Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6592800 Napisano: 24.04.2019 16:31:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

la-princessa napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ja z 8,9 i 15-ego też nic nie mam. Widocznie skupili się na losowaniu zgłoszeń z ostatnich dni emotka

Ja mam z pierwszego dnia, rozumiem, że komuś może być przykro, że nie wygrał, ale nie wiem, po co bezpodstawnie oskarżać agencję o takie praktyki...  emotka


Akurat w przypadku agencji która "wybrała" zwycięskie zgłoszenia w ciągu raptem kilku godzin, ciężko wierzyć w uczciwość i solidność. Jeśli nawet organizuje się taką kryptoloterię to warto zachować pozory...

Ostatnio chyba też ta sama agencja poleciała po bandzie w innym konkursie i też nie brała pod uwagę zgłoszenia z ostatnich dni. Czyż nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6589629 Napisano: 12.04.2019 18:44:36 w Pomocy!!!!
asandraa napisał(a):

Mam problem z Zajączkami Lindt, otóż nie wiem ile ukryło się zajączków... Pomoże ktoś? Będę wdzięczna emotka

Ja widzę 13 zajączków Lindt. Czy może ktoś to potwierdzić jeszcze ??? Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

reniii

#6589619 Napisano: 12.04.2019 18:20:16 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
reniii napisał(a):

@trampek, napisał(a):

A M konkurs z dzwonkiem można kupie w tubce czyvtylko te 4paki.

Dziś w Biedronce kupiłam jogurt Danonek w tubce i na opakowaniu była informacja o loterii, więc w takim wypadku one też biorą chyba udział (oprócz tych wielopaków). Tylko trafić coś to cud jakiś jest.

W cenie 2,19  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6589615 Napisano: 12.04.2019 18:18:08 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
@trampek, napisał(a):

A M konkurs z dzwonkiem można kupie w tubce czyvtylko te 4paki.

Dziś w Biedronce kupiłam jogurt Danonek w tubce i na opakowaniu była informacja o loterii, więc w takim wypadku one też biorą chyba udział (oprócz tych wielopaków). Tylko trafić coś to cud jakiś jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6588288 Napisano: 08.04.2019 23:13:27 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

nswe69 brakło mi jednego przecinka, ale lepiej dowalić się do braku jednego, niż do braku wszystkich prawda??  emotka

Przyganiał kocioł garnkowi. A może tu nie chodzi o pisownię, tylko o to, że żal d... ściska, iż ktoś ośmielił się jaśniepaństwo skrytykować. Najlepiej sprowadzić rozmowę na inne tory, aby odwrócić uwagę od poruszanego przeze mnie tematu. O to Ci chyba właśnie chodziło. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6588078 Napisano: 08.04.2019 15:18:20 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Nauczyciele heh , jak dziecko podejdzie ,by ten mu coś wytłumaczył to co? Mój syn dostaje uwagę za przeszkadzanie w prowadzeniu lekcji i to samo inni uczniowie. A teraz dzieci maja cierpieć za to i odrabiać w wakacje. Ja wszystko rozumiem,ze chcą godnie zarabiać,ale dlaczego kosztem dzieci? Za byle co wstawiają uwagi i dzwonią do rodziców,to my rodzice siedzimy z nimi po szkole i odrabiamy lekcje ,tłumaczymy to czego nauczyciel nie chciał,nie potrafił,nie wiem. Wkurza mnie ta cała sytuacja,bo dla mnie to jest zwykle wymuszenie,bo ja chce. Nie popieram strajków ,ani nauczycieli,ani innych branż .

