Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6670448 Napisano: 03.01.2020 16:18:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pini napisał(a):

norweska20 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Guuupie Albedo, guuupi Silan emotka

mnie też Silan tym razem olał

I mnie 

I mnie silan zawiódł emotka

Się dołączę emotka

I ja. Dziwię się, że się dziwię, bo u Albedo przecież jeszcze nigdy nic nie wygrałam. Dla mnie ta agencja jest jak fatamorgana. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6670183 Napisano: 02.01.2020 17:57:15 w Pomocy!!!!
sks900 napisał(a):

reniii napisał(a):

sks900 napisał(a):

Deliloteria, wygrana Coca Cola 2 L za 1 gr., nie chce wejść na kasie w sklepie Mila. Jakieś podpowiedzi, żeby to zadziałało?

Bo nie wszystkie butelki wchodzą niestety i trzeba wziąć inną Coca Colę i sprawdzać z delikartą która to ta gratisowa, też tak miałam.

Inną?  Jakaś konkretną?

Brałam z początku tę Colę bez cukru i nie weszła. Niestety tamta, która weszła ta zwykła z czerwoną etykietą, której cała paleta stała obok kasy, jest już wypita i butelka wyrzucona, bo zrobiłabym zdjęcie. Ale co za problem na kasie sprawdzić, oby była tylko ta 2 litrowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6670166 Napisano: 02.01.2020 17:07:03 w SZUKAM....
tereniagno napisał(a):

Co z tą Belvitą "Dodaj energii porankom.
Regulamin jest.
Od 2.01.2020 konkurs,a formularza na stronie niet ?

Jest czynny przecież  https://belvita.p...rmularz-zgloszeniowy Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6670157 Napisano: 02.01.2020 16:51:48 w Pomocy!!!!
sks900 napisał(a):

Deliloteria, wygrana Coca Cola 2 L za 1 gr., nie chce wejść na kasie w sklepie Mila. Jakieś podpowiedzi, żeby to zadziałało?

Bo nie wszystkie butelki wchodzą niestety i trzeba wziąć inną Coca Colę i sprawdzać z delikartą która to ta gratisowa, też tak miałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6670106 Napisano: 02.01.2020 14:20:12 w SZUKAM....
ace napisał(a):

Czy z Pepsi z Tesco podadza mi ktory nr paragonu wygral? Wyslalam kilka, a na niektorych mam tez inne konkursy.

U Avanti podadzą numer bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6669603 Napisano: 31.12.2019 08:59:00 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

gizoon napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Chcę wysłać zgłoszenie z Delicji-konkurs do 31.12.2019- a tam na stronie
-Loteria zakończyła się 01.01.2020
Co to ma być?Jeżeli trwa do 31,to obejmuje 31 i powinno przyjmować zgłoszenia do 23:59 emotka emotka emotka

No chyba ich pogieło. Mam 3 paragony do wprowadzenia

Ja mam 2 emotka

Też mam 2 paragony do zgłoszenia i co teraz. Nie wiedzą, że grudzień ma 31 dni, czy udają głupiego?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668946 Napisano: 27.12.2019 14:19:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

avanti99 napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

Glade / Tuńczyk princes.
Organizator ten sam: Loyalty Point Sp. z o.o.

Coś dziwnego? znów główne nagrody z tego samego dnia?!

Glade obie nagrody główne z dnia 25.11
Princes obie nagrody główne zdaje się z 2.05 (nie chce mi się szukać ale na pewno z tego samego dnia)

choć loterie trwały 30-60 dni..

O co kaman?

o to co wpisane że nagrody główne Princes- 2x Malediwy / Glade-Disneyland są z tego samego dnia. Organizator tych loterii Loyality Point

Dziękuję. Rozumiem.

TUŃCZYK PRINCES obie nagrody główne -Mauritius teraz sprawdzaliśmy jednak z dnia 04.05.2019
trudno wierzyć w takie przypadki.
wcześniej też jakaś loteria loyality point i nagrody główne były z jednego tego samego dnia - może się uda odszukać po Nowym Roku teraz brak czasu. 
a loterie u nich to najmniej 30 dni trwają.

Faktycznie dziwny zabieg okoliczności. Nie pisał już ktoś wcześniej o tej agencji na forum? Pamięta ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668783 Napisano: 25.12.2019 23:16:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

Glade / Tuńczyk princes.
Organizator ten sam: Loyalty Point Sp. z o.o.

Coś dziwnego? znów główne nagrody z tego samego dnia?!

