Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6602396 Napisano: 22.05.2019 22:29:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

maryam napisał(a):

Niby chcą wszystkie paragony w razie wygranej, ale najgorzej że nie ma rezerwy emotka

Niech żądają wszystkich paragonów, ale ktoś wysyła te paragony na psa, kota, babcię, ciotkę  chomika itd. i zgarnie bon na 1000, a resztę oleje, a zanim to zrobi to podrobi chyba ten paragon, żeby się zgadzał z tymi danymi no bo jak inaczej to tłumaczyć. I niech mi nikt nie wmawia, że to nie jest przekręt jakiś. I nie ma rezerw na dodatek.

A cóż taka cisza grobowa na forum się nagle zrobiła? Czyżby konsternacja nad paragonami? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6602394 Napisano: 22.05.2019 22:14:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

Niby chcą wszystkie paragony w razie wygranej, ale najgorzej że nie ma rezerwy emotka

Niech żądają wszystkich paragonów, ale ktoś wysyła te paragony na psa, kota, babcię, ciotkę  chomika itd. i zgarnie bon na 1000, a resztę oleje, a zanim to zrobi to podrobi chyba ten paragon, żeby się zgadzał z tymi danymi no bo jak inaczej to tłumaczyć. I niech mi nikt nie wmawia, że to nie jest przekręt jakiś. I nie ma rezerw na dodatek. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6602387 Napisano: 22.05.2019 21:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

estrelitta napisał(a):

jokan napisał(a):

estrelitta napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Lista laureatów Glade to jakaś masakra - jedne numery powygrywaly różne nagrody i oczywiście dziwnym trafem wygrywają numery drukowane na tej samej kasie. Ech 

Gdzie można znaleźć listę laureatów?

W zakładce zwycięzcy na stronie loterii 

nie ma w tej zakladce nic, czyzby usuneli?

U mnie widać laureatów https://www.loteriaglade.pl/Zwyciezcy

teraz widzę, wczesniej mi sie lista nie zalaczala....no to rzadki paragon 522 + koledzy

Ale zobaczcie jakie dziwne te paragony i ich godziny, które się powtarzają. Tak wyglądają jakby ktoś je wstukiwał na chybił trafił, żeby nie powiedzieć, że są dziwnie podejrzane. Zobaczcie sami:
522592 2019-05-21 15:29   522569 2019-05-21 15:24   522576 2019-05-21 15:26  522583 2019-05-21 15:28  522585 2019-05-21  15:28   522580 2019-05-21 15:27 522563 2019-05-21 15:22  522588 2019-05-21   15:29   522583 2019-05-21 15:28  522591 2019-05-21 15:29  522581 2019-05-21   15:28   522572 2019-05-21 15:25  522577 2019-05-21 15:26 Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6600627 Napisano: 16.05.2019 19:58:26 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Nie wkurza mnie, tylko jest mi niewiarygodnie smutno... emotka Dzisiaj 16.05 rocznica śmierci Taty, a w maju czekają mnie jeszcze urodziny Mamy 25.05 i Dzień Matki. Nie wiem, jak przetrwam ten miesiąc. emotka Każdy mail, każdy sms przypominający o Dniu Matki i prezentach ("Nie zapomnij!" - nie, na pewno nie zapomnę, aż za dobrze k***a pamiętam), jest jak nóż wbijany w serce. Minęło już trzy i pół miesiąca, a ja nadal płaczę, nie potrafię ani uwierzyć, ani się pogodzić. Kiedy przyjdzie wreszcie ulga i spokój?
Maj, mój najpiękniejszy miesiąc w roku - do tego stopnia ukochany przeze mnie, że na przekór przesądom brałam ślub w maju - stał się miesiącem przeklętym... Nie potrafię się cieszyć ani zapachem konwalii, ani bzu, i pierwszy raz chyba od zarania (moich) dziejów, nie szukam pięciopłatkowych kwiatków bzu. Bo i po co? Chyba że... dla innych.

Czas leczy co prawda rany, ale niestety blizna na zawsze pozostanie. Z czasem blizna robi się bledsza i zdawać by się mogło, że jej nie ma wcale...ale z każdą ważną datą blizna ta, niestety, się odnawia wciąż, wciąż i wciąż. Wyrazy współczucia. Wyświetl w wątku >>
2 mia, pioge7 0

reniii

#6599801 Napisano: 15.05.2019 09:29:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
UPS dziś przywiózł głośnik BOSE z ostatniego etapu Tic Taca. I jest zajefajny. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6599738 Napisano: 14.05.2019 22:15:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Nie dawno był konkurs w delikatesach centrum - niestety nie miałem DELIKARTY
teraz mam - wziąłem w sklepie ale jak ją podpiąć do telefonu ?
na email odpowiadają że mam zeskanować kartę w sklepie i na pinpadzie wbić numer telefonu aby połączyć 
byłem w sklepie i wielkie oczy - nic o tym nie wiedzą 

ktoś może wie jak to załatwić ?

