Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6762392 Napisano: 01.02.2021 16:53:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

assal napisał(a):

Do kompletu idealnych nagród dochodzi 1200 "wspaniałych" świeczek Glade  emotka
Na ich fb szczegóły, mi się nawet zerkać tam nie chce. Ludzie zagrają, bo autko jedno jest. Ale jaka szansa na nie?  emotka

Ja zerknęłam... Trzeba praktycznie wszystkie dane od razu podać emotka

Wiadomo, że jak dużo chętnych jest na szajs, to festiwal gów...ych nagród trwa w najlepsze. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6762323 Napisano: 01.02.2021 13:22:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

superloser napisał(a):

A co jest towarem pierwszej potrzeby ?Dla ciebie to samochod, ps5?
Jakby zabawki dla dzieci nie byly "pierwszej potrzeby" to by rodzice nie wygrywali gier z Lubisiow, Monopoly i cukierkow Kinder...

Czy moze sprowadzasz dzieci z Domow Dziecka do najnizszego poziomu - bo im tylko zarcie sie nalezy?
Nowa przytulanka to juz luksus?

"zazwyczaj domy dziecka mają całe wory maskotek"
pogrubiłem mój poprzedni cytat który na to wszystko odpowiada.

https://www.domyd...ews/maskotkipluszaki
post stary, ale myślę, że przekaz nadal aktualny.


i tu nasuwa mi się pytanie: czemu zamiast maskotek czy durnowatych figurek nie dadzą na nagrodę czegoś pożytecznego? Maskotek wszelakich było już od metra: Velvet, Beskidzkie nawet Cocolino, jakieś Bakusie, Głody, Elzy, Anny i pewnie jeszcze by się znalazło sporo, dlaczego nie dają mazaków, trójkolorowych kredek czy innych tego typu drobnostek, które dziecko z pewnością wykorzysta? Lepiej zawalać świat plastikiem i chińszczyzną, która do niczego jest nie przydatna.

Najwidoczniej Chiny po wywołaniu ogólnoświatowej pandemii dobrze się już mają i dlatego agencje nam ten chłam na nowo wciskają. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6762315 Napisano: 01.02.2021 12:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

jokan napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Na stronie konkursu prowadzonego przez krakowski Hand Made podpięty jest regulamin konkursu ...Smolara ?  emotka

https://www.knorr.pl/konkurs.html

widziałam, napisałam do nich, żeby się z tym ogarnęli emotka

Szczerze mówiąc nigdy nie łączyłam Smolara z Hand Made a tu takie kwiatki emotka

hmmm. ci są z Krakowa i wcale nie taka nowa, bo z 2009 roku

Może są podwykonawcami Smolara? Wyświetl w wątku >>

reniii

#6762311 Napisano: 01.02.2021 12:44:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Na stronie konkursu prowadzonego przez krakowski Hand Made podpięty jest regulamin konkursu ...Smolara ?  emotka

https://www.knorr.pl/konkurs.html

widziałam, napisałam do nich, żeby się z tym ogarnęli emotka

Może to następna agencja "córka" Smolara?  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6762246 Napisano: 01.02.2021 09:26:26 w Pomocy!!!!
michalmichna napisał(a):

Witam,

Nie wiem czy ten dział, ale mam problem z rozszyfrowaniem paragonu z lida kasa samoobsługowa. Nie wiem który numer to numer paragonu. Ktoś pomoże?
Podobna syt. z Rossmanem.
Zdjęcie celowo ucięte aby nie zaśmiecać forum.



Najczęściej numer paragonu, który chcą agencje, to ten u góry naprzeciw daty (czyli na tym paragonie jest to nr wydruku- ten z ukośnikiem). Czasem dana agencja, nie pamiętam która, życzyła sobie numer systemowy, który znajduje się na dole paragonu. Trzeba sprawdzać regulamin. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6760419 Napisano: 22.01.2021 17:22:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od dawna nic i dziś pianiata mnie jeszcze dobiła. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6760234 Napisano: 21.01.2021 22:46:08 w WC - rozmowy o wszystkim
lukasz6 napisał(a):

joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:)


Miałam podobną dietę "oczyszczającą" w ubiegłym roku, schudłam ok. 7 kg. Jadłam ile chciałam, byle rzeczy dozwolone. Zostało mi z tamtych czasów kilka dobrych nawyków i znalazłam wiele bardzo fajnych produktów, które jemy nadal emotka Najgorsze było stwierdzić, że ten przeklęty cukier jest wszędzie, nawet w bio hummusie czy ulubionym Wawrzyńcu! emotka

Jak planujesz to dalej rozegrać? Masz już jakieś przemyślenia na temat trwałych zmian? Coś zachowasz na stałe?

