Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#6655874 Napisano: 10.11.2019 16:42:50 w WC - rozmowy o wszystkim
Kod in post z loterii. Chce wykorzystać. Rozumiem, że przy wysyłaniu paczki w paczkomacie gdzieś po drodze muszę to wpisać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6655865 Napisano: 10.11.2019 16:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Leclerc Moje Święta z Disneyem. Dowolny produkt z bohaterami Disney, Marvel lub Star Wars. Kojarzycie o jakie produkty chodzi ?

Zeszyty, bloki, puzzle, karty do gry, kolorowanki, książki... Czort wie, co będzie w danym sklepie z Disney'a i czy w ogóle będzie.  emotka
Wymieniam od tych najtańszych (za złotówkę i kilkadziesiąt groszy).

Kurczę i taki zeszycik by starczył emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

pikawka

#6655861 Napisano: 10.11.2019 15:53:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Leclerc Moje Święta z Disneyem. Dowolny produkt z bohaterami Disney, Marvel lub Star Wars. Kojarzycie o jakie produkty chodzi ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6655757 Napisano: 09.11.2019 22:06:22 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się, że udało mi się sprzedać kolejny glosnik wygrany w konku ( zostały już tylko 2) I koleżanka napisała, że chce blender też konkursowy więc trochę mi miejsca w spiżarni przybędzie. Hehehe sprzęty zalegają, tym sposobem kolejne grosiki wpadną do mojej lewej koperty emotka emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6655735 Napisano: 09.11.2019 19:48:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

monia0303 napisał(a):

goniurka napisał(a):

Czy ktoś już widział płatki Nestle z konkursem z opaskami Star Wars? 

U mnie w delikatesach centrum i Lewiatanie są.

Dzisiaj w kauflandzie były w dobrej cenie 6zł czy jakoś tak emotka

w Carrefour kupowałam, i w Chortenie widziałam

W polo market też są  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6655647 Napisano: 09.11.2019 11:01:22 w Czy informują/ informowali?
bethan napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Pisałam do organizatora konkursu jesień z Wawelem ITM i niby wszystkie nagrody zostały juz rozdane. 

Przypuszczam, że wątpię.

Dziwne, że ani jedna osoba się nie pochwaliła.... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6655381 Napisano: 08.11.2019 10:16:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Intermarche Osłodz słotę. 
Wysłałam Głoszenie bez tego prefixu colian i bez numeru paragonu emotka  po chwili ponownie prawidłowo z numerem itp. Będzie chyba ok? Bo to bez numeru nie powinno być brane pod uwagę?  Zgadza się?  emotka

Ponawiam pytanie  emotka

A zwrotka przyszła, że błędny format? jak tak, to zgłoszenie nie dotarło. Jak zwrotka mimo braku prefixu przyszła normalna, to i tak nie będą brali pod uwagę takiego zgłoszenia. jest ok.

Wysłałam przez stronę i pojawił się normalny komunikat tak jakby było ok. Powinni nie brsc pod uwage. Czyli chyba nie muszę nie martwić .   Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

pikawka

#6655369 Napisano: 08.11.2019 09:37:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Intermarche Osłodz słotę. 
Wysłałam Głoszenie bez tego prefixu colian i bez numeru paragonu emotka  po chwili ponownie prawidłowo z numerem itp. Będzie chyba ok? Bo to bez numeru nie powinno być brane pod uwagę?  Zgadza się?  emotka

Ponawiam pytanie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6655368 Napisano: 08.11.2019 09:36:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta przedplacona przypuszczam, że społem fantazja. Kurier dpd emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

pikawka

#6655314 Napisano: 07.11.2019 22:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Intermarche Osłodz słotę. 
Wysłałam Głoszenie bez tego prefixu colian i bez numeru paragonu emotka  po chwili ponownie prawidłowo z numerem itp. Będzie chyba ok? Bo to bez numeru nie powinno być brane pod uwagę?  Zgadza się?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6655076 Napisano: 07.11.2019 12:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wymogiem konkursu są produkty z postaciami bajki Disneya „Kubuś i Przyjaciele”.
Zachęcamy do zakupu produktu z tej serii i wzięcia udziału w zabawie. Odp od nivea

a co by wychodziło najtaniej z tej serii?

zależy czy trafisz na promocję emotka Rok temu chyba coś koło 15 zł w promocji żele dla dzieci kosztowały. Taniej nie widziałam.

