Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#6661105 Napisano: 26.11.2019 15:48:02 w WC - rozmowy o wszystkim
sasaaabp napisał(a):

kilka miesięcy temu czytałem o zamknięciu części sklepów Tesco, a teraz czytam, że Tesco ma całkowicie zniknąć z Polski. 

w sumie sporo konkursów było z Tesco. i druga sprawa, rozumiem,że warto jak najszybciej wykorzystać bony do Tesco chociażby z konkursu Kropka Bordo, mimoże ich ważność jest do 2027 roku bodajże; )

W Bydgoszczy do końca roku tylko. Szkoda bo fajne ciuchy dla dzieci mają i dla dorosłych w sumie też  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6660903 Napisano: 26.11.2019 11:11:26 w Wkurza mnie...
vanillasky-2017 napisał(a):

Wczoraj w moim osiedlowym sklepie, kupiłam trzy produkty konkursowe na jednym paragonie. Kasjerka urwała mi fragment nr kasy fiskalnej. Poprosiłam na prawdę grzecznie i spokojnie, żeby na odwrocie napisała nr kasy i podbiła pieczątką sklepowa. Oczywiście foch i oburzenie, że po co mi to i w ogóle na co, że przecież widać NIP więc wszystko ok.Nie miała pieczątki i kazała mi przyjść dzisiaj.Przychodzę dzisiaj a ona wnerwiona. Jak przybijała pieczątkę oczywiście gderała dalej, że ona tego nie rozumie, że ja się czepiam i zawracam jej głowę.  Na koniec na cały regulator stwierdziła "to jest chore dla mnie". Już tej samej kasjerce kiedyś spokojnie próbowałam wytłumaczyć po co mi to, ale nie była w stanie tego ogarnąć. Już staram się tak rzadko w tym sklepie robić zakupy, ale akurat wczoraj nie miałam wyjścia. 
Nie pierwszy raz mam taką sytuację, że proszę o adnotację na odwrocie i nie ma z tym żadnego problemu. Wnerwiło mnie to dzisiaj okropnie. Pewnie mnie obgadają po osiedlu, że jakaś walnięta jestem emotka

Mi się zdarzyło całkiem ostatnio, że wyszedł paragon z połowa nieczytelna bo papier się kończył. Nie było widać połowy produktów. Powiedziałam, że potrzebuje paragon czytelny... w końcu mówię, że proszę mi zrobić zwrot i nabic ponownie. Miala skrzywioną minę no ale to już nie mój problem. Zajęło jej to minutę. Podziękowałam i po sprswie  emotka  rok grania w konkursy i robię się okropna... bez skrupułów walczę o prawidłowy paragon emotka emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6660894 Napisano: 26.11.2019 10:54:10 w Czy informują/ informowali?
Osłodź słotę Intermsrche czy były wyniki ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6660849 Napisano: 26.11.2019 09:18:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pokrzywa30 napisał(a):

pikawka napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Czy z Tyskie go w razie wygranej przychodzi od razu mail o wygranej czy jak? Na stronie jest tylko komunikat że zgłoszenie zostało zarejestrowane. 

Tak od razu przychodzi e mail 

Ech czyli lipa dziękuję za odpowiedź 

U mnie również 10 min temu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 rwas

pikawka

#6660846 Napisano: 26.11.2019 09:11:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pokrzywa30 napisał(a):

Czy z Tyskie go w razie wygranej przychodzi od razu mail o wygranej czy jak? Na stronie jest tylko komunikat że zgłoszenie zostało zarejestrowane. 

Tak od razu przychodzi e mail  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6660794 Napisano: 25.11.2019 23:38:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyskie chwilowo wygrałeś 2/0 ale spoko...lubię piwko z sokiem  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6660766 Napisano: 25.11.2019 21:52:43 w Kupię...
Kupię jakaś fajną NOWĄ zabawkę dla czterolatka  emotka  co macie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6660617 Napisano: 25.11.2019 17:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Sąsiadowi daj a nie wylewać chcesz  emotka emotka


pikawka napisał(a):

Ewentualnie mogę Ci dać mój adres. U nas się nie zmarnują. non stop ktoś wpada  emotka


A co ja poradzę, że u nas NIKT nie pije? emotka Dyć to nie moja wina! emotka

Booszeee widzisz i nie grzmisz  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

pikawka

#6660610 Napisano: 25.11.2019 17:20:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kermit napisał(a):

W sensie zostawiasz piwo pod sklepem? Też miałam taki pomysł, żeby gdzieś zostawić, ale zaraz doznałam paranoi, że jakieś dzieci to wezmą. Już wolę kupić paragon na forum.