Tak. Planuje już na stałe nie jeść cukru, słodyczy i przetworzonej żywności. Polecam tez sok z selera naciowego codziennie po przebudzeniu. Myślałem, ze bez mięsa nie wytrzymam, ale mój upór i silna wola wygrywają póki co. Mielone codziennie siemię lniane to dawka zdrowego tłuszczu. Reszta witamin z warzyw i owoców plus jedynie d3 i b12 trzeba suplementowac.

Zdrowe warzywa i owoce w obecnym czasie, to za dużo powiedziane. Wszystko teraz jest tak naszpikowane chemią i od spodu nawozami i z góry opryskami, że nawet nie wiemy co jemy. Może nawet całą tablicę Mendelejewa. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6760150 Napisano: 21.01.2021 17:13:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
adriannaa napisał(a):

oklahoma napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

nanajka81 - na szczęście organizatorzy dbają o komunistyczną równość i przeważnie można wygrać tylko 1. nagrodę na dom, co za ulga! Wiwat państwo dobrobytu. 

organizatorzy może i dbają ale konkursowicze grają na kogo się da z rodziny. Więc ciocie, babcie, siostry, mamy, teściowe - często są laureatami a nagrodę tak naprawdę oddają temu kto na nich grał emotka

Wiem,że tak robi większość bo znam kilka grających osób...ja gram TYLKO na siebie, na jeden mail, na jeden numer telefonu , nagrody są dla moich dzieci,męża i dla mnie ... jeszcze sprawia mi to radość ,ale jak długo... ? Mam świadomość,ze zginę w tym wyścigu...

Podziękujcie "konkursowemunindży" on tym swoim pseudo blogiem nagonił te "trzódkę" jak się nazywają - teraz mamy tyle pseudo-konkursowiczów co dadzą się pokroić za kabanosy duda, pasztet profi, czy 15 piniat kinder grając na kogo się da

Ostatnio zobaczyłam jego post z jakimś konkursowym kubkiem to tam się roiło od komentarzy jego 'fanów' chwalących się konkursowymi kubkami, ja szczerze mówiąc jak wygram jakąś taką zapchaj dziurę to nawet nie odsyłam paragonu bo nie chcę sobie mieszkania zagracać. A mam wrażenie, że on nakręca tych ludzi aby o każdą pierdołę grali   emotka

Taaa. Zachęca do grania o bzdety i bajety, a sam plagiatuje w innych konkursach o nagrody z wyższej półki Wyświetl w wątku >>

reniii

#6760143 Napisano: 21.01.2021 16:57:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dziękuję bardzo za informację. Czyli znowu nic. emotka Nie przeskoczę tej pinaty chyba. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6760138 Napisano: 21.01.2021 16:52:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
Te wygrane piniaty to za jaki są dzień, jeśli można wiedzieć.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6759795 Napisano: 20.01.2021 12:51:11 w Co można dostać gratis?
basku napisał(a):

reniii napisał(a):

basku napisał(a):

Napiszcie proszę czy mogę ubiegać się o zwrot

Jeśli będę  realizować bon wygrany w konkursie "unikalnie napakowane" czy jakoś tak emotka

Dodam produkty z oferty  powyżej dodatkowo, zapłacę za nie oraz skorzystam z  darmowej przesyłki do paczkomatu za 11 dukatów.... 


Ktoś wie? 

 Nie da się też tego pakietu zamówić z żadnymi innymi produktami z promocji. Sama chciałam skorzystać z promocji 1+1gratis, ale się nie dało. I niestety pomimo, że niby ten pakiet unikalnie napakowany jest za darmo, to jakoś dziwnie na koniec zamówienia wychodzi, że trzeba za niego zapłacić 6 groszy.

a ktoś wie, jaki jest termin ważności tego bonu unikalnie napakowany?

Kod jest ważny przez 6 miesięcy (licząc od momentu jego otrzymania). Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6759687 Napisano: 19.01.2021 21:47:51 w Czy informują/ informowali?
planeta napisał(a):

magie1982 napisał(a):

planeta napisał(a):

A ja mam pytanie odnośnie nagrody głównej z Delicji. Czy ktoś z Was może wygrał samochód? Wiem, że dzisiaj mieli losować nagrodę główną i w sumie w to nie wierzę, ale po 12 dzwonił do mnie dziwny numer, ale niestety nie było mnie przy telefonie. Ogólnie nie dostaje takich telefonów, a akurat dzisiaj takie zdarzenie. I z jednej strony nie wierzę a z drugiej się zastanawiam i pluję sobie w brodę choć i tak byłam w pracy i nie słyszałam telefonu. Jak ktoś wie coś to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję  emotka

Oddzwoń, to się przekonasz

Tam się nie podawało przecież numeru telefonu. To jak mogli dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6759015 Napisano: 17.01.2021 13:32:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

harnas napisał(a):

Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka

Próbuj szczęścia emotka  Ja nie widzę złamania zasad regulaminu. Jestem przekonana, że odpowiedzią będzie to, że brali pod uwagę kreatywność, pomysłowość i oryginalność, a to właśnie pani Agnieszka wykazała się tymi cechami tworząc filmik. Wyszła poza szablonowe myślenie. Zaryzykowała i ma. 

nie kupowałem opon, udziału nie brałem, więc w czym mam próbować?
Piszę, że na miejscu osób, które kupiły opony Nokian ze względu na konkurs dwa razy bym się nie zastanawiał i pisał reklamacje, bo takie cwaniactwo należy tępić emotka  Następnym razem może Ty będziesz na drugim miejscu, bo co druga osoba z forum zacznie w formularzach na odpowiedź pisaną wysyłać linki do zdjęć "bombelków" i filmiki emotka peace!

