Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6757638 Napisano: 12.01.2021 09:01:36 w Co można dostać gratis?
rena-cz napisał(a):

maribog napisał(a):

halliday napisał(a):

https://www.wyprobujdeveley.pl/



od 11.01.2021 do 31.01.2021 można zakupić w sklepie develey powyższe produkty za które otrzymamy zwrot w wysokości 35zł, a koszt takiego zestawu to 42,55zł + koszt wysyłki min 11zł,że mamy dukaty (11) to mamy darmową wysyłkę do paczkomatu.

Gdyby ktoś jeszcze nie miał konta na stronie develey, po założeniu konta otrzymamy gratis 20 dukatów czyli darmowa wysyłka, a za wypełnienie jednego z 6 quizy otrzymamy bon rabatowy 10zł, który będziemy mogli użyć na powyższe zakupy. Czyli za powyższy zestaw zapłacimy 32,55zł i otrzymamy zwrot 35zł jak wypełnimy formularz na stronie.

Quizy:
https://taksmakujejakosc.pl/ketchup
https://taksmakujejakosc.pl/musztarda
https://taksmakuj...osc.pl/sos-czosnkowy
https://mutti-jakoscbezkompromisow.pl/
https://ekspertzdrowegosmaku.pl/
https://tabascopodbijasmak.pl/

Link do produktów promocyjnych:
https://develey.p...rolewskie-drylowane/
https://develey.p...-stylu-mediterraneo/


Zakupy dokonane poprzez sklep internetowy Organizatora (www.develey.pl/sklep) z wykorzystaniem  wszelkich akcji promocyjnych,promocji cenowych lub Vouchera Promocyjnego nie łączą się z niniejszą Promocją.

Dukaty na dostawę też się w to wliczają? 

Te zakupy to są tylko w sklepie internetowym Develey czy w wybranych sklepach stacjonarnych, tak jak w ubiegłym roku? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6757637 Napisano: 12.01.2021 08:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

Nestle scrabble kupuje się tylko płatki? Batony nie wchodzą w grę?

Tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6756773 Napisano: 07.01.2021 17:13:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jolkahilja napisał(a):

Porażka, czytając historie które wygrały w biedronce widać że chyba losowo wybierają, nie było sensu sie starać

Też nic. Niektórzy to chyba nigdy nie widzieli książki od środka, bo nawet dialogów nie są w stanie poprawnie napisać. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6753148 Napisano: 17.12.2020 18:03:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
kalina590 napisał(a):

marfiusza napisał(a):

50 zł do sklepu develey.pl emotka

Mam i ja  emotka

I ja.emotka Wyświetl w wątku >>

reniii

#6753145 Napisano: 17.12.2020 17:55:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tutti napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

mili05 napisał(a):

tutti napisał(a):

A gry Lubisie już wysyłają?

Ja czekam na grę od 2 października i zaczynam wątpić ,że w ogóle dotrze.

Ja też emotka

A ma ktoś regulamin? Niestety na stronie jest regulamin do innej loterii

Mają jeszcze czas na wysyłkę tych gier, tak wynika z regulaminu:
WYDAWANIE NAGRÓD28. Nagrody wysyłane są przez Organizatora przesyłką kurierską lub pocztową, na wskazany adres (zgodnie z pkt 20 lub 22 Regulaminu) do dnia 15.01.2021 roku. W przypadku nieodebrania przez laureata nagrody, pozostaje ona w dyspozycji Organizatora. Wyświetl w wątku >>
1 tutti 0

reniii

#6751145 Napisano: 10.12.2020 12:08:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słoiki od Milki,  kurier DPD. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

reniii

#6751072 Napisano: 10.12.2020 09:15:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Wie ktoś, czy konkursowe kremy z Nivea w Biedronce dalej są w promocji 1 zł za drugi produkt, wiem że w tamtym tygodniu były, ale teraz w żadnej gazetce tego nie widzę

nie, ja kupowałam w tym tygodniu i nie było tej promocji:(

Promocja była tylko do końca poprzedniego tygodnia. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6751066 Napisano: 10.12.2020 09:06:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

reniii napisał(a):

Czy wszyscy otrzymali już nagrody w konkursie E w Lidlu, gdzie były do wygrania karty Empik i słuchawki JBL?

Czekam na słuchawki jeszcze emotka  

Dzięki za odpowiedź. Ja czekam na kartę. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6751063 Napisano: 10.12.2020 09:01:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy otrzymali już nagrody w konkursie E w Lidlu, gdzie były do wygrania karty Empik i słuchawki JBL? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6747241 Napisano: 25.11.2020 10:21:27 w Smolar
faworek napisał(a):

scofield napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Biorąc pod uwage, że w konkursie LIDL SOMAT/PUR było 90 blenderów i nie ustrzeliłam ani jednego (estetycznym i ładnym zdjęciem wpisującym się w tematykę), to śmiem twierdzić, że oni faktycznie wykluczają osoby, które już u nich kilka razy wygrały.
A to nie pierwszy konkurs Smolara w którym nie wygrałam, gdzie było dużo nagród.
Kiedyś wygrywałam często, teraz nigdy emotka

Patrząc na mnie, to chyba wykluczają również tych, których nigdy nie nagrodzili (już od kilku lat). U Smolara nie wygrałam NIGDY  emotka

smiem to samo niestety twierdzić, zrobiliśmy naprawdę fajne zdjęcie a tu nic emotka

A ja się nie zgodzę z tym, że wykluczają. Też przez pewien czas nie wygrywałam zdjęciem, ale zmieniłam koncepcję i ustrzeliłam blender. Na słowne już od dawna gram na jeden numer i co jakiś czas coś wpada.  

Chyba, że tą koncepcją jest albo zmiana numeru telefonu albo granie na słupa. Też miałam fajne zdjęcie i nic, zupełnie nic. Wyświetl w wątku >>
1 yaagatka 0

reniii

#6744630 Napisano: 16.11.2020 16:03:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest jakieś ograniczenie na gospodarstwo z Milki z Carrefoura? Oświeci mnie ktoś, bo chyba ślepa jestem. I jeśli tak, to wysyłał ktoś w jednej kopercie oświadczenia i paragony dwóch osób? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6744626 Napisano: 16.11.2020 15:51:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
ktosiek1 napisał(a):

2/2 sloik Milka. Na bezrybiu dobre i to... 

Też mam. Jak miło. emotka Wyświetl w wątku >>

reniii

#6744327 Napisano: 15.11.2020 17:20:00 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

https://www.googl...3EoApJwj-E34aVTVs_   z tego robie

Przepis wydaje się być spoko, ale ja bym już go i tak zmieniła i dałabym do ciasta 5 dkg drożdży, masło zawsze rozpuszczam i wlewam schlodzone i zamiast całego jajka, dałabym kilka żółtek, co najmniej dwa na pół kilograma mąki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6744322 Napisano: 15.11.2020 17:04:05 w Wkurza mnie...
reniii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurde co robię nie tak,że ciasto drożdżowe tak słabo mi rośnie? Postawiłam w ciepłe miejsce,2 godziny stoi i ledwo co się ruszyło do gory

Ciasto trzeba też wyrabiać ciepłymi rękami i nie może stać koło okna albo w przeciągu. Mi też ciasto kiedyś nie wychodziło, bo byłam chudym zmarzluchem. Przytyłam po ciąży to i ręce cieplejsze, i ciasto rośnie emotka

Może było w przepisie za mało drożdży w porównaniu do mąki. Ja daję zawsze na 1 kilogram mąki 10 dkg drożdży. Ważne, żeby drożdże wyrosły przed wyrabianiem ciasta, dlatego dodaje do nich trochę cukru, ciepłego mleka i troszkę mąki. I czekam. I dopiero później resztę składników. Ciasto zawsze się udaje.

Jeszcze się określę, że mój przepis powyżej jest na słodką drożdżówkę. A ten przepis na chlebek Basi jest dobry i powinien wyrosnąć. Może drożdże są stare. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6744319 Napisano: 15.11.2020 16:52:40 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurde co robię nie tak,że ciasto drożdżowe tak słabo mi rośnie? Postawiłam w ciepłe miejsce,2 godziny stoi i ledwo co się ruszyło do gory

Ciasto trzeba też wyrabiać ciepłymi rękami i nie może stać koło okna albo w przeciągu. Mi też ciasto kiedyś nie wychodziło, bo byłam chudym zmarzluchem. Przytyłam po ciąży to i ręce cieplejsze, i ciasto rośnie emotka

Może było w przepisie za mało drożdży w porównaniu do mąki. Ja daję zawsze na 1 kilogram mąki 10 dkg drożdży. Ważne, żeby drożdże wyrosły przed wyrabianiem ciasta, dlatego dodaje do nich trochę cukru, ciepłego mleka i troszkę mąki. I czekam. I dopiero później resztę składników. Ciasto zawsze się udaje. Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

reniii

#6744230 Napisano: 15.11.2020 08:48:32 w Smolar
edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

gizoon napisał(a):

reniii napisał(a):

Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne.

Reniii mam takie same zdanie jak Ty. Dla mnie ta agencja to  OSZUŚCI! Sporządzanie czegoś takiego jak czarna lista jest naganne. Niestety organizują większość loterii. Ludzie ich chwalą do momentu, gdy przestaną u nich wygrywać. Ja od 1,5 roku nic u nich nie wygrałem. Zainwestowałem w konkursy grubo ponad 2 tysiące złotych. Czasem mam ochotę napisać do tych OSZUSTÓW i im wygarnąć. Te gn ... nawet na e-maile mi nie odpisują jak mam pytanie. Za to na nr brata, mamy, ojca wygrywam. Ich pewnie też zaraz dodają do czarnej listy. Chyba po każdym konkursie zażądam by wykasowali moje dane. Chociaż wtedy to już w ogóle będę mieć u nich  przerąbane. 

Wiem, że są osoby, które się chwalą wygranymi u Smolara i podobno na ciągłe te same dane, ale cóż z tego, skoro ja tego niestety nie zauważyłam u siebie. Teraz jak jest jakiś konkurs to patrzę, kto go organizuje i jeśli jest to Smolar, to bardzo często nie biorę udziału. Jeśli to bramki, to jeszcze puszczam parę zgłoszeń, ale jeśli to oni wybierają, to już nie mam żadnych szans. Ostatnia moja wygrana to karta do Biedronki ''Graj o bon na tron''. A jak dawno to już było? Ale chyba sponsorom tych loterii/konkursów chodzi o to, aby wszystko było uczciwie przeprowadzone i wszyscy, którzy zakupili produkt mieli równe szanse na jakąkolwiek wygraną. Producentom zależy na jak największym zainteresowaniem danym produktem, ale skoro są te czarne listy to ja odpuszczam i wiele osób też tak robi. I jeszcze u Smolara jest to wkurzające, że nie podają listy laureatów a to już jest pole do nadużyć, bo kto wie ile osób naprawdę wygrało. Myślę, że dużo osób już zmieniło numery telefonu i skrzynki, tylko się z tym nie ujawnia na forum. 

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś również i Ty zmieniła numer telefonu i maila. Inwestycja mała, a być może przekonasz się...czy smolar faktycznie "kantuje" czy jednak to Ty masz przysłowiowego pecha. Zamiast snuć dziwne rozkminy i tracić czas - działaj.  emotka

Tak zrobię właśnie. Czas najwyższy to zweryfikować.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

reniii

#6744228 Napisano: 15.11.2020 08:30:03 w Smolar
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne.

Moze losuja Cie w rezerwach  emotka  tu masz 426 szans na stracenie paragonu, nim losowane beda 4koła. Pamietajac, ze w zgloszeniu podaje sie tylko numer paragonu ... a regulamin mowi, 
11.7 Jednorazowy zakup promocyjny uprawnia do wysłania tylko jednego zgłoszenia udziału w loterii. Dokonanie kilku takich samych zgłoszeń na podstawie tego samego zakupu promocyjnego nie zwiększa szans uczestnika na wygraną w loterii i każde kolejne takie samo zgłoszenie będzie traktowane jako duplikat. W bazie zgłoszeń pozostanie pierwsze
prawidłowe zgłoszenie.

Powodzenia  emotka

Ale ja zawsze wysyłam tylko na siebie i tylko raz ten sam paragon. Chodziło mi o to, aby całkowicie zmienić dane i zobaczyć czy coś się poprawi, bo skoro ja na jedne i te same dane nie wygrywam nigdy nic, to chyba najwyższy czas to zmienić. A myślę, że jest ta czarna lista u nich, bo parę osób już o tym wcześniej pisało.  Ja w zeszłym roku, gdzie było tysiące biletów w loterii Tymbark nic nie wygrałam u Smolara, więc coś musi być nie tak. A z rezerwy też nigdy nic nie wpadło u nich. A na 4koła to już żadnych szans z moim szczęściem nie mam.
Również życzę powodzenia.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6744226 Napisano: 15.11.2020 08:17:38 w Smolar
gizoon napisał(a):

reniii napisał(a):

Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne.

Reniii mam takie same zdanie jak Ty. Dla mnie ta agencja to  OSZUŚCI! Sporządzanie czegoś takiego jak czarna lista jest naganne. Niestety organizują większość loterii. Ludzie ich chwalą do momentu, gdy przestaną u nich wygrywać. Ja od 1,5 roku nic u nich nie wygrałem. Zainwestowałem w konkursy grubo ponad 2 tysiące złotych. Czasem mam ochotę napisać do tych OSZUSTÓW i im wygarnąć. Te gn ... nawet na e-maile mi nie odpisują jak mam pytanie. Za to na nr brata, mamy, ojca wygrywam. Ich pewnie też zaraz dodają do czarnej listy. Chyba po każdym konkursie zażądam by wykasowali moje dane. Chociaż wtedy to już w ogóle będę mieć u nich  przerąbane. 

Wiem, że są osoby, które się chwalą wygranymi u Smolara i podobno na ciągłe te same dane, ale cóż z tego, skoro ja tego niestety nie zauważyłam u siebie. Teraz jak jest jakiś konkurs to patrzę, kto go organizuje i jeśli jest to Smolar, to bardzo często nie biorę udziału. Jeśli to bramki, to jeszcze puszczam parę zgłoszeń, ale jeśli to oni wybierają, to już nie mam żadnych szans. Ostatnia moja wygrana to karta do Biedronki ''Graj o bon na tron''. A jak dawno to już było? Ale chyba sponsorom tych loterii/konkursów chodzi o to, aby wszystko było uczciwie przeprowadzone i wszyscy, którzy zakupili produkt mieli równe szanse na jakąkolwiek wygraną. Producentom zależy na jak największym zainteresowaniem danym produktem, ale skoro są te czarne listy to ja odpuszczam i wiele osób też tak robi. I jeszcze u Smolara jest to wkurzające, że nie podają listy laureatów a to już jest pole do nadużyć, bo kto wie ile osób naprawdę wygrało. Myślę, że dużo osób już zmieniło numery telefonu i skrzynki, tylko się z tym nie ujawnia na forum.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6744220 Napisano: 15.11.2020 00:07:57 w Smolar
Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne. Wyświetl w wątku >>
1 gizoon 0

reniii

#6744038 Napisano: 13.11.2020 19:22:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
U małżonka bomberka z Somersby.  emotka   Wyświetl w wątku >>