Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6728150 Napisano: 10.09.2020 10:34:28 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

androm napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

https://www.e-kon...m-mila-etapy-18.html


zginął mi regulamin tzn nie wyświetla mi się  - były już może wyniki ?

mnie się wydaje, że nikt się nie chwalił, ale chamstwo, że nie można sprawdzić w regulaminie nic

Po pierwszym etapie był wpis w "Informują", po drugim cisza, po trzecim chyba ktoś się pochwalił. Jak na tyle nagród, to podejrzanie mało wpisów.

Tu jest regulamin konkursu  https://www.smola...akuj-sie-w-nagrodach Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6728083 Napisano: 09.09.2020 21:03:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

bibeck napisał(a):

superloser napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w castoramie można kupić jakieś pierdoły przy kasie za kilka złotych ??? 

Powiem Ci jutro albo w piatek emotka

tak też można emotka   Test loterii Castoramy

Oczywiście, że można. Koło kas są np. wrzosy za 2,99. Do każdego paragonu dają zdrapkę. U mnie okrągłe zero.

A wody nie ma?

Szczerze powiedziawszy to nie wiem. Wpadłam do sklepu głównie po podłoże do storczyków i złapałam jeszcze te wrzosy właśnie, bo co roku je sądzę i po zimie zdychają niektóre. Ludzi było od groma, nie lubię takich tłumów, zwłaszcza obecnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6728074 Napisano: 09.09.2020 20:55:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

superloser napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy w castoramie można kupić jakieś pierdoły przy kasie za kilka złotych ??? 

Powiem Ci jutro albo w piatek emotka

tak też można emotka   Test loterii Castoramy

Oczywiście, że można. Koło kas są np. wrzosy za 2,99. Do każdego paragonu dają zdrapkę. U mnie okrągłe zero. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6727799 Napisano: 08.09.2020 22:25:07 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

  emotka  Ecco sie zmylo, a bylo i sie nie docenilo  emotka
I Żywiec Zdroj chce tylko numer paragonu emotka  to zakupy w Biedrze odpadaja i trzeba do Auchan ruszyc po wode Nestle... 

Mogę prosić o przetłumaczenie, bo nie kumam?

Ecco stacjonarne bylo i nie ma  emotka
Wode czas kupic, najlepiej w Biedrze bo znajoma ma dziecko chetne na Fajniaki, ale
-Nałęczowianka nic nie robi
-Żywiec Zdroj ma loterie, ale tylko z numerem paragonu... nie gram w takich
-a loteryjna Nestle woda tylko w Auchan i C4, a w Biedrze nie ma  emotka

I wszystko jasne. emotka
A mnie wkurza brak weny, nagród i wypalenie konkursowe. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6727213 Napisano: 06.09.2020 13:35:42 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

I dobrze. Info o wygranej w bramkach tez powinno dochodzic z min. 2 godzinnym poślizgiem ... a najlepiej po połnocy, jak data sie zmienia.
Jest naprawde wiele sklepikow, gdzie godzina wydruku jest wczesniejsza od rzeczywistego czasu.

Byłoby super;) ja się cię, że unique porządnie podchodzi do weryfikacji, jednego tylko nie rozumiem. Czemu nie zrobią blokady w formularzu, która nie przepuści ponownie zgloszenia tego samego paragonu? Oszczędziłoby to im dużo roboty przy weryfikacji.

Chodzi mi o to, że w formularzach np. Nestle można wielokrotnie zgłosić dokładnie ten sam paragon - ta sama data, nip i numer kasy. W minionkach wiele osób zgłaszało ten sam paragon do skutku albo chociaż np. dwa razy, zwiększając tym samym dwukrotnie szansę na trafienie w bramkę. Część osób pomimo takiego oszustwa dostała pozytywną weryfikację. Ale wiem, że niektórzy po pierwszej pozytywnej weryfikacji dostawali drugą - negatywną, bo unique jednak się dopatrzył, że paragon był zgłoszony dwukrotnie. I tylko to mnie zastanawia, czemu nie wprowadzą blokady jak np. w prymacie, która nie pozwoli na zgłoszenie ponownie tego samego paragonu. Zamiast to, muszą bawić się w weryfikowanie takich podwójnych zgłoszeń, a obawiam się, że nie wszystko wyłapują. Pewnie przy mniejszej ilości nagród, jak teraz przy kamerach jest to łatwiejsze niż przy poprzedniej minionkowej loterii, ale mimo wszystko. Inne agencje potrafią założyć taką blokadę emotka  A to, że właściciele sklepików i sprzedawcy w mniejszych punktach mogą robić różne dziwne rzeczy to już inna historia emotka

