Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#6676317 Napisano: 22.01.2020 23:32:28 w Kupię...
Kupię 2 kody na nadanie paczki inpost paczkomat.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6676296 Napisano: 22.01.2020 22:16:40 w Dziś cieszę się z.....
buziolek napisał(a):

Mój Mąż, Superbohater bez peleryny, dziasiaj w pracy uratował kolegę. Chlopak spadł ze schodów, nie dość że stracil przytomność to okazało się ze nie oddycha, ani serce nie bije. Jako jedyny zachował zimną krew, rozpoczął reanimacje, na szczęście udaną. Niestety chłopak jeszcze przytomności nie odzyskal, ale najważniejsze ze funkcje życiowe przywrócone. Mąż w szoku po całej sytuacji, niby każdy wie jak robi się reanimacje, ale w praktyce inaczej to wygląda niż jak naprawdę zdasz sobie sprawę że ludzkie życie w tym momencie zależy tylko od Ciebie, liczy się każda minuta, sekunda jak serce się zatrzyma. Jestem bardzo dumna z Męża bo na 8 osób tylko on podjął się ratowania, wszyscy inni zaczęli panikowac. Mam nadzieję że wszystko skończy sie dobrze, ze upadek nie spowodował uszkodzeń mózgu i szczęśliwie wróci do rodziny i do pracy. Tyle emocji dzisiaj że nie zasnę i wiem ze Mężowi też ciężko po takiej sytuacji, ale jeszcze bardziej zacznie się doceniać to co mamy, bo dzisiaj jesteśmy, a jutro może nas już nie być. Najcenniejsze co mamy to życie.   

Wielki szacunek dla Memotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6676112 Napisano: 22.01.2020 14:24:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
 Nagroda II stopnia (plecak kanken) -Szwedzki z natury - Absolut  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6676111 Napisano: 22.01.2020 14:20:23 w Informują
Szwedzki z natury, Absolut. Mail  Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6676105 Napisano: 22.01.2020 13:50:09 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam kogoś kto wygrał Słuchawki Minionki Pop Carl i je użytkuje ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6676035 Napisano: 22.01.2020 10:47:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nimm2/mamba c4. Czy zamupu mozna dokonac w c4 express? W reg. jest napisane dowolny sklep sieci Carrefour... wiec ?

Ktoś pisał, że w Carrefour express ilustrowany widział ulotki. No i  dowolny to dowolny. A co Ty dzieci tak niezdrowo karmić będziesz ;) 

Wszystkie C4 biorące udział w Loterii są w oddzielnym pliku na stronie. 

Nie chcę przeginaćemotka  Ale gdzie ta lista? Ani na stronie smolara ani na Carrefour nie mogę znaleźć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6676029 Napisano: 22.01.2020 10:37:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nimm2/mamba c4. Czy zamupu mozna dokonac w c4 express? W reg. jest napisane dowolny sklep sieci Carrefour... wiec ?

Ktoś pisał, że w Carrefour express ilustrowany widział ulotki. No i  dowolny to dowolny. A co Ty dzieci tak niezdrowo karmić będziesz ;) 

Werters dla mamusi mamba dla dzieci emotka  lubią gumy i czasem kupuję emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6675994 Napisano: 22.01.2020 09:01:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nimm2/mamba c4. Czy zamupu mozna dokonac w c4 express? W reg. jest napisane dowolny sklep sieci Carrefour... wiec ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6675949 Napisano: 21.01.2020 21:05:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
T mobile konkurs. Mają wg. regulaminu 60 dni na rozstrzygnięcie. Czy rok temu tez był podobny? I ktoś orientuje się po jakim czasie były wyniki?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6675930 Napisano: 21.01.2020 20:02:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

kordula84 napisał(a):

Hej czy ktoś grał w Absolucie  Szwedzki z natury? Konkurs do 19.01 na stronie piszą że zakończony i gratulują wygranym a jak do nich napisałam to odpisali że laureaci zostali powiadomieni wg regulaminu. Ja się pytam  w jeden dzień?

No to dość dziwne, rzeczywiście jest tam na stronie konkursu, że zwycięzcom gratulują, ale ponad 150 nagród i NIKT z forum??? Wg. regulaminu mieli powiadamiać do 14 dni od zakończenia. Ja również wysyłałam 19 moje zgłoszenie.