Jak nie pasi wrota otwarte ale gdzie nauczyciele będą mieć lepiej jakby zobaczyli  pracę innych nauczycieli którzy pracują w sprywatyzowanych szkołach po 40 godzin tygodniowo jak większość pracujących na etacie i za jaką kasę marną bez tych przywilejów wszystkich to by im kopary poopadały z wrażenia i by się skończyło to biadolenie. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6587295 Napisano: 05.04.2019 09:32:39 w Wkurza mnie...
Nauczyciele to taki ŚWIĘTE KROWY ktōrym się wszystko należało i nadal należy. Pracują połowę wymiaru czasu przeciętnego pracującego,wolne wakacje, ferie, ferie okołoświąteczne, płatne wczasy pod gruszą czyli zwrot za ich wczasy i ich rodzin, 13tki, premie, dodatki itp. płatny urlop na poratowanie zdrowia i można by wymieniać ale po co. Niech każdy się zastanowi czy nie chciałby takiego pakietu przywilejów u siebie w pracy.  A co nauczyciele mają inną gębę do jedzenia i d... do ....niż przeciętny zjadacz chleba. Od dawna się przyjęło że zagwarantowano im to wszystko w karcie i chcą teraz udrzeć dla siebie jak najwięcej a nikt ich nawet nie rozlicza czy uczą dobrze czy źle bo to jedna banda. Może i są nauczyciele z prawdziwego zdarzenia ale tych jest garstka bo inni przychodzą żeby się pobujać w szkole i niewiele nauczą (ci którzy mają dzieci w szkole to wiedzą o czym piszę)a rodzice są niestety bezsilni bo uweźmie się taki na dziecko i będzie miało przerąbane pozostają korepetycje i nauka w domu żeby dziecko miało dobre oceny i start do lepszych szkół gdzie znowu korepetycje itd. Pewno będą oburzenia że trzeba było zostać nauczycielem ale nistety szkoła nie jest z gumy i wszystkich chętnych do pracy w niej nie pomieści a i piekarzem też ktoś musiał zostać żeby można było kupić chleb albo rolnikem aby to zboże wyprodukować i wiele innych zawodów potrzebnych nam wszystkim do życia a tak nie dostrzeganym bo każdy człowiek jest ważny ale nie każdego dostrzegą i zwykły Kowalski też chciałby podwyżkę zapewne ale najważniejsi są obecnie tylko nauczyciele i ich roszczenia. Teraz czekam na grom środowiska nauczycielskiego ale i tak zdania w tym temacie nie zmienię. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6587143 Napisano: 04.04.2019 16:25:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mmonika-94 napisał(a):

kokoszka napisał(a):

Witam
Dwa pytania odnośnie konka TIC-TAC.
1) Możecie wgrać zdjęcie opakowania z kodem z TIC TAC,w ich formularzu laureata tzn czy widzicie go po wgraniu przed wysłaniem ? pytam bo mi się nie wyświetliło foto ale po wysłaniu otrzymałem info że ok. Też tak macie?
2) Jeśli wygram nagrodę w ich konku a mam parę wysłanych kodów to jak mam wiedzieć który to kod wygrał? W info o wygranej nie podają kodu wygrywającego.

a ja mam pytanie: bo w formularzu chce zaznaczyć że nie jestem pracownikiem Organizatora itd. i nie wiem czy mam zaznaczyć to "kółko" na zielono czy biało?

Zdjęcia wgrywanego kodu nie widać ale gdy się najedzie kursorem w miejsce wgrywania tego kodu to widać nazwę załadowanego pliku i pewno tak mają tę stronę zrobioną bo ja też tak miałam a jeśli chodzi o numer kodu to w treści maila jest podany numer kodu albo na samym dole wiadomości małą szarą czcionką też jest podany jeszcze raz numer kodu tak że będzie wiadomlo o który chodzi. Jeśli chodzi o zaznaczenie tych kółek w formularzu to nie pamiętam czy były na biało czy na zielono może ktoś się wypowie bo nie chcę wprowadzać w błąd. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6583313 Napisano: 23.03.2019 23:53:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Andzik napisał(a):

Może wiecie jak jest z pieczątką w sklepach Biedronka, ponieważ zakupiłam 2 produkty Palmolive Men, a mam opisany tylko żel Palmolive. Czy dają pieczątkę bez problemu, czy raczej nie mogę na nią liczyć?

