 11.02.2020 20:22:00 w WC - rozmowy o wszystkim
kajmak napisał(a):

Witam, siedzę już tu prawie od miesiąca, więc pora zacząć się trochę udzielać. Nie znalazłem żadnego wątku do przedstawienia się więc pozwolę sobie zrobić to tutaj. Mam na imię Adam, ostatnio (po dłuższej przerwie) zacząłem trochę bardziej bawić się w konkursy. Poza jakimiś cenzurarelami nic ciekawego mi nie wpada (miejmy nadzieję że do czasu  emotka ), dotychczasową największą wygraną był bilet na mecz 1/4 LM z gotóweczką na przelot (od Avanti) jakieś 4 lata temu. Wszystkim życzę jak najczęstszych przypływów weny i jak najlepszego wyczucia czasu  emotka

Witam.  emotka  Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681842 Napisano: 11.02.2020 19:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy miał ktoś problem z Somat i wysłaniem odpowiedzi?

Cały czas:
Twoja odpowiedź zawiera niedozwolone słowa...
nie wiem co jest nie tak emotka

Może masz słowo, w którym kryje się przekleństwo? Jak w podsłuchuje. Albo jakiś niedozwolony znak? Np. - albo ".

no nie ma
ruch, zuch... chyba że to im nie pasuje emotka
znaków też nie ma emotka
chyba, że słowo SOMAT im nie pasuje

Zobacz czy po mailu, imieniu itp nie masz pozostawionej spacji. Mi nie przechodzi jak jest jakaś spacja po danych osobowych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681801 Napisano: 11.02.2020 16:40:41 w Biedronka
bethan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

A te tańsze to tez są odpowiednie na konkurs?
w gazetce pisze: kup jeden z poniższych trzech produktów... 
nie ma tych tańszych wymienionych 


Pianki są po 5.99, żele 14.99 zł.

Gdzie u Was były te produkty. Obeszlam całą biedronkŕ 3 razy i nic....A mąż  chce piłkę  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681368 Napisano: 10.02.2020 11:15:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

w jakiej cenie sa tabletki Somat w Kauflandzie?

Kupiłam sol za 7 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681235 Napisano: 09.02.2020 19:21:36 w Wkurza mnie...
kukuleczka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Kilka dni temu sprzedałam toster smeg za 400 zł. 
Mialam wyatawione na olx i Pani poprosiła czy wystawie na allegro. Pokryła dodatkowa prowizje allegro i przesyłkę. Pytałam czy jest pewna itp. Jednak ludzie się boją z olx kupować. Sama kupuje tylko na allegro  emotka  
Toster miałam wystawiony chyba 2 dni. Szok. Jaki express  emotka

Boją się kupować tych droższych rzeczy, co w sumie zrozumiałe.
Ale trafiła Ci się naprawdę fajna kupująca, bo u mnie nikt nie chce się zgodzić na dodatkową opłatę prowizji. Swego czasu można było to ominąć podwyższając koszty przesyłki, ale teraz prowizja już jest także uwzględniając koszt wysyłki co jest mega lipą i zgodzę się, że sprzedawanie na allegro już jest coraz mniej opłacalne w szczególności tych droższych rzeczy emotka

Oj tak trafiła mi się. Myślałam, że będę się bujać z tym testerem a sprzedałam w kilka dni.  emotka  I To Za Fajne Pieniądze  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6681222 Napisano: 09.02.2020 18:19:07 w Wkurza mnie...
Kilka dni temu sprzedałam toster smeg za 400 zł. 
Mialam wyatawione na olx i Pani poprosiła czy wystawie na allegro. Pokryła dodatkowa prowizje allegro i przesyłkę. Pytałam czy jest pewna itp. Jednak ludzie się boją z olx kupować. Sama kupuje tylko na allegro emotka  
Toster miałam wystawiony chyba 2 dni. Szok. Jaki express  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6681027 Napisano: 08.02.2020 15:25:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=edzia21]
pikawka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pikawka napisał(a):

W bydgoskim Auchan /persil, ktoś już chyba wygrał pralkio suszarkę  emotka  bo stoi atrapa emotka emotka

To nie jest atrapa, tylko normalna pralka z nadrukiem imitującym przód pralki. W Wałbrzychu jest tak samo emotka

Atrapa w Fordonie. Normalnie mogłam ja rękę podnieść. Kartonik. I bardzo malutka  emotka

Aaa...to slabo. Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681024 Napisano: 08.02.2020 15:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

pikawka napisał(a):