Zakupu można dokonać w dowolnym sklepie ?

tak. w dowolnym w którym uda Ci się to znaleźć. generalnie będą po 19.90-23 zl

Zerknę dziś w Rossmann  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6655051 Napisano: 07.11.2019 12:08:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wymogiem konkursu są produkty z postaciami bajki Disneya „Kubuś i Przyjaciele”.
Zachęcamy do zakupu produktu z tej serii i wzięcia udziału w zabawie. Odp od nivea

a co by wychodziło najtaniej z tej serii?

zależy czy trafisz na promocję emotka Rok temu chyba coś koło 15 zł w promocji żele dla dzieci kosztowały. Taniej nie widziałam.

Zakupu można dokonać w dowolnym sklepie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6654945 Napisano: 06.11.2019 22:09:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Jeszcze jedno pytanko. 
Czy z Waszego doświadczenia jeśli jest odp. bez ograniczenia ilości znakow warto pisać dłuższe wypowiedzi? Czy z przyzwyczajenia piszecie 160 i nie ma to znaczenia bo też wygrywacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6654943 Napisano: 06.11.2019 22:04:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Agencja INNOVA czy to jakaś nowa agencja? Nie spotkałam się z nią wcześniej (gram dobry rok dopiero) jest ok? Można u nich wygrać? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6654936 Napisano: 06.11.2019 21:22:15 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mój mąż miał dziś służbowy wyjazd do Torunia. A ponieważ u mnie w mieście nie ma Intermarche(konkurs goplana, familijne) szybko zerknekam w Google maps na jego trasę czy jest po drodze  emotka  i był  emotka  pisze do niego i proszę, że zrobię wszystko...spaghetti pizze co zechce  emotka  
Wraca do domu i mówi. Gdzie moje spaghetti. Jakie spaghetti myślę...A on mi siatke z familijnymi pokazuje  emotka  zadowolona pytam A jak to Intermarche. Fajne ? 
A on wkurzony NIE poklocilem się z baba na kasie  emotka  kobieta nabila mu źle i wyszedł paragon 6 zł. On mówi, że ma wycofać bo chce to na jeden paragon (10 zl) A resztę na drugi kolejne 10 emotka
Kobieta jakaś nowa wzywa druga. Druga wrzeszczy na nią i jej ubliża! W koncu ta druga mowi do meza ze w czym problem ma zapłacić 6 zł A ona na drugi nabije te 4 zł. A maz że nie. A ta dalej swoje. A po co mu na co.... No i wkurzony już warknal że to to nie interesuje ma mu usunąć i nabic prawidłowo na dwa paragony po 10 zł..... 
No szok...On to mnie musi kochać  emotka emotka

Edit. Lepiej żebym cos wygrała bo się wkurzy, że taka walkę stoczył  emotka


I to Cię wkurza?

Tak sytuacja była wkurzajaca... Ale proszę usunelam, bo widzę, że ciężko zniosłes mój post 


Eeee wydawało mi się tylko, że pomyliłaś wątki Bo skoro mąż dla Ciebie taki bój stoczył (a wiemy że łatwe to nie bywa) to chyba raczej nadaje się do Dziś cieszę się... I piszę zupełnie serio.