Ja w Cukrze królewskim byłam po pieczątkę i bez problemu kierowniczka napisała adnotację o jaki cukier chodzi i trzasnęła i podpis i pieczątkę.   Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6583288 Napisano: 23.03.2019 20:02:20 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
I nawet fajne te miśki myślałam że są mniejsze a tu takie miłe zaskoczenie i prawie zaraz po wygraniu je dostarczono wtedy. Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

reniii

#6583287 Napisano: 23.03.2019 19:57:51 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
dysia napisał(a):

reniii napisał(a):

Tak to prawda są też życzliwe osoby na forum i jest to bardzo fajne tak sobie pomagać i dziękuję raz jeszcze tej osobie za cenną wskazówkę tylko szkoda że nie wszyscy czy nie byłoby miło? Kupię dziś Velvet i spróbuję sama po południu wstrzelić się w bramkę i jeśli mi się uda to podam ją na forum żeby też ktoś mógł sobie wygrać a misia to zawsze można komuś podarować oby tylko ta bramka nie okazała się zajęta już.


reniiii podzielisz się?

Kupiłam dziś ten Velvet i wysłałam zgłoszenie tak jak pisałam w ,, moje dzisiejsze wygrane,, o godzinie15:22:30 sekund i wpadł miś. Tu ktoś pisał na forum że te bramki są skumulowane w danym przedziale czasowym być może ale ja tego nie sprawdzałam tylko wygrywałam te miśki w sumie 4 dzień po dniu ale nim trafiłam w końcu to chyba 7 razy nie trafiałam w te bramki wysyłałam je w różnych porach ale zawsze wysyłam w godzinie jakiejś minucie pełnej ale raz wpisałam jakoś błędnie ten kod na końcu zgłoszenia i nim wpisałam raz jeszcze ten kod to zeszło z 30 sekund wyslalam i o dziwo wygrana wtedy wpadła dlatego pozostałe trafione zgloszenia zawsze o takiej dziwnej godzinie wysyłałam i wygrywałam i dziś też trafiłam. Nie wiem czy pomogłam. Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

reniii

#6583263 Napisano: 23.03.2019 17:10:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ja wygrałam misia Velvet o 15:22:30 dziś i może komuś się przyda ta konkretna godzina. A dla misia znalazłam już dom u sąsiadki która niedawno się wprowadziła i ma małą córeczkę i na pewno się dziecko ucieszy z pluszaka. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6583260 Napisano: 23.03.2019 16:57:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
dwaburekoty napisał(a):


to trochę tak, jakby orzeł miał pretensje do sowy, że ta lepiej widzi w nocy.

Nikt nie mam pretensji do sowy ale czy ta sowa widzi w dzień tyle co ten orzeł na pewno nie więc po co to głupie porównanie. Zwierzęta w odróżnieniu od ludzi polują aby przetrwać a ludzie zwłaszcza ci pazerni to aby się obłowić. Ja nie mam za złe nikomu że gra bo po to są konkursy ale jak czytam na forum że jedni nie mogą wygrać w tych bramkach niczego a za chwilę inny wpisuje kolejny 125 gadżet który mu nie jest potrzebny to mnie trafia aż coś rozumiem wygrać dla siebie rodziny i znajomych ale skoro jest to forum i tak się na nim kochamy i gratulacje sobie składamy i w zlym losie jesteśmy sobie wzajemnie podporą i piszemy co dziś jest naszym zmartwieniem i takie okazujemy zainteresowanie to czyż ten ułamek własnego zbytku nie możemy komuś ofiarować by i on miał z niego więcej pożytku. I nie mam tu siebie na myśli tylko każdego pomocy szukającego i pomocy oczekującego. Czy świat nie byłby piękniejszy gdyby zamiast kopniaka otrzymać coś miłego. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

reniii

#6583209 Napisano: 23.03.2019 08:53:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
FBbeata7 napisał(a):

reniii napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Albo jak dane osoby mają swój sklep, kasują towar, biorą paragon a towar odkładają na magazyn który trafia z powrotem na półki.Podejrzewam że jedna osoba tu tak robi.