W bydgoskim Auchan /persil, ktoś już chyba wygrał pralkio suszarkę  emotka  bo stoi atrapa emotka emotka

To nie jest atrapa, tylko normalna pralka z nadrukiem imitującym przód pralki. W Wałbrzychu jest tak samo emotka

Atrapa w Fordonie. Normalnie mogłam ja rękę podnieść. Kartonik. I bardzo malutka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6681018 Napisano: 08.02.2020 14:59:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W bydgoskim Auchan /persil, ktoś już chyba wygrał pralkio suszarkę emotka  bo stoi atrapaemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6680959 Napisano: 07.02.2020 23:02:21 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Półtora roku temu odwiedzili nas znajomi mojego męża z 4letnia wówczas córka. Są z zagranicy, więc nie mieli włączonego internetu w komórkach, a my jeszcze światłowodu nie mieliśmy podpiętego. Dzieciak dzień w dzień ryczał i kwiczał, że chce wracać do domu, bo tu Internetu nie ma... A na brak atrakcji nie mógł narzekać: były zabawki, proste gry, pies, piaskownica i wielki plac zabaw obok.

Bo to jest już uzależnienie  emotka  dramat, porażka rodziców niestety  emotka  my się strasznie bronimy przed tym emotka

Ciekawe jak ekonkursy  tak by padły przez tydzieñ  



Umarłabymemotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6680933 Napisano: 07.02.2020 20:59:52 w Kupię...
Kod do Cinema City  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6680927 Napisano: 07.02.2020 20:32:58 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Półtora roku temu odwiedzili nas znajomi mojego męża z 4letnia wówczas córka. Są z zagranicy, więc nie mieli włączonego internetu w komórkach, a my jeszcze światłowodu nie mieliśmy podpiętego. Dzieciak dzień w dzień ryczał i kwiczał, że chce wracać do domu, bo tu Internetu nie ma... A na brak atrakcji nie mógł narzekać: były zabawki, proste gry, pies, piaskownica i wielki plac zabaw obok.

Bo to jest już uzależnienie  emotka  dramat, porażka rodziców niestety emotka  my się strasznie bronimy przed tymemotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6680919 Napisano: 07.02.2020 20:01:20 w WC - rozmowy o wszystkim
Moje 4 letnie bliźniaki na tablecie nie potrafią nic. Bo mamy tablet od grudnia i oni nie mają do niego dostępu emotka  Na komórce mieli gry edukacyjne tylko jak byliśmy w szpitalu bo już z nudów wsriowalam. Poza tym nie dostają komórek do zabawy, nie grają. Jedynie co czasem chcą żebyśmy im zdjęcia pokazali lub figurki ninjago na ali więc czasem im pokazujemy i oglądamy. I to na tyle. Zdaje sobie sprawę, że pewne rzeczy są nieuniknione Ale razi mnie gdy takie małe dzieci siedzą na komórce non stop, żeby rodzice mieli spokój. Sytuacja z środy. Czekaliśmy w poczekalni do pediatry. Wchodzi przed nami mama z dzieckiem Koło 5 lat. Dziecko w ręku komórka, na której grał nawet wchodząc już do gabinetu... emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6680877 Napisano: 07.02.2020 17:47:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonecznik1309 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Ale ten persil znika ze sklepów.


74 pralki do wygrania o zgłoszeń milion emotka

Oby dla mnie cos jutro zostało  emotka emotka

Jest jeszcze sporo  emotka

W którym?  emotka  chyba będzie mi wygodniej do Fordonu podjechać   emotka

W Fordonie zostaw trochę dla mnie emotka

Ja skromnie. Tylko 3emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6680859 Napisano: 07.02.2020 16:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Ale ten persil znika ze sklepów.


74 pralki do wygrania o zgłoszeń milion emotka

Oby dla mnie cos jutro zostało  emotka emotka

Jest jeszcze sporo  emotka

W którym? emotka  chyba będzie mi wygodniej do Fordonu podjechać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6680855 Napisano: 07.02.2020 16:48:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Ale ten persil znika ze sklepów.


74 pralki do wygrania o zgłoszeń milion emotka

Oby dla mnie cos jutro zostało  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6680730 Napisano: 07.02.2020 10:08:07 w SZUKAM....
@trampek, napisał(a):

Szukam osoby która pracuje w zlobku lub zna się na nowych zasadach do przyjmowania w przedszkolu lub zlobku proszę na priv mam kilka pytań będę wdzięczna emotka  

Spytaj prosiaczek! Ona będzie wiedzieć.  Wyświetl w wątku >>
0 0