Glade obie nagrody główne z dnia 25.11
Princes obie nagrody główne zdaje się z 2.05 (nie chce mi się szukać ale na pewno z tego samego dnia)

choć loterie trwały 30-60 dni..

O co kaman?

o to co wpisane że nagrody główne Princes- 2x Malediwy / Glade-Disneyland są z tego samego dnia. Organizator tych loterii Loyality Point

Dziękuję. Rozumiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668762 Napisano: 25.12.2019 18:52:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Glade / Tuńczyk princes.
Organizator ten sam: Loyalty Point Sp. z o.o.

Coś dziwnego? znów główne nagrody z tego samego dnia?!

Glade obie nagrody główne z dnia 25.11
Princes obie nagrody główne zdaje się z 2.05 (nie chce mi się szukać ale na pewno z tego samego dnia)

choć loterie trwały 30-60 dni..

O co kaman? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668461 Napisano: 23.12.2019 11:46:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

reniii napisał(a):

violka88 napisał(a):

reniii napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie do laureatów konkursu żubrówki a dokładnie  o link do uzupełnienia danych.
Jaj kliknę na link który otrzymałam otwiera się główna strona ich konkursu, a podobno jest tam coś do uzupełnienia danych - proszę pomóżcie gdzie mam zbaleźc ten formularz!!!
z góry dziekuję 

Najpierw trzeba się zalogować do konta, które się zakładało podczas zgłoszenia w Żubrówce. I da się wówczas uzupełnić formularz.

Jestem zalogowana 

jest tylko dane użytkownika 
to tyłki imię i mail 
w jakiej zakładce mam to uzupełnić ?

Ja weszłam raz jeszcze na maila i kliknęłam w link ten od nich i formularz się otworzył.

Mnie się nic nie otwiera , nie mam tego formularza!!!

Ja się zalogowałam na swoje konto i takie mam infoMoże formularz wygasł? Było 7 dni na uzupełnienie danych i teoretycznie jeszcze dzisiaj powinien być aktywny. Ja miałam od nich maila w 16 grudnia i wpadł do spamu niestety. Wczoraj dopiero uzupełniłam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668456 Napisano: 23.12.2019 11:37:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

violka88 napisał(a):

reniii napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie do laureatów konkursu żubrówki a dokładnie  o link do uzupełnienia danych.
Jaj kliknę na link który otrzymałam otwiera się główna strona ich konkursu, a podobno jest tam coś do uzupełnienia danych - proszę pomóżcie gdzie mam zbaleźc ten formularz!!!
z góry dziekuję 

Najpierw trzeba się zalogować do konta, które się zakładało podczas zgłoszenia w Żubrówce. I da się wówczas uzupełnić formularz.

Jestem zalogowana 

jest tylko dane użytkownika 
to tyłki imię i mail 
w jakiej zakładce mam to uzupełnić ?

Ja weszłam raz jeszcze na maila i kliknęłam w link ten od nich i formularz się otworzył.

I co?  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668455 Napisano: 23.12.2019 11:34:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

reniii napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie do laureatów konkursu żubrówki a dokładnie  o link do uzupełnienia danych.
Jaj kliknę na link który otrzymałam otwiera się główna strona ich konkursu, a podobno jest tam coś do uzupełnienia danych - proszę pomóżcie gdzie mam zbaleźc ten formularz!!!
z góry dziekuję 

Najpierw trzeba się zalogować do konta, które się zakładało podczas zgłoszenia w Żubrówce. I da się wówczas uzupełnić formularz.

Jestem zalogowana 

jest tylko dane użytkownika 
to tyłki imię i mail 
w jakiej zakładce mam to uzupełnić ?

Ja weszłam raz jeszcze na maila i kliknęłam w link ten od nich i formularz się otworzył. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668453 Napisano: 23.12.2019 11:27:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Mam pytanie do laureatów konkursu żubrówki a dokładnie  o link do uzupełnienia danych.
Jaj kliknę na link który otrzymałam otwiera się główna strona ich konkursu, a podobno jest tam coś do uzupełnienia danych - proszę pomóżcie gdzie mam zbaleźc ten formularz!!!
z góry dziekuję 

Najpierw trzeba się zalogować do konta, które się zakładało podczas zgłoszenia w Żubrówce. I da się wówczas uzupełnić formularz. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6668257 Napisano: 22.12.2019 09:51:16 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

rene napisał(a):