Myślę że starzy wyżeracze konkursowi są zdolni do tego a może nawet do innych jeszcze bardziej profesjonalnych przekrętów.

Na pewno jest coś na rzeczy,że te same osoby grają i wygrywają, bo np.loteria Oleju Wielkopolskiego ma ograniczenie,że jedna osoba może wrzucić tylko 20 zgłoszeń w loterii i tylko 3 dziennie z jednego adresu e-mail.Agencje też już się pokapowały, że ,,gracze-wygrywacze" wciąż ci sami.Stąd te ograniczenia, np. na gospodarstwo domowe, bo pazerność ludzka nie ma granic.

I dobrze że się w końcu zorientowali ale za to będą grali ci wyżeracze na całą rodzinę koleżanki i kolegów mugoli itd. bo już się słyszy o wygraniu ileś tam nagród podczas gdy można było wygrać jedną na gospodarstwo domowe to samo ze zwrotami za zakupy i przykłady można by było mnożyć ale dobre i to że agencje ograniczają cokolwiek tym pazerasom żeby inni też sobie coś mogli wygrać. Dziękuję w imieniu nas szaraczków konkursowych. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

reniii

#6583202 Napisano: 23.03.2019 08:18:20 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Tak to prawda są też życzliwe osoby na forum i jest to bardzo fajne tak sobie pomagać i dziękuję raz jeszcze tej osobie za cenną wskazówkę tylko szkoda że nie wszyscy czy nie byłoby miło? Kupię dziś Velvet i spróbuję sama po południu wstrzelić się w bramkę i jeśli mi się uda to podam ją na forum żeby też ktoś mógł sobie wygrać a misia to zawsze można komuś podarować oby tylko ta bramka nie okazała się zajęta już. Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

reniii

#6583201 Napisano: 23.03.2019 07:59:55 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
To nieprawda że bramki są zmienne bo by nie było tyle handlu i oferowania wygrania danej nagrody i to jedne i te same osoby to piszą i proszę mi nie robić wody z mózgu i sama wygrałam dla swoich dzieci i dzieci w rodzinie te misie z Velvetu i dzieciom się podobają i się nimi cieszą i to dzień po dniu o tej samej godzinie i minucie i nawet sekundzie na początku konkursu a jak próbowałam o innej porze to nie trafiłam dlatego wiem że one są powtarzalne te bramki myślę że jest to kwestia wstrzelenia się w nią i to najlepiej na początku konkursu nim opanują go zawodowi gracze i wtedy to już nic nie pozwolą wygrać. Nie podoba mi się wprowadzanie w błąd bo nikt nie jest takim idiotą żeby wierzyć w takie bajki z tymi bramkami i szczęściem a na potwierdzenie moich słów to wystarczy poczytać forum tu i tam. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6583148 Napisano: 22.03.2019 20:00:56 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
ziolko napisał(a):

reniii napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Dla ciekawostki oglądałem raz polonia24 na TV polonia i konursowiczka wygrała okazało się że oszukiwała oni to jakoś odkryli(organizatorzy) ale poszła z nimi na ugodę że będzie wyszukiwać te osoby co oszukiwali dla nich.Czy poszli na tą ugodę nie wiem,nie zostało podane.

Jakoś mnie to nie dziwi a dziwne za to mi się wydaje że non stop te same osoby nawet te głupie termosy wygrywają na co komu 100 termosów się pytam chyba po to tylko żeby ktoś inny nie wygrał bo to granie nałogowe w tych konkursach to to jest wypaczenie umysłu jakieś. I to mi się nie podoba muszę napisać bo znów dostanę karniaka że nie piszę na temat.

