Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#6649095 Napisano: 16.10.2019 14:54:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nestle. Czy tygodniowa jest wybiera spośród wygranych dziennych?  
I czy można wygrać tylko 1 dzienna czy kilkakrotnie? 

1. Nie tylko
2. Chyba 10 razy

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

pikawka

#6649083 Napisano: 16.10.2019 14:25:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nestle. Czy tygodniowa jest wybiera spośród wygranych dziennych?  
I czy można wygrać tylko 1 dzienna czy kilkakrotnie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6649009 Napisano: 16.10.2019 11:49:36 w Informują
Nestle dzienna - pierwa moja rozmowa z automatem emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6649008 Napisano: 16.10.2019 11:48:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aaa puścilam wczoraj z ciekawości zgłoszenie do Nestle i właśnie automat poinformował mnie o wygranej dziennej.  emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6648946 Napisano: 16.10.2019 09:31:54 w Zdjęcia naszych wygranych


Plecak Delma. Na empik.com jest teraz w promocji za 19 zł..... emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6648625 Napisano: 15.10.2019 00:02:37 w Czy informują/ informowali?
maryam napisał(a):

BIC z C4 foto, miał ktoś info?

Nie..Chyba cisza póki co  Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

pikawka

#6648390 Napisano: 14.10.2019 10:40:27 w NA CO CZEKAMY?
aneta19790411 napisał(a):

30.09 - DIno Lech losowanie głównych
7.10 Colorino rysunkowy
10.10 - Rimmel Superpharm - skończył się 9.10 (14 dni na wybór + 7 na powiadomienie)
do 11.10 - Wygraj bon na nowy tron
11.10 - Luksja
14.10 - + 10 DR  „Czas na jesienne porządki” Intermarche, Albedo
15.10 - Colorino - hasło
16.10 - C4 Elmex
17.10 - Auchan Almette
17.10 - Oral-B Media Expert (e-mail lub tel)
17.10 - Społem/Top Market Fantasia
18.10 - Kubuś "Zostanę naukowcem"
25.10 - 4Move ogólny
25.10 - Laboo Gillette
5.11 - Orlen 4move
13.11 - Konkurs "Świat Toy Story czeka na nową zabawkę"
do 10.12 - Konkurs "Wakacje z Orange 6" (60 dr + 10 dr)


Luksja była 
Gra o tron i zostane naukowcem również  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6648375 Napisano: 14.10.2019 09:45:16 w Zdjęcia naszych wygranych

Kto gra ten ma emotka  bilety na The Rasmusemotka  Ale się cieszę emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6648200 Napisano: 12.10.2019 18:24:17 w Smolar
delvitto napisał(a):

pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze   Smolar i ich ta polityczna poprawność....

i coś w tym jest! 

no to niewiem czym im podpadł mój nr telefonu że mnie nie losują


Z tym blokownaiem to stare dzieje... Kiedyś rzeczywiście można było przyuważyć takie praktyki jak np.polroczna karencja na dany numer. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Gram w loteriach i konkursach wieloma zgłoszeniami i zdarza się wygrywać często na jeden numer. Kwestia ilości/jakości zgłoszeń i oczywiście tak bardzo potrzebnego szczęścia emotka

Niestety, nie potwierdzam emotka

czyli rzeczywiście banują?? Ale czemu?? Ja zbyt często u nich udziału nie biorę a jakoś słabo mi idzie, głównie w losowaniach emotka bo jak jest coś kreatywnego to ZDARZA się wygrać ale te losowania masakryczne emotka

To nieprawda, że jeśli się wygra raz u Smolara to więcej już nic nie można, bo ja mam ten sam numer od wielu lat i czasem coś tam od nich wpadnie. Trudniej już mi wygrać w tych bramkach niż u nich. 


ja raptem rok w ogóle gram w konkursy/loterie a u smolara wygrałam raz w wierszyku I chyba 3 w loterii wszystko na jeden numer 

zdania są różne, od dawna. Ja powiem tak: zauważyłam blokowanie numerów, jeśli chodzi o duże wygrane, które są nagrodami głównymi, a wpadło mi ich trochę u Smolara. Na te numery potem nawet głupiej piłki nie trafiałam, przy dużej ilości nagród i moich zgłoszeń. Różne bzdety i popierdułki można wygrywać po wielekroć na ten sam numer, ale raczej do czasu.
No może się mylę, albo miałam pecha, nie wiem, ale coś oni z tą swoją bazą numerów/adresów mailowych jednak robią