Też nie brałam udziału, ale skoro pisało w regulaminie, że ma to być wypowiedź, to dlaczego wygrał film. Znając kreatywność niektórych to nie pierwszy raz, że co innego powinno być, a co innego  wygrywa. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6758999 Napisano: 17.01.2021 12:00:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

rufus napisał(a):

Kujawski Lidl z patelniami i robotami:
Przypomniałem sobie właśnie o tym konkursie i z ciekawości kliknąłem na stronę, choć ten konkurs był już dawno a nagrody mają być wysłane do 4 lutego.
Na liście zwycięzców z patelniami jest 30 osób, a było do wygrania 50 szt..
Paragon był odesłany, a mnie tam nie ma.  emotka
Pytanie do osób, które też wygrały.. jak jest w waszym przypadku, jesteście na liście??  emotka
Ktoś się orientuje czy te liste uzupełnili już dawno, czy dopiero są w trakcie??

https://kujawski.pl/konkurs/

Jeżeli chodzi o tą listę laureatów to ona jest z poprzedniego konkursu który był w maju. Tam było do wygrania 30 patelni grillowych i 5 robotów.

Tylko jaki miało sens wstawianie starej listy do nowego konkursu.  emotka

A ten konkurs to był w Lidlu czy w Lewiatanie, bo te wyniki są z Lewiatana przecież. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6758658 Napisano: 15.01.2021 10:16:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

czy ten konkurs to juz był rozwiązany?
https://www.biedr.../konkurs-nivea-30-11

Nie. Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

reniii

#6758652 Napisano: 15.01.2021 09:53:06 w Co można dostać gratis?
basku napisał(a):

Napiszcie proszę czy mogę ubiegać się o zwrot

Jeśli będę  realizować bon wygrany w konkursie "unikalnie napakowane" czy jakoś tak emotka

Dodam produkty z oferty  powyżej dodatkowo, zapłacę za nie oraz skorzystam z  darmowej przesyłki do paczkomatu za 11 dukatów.... 


Ktoś wie? 

 Nie da się też tego pakietu zamówić z żadnymi innymi produktami z promocji. Sama chciałam skorzystać z promocji 1+1gratis, ale się nie dało. I niestety pomimo, że niby ten pakiet unikalnie napakowany jest za darmo, to jakoś dziwnie na koniec zamówienia wychodzi, że trzeba za niego zapłacić 6 groszy. Wyświetl w wątku >>
2 inter81, basku 0

reniii

#6758555 Napisano: 14.01.2021 18:57:02 w Lay's
assal napisał(a):

Renii: Tak, coś ma być, ale co i kiedy, szczegółów nie znam.

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6758548 Napisano: 14.01.2021 18:27:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

ivanotta napisał(a):

melancholia napisał(a):

kreatia napisał(a):

melancholia napisał(a):

Mityczny Hyundai od Fortuny powraca, tym razem w nowym kolorze  emotka  konkurs-wawel.pl


fortuna to mysiorki^2?

Tak się tylko śmieję, bo co konkurs to ten sam model samochodu emotka  A teraz wreszcie zmienili kolor. 

może mają jakiś dobry deal z dealerem emotka

otwiera się wam regulamin?

Niestety nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6758545 Napisano: 14.01.2021 18:15:53 w Lay's
holaaolaa napisał(a):

samsungi, iphony, telewizory, kiedyś to u Lidzi się grało i wygrywało. Gdzie te czas? Gdzie te wspaniałe konkursy z super nagrodami? ehh emotka

A co się tak nagle wszystkim wzięło na sentymenty? Szykuje się może coś z Lays? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6758430 Napisano: 14.01.2021 13:03:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

A ja mam pytanie o Kinder sprawy techniczne. I bez podśmiechujkow, bo sie na tym nie znam. 
Tsm zdjecie ma byc jako plik jpg, a u mnie jpeg (no idea jaka różnica). Msm podziękowanie po wysłaniu zgłoszenia, czyli w porzadku? Doszło to i uznali? 

Zarówno pliki z rozszerzeniem .jpeg jak też te z .jpg to są pliki Joint Photographic Experts Group (czyli w skrócie JPEG). Nie martw się, możesz używać ich zamiennie. Wyświetl w wątku >>