pozdrawiam
Krzysztof

U kasjerki w sklepie podaje się dane i numer telefonu i po jakimś czasie otrzymuje się SMS i trzeba na niego odpowiedzieć wpisując w treści swoje imię i gotowe. Ja tak zrobiłam, ale można na stronie też zarejestrować kartę: https://www.delikarta.pl/rejestracja Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6597590 Napisano: 09.05.2019 15:41:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):



no konkursowicze zawsze się "rzucają" bo wygrać stówę to wiadomo, fajna rzecz emotka Ale wiadomo - coś za coś, najpierw trzeba wydać żeby mieć szansę....

Myślę, że ta loteria samymi esemesami na siebie zarabia, bo smsy są drogie. Jeśli się trafi to fajnie, ale do tego dochodzą koszty zakupów jeszcze i ciężko trafić w to strasznie. Ja odpuszczam, nie będę tony kosmetyków kupować przecież. Z moim parszywym szczęściem, to nawet gdybym co minutę wysyłała zgłoszenie, to przy tylu grających i tak byłoby zero finalne. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

reniii

#6597490 Napisano: 09.05.2019 13:19:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):


Realne zdjęcie potencjalnie wygranego roweru z loterii Milka

Wcześniej mi na dłoni kaktus urośnie, niż trafię takie coś. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6597427 Napisano: 09.05.2019 11:41:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
minionek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

minionek napisał(a):

ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

Napisałam 5 mailowy w sprawie wyników z konkursu gellwe w biedronce bo wydawało mi się ze moja praca jest dobra i nie dostałam oni jednej odpowiedzi czy komukolwiek odpisali czy zwycięskie prace zostaną zgodnie z regulaminem opiblikowane?

Na stronie FB gellwe w jednym z komentarzy dziewczyna wrzuciła screena z odpowiedzi gellwe, napisali jej, że prace nie zostaną opublikowane. Czy ktoś się orientuje, czy takie łamanie regulaminu jest ok? Czy oni mogą tak zadecydować? Czy można to gdzieś zgłosić? Bo wydaje mi się, że i nagrody i laureaci w tym konkursie to jakieś widmo... 

Jesli w regulaminie zawarty był zapis o publikacji prac - powinni to zrobić. Najlepiej zglosic sprawe do koncernu FoodCare. Wydaje mi sie, ze to ci sami "agenci", ktorzy robili frugo w lidlu.

edzia21 a były jakieś problemy z frugo w lidlu? Już napisałam do foodcare  emotka  choć jestem daleka od tego typu działań, to tym razem z czysto kobiecej ciekawości napisałam hahah chętnie zobaczę prace laureatów emotka

A może nagrody poszły nie tam gdzie powinny pójść i co opublikują teraz??? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6597361 Napisano: 09.05.2019 10:14:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sarenka napisał(a):

sarenka napisał(a):

Mam problem z wysłaniem zgłoszenia na Lubisie.
Pokazuje się komunikat: błędny numer kasy fiskalnej
Wpisuję np. BGT12345678  i wg nich jest to numer za krótki(3 litery + 8 cyfr)
Co mam wpisać?

Wprowadzono niepoprawny numer kasy.

Ktoś już wcześniej gdzieś pisał na forum, że trzeba dodać po literach a na początku cyfr zera tak aby zrobić z 8 cyfrowego numeru kasy fiskalnej ten 10 cyfrowy, bo coś mają źle zrobioną stronę w tej loterii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6597216 Napisano: 08.05.2019 20:26:32 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
jokan napisał(a):

soulfly napisał(a):

sarenka napisał(a):

Ktoś gdzieś wdział Belvitę Soft Bakes?
W jakiej cenie?

C4 za niecałe 11 zl

a co to za konkurs?

Tu jest zwrot za zakup: https://www.belvita.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6597182 Napisano: 08.05.2019 18:40:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Jak wy w tym Rossmanie trafiacie? Ja na 3 zgłoszenia nic emotka

Nad tym samym się zastanawiam, choć nie powinnam się dziwić, znając moje loteryjne "szczęście" emotka  

Witajcie w klubie - 3 zgłoszenia,3 pudła... emotka

5 zgłoszeń i 5 razy pudło 
emotka

O czym mowa. Ja na 8 zgłoszeń nic, a tyle jest nagród przecież.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6596998 Napisano: 08.05.2019 12:55:02 w Loterie bramkowe
masza napisał(a):

jokan napisał(a):

masza napisał(a):

jokan napisał(a):

azaflora napisał(a):

