Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#6597305 Napisano: 09.05.2019 06:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

cordilia napisał(a):

katsal napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

katsal napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Jak wy w tym Rossmanie trafiacie? Ja na 3 zgłoszenia nic emotka

Nad tym samym się zastanawiam, choć nie powinnam się dziwić, znając moje loteryjne "szczęście" emotka  

Witajcie w klubie - 3 zgłoszenia,3 pudła... emotka

chyba nie ma reguły emotka  raz trafiłam o 20:15 jakby co



Dzięki ,to pewnie i tak za każdym razem jest inna godzina, ale miło, że napisałaś

Czy te bramki działają 24/h? Czy jakiś nocny Marek coś trafił? Trochę wygranych wypłynęło ale głównie bez podania godzin. Będę wdzięczna. 

Jako nocny marek nic nie trafiłam po 3 godzinie. Po południu też nic nie trafiłam emotka
 Boję się wysyłać 3 zgłoszenie!  


Wbijałam raz po 1 w nocy i po 4 jakoś i pudło Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6597146 Napisano: 08.05.2019 17:27:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka katsal napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Jak wy w tym Rossmanie trafiacie? Ja na 3 zgłoszenia nic emotka

Nad tym samym się zastanawiam, choć nie powinnam się dziwić, znając moje loteryjne "szczęście" emotka  

Witajcie w klubie - 3 zgłoszenia,3 pudła... emotka

5 zgłoszeń i 5 razy pudło 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6596869 Napisano: 08.05.2019 10:00:46 w WC - rozmowy o wszystkim
Kapsułki do zmywarki. Jest akrualnie jakiś konkurs?  Bo muszę kupić a tak bez konkursu to jakoś dziwnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6596825 Napisano: 08.05.2019 07:30:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
amif napisał(a):

gra od Lubisi, ale żaden @ nie przyszedł

U mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6596727 Napisano: 07.05.2019 19:45:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

Czy głośniki z ostatniego VIII etapu  konkursu Tic Tac „Ciesz się muzyką" były już rozsyłane do laureatów?  emotka  Pytam, bo ja wciąż czekam  emotka

Nie. Też czekam.  Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

pikawka

#6595275 Napisano: 02.05.2019 20:41:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

pikawka napisał(a):

Heineken Kaufland. Kupilsm dziś 3 piwka w 3paku. I na paragponie mam napisane w tresci piwo heineken 3szt.
A w ilości sztuk 1 szt. emotka   I pytanie czy to będzie ok. Bo warunkiem są 3 sztuki  emotka

Spokojnie, jest Ok. Zgłosić i czekać na szczęśliwe losowanie  emotka

Dzięki. Już miałam stresa, ze nagroda mi przepadnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

pikawka

#6595272 Napisano: 02.05.2019 20:33:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Heineken Kaufland. Kupilsm dziś 3 piwka w 3paku. I na paragponie mam napisane w tresci piwo heineken 3szt.
A w ilości sztuk 1 szt. emotka   I pytanie czy to będzie ok. Bo warunkiem są 3 sztuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6595177 Napisano: 02.05.2019 13:46:27 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Strasznie irytują mnie reklamy Rossmann z Pauliną Krupińską. Takie to jakieś ciężkie i beznadziejne i jeszcze dlugie do tego. Ładna dziewczyna, ale talentu aktorskiego za grosz.

Też mi się one rzuciły w oczy. Strasznie sxtucznie wyszła. Rzeczywiscie słabe Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6595128 Napisano: 02.05.2019 10:54:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gls karta podarunkowa 100 zł Kaufland  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6595018 Napisano: 01.05.2019 20:18:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

caramela napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

caramela napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

caramela napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy ja dobrze widzę, że OREO  przedłużyło loterię???

oreo już zakończone

Jest nowy regulamin. 

z tego co widzę to chyba do 31.05?

 tak, czyli dobrze widzę  emotka

Ale wzory się zmieniły chyba

Tego to nie wiem

gdzie to widzicie? u mnie na stronie zakończony 30.04

Może chodzi Wam o milkę i oreo jest od 2.05 loteria Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6594826 Napisano: 30.04.2019 21:29:54 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

scrabble napisał(a):

asantesana napisał(a):