W jeden dzień przeanalizował zgłoszenia i już zdążyli powiadomić.... zalatuje przekręcikiememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6675860 Napisano: 21.01.2020 17:37:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tymbarkowax3 napisał(a):

Ja wyslalam kilka zgłoszeń na absoluta, ale brak jakiejkolwiek wiadomości. Dziwne, ze tak szybko poinformowali wszystkich

Też wysłałam 1 zgłoszenie z paragonem...kpina jakaś, przecież on się dopiero skończył.... Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6675724 Napisano: 21.01.2020 12:42:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Hahaha ja rok temu wygrałam w Starach i teraz też próbuje. Póki co jedno zgłoszenie wysłałam  ale jeszcze pewnie ze 3 wyśle. A co tam. Nie znam umiaru  emotka


O Ty bezduszny hurtowniku, wstydziłabyś się! Za pokutę pójdziesz natychmiast do sklepu i wydasz 200 zł na produkty konkursowe, a paragony z zakupów spuścisz w toalecie emotka

Hhahahaahahhahaah hahahahaah hahahahahahahaha Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

pikawka

#6675723 Napisano: 21.01.2020 12:41:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

A może po wszystkim ktoś po prostu chciałby tylko wiedzieć czy jego odpowiedz była choć w połowie zbliżona do tej wygranej? 

A kto by nie chciał tego wiedzieć... jak czytam MDW i widzę, że ktoś wygrał jakaś extra nagrodę czy główna to też mnie ciewosc zżera jaki wierszyk, jaki styl. W kilku agencjach nigdy nie trafiłam i z chęcią bym usłyszała wskazówki. No ale uczyć się trzeba na swoim doświadczeniu. Co zrobić. ..
Każdy chce wygrać...po to gramy!  Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6675717 Napisano: 21.01.2020 12:35:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

szczupak napisał(a):

a z tej Milki w Biedrze to  coś mało osób wygrała z tych 2 pozostałych dni ..
po pierwszym dniu kilka osób się pochwaliło, a teraz,  tak mi się wydaje, coś kiepsko


Pewnie się nie chwalą bo zaraz by mieli 10 maili pt. Jak to zrobilas, jaki wierszyk, pochwal się emotka


Albo "Przecież wygrałaś kartę w ubiegłym roku po co teraz grałaś nie znasz umiaru czemu nie dasz szansy innym?!" emotka

Hahaha ja rok temu wygrałam w Starach i teraz też próbuje. Póki co jedno zgłoszenie wysłałam  ale jeszcze pewnie ze 3 wyśle. A co tam. Nie znam umiaru emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6675709 Napisano: 21.01.2020 12:21:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

a z tej Milki w Biedrze to  coś mało osób wygrała z tych 2 pozostałych dni ..
po pierwszym dniu kilka osób się pochwaliło, a teraz,  tak mi się wydaje, coś kiepsko

Pewnie się nie chwalą bo zaraz by mieli 10 maili pt. Jak to zrobilas, jaki wierszyk, pochwal się emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, agakaz2 0

pikawka

#6675673 Napisano: 21.01.2020 11:06:52 w Avanti
magdalena-chili napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Pojawiły się wyniki STAR za zeszły tydzień:
2020-01-13 Helena M.
2020-01-14 Piotr C.
2020-01-15 Wojtek O.
2020-01-16 Maria B.
2020-01-17 Robert B.
2020-01-18 Monika O.
2020-01-19 Bartosz J.

ciekawe czy B. i O. to małżeństwa... emotka  

Jeśli tak to jakie to ma znaczenie. Jakbym miała patent to i na męża i babcię bym grała  emotka Wyświetl w wątku >>
1 zubi 0

pikawka

#6675672 Napisano: 21.01.2020 11:04:56 w WC - rozmowy o wszystkim
takaja86 napisał(a):

Mi również pomogła zielonaszpilka  w konkursie fantasii i magie1982 chciała zdradzić czym wygrała w captain jack ja także pomogłam dziewczynom w konkursie fantasii wysyłając im zdjęcie które u mnie wygrało. Ja zrobiłam mnóstwo zdjęć i zajęło mi tydzień żeby wygrać i dzięki właśnie sugestiom zielonejszpilki to się udało. Gdyby ktoś mnie o coś poprosił to bym pomogła bo uważam że nie muszę mieć monopolu na wygrywanie w danej agencji ale to oczywiście moje zdanie. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę

O tak...to ja przyznaję, że zielonaszpilka potrafi się podzielić wiedzą. Pomaga! emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6675652 Napisano: 21.01.2020 10:31:45 w WC - rozmowy o wszystkim
mama-l-k-m napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Dobrze ale po co tyle złośliwości napisałam że dotarło więc może dajcie już spokój. No ja zapytałam i to może mój największy błąd jaki zrobiłam 

Osobiście nie widzę złośliwości w odpowiedziach, które otrzymałaś. Każdy ładnie wytłumaczył dlaczego raczej nie powinnaś spodziewać się, że ktoś udzieli Ci tak cennych informacji emotka  Temat zakończony, życzę i Tobie i sobie, żebyśmy w końcu rozgryzły gusta tej agencji emotka

Jestem na forum od ponad roku i są osoby które potrafią bezinteresownie pomóc w wiadomości prywatnej. 
Często na PW wymieniam się zdjęciami co wygrało a czym się nie udało. Mi to pomaga, innym również. Dzięki jednej forumowicze zagrałam w grudniu w Ferrero i wygrałam 4 razy choć nie liczyłam bo konkurs był organizowany bez wymaganego paragonu emotka
Do konkursów podchodzę na luzie - czasami jest mi przykro jak się nie uda. Cieszę się z Waszych wygranych kiedy dzielicie się w wątku MDW. Przez ten rok rozwinęłam się ale niestety widzę że lepiej czasami wykorzystać sprawdzone zdjęcia niż grać nowościami emotka

takaja86 - jeżeli ktoś będzie miał ochotę Ci pomóc to odezwie się na PW a nie w wątku który mogą czytać nawet niezalogowani emotka  Ale każdy z nas musi liczyć na siebie i próbować, próbować do skutku a kiedy motywacja spada miło mieć wsparcie u innych z forum kiedy wpisują się w MDW że wygrali jednym zgłoszeniem emotka


 Nie dziwie się, że ktoś nie zdradza patentu bo sama mam jakieś swoje obserwacje wypracowane co do kilku agencji i ciężko jest to zdradzic. Jeśli chodzi o milkę to czytałam zwycięski wierszykemotka  więc jak ktoś chce to zdradzi na priv lecz nie możemy oczekiwać, że ta wiedza nam się należy. W mojej ocenie odpowiedź była fajna, lekka i przyjemna. Mi sie podobała mimo, że w mojej ocenie moje też były fajne. Ale to zawsze będzie subiektywna ocena agencji. Gusta są różne i czasem to jest trochę loteria co komu się podoba.  
Ostatnio dostałam od jednej forumowiczki zdjęcie, które wygrało główna nagrodę. Bylo gustowne i bardzo mi się podobalo. Zasłużona wygrana. Fajnie, ze ktoś się swoją wiedzą podzieli bo to zawsze jest jakaś wskazówka i inspiracja... Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6675610 Napisano: 21.01.2020 09:09:51 w Pomocy!!!!
Czy ktoś ma może jakieś konkursy, których nie ma w bazie a nie chce mu się wprowadzić? Zaraz mi wygaśnie dostęp do zapowiedzi a co wprowadzam konkurs to jest w bazieemotka  może ktoś poratuje?emotka


Nieaktualne. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6675418 Napisano: 20.01.2020 16:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam 'problem' z konkursem BOUNDUELLE w C4 emotka .
Dzwonili do mnie i usłyszałem wyraźnie że wygrałem TOSTER - i tak sobie zapisałem.
Nie przeglądałem konkursow wtedy, nie sprawdzałem strony tego konkursu więc nie mogłem mieć podtekstu że to co widzę wygrywam.
Dziś mam email że wygrałem patelnię a nie toster i źle wypełniłem oświadczenie emotka
Telefonu o 16:26 nikt ie odbiera emotka  - co c tym zrobić


pozdrawiam
Krzysztof

Dzwon jutro od 10.00 na ten numer, z którego Cię informowali. Może dziewczyna, która dzwoniła pomyliła się  emotka

Swoją drogą można się wkurzyć. Gdyby Informowali mailem to byłaby podkładka emotka  A tak to nie udowodnisz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0