Ok. Masz rację. Mój błąd.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6654933 Napisano: 06.11.2019 21:11:24 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mój mąż miał dziś służbowy wyjazd do Torunia. A ponieważ u mnie w mieście nie ma Intermarche(konkurs goplana, familijne) szybko zerknekam w Google maps na jego trasę czy jest po drodze  emotka  i był  emotka  pisze do niego i proszę, że zrobię wszystko...spaghetti pizze co zechce  emotka  
Wraca do domu i mówi. Gdzie moje spaghetti. Jakie spaghetti myślę...A on mi siatke z familijnymi pokazuje  emotka  zadowolona pytam A jak to Intermarche. Fajne ? 
A on wkurzony NIE poklocilem się z baba na kasie  emotka  kobieta nabila mu źle i wyszedł paragon 6 zł. On mówi, że ma wycofać bo chce to na jeden paragon (10 zl) A resztę na drugi kolejne 10 emotka
Kobieta jakaś nowa wzywa druga. Druga wrzeszczy na nią i jej ubliża! W koncu ta druga mowi do meza ze w czym problem ma zapłacić 6 zł A ona na drugi nabije te 4 zł. A maz że nie. A ta dalej swoje. A po co mu na co.... No i wkurzony już warknal że to to nie interesuje ma mu usunąć i nabic prawidłowo na dwa paragony po 10 zł..... 
No szok...On to mnie musi kochać  emotka emotka

Edit. Lepiej żebym cos wygrała bo się wkurzy, że taka walkę stoczył  emotka


I to Cię wkurza?

Tak sytuacja była wkurzajaca... Ale proszę usunelam, bo widzę, że ciężko zniosłes mój post  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6654888 Napisano: 06.11.2019 17:58:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
%#%$%#$%$#$%$$%:&&$#@%^$^%$%  mój dzisiejszy humor.... Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6654588 Napisano: 05.11.2019 21:43:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nitka310 napisał(a):

Jak jutro nie wygram w tic tac to stan mojego w.......nia osiągnie apogeum emotka

U mnie to samo. Niech mnie lepiej tic tac jutro nie wku...i emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6654468 Napisano: 05.11.2019 14:56:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T


a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com

Również nie rozumiem po Co? 
Kto wysyła paragon wpisuje kod i tyle

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać

hmmm no dziwne bo ja mam swoją paczkę w szafce  emotka

Czy to ja taki lubił czy o co chodzi. To nie kupiliscie płatków Czy O Co chodzi? Na Maila Dostałam zwrotke żeby Zachować promocyjną paczkę 

Skoro taki deficyt tych promocyjnych płatków, a ktoś kupił bez kodu, to szkoda paragon zmarnować i dopiero w razie wygranej kopnąć się do sklepu po to właściwe. Czyż nie?

ITe kody się powtarZaja i Bez Problemu znajdziecie Paczkę z Tym, Który wpisalusvie w Zgłoszeniu ? 

Jestem jednak tradycjonalistka i nie gram jak nie mam  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6654466 Napisano: 05.11.2019 14:54:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

pini napisał(a):

monia0303 napisał(a):

pini napisał(a):

Ktoś ma kod z płatków Nestle Cheerios 500g? Dam w zamian ten Z Cini Minis 500G emotka

Może te kody trzeba zebrać w jednym miejscu?

Chocapic 500 -  EC9RPY
ciasteczko 250 -   NFX9Y9

Cini Mini 500 - P9RJ9A

Lion 500 - CT9FET

Ciasteczko 500 - RJEN9T


a po co są potrzebne te kody?

Do konkursu https://www.nestle-cereals.com

Również nie rozumiem po Co? 
Kto wysyła paragon wpisuje kod i tyle

Chyba tylko po to, że gdyby się przypadkiem wygrało, to będzie się ganiało po sklepach z wywalonym jęzorem, w poszukiwaniu tych promocyjnych opakowań, które trzeba przesłać

hmmm no dziwne bo ja mam swoją paczkę w szafce  emotka

Czy to ja taki lubił czy o co chodzi. To nie kupiliscie płatków Czy O Co chodzi? Na Maila Dostałam zwrotke żeby Zachować promocyjną paczkę 

Skoro taki deficyt tych promocyjnych płatków, a ktoś kupił bez kodu, to szkoda paragon zmarnować i dopiero w razie wygranej kopnąć się do sklepu po to właściwe. Czyż nie?

ITe kody się powtarZaja i Bez Problemu znajdziecie Paczkę z Tym, Który wpisalusvie w Zgłoszeniu ?  Wyświetl w wątku >>
0 0