FakT. Ja drobne nagrody u nich wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6648177 Napisano: 12.10.2019 15:36:58 w Smolar
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pini napisał(a):

freyja88 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

delvitto napisał(a):

xpac napisał(a):

Tu nie chodzi o szczęście,  Smolar jest na tyle popie.... ze banuje numery, przekonałem  się na własnej skórze   Smolar i ich ta polityczna poprawność....

i coś w tym jest! 

no to niewiem czym im podpadł mój nr telefonu że mnie nie losują


Z tym blokownaiem to stare dzieje... Kiedyś rzeczywiście można było przyuważyć takie praktyki jak np.polroczna karencja na dany numer. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Gram w loteriach i konkursach wieloma zgłoszeniami i zdarza się wygrywać często na jeden numer. Kwestia ilości/jakości zgłoszeń i oczywiście tak bardzo potrzebnego szczęścia emotka

Niestety, nie potwierdzam emotka

czyli rzeczywiście banują?? Ale czemu?? Ja zbyt często u nich udziału nie biorę a jakoś słabo mi idzie, głównie w losowaniach emotka bo jak jest coś kreatywnego to ZDARZA się wygrać ale te losowania masakryczne emotka

To nieprawda, że jeśli się wygra raz u Smolara to więcej już nic nie można, bo ja mam ten sam numer od wielu lat i czasem coś tam od nich wpadnie. Trudniej już mi wygrać w tych bramkach niż u nich. 


ja raptem rok w ogóle gram w konkursy/loterie a u smolara wygrałam raz w wierszyku I chyba 3 w loterii wszystko na jeden numer  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6648164 Napisano: 12.10.2019 14:06:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Czy dostał już ktoś z Was voucher na bilety do kina z konkursu Leibniz? Wygrana z 11.09

Nie. Cicho sza.. nadal czekam  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647869 Napisano: 11.10.2019 11:30:08 w Informują
Dzwoni Pani z Aspe Hochland/Minionki z pytaniem czy prawidłowa nagroda dotarła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647774 Napisano: 10.10.2019 22:50:41 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Myślicie, że amooco Z Kubusia obdzwoniki dziś juz wszystkich ? emotka  

raczej tak:(

Mi się udało z teleskopem  emotka  Ale tak się zastanawiam nad zgłoszeniem męża...emotka  50 nagród może nie zdarzyli obdzwonic jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647761 Napisano: 10.10.2019 21:51:01 w Czy informują/ informowali?
Myślicie, że amooco Z Kubusia obdzwoniki dziś juz wszystkich ?emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647655 Napisano: 10.10.2019 16:44:54 w Smolar
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

messi napisał(a):

Co raz więcej hurtowników na forum. Jeden użytkownik kupił 150 tic taców. Tu ktos ma pół domu w domestosie za 500 zł, jeśli kupił jak był po 9,99 zł zestaw. Nie dziwię się, że jak zgłoszę 1-2 paragony to nic nie wygrywam  emotka

Ja wysłałam 2 paragony z Domestosa i  dwie nagrody wpadły emotka

u mnie to samo  2/2 -każdy wysyła tyle zgłoszeń ile chce-skoro kupił uczciwie produkt to czemu ma nie zagrać

w tych konkursach trzeba niestety mieć szczęście, ja wysłałam dwa zgłoszenia i zero wygranych. Zresztą ile bym zgłoszeń nie wysyłała to i tak mnie nie losują, zazdroszczę tym którzy mają szczęście wygrywać jednym czy dwoma zgłoszeniami.

Oj przepraszam bardzo... ja wysłałam tylko 2 paragony i wpadł 1 bon więc szło wygrać. 

Trzeba mieć szczęście.... W tic tacach kolejny tydzień nic Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647647 Napisano: 10.10.2019 16:33:42 w Smolar
nanajka81 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

messi napisał(a):

Co raz więcej hurtowników na forum. Jeden użytkownik kupił 150 tic taców. Tu ktos ma pół domu w domestosie za 500 zł, jeśli kupił jak był po 9,99 zł zestaw. Nie dziwię się, że jak zgłoszę 1-2 paragony to nic nie wygrywam  emotka

Ja wysłałam 2 paragony z Domestosa i  dwie nagrody wpadły emotka

u mnie to samo  2/2 -każdy wysyła tyle zgłoszeń ile chce-skoro kupił uczciwie produkt to czemu ma nie zagrać

w tych konkursach trzeba niestety mieć szczęście, ja wysłałam dwa zgłoszenia i zero wygranych. Zresztą ile bym zgłoszeń nie wysyłała to i tak mnie nie losują, zazdroszczę tym którzy mają szczęście wygrywać jednym czy dwoma zgłoszeniami.