Lubisie 0/2
L'oreal 0/2 /szampony/ i więcej nie wyślę, bo półmetrowego warkocza nie myje się codziennie, a żadnych odżywek, masek, nie używam,  emotka ,  innych wygranych kosmetyków full - szkoda kasy emotka

hmmm, teoretycznie oplaca sie kupowac i wysylac, bo w koncu trafisz te 100 zl, to ci sie wszystkie zakupy zwroca...ale jak sie przekroczy z zakupami prog 100 zl to juz nie bardzo...no chyba, ze ktos jest namietnym graczem bramkowym emotka

dochodzi jeszcze cena smsów.... emotka

fakt...ale odpada koszt wyslania listu emotka

marna pociecha emotka

Wysyłać można, ale skąd pewność, że się trafi w przedział czasowy. Ja wysłałam w sumie 8 paragonów i wielkie g.... Nic nie wygrałam i jeszcze prawie dyszka za smsy, to nie wiem czy się tak opłaca. Żeby jeszcze wiedzieć kiedy puścić ten sms to jeszcze, a tak to góra kosmetyków w domu i nic się nie zwróciło za ich zakup. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6596991 Napisano: 08.05.2019 12:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciotkaklotka napisał(a):

i pytanie do zwycięzców w loterii carex.
przyszła mi karta , kilka dni temu napisałam do nich email o aktywację i do tej pory cisza.
czy komuś już aktywowali?

Niestety również i mojej karty nie aktywowali. Czekamy więc.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6596120 Napisano: 06.05.2019 14:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

co z tymi LUBISIAMI. dalej Wam krzyczy że numer każdy niedobry?

Wysłałem przed 13 i było ok. 

dawales tej kod 3literki u cyfry? u mnie się drze.

3:literki i bez spacji kolejne cyfry i przeszło bez problemu... to znaczy nie dało nagrody to jakis problem był ale techniczny żaden. emotka  

kurde dokładnie tak robię emotka

Dziwne... a jak wpisujesz to zapisuje ci się cała ta linia ? Bo niektóre numery kas są krótsze i nie wchodzi na całą linie i może źle zaprogramowali stronę... 

Tak źle coś zrobili stronę, bo ja też mam numer kasy 8 cyfrowy i ciągle jest źle. Widać muszą być kasy 10 cyfrowe. To teraz idąc, aby zakupić te Miśki, to trzeba sprawdzać kasy czy są 8 czy 10 cyfrowe, no obłęd jakiś jest z tymi konkursami. A potem się dziwić, że jak przyjedziemy po adnotację jeszcze, to będą patrzeć na nas jak na wariatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6596087 Napisano: 06.05.2019 13:57:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

Mam pytanie, co macie na paragonach Loreal z rossmana? https://www.e-kon...lownej-rossmann.html
ja kupiłam szampon  L’ORÉAL PARISElseve, MagicznaMoc Olejków
i mam na paragonie ELSEVE  czy to jest dobry paragon do tej loterii?
 

Też tak mam tak na paragonie i myślę, że wiadomo, iż chodzi o L'Oreal. A nam powinno zaś chodzić o to, aby trafić w nagrodę, ale u mnie zero. Mam jeszcze jeden paragon, ale aż boję się wysłać. Podpowie ktoś, coś???

nikt ci nic nie podpowie, bo przeciez to bramki - wysylaj i tak jest 50% szansy ze trafisz...trzymam kciuki

Wysłałam i nic jak zwykle. Bramki mnie nie lubią i wzajemnie.

szkoda:(

Dziękuję. Pozdrawiam. 
Też trzymam za wszystkich kciuki. Dziś koniec, bo nie mam już paragonów. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

reniii

#6596080 Napisano: 06.05.2019 13:44:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

reniii napisał(a):

baxter napisał(a):

Mam pytanie, co macie na paragonach Loreal z rossmana? https://www.e-kon...lownej-rossmann.html
ja kupiłam szampon  L’ORÉAL PARISElseve, MagicznaMoc Olejków
i mam na paragonie ELSEVE  czy to jest dobry paragon do tej loterii?
 

Też tak mam tak na paragonie i myślę, że wiadomo, iż chodzi o L'Oreal. A nam powinno zaś chodzić o to, aby trafić w nagrodę, ale u mnie zero. Mam jeszcze jeden paragon, ale aż boję się wysłać. Podpowie ktoś, coś???

nikt ci nic nie podpowie, bo przeciez to bramki - wysylaj i tak jest 50% szansy ze trafisz...trzymam kciuki

Wysłałam i nic jak zwykle. Bramki mnie nie lubią i wzajemnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6596027 Napisano: 06.05.2019 12:45:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

Mam pytanie, co macie na paragonach Loreal z rossmana? https://www.e-kon...lownej-rossmann.html
ja kupiłam szampon  L’ORÉAL PARISElseve, MagicznaMoc Olejków
i mam na paragonie ELSEVE  czy to jest dobry paragon do tej loterii?
 