A a dzis znalazlam w koszyku w Biedrze piekne dlugie 2 paragony!przy czym moj mąż  wyrzucil je kosza...ehhh co za Pech!....nie rozumie konkursowiczow! Szkoda moich nerwow  emotka

emotka emotka emotka  Nasza grupa jest mega wyjątkowa.  emotka

moi nauczeni przynoszą ładnie paragony hihi

wkurza dzisiejszy smog wr

A ja ostatnio schachana wybierałam z wózków długaśne paragony i co? Nic konkursowego na nich nie było.emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

reniii

#6668164 Napisano: 21.12.2019 15:25:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ale po co to zdziwienie nie chcieli to nie. numer konta wysłany czekamy na kasę

1. Ja wiem, że niektórzy tylko czekają na takie okazje, ale ja nie z tych... nie lubię konkursów na które nie wymaga się paragonu.
2. Mogło też zdarzy się tak, że miałam błąd w formularzu i może przez to nie otrzymałabym nagrody.
Właśnie po to moje zdziwienie  emotka

Jak tak oglądam te moje paragony z Kaufa, bo takie są wyblakłe to zgroza aż bierze i chyba nagroda by mi przypadła, bo nic na nich nie widać prawie. I może lepiej mieć nadzieję, że nic nie trafię na nie, bo gdybym akurat trafiła to by mnie chyba sz.... trafił. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

reniii

#6667806 Napisano: 20.12.2019 07:21:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

bejca11 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

rene napisał(a):

Proponuje szybki sondaz TIC TAC!ilosc wyslanych/wygranych! emotka
Ja:25/2 moglo byc pewnie lepiej!  emotka

Myślę, że to bardzo dobry wynik. O ile dobrze kojarzę, to chyba widziałam komentarz o wysłanych 70 paragonach i braku nagrody.
U mnie skromnie, bo wysyłałam 1-2 zgłoszenia tygodniowo. Zawsze jakaś tam nadzieja była... Ostatecznie wpadł voucher na okulary (który bardzo mi się przyda, bo z oczkami coraz gorzej) na 13 zgłoszonych paragonów emotka Nie inwestowałam więcej w produkt, który mi nie odpowiada - chciałam sobie tylko dać szansę na konsolę lub voucher. Wychodzę z założenia, że jeśli mam wygrać, to wygram nawet pojedynczym zgłoszeniem emotka
Podumowując: 13/1

około 59/1 wygrana. Słabo ale z moim szczęściem w losowaniach to i tak dużo emotka

60/0 - niestety nie mam szczęścia w loteriach emotka

4 paragony tygodniowo lub jak tam wpadło nie liczyłam.nagrody dwie u męża zegarek na początku loterii u mnie na koniec aparat.

Na przeszło 30 paragonów wielkie zero. Nie wiem jakim cudem inni wygrywają. Widocznie nie mam szczęścia. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

reniii

#6667444 Napisano: 18.12.2019 19:55:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

patyk napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Konkurs "#ZalodowanePrezenty na Święta"
a czy były e-maile? czy tylko wyniki na stronie?

wczoraj dostałam maila który potwierdza moje granie dziwne

Ja też wczoraj takiego maila dostalam, a zgłoszenie wysłane wieki temu... 

wyniki na stronie a oni zgłoszenie potwierdzają  emotka  haha

Nie wiem co to za agencja organizowała, ale ja wysyłałam też dawno moje zgłoszenia a maile potwierdzające udział przyszły dopiero w poniedziałek, dziwniejsze jest jednak to, iż wysłałam tylko dwa zgłoszenia a maili mam od nich aż cztery. O co kaman? Ładny mają bajzel.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6666512 Napisano: 15.12.2019 18:33:55 w Wkurza mnie...
Ale się wku..... Zasiadłam właśnie żeby wysłać zgłoszenia na loterię Star Wars z Nestle i konkurs już zakończony. Pomyliłam daty. Zemściło się na mnie moje lenistwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6666352 Napisano: 14.12.2019 13:59:23 w SZUKAM....
trebor1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

mam wygrane słuchawki w tym roku JBL T460BT, z jakiego konka to może być ? (na pewno promocyjny i nie loteria)

Bacardi Biedronka?
jakoś wakacyjny konkurs...

o tak, to będzie to! dzięki za przypomnienie
dawali do tego jakiś protokół /gwarancję?

Nie było protokołu niestety, ale pod folią była malutka naklejona, chyba, do pudełka gwarancja, dokładnie to nie wiem, bo słuchawki podarowane siostrzenicy. Wyświetl w wątku >>
1 trebor1 0

reniii

#6666195 Napisano: 13.12.2019 15:11:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wow! Normalnie szał, w Deliloterii (aż) butelka Coca Coli, sprawdzone na stronie. Wyświetl w wątku >>