To co kurierzy wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, czekam od rana, bo kurier ma odebrać przesyłkę, zamówiony w godzinach 10-14, juz przyzwyczaiłam się, że nie trzymają się godzin, ale dzwonię teraz na infolinię z pytaniem czy kurier zamierza w ogóle przyjechać, bo jest po 16, a kobieta mi mówi, ze mają zaznaczone, ze mnie nie było w domu. No trafiło mnie, bo nawet włosów nie poszłam umyć, żeby słyszeć domofon, jutro święto, nie wyszłam po chleb, a on sobie w takie kulki leci... I gdyby mnie nie było, to b zadzwonił na telefon. No to niech nawet z domu wraca, nic mnie to nie obchodzi... Jestem złaaaa!

Kurier PP, przyjechał ostatnio po odbiór kartonu (długość niemal 2 metry, wysokość 1m), autem typu Renault Clio. Odjechał bardzo zaskoczony,chociaż list przewozowy trzymał od początku w ręku emotka

To jeszcze nic. Poprzednim razem, DPD ukradło mi TREKa, rower o wartości ponad 4 tysiące. Przemiła Pani, zadzwoniła do mnie 3 dni po tym jak wysłałam paczkę. Zapytała co właściwie wysłałam i czy przypadkiem posiadam jakąś fotografię owego przedmiotu. Oczywiście w liście przewozowym było wszystko opisane: rower, jaki model, jaki rocznik, wymiary...
Stwierdziła, że paczka m się zgubiła. Wiecie, taki mini gabarycik emotka  
Ja ze swojej strony, kupiec ze swojej, robiliśmy dym gdzie się dało. Odnalazła się po 7 dniach, karton otwarty i na nowo pozaklejany taśmami przylepnymi DPD.
Nic mnie już nie zdziwi.

U mnie DPD to najgorsza firma, tym razem tez niestety oni, ale to już ostatni raz, więcej nie dam się im robić w bambuko. Robią co chcą, a nowa pani kurier przekierowuje sobie sama paczki do pic upów bez próby doręczenia, podobno im wolno emotka  Mnie dzisiaj naprawdę wszystko opadło po całym dniu warowania w domu i jeszcze mogę stracić klienta, bo chciał towar jak najszybciej. 
A rower przecież zawsze mógł im sie zawieruszyć emotka

Zalezy na jakiego czlowiela się trafi. Ja z dpd mam fajnego swojskiego kolesia. Dzwoni zawsze mowì pani Haniu z konkursu cos przyszlo co pani wygrala. emotka Muszę mu potem otwierać i pokazywac.emotka  poki co jezdzi do mnie 4 lata i żadnych problemow. Za to z inpostem się bujamam z reklamacja.... Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6594814 Napisano: 30.04.2019 20:54:40 w Wkurza mnie...
scrabble napisał(a):

asantesana napisał(a):

To co kurierzy wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, czekam od rana, bo kurier ma odebrać przesyłkę, zamówiony w godzinach 10-14, juz przyzwyczaiłam się, że nie trzymają się godzin, ale dzwonię teraz na infolinię z pytaniem czy kurier zamierza w ogóle przyjechać, bo jest po 16, a kobieta mi mówi, ze mają zaznaczone, ze mnie nie było w domu. No trafiło mnie, bo nawet włosów nie poszłam umyć, żeby słyszeć domofon, jutro święto, nie wyszłam po chleb, a on sobie w takie kulki leci... I gdyby mnie nie było, to b zadzwonił na telefon. No to niech nawet z domu wraca, nic mnie to nie obchodzi... Jestem złaaaa!

Kurier PP, przyjechał ostatnio po odbiór kartonu (długość niemal 2 metry, wysokość 1m), autem typu Renault Clio. Odjechał bardzo zaskoczony,chociaż list przewozowy trzymał od początku w ręku emotka

To jeszcze nic. Poprzednim razem, DPD ukradło mi TREKa, rower o wartości ponad 4 tysiące. Przemiła Pani, zadzwoniła do mnie 3 dni po tym jak wysłałam paczkę. Zapytała co właściwie wysłałam i czy przypadkiem posiadam jakąś fotografię owego przedmiotu. Oczywiście w liście przewozowym było wszystko opisane: rower, jaki model, jaki rocznik, wymiary...
Stwierdziła, że paczka m się zgubiła. Wiecie, taki mini gabarycik emotka  
Ja ze swojej strony, kupiec ze swojej, robiliśmy dym gdzie się dało. Odnalazła się po 7 dniach, karton otwarty i na nowo pozaklejany taśmami przylepnymi DPD.
Nic mnie już nie zdziwi.