Też tak mam tak na paragonie i myślę, że wiadomo, iż chodzi o L'Oreal. A nam powinno zaś chodzić o to, aby trafić w nagrodę, ale u mnie zero. Mam jeszcze jeden paragon, ale aż boję się wysłać. Podpowie ktoś, coś??? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6595766 Napisano: 05.05.2019 17:09:23 w Wkurza mnie...
atanerka napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?"

Akurat zazwyczaj mi niepotrzebne i cieszę się, że nie dają więcej niepotrzebnego papieru, ale tym razem mam wyjątkowo pecha, bo nawet proszę o potwierdzenie, ale nie dają, bo nie. Dziś np. usłyszałam, że już za późno, bo terminal zdążył przetworzyć transakcję, a to trzeba powiedzieć na początku... Strasznie pod górkę mam z visą emotka

U mnie w Żabkach to nawet nie pytają się czy drukować.. Z około 8 Żabek zostały 4, a w każdej z nich obsługa woła o pomstę do  nieba... ja wiem, że ciężkie czasy, ciężko o dobrego pracownika, ale ostatnio ludzie tam pracujący to po prostu robią tam z musu jak nic. Ani dzień dobry, ani dziękuje, ani całuj w ****! Jestem lekko po 30-stce , a moje poglądy są może starej daty, ale ludzie: Trochę kultury i szacunku do drugiego człowieka! Nie mówię, że klient to nasz Pan i nie oczekuję fanfar i kłaniania się, tylko SZACUNKU!
Wchodzę do Żabki, sama pierwsza mówię :dzień dobry! Nic. cisza. Dwie panie sprzedawczynie przy 2 kasach, dyskusje prowadzą w najlepsze, jakieś smiechy, chichy... Bez ani me, ani be bierze produkty wyłożone przeze mnie na ladę, kasuje. "8,75"- jedyne skierowane słowo do mnie. Mówię, że poproszę kartą ( loteria Visa). Dostaję paragon. Czekam jak to ciele na malowane wrota, druga Pani już uśmiech pod nosem...Wydrukowało się potwierdzenie, Pani myk bierze dla siebie na bok. Kolejne 5 sekund drukuje się potwierdzenie do loterii Visa i bon na colę...Pani myk dla siebie na bok. HALO! Ja tam stoję!
Na moje zwrócenie uwagi, że poproszę o wydruk transakcji dopiero je dostaję. Oczywiście o kupon na cole też się muszę prosić...
W pozostałych 2 Żabkach to nawet kupon i potwierdzenia się nie drukowały (być może jeśli nie drukuje pracownik potwierdzenia transakcji to i kupon na Colę się nie drukuje. Nie wiem, nie pytałam, już nie miałam nerwów i siły na dyskusję)
Dziękuje loterii Visa, dziękuje Żabkom, dla wygrania woreczka i piłki nie skorzystam emotka

p.s. Dla porównania: Belgia, kasa jednego ze sklepów Aldi/Lidl/jakikolwiek: Słyszę Dzień dobry od pracownika podchodząc do kasy! Podaje pieniadze, a on mówi: dziękuje!( shit! za fakt zapłacenia). Płacę, dziękuję. Słyszę: Proszę. A następnie : Miłego dnia/Miłego wieczoru/Miłego weekendu!
Czy naprawdę w Polsce tak się nie da? Czy w Polsce za mało zarabiają na tym stanowisku? Jeśli tak to Europa czeka! ooo przepraszam! Nie wiem czy z takim podejściem do pracy i ludzi, długo tam popracują! emotka

Tak to prawda, też mnie to wkurza, że czasem to zero kultury u sprzedawców. Nie usłyszy się nic, ani dzień dobry ani do widzenia i mina niczym u Sfinksa. Ale nie wszędzie i nie wszyscy na szczęście tacy są, bo bywają też takie sklepy, gdzie cała obsługa jest bardzo miła i uczynna i gdy tylko wrota do sklepu się otwierają, to już słyszy się powitanie. I w takim sklepie to i jakoś mniejsza jest gorycz podczas płacenia za coraz droższe zakupy. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6595754 Napisano: 05.05.2019 16:21:39 w Giełda Kodów ; )
Mam na pozbyciu, gratis, dwa kody zniżkowe, na 5 zł każdy, do Pizza Portal na jedzenie powyżej 20 zł przy płatności on-line, może komuś się przydadzą.
PP785SH3H5
PP78GG14FW
Mam nadzieję, że dobrze odczytałam, bo te cyfry i litery są jakieś pokraczne.
Ważne do 31 lipca 2019 r. Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0