Oj przepraszam bardzo... ja wysłałam tylko 2 paragony i wpadł 1 bon więc szło wygrać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647508 Napisano: 10.10.2019 12:59:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

Słuchajcie sprawa dość pilna 04.10 nadano do mnie paczkę DHL nadawca od 121 PR JUSTYNA DZIEDUSZYCKA-JĘDRACH. Paczka zaginęła lub została skradziona. DHL potrzebuje informacji co mogło być zawartością, a ja sama się pogubiłam że nie wiem z jakiego mogło być to konkursu bo duzo tego jest. Czy jest mi w stanie ktoś podpowiedzieć w ostatnim czasie jakie były konkursy z tej agencji i co zrobić w przypadku zaginięcia lub kradzieży paczki? 

Hochland ? Minionki słuchawki czy kubki? Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647497 Napisano: 10.10.2019 12:53:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda specjalna 1 stopnia karta podarunkowa.
Domestos biedronka 

Hm chodzi o ten bon na 90 zł? emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6647486 Napisano: 10.10.2019 12:43:14 w Przedszkolaki i przedszkola :)
dwaburekoty napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Claudia77 napisała podobnie jak ja myśle - najważniejsze jest zbadanie sytuacji w miejscu a nie przekazywanie informacji emotka
pikawka też nasunęła mi myśl że też przeanalizuj ile dziecko dziennie ogląda bajek, jakie- to ma bardzo duży wpływ. I staraj się wieczorem dziecko wyciszać tzn. lepiej książka niż bajka.
A może być to chwilowe bo to pierwszy jej rok w przedszkolu i tak reaguje na nowe otoczenie.


właśnie bajek ogląda mniej niż wcześniej- ok 30 minut dziennie. Ale faktycznie głównie przed snem. Wrócimy ewidentnie do książek. Ona zawsze była charakterna... Cóż, zostają mi rozmowy z przedszkolanka


Właśnie przed snem nie jest wskazane. Nam fakt, że logopeda ale kategorycznie zakazala przed spaniem. 
Sama mam 3 letnie bliźniaki i często biją się wzajemnie w pkolu na szczęście grzeczni ale myślę sobie, że oni są jeszcze na tyle mali, że nie potrafią panować nad emocjami. Wkurzy się -bach uderzy. Wydaje mi się, że porostu trzeba tłumaczyć i czekać aż będą starsi , aż zapanuja sami nad emocjami i nauczą się nad tym panować.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6647438 Napisano: 10.10.2019 11:27:14 w Przedszkolaki i przedszkola :)
dwaburekoty napisał(a):

Szukam znów Pani przedszkolanki lub psychologa lub doświadczonej mamy. Dzisiaj usłyszałam od Pani wychowawczyni, że moje dziecko ma problem z agresją (w tym tygodniu popchnęła już trójkę dzieci). Ubiegły nie należał do spokojniejszych. Tonąc w morzu łez w samochodzie przewertowalam strony z poradami jak sobie radzić z agresją: wszędzie jedno i to samo. Szukaj źródeł agresji u siebie. Tylko, że u nas agresji w domu ze świecą szukać: nie bijemy się, nie kłócimy, nie jesteśmy fanami sadomaso, choć mamy oboje dość dynamiczne charaktery.
Jedyne co mi przyszło do głowy, a nie zostało ujęte w poradnikach to przebodzcowanie. Czy może tak być? Córka jest bardzo popularna w przedszkolu, rano,gdy ją odprowadzam, przy drzwiach do sali tworzy się wężyk dzieci wykrzykujących imię mojej córki, ponoć dwóch chłopców pobiło się już,o to czyją dziewczyną moja córka będzie (opowieści dwóch przedszkolanek), wychowczynie nie ułatwiają sprawy,bo ledwie pojawi się moja córka już są komentarze (jakie piękne buciki, jaka cudna fryzurka, jak pięknie dziś wyglądasz itp.). W domu bawię się z nią co najmniej godzinę dziennie, angażuję ją do prac domowych, staramy się co weekend gdzieś z nią wyjeżdżać. Może to za dużo jak na dziecko, które za miesiąc kończy 3 lata?

A ilosc bajek oglądanych prz3z córkę? Komórka tablet? Może za dużo w ciągu dnia?  Wyświetl w wątku >>