Szok  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

pikawka

#6594643 Napisano: 30.04.2019 13:18:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

nikos napisał(a):

mia napisał(a):

Info smsem o nadaniu przesyłki przez DHL, to Tymbark Lidl, czy coś innego? emotka

Tak, Tymbark Lidl

ale ponoc dzis kurierzy nie maja tych przesylek... Na infolinii dhl Pani powiedziała, że pewnie firma zamówiła list zbiorczy i dlatego przyszedł sms, a paczki jeszcze nie ma...

Być może to dopiero wygenerowana etykieta a fizycznie paczka jeszcze nie wyszła. Jednak w moim przypadku sms oznacza na pewno Tymbarka Lidl 

Czyli zgadzałoby się to co mi mailem napisali, ze wysylac beda po weekendzie majowym Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

pikawka

#6594603 Napisano: 30.04.2019 12:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

pikawka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mia napisał(a):

Info smsem o nadaniu przesyłki przez DHL, to Tymbark Lidl, czy coś innego? emotka

Tak myślę, bo też dostałam sms-a, a czekam tyko na Tymbark Lidl,, bony z budżetu (ale to zawsze wozi GLS) i T-shirt z Nivea

Dziś otrzymalam info z agencji, ze bony będą szly po weekendzie majowym. 

Też mam smsa z dhl i nie wiem.co to 

O, a może to coś z loterii Visa?

ja też czeka,a w Visie nie grałam

Też czekam na vise. Jesli to rymbark ro nie wiem czemu dzis napisali mi, ze po weekendzie wysla. Moze niespodzianke chvieli zrobic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6594581 Napisano: 30.04.2019 11:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

mia napisał(a):

Info smsem o nadaniu przesyłki przez DHL, to Tymbark Lidl, czy coś innego? emotka

Tak myślę, bo też dostałam sms-a, a czekam tyko na Tymbark Lidl,, bony z budżetu (ale to zawsze wozi GLS) i T-shirt z Nivea

Dziś otrzymalam info z agencji, ze bony będą szly po weekendzie majowym. 

Też mam smsa z dhl i nie wiem.co to  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6594563 Napisano: 30.04.2019 11:21:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzwonek danone emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6594562 Napisano: 30.04.2019 11:19:32 w Czy informują/ informowali?
bzowapani napisał(a):

Czy Tic Tac Rezerwa VIII etap już informowali?

Chyba 7 nie bylo jeszcze  Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6594401 Napisano: 29.04.2019 19:18:19 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

anialistopad napisał(a):

mia napisał(a):

monek22 napisał(a):

Netto lub Polomarket Wielkanoc z Tymbarkiem informowalo u kogoś już? 

Jak siedzą aktualnie na Stokrotce, to małe szanse w najbliższym czasie.
Choć chciałabym się mylić.

Oni chyba jeszcze itm musza poinformować czy to nie oni?

Tak, to oni

Mi przez telefon powoedzieli, ze polo po weekendzie majowym Wyświetl w wątku >>

pikawka

#6594279 Napisano: 29.04.2019 13:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TESCO MAGAZYN czy ktoś kiedys wygral? Mam pytanie na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#6594276 Napisano: 29.04.2019 13:45:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniunia1900 napisał(a):

pikawka napisał(a):

aniunia1900 napisał(a):

Czy wypełniając formularz tymbark lidl trzeba wpisać datę przekazania? czy tylko wystarczy podpisać formularz i podać dane?

Zostawiłam pustę miejsce

dzięki, wysyłają potwierdzenie zaakceptowania zgłoszenia?

Nie ale przez telefon kobieta powiedziała, ze jeśli czegos będzie im brakować będą dzwonić.  Wyświetl w wątku >>
0 0