Też tak mam, dawniej wolałam alkohol do toalety wylać. Aczkolwiek teraz jest wiele lokalnych grup typu Oddam jedzenie czy Foodsharing, więc np. piw Kozel przez takie właśnie grupy się pozbędę, przed Andrzejkami czy Sylwestrem nie powinno być problemu. Sprawdzając pełnoletność przy odbiorze flaszek emotka

Ewentualnie mogę Ci dać mój adres. U nas się nie zmarnują. non stop ktoś wpada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6660609 Napisano: 25.11.2019 17:19:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kermit napisał(a):

W sensie zostawiasz piwo pod sklepem? Też miałam taki pomysł, żeby gdzieś zostawić, ale zaraz doznałam paranoi, że jakieś dzieci to wezmą. Już wolę kupić paragon na forum.


Też tak mam, dawniej wolałam alkohol do toalety wylać. Aczkolwiek teraz jest wiele lokalnych grup typu Oddam jedzenie czy Foodsharing, więc np. piw Kozel przez takie właśnie grupy się pozbędę, przed Andrzejkami czy Sylwestrem nie powinno być problemu. Sprawdzając pełnoletność przy odbiorze flaszek emotka

Sąsiadowi daj a nie wylewać chcesz  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6660489 Napisano: 25.11.2019 14:11:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

Czy znak % w smsie konkursowym skraca jego długość? 

To jest jeden znak wg mnie. Polskie znaki śćą skracają mocno...a % to tak jak kropka czy przecinek. Tak mi się wydaje.  Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

pikawka

#6660017 Napisano: 23.11.2019 13:37:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony

Też nic nie znalazłam   emotka

I w gazetce jest nr telefonu oraz ,co trzeba napisać drobnym drukiem.Wszystko jest.

Można by się z resztą podzielić  info.... emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6660012 Napisano: 23.11.2019 13:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony

Też nic nie znalazłam   emotka

I w gazetce jest nr telefonu oraz ,co trzeba napisać drobnym drukiem.Wszystko jest.

Nie mam fizycznej gazetki online tylko.... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6659989 Napisano: 23.11.2019 11:00:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Czy ktoś na jakieś info odnośnie konkursu schwarzkopf w kauflandzie? Jest w gazetce informacja , a do wygrania iphony

Też nic nie znalazłam   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6659981 Napisano: 23.11.2019 10:23:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

gizoon napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ostatnio zauważyłam dużo łapek w dół się pojawiło to przez przypadek czy ktoś tak celowo daje przy zwykłych postach?

Przewijam stronę prawym kciukiem i kilka razy niechcący trafiłam akurat na łapkę w dół. Ale raczej w porę się orientiwałam i odklikałam  emotka

A jakie znaczenie mają te łapki? Ja nie zwracam na nie uwagi.

łapka w górę że coś Ci się podoba
nie mów że jak ktoś napisze że wygrał fajna nagrodę to nie widzisz ile jest łapek w górę?
łapka w dół to że coś Ci się nie podoba


Myślę, że Gizoon doskonale wie jakie jest zastosowanie łapek. Pytanie było Jakie mają znaczenie? Oprócz sprawienia komuś przyjemności lub leciutkiej przykrości w sumie żadne. Ja korzystam z aplikacji więc nawet nie widzę reakcji przy postach. Z ciekawości weszłam przez stronę i faktycznie (choćby w tym wątku) jakoś dużo tych łapek w dół i też w sumie nie rozumiem dlaczego. 

Patrzę i patrzę i widzę moje dwie.. emotka   zupełny przypadek przy przemijaniu strony  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6659908 Napisano: 22.11.2019 20:56:58 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

A komu sie udalo wygrac naprawde cenna nagrode typu auto lub 50 tysiecy? Sa wsrod nas prawdziwi zwyciezcy? U mnie wycieczka za kilka tysiecy emotka

Mojej bliskiej kumpeli mama wygrala Kia soul chyba z 8 lat temu w konkursie tele tygodnia czy jakiejś innej gazecie.  Nie gra w konkursy na codzien a tam wysłała jedno zgłoszenie wycięte z gazety  emotka  jeżdżą tym autem do dziś  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6659842 Napisano: 22.11.2019 18:20:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

pikawka napisał(a):

buziolek napisał(a):

73 paragony z tigera i 0 nagród  emotka

Łoooo matko  emotka  ja raptem 5.... emotka

u nas w domu 34 zgłoszenia, wygranych oczywiście brak

Jest rezerwa...może z niej cos wpadnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6659828 Napisano: 22.11.2019 17:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

73 paragony z tigera i 0 nagród  emotka

Łoooo matko  emotka  ja raptem 5....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6659773 Napisano: 22.11.2019 15:54:56 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):




Moja pierwsza strona.  emotka

Alleluja...mam... zmieniłem przypadkowo skórkęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6659764 Napisano: 22.11.2019 15:32:06 w WC - rozmowy o wszystkim



Moja pierwsza strona. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0