Hurtowe i nałogowe wygrywanie dla mnie jest podobne do zachowania Amerykanów, jak kupują coś za kupony gazetkowe emotka  czyli sumarycznie za grosze, a jak ktoś pomyśli, to nawet mu dopłacają emotka  
 Rozumiem kupić kilka czy kilkanaście sztuk danego produktu, jak często się używa, ale po co kilkadziesiąt? przecież wiele produktów straci ważność... albo zajmuje miejsce... 

Bo tu chodzi żeby się obłowić jak tylko się da za wszelką cenę i nie dać nikomu innemu wygrać nie ważne co to jest opaska przypominająca wstążkę czapka paskudna itp itd. Czytam wpisy i dlaczegóż nikt nie napisze mam już wystarczająco danego czegoś i więcej nie potrzebuję i trafiłem ten przedmiot o tej czy o tej bo te bramki się na pewno powtarzają bo jedne i te same osoby widać i na forum i na listach zwycięzców te same imiona i cała gama imion z całej rodziny i dlaczego nie napiszą: nie chcę więcej i dlatego piszę że nie będę grać już o 1354 przedmiot bo mam cały dom po sufit zapełniony pierdołami i do domu wejść nie mogę bo oknami wysypują się produkty które zakupiłem aby to wszystko wygrać i dlatego tylko zrobię sobie przerwę. Ale takiego czegoś nie napewno nikt nie napisze i nie doczekam aby ktoś taki podał prawdziwą godzinę tej bramki by ktoś sobie inny też chociaż jeden gadżet wygrać. To mi się nie podoba. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6583142 Napisano: 22.03.2019 19:33:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
reniii napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Dla ciekawostki oglądałem raz polonia24 na TV polonia i konursowiczka wygrała okazało się że oszukiwała oni to jakoś odkryli(organizatorzy) ale poszła z nimi na ugodę że będzie wyszukiwać te osoby co oszukiwali dla nich.Czy poszli na tą ugodę nie wiem,nie zostało podane.

Jakoś mnie to nie dziwi a dziwne za to mi się wydaje że non stop te same osoby nawet te głupie termosy wygrywają na co komu 100 termosów się pytam chyba po to tylko żeby ktoś inny nie wygrał bo to granie nałogowe w tych konkursach to to jest wypaczenie umysłu jakieś. I to mi się nie podoba muszę napisać bo znów dostanę karniaka że nie piszę na temat.

Jeśli chodzi o paragony na zakończone konkursy to byłoby nie w porządku dla uczciwie grającychi i mi to się też nie podoba. Co innego na trwające bo każdy może sobie kupić albo sprzedać paragon.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6583139 Napisano: 22.03.2019 19:25:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
szukajacykonkursow napisał(a):

Dla ciekawostki oglądałem raz polonia24 na TV polonia i konursowiczka wygrała okazało się że oszukiwała oni to jakoś odkryli(organizatorzy) ale poszła z nimi na ugodę że będzie wyszukiwać te osoby co oszukiwali dla nich.Czy poszli na tą ugodę nie wiem,nie zostało podane.

Jakoś mnie to nie dziwi a dziwne za to mi się wydaje że non stop te same osoby nawet te głupie termosy wygrywają na co komu 100 termosów się pytam chyba po to tylko żeby ktoś inny nie wygrał bo to granie nałogowe w tych konkursach to to jest wypaczenie umysłu jakieś. I to mi się nie podoba muszę napisać bo znów dostanę karniaka że nie piszę na temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6583131 Napisano: 22.03.2019 19:11:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
bubba napisał(a):

jeśli to sklep tej osoby to cóż Tobie to przeszkadza? To ta osoba ma brak w kasie na koniec dnia, nie Ty.
Jest dobrze jak jest.
Cytujac klasyka "na ch... drążyć temat"

Jakie ta osoba ma braki skoro towar sprzeda raz jeszcze. Mamy teraz wolność słowa i każdy chyba może się wypowiadać na jaki temat chce a nie cenzura przez was odgórnie narzucana aby zdusić temat już w zalążku aby nie drążyć dalej tematu.  Wyświetl w wątku >>
0 0