A jeszcze lepiej, gdyby trzeba było podczas zgłoszenia dodawać skan paragonu, tak jak w Haribo lub Nutelli. I to by było uczciwsze. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6726506 Napisano: 03.09.2020 09:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę po nagrodach, że Chiny mają się już dobrze, ponieważ nagrody z loterii i konkursów to ponownie Chińszczyzna i mam na tu myśli te obecne nagrody czyli bluzy Pepsi, Lays, TicTac, trampki Heinz, plecaki i worki i inne tego typu nagrody. Co prawda były już wcześniej podkoszulki i bluzy z Oreo, skarpetki i gacie z Actimela bodajże, ale teraz to konkursowicze będą żywymi reklamami, ubranymi od stóp do głów. Dlaczego nie są one bez żadnego logo? Wiadomo, reklama dźwignią handlu. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6725785 Napisano: 31.08.2020 15:08:49 w PLAGIATY
zwyciezczyni napisał(a):

https://www.faceb...ts/10157240501356831

Ale podłość i organizatora tego cyrku i pseudolaureata. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6725731 Napisano: 31.08.2020 12:18:27 w PLAGIATY
zwyciezczyni napisał(a):

padłam

Jakiś link? Wyświetl w wątku >>

reniii

#6724061 Napisano: 24.08.2020 08:41:23 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

violka88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Czy informowali za OKOCIMSKIe warianty za 2gi etap? 

nikt się nie chwalił

Nie wiem czy nikt, wszak już 2 osoby pisały, że info było tydzień temu emotka
/udziału nie brałam, ale wpadło mi w oko/ emotka  

13.08 w czwartek był SMS z info o wygranej i to na 100% z II etapu. 


Ale według regulaminu dopiero 17.08 miał być wybór z II etapu + 7 dni na powiadomienie

szef Smolara na urlopie a ktoś w Smolarze zrobił losowanko nie patrząc na regulamin, daty, etc...?

Smolar tyle obecnie konkursów organizuje, że gdyby chcieli przeczytać wszystkie te nasze wypociny konkursowe, to głowy spuchły by im jak balony. Miejcie trochę wyrozumiałości. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

reniii

#6723917 Napisano: 23.08.2020 17:12:56 w Smolar
edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

superloser napisał(a):

halliday napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

To napisze co podoba mi się w Smolar. na www są regulaminy, oświadczenia, wszystko jasno i przejrzyście. To jest plus. 
A że regulaminy niezgodne z prawe polskim ...To inna sprawa.

W sumie to chyba jedyna agencja u ktorej mozna grac bez numeru telefonu i maila...


Nie łapie o co chodzi?

pewnie ze możesz wymyślić numer i e-mail, a o wygranej dowiesz się sprawdzają wyniki na stronie.

emotka  wystarczy czytac regulaminy ze zrozumieniem 

To dlatego zawsze wszczynane jest to larmo na forum o to czy podpięte są już wyniki na stronie Smolara. Człowiek jednak całe życie się uczy.

Niekoniecznie.
Niektórzy chcą tylko i wyłącznie zapoznać się z wynikami wcześniej, zanim otrzymają sms.

Uczciwi zapewne tak, ale skoro są i czarne owce, to wszystkiego można się po nich spodziewać.  Wyświetl w wątku >>
2 halliday, nkba 0

reniii

#6723912 Napisano: 23.08.2020 17:02:00 w Smolar
superloser napisał(a):

halliday napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

To napisze co podoba mi się w Smolar. na www są regulaminy, oświadczenia, wszystko jasno i przejrzyście. To jest plus. 
A że regulaminy niezgodne z prawe polskim ...To inna sprawa.

W sumie to chyba jedyna agencja u ktorej mozna grac bez numeru telefonu i maila...


Nie łapie o co chodzi?

pewnie ze możesz wymyślić numer i e-mail, a o wygranej dowiesz się sprawdzają wyniki na stronie.

emotka  wystarczy czytac regulaminy ze zrozumieniem 

To dlatego zawsze wszczynane jest to larmo na forum o to czy podpięte są już wyniki na stronie Smolara. Człowiek jednak całe życie się uczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6723858 Napisano: 23.08.2020 11:23:12 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

@kalka mam nadzieję, że jednak mu odbiorą nagrodę. Mimo, że on studiuje prawo (he he he) i na pewno będzie ich straszył paragrafami. W końcu cały czas powtarza, że ma prawa autorskie do przepisu  emotka emotka
Chyba do przeróbek w postaci dopisywania marki Kieleckiego... 

Swoją drogą, ciekawe, ile razy takie zagrywki przeszły bez echa? w sensie, że ukradł czyjś pomysł lub przepis, dopisał odpowiednią markę i wygrał...
Ile osób tak robi, że zgłasza gdzieś swoją pracę i później tylko podmienia nazwy firm? 

Niestety dużo osób. Było już o tym wielokrotnie pisane i nikt z tego sobie nic nie robi. Agencje biorą pieniądze i powinny reagować na takie szwindle. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6723145 Napisano: 19.08.2020 23:43:25 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Od kilku dni w moim smartfonie Samsung J3 męczy mnie i przeszkadza w niektórych połączeniach aplikacja VIRUS HUNTER 2020, która wymusza instalację /anulowanie jest nieaktywne/... Nie znam się kompletnie na tych sprawach i nie wiem skąd to się wzięło, więc pytam: zainstalować to ?  emotka emotka

Gdyby to był program antywirusowy z prawdziwego zdarzenia, to nie chciałby się sam nachalnie zainstalować. Radziłabym tego nie instalować. Jeżeli faktycznie nie da się kliknąć anulowania instalacji, to podejrzewam, że na telefonie jest już coś, co powoduje wyświetlanie tego komunikatu, i najpewniej chce ono albo coś dodatkowo pobrać, albo zainstalować. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6722843 Napisano: 18.08.2020 18:11:14 w Czy informują/ informowali?
norweska20 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czy nivea hebe (rowery) mailem informowali?  Może ktoś potwierdzić (może być priv emotka )
Smsy były A co z mailami? 

Podpinam się pod pytanie ..ugrał ktoś rower zgłaszając @ 

Dziwne to trochę, że wygrały tylko zgłoszenia SMSowe.  Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

reniii

#6722795 Napisano: 18.08.2020 14:27:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

scofield napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

Czy w Maślance Mrągowskiej przechodzi Wam odpowiedź dłuższa niż 500 znaków?
Teoretycznie jest limit 1000, a odcina mi już po 500 emotka
Ktoś jeszcze tak ma czy to u mnie coś nie działa?

pisalem im juz poprawili odswiez strone

Co to za konkurs? Proszę o link

Może ten https://www.niejembyleczego.pl/konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6722420 Napisano: 17.08.2020 10:40:50 w Wkurza mnie...
bluszczowelove napisał(a):

Wkurza mnie, że nasz rząd przydzielił sobie takieee podwyżki emotka  ludzie tracą pracę, nie mają za co żyć a Ci napychają sobie kieszenie..... Jedna konfederacja się opamiętała i głosowała przeciw... PKB spada, ceny w sklepach z dnia na dzień w górę.... a tu takie wieści po powrocie z weekendu bez neta emotka   emotka emotka emotka

Najpierw obniżyli sobie pensje z 10 000 zł na 8 000 zł, żeby teraz i to w dobie pandemii, podnieść ją sobie na 12 591,22 zeta.emotka Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

reniii

#6722387 Napisano: 16.08.2020 23:08:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wchodzi Wam Somersby? nie wierzę, że wszystkie kody które mam są błędne.

Wysyłałam dziś i poszło.


a ile znaków mają Wasze kody?

10 znaków. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6722384 Napisano: 16.08.2020 22:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Wchodzi Wam Somersby? nie wierzę, że wszystkie kody które mam są błędne.

Wysyłałam dziś i poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6722222 Napisano: 15.08.2020 21:10:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

reniii napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

wysyłał ktoś z Nutelli?
próbuję na różnych urządzeniach i mam taki komunikat: 
"Podczas wgrywania danych wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie."
Miał ktoś tak?

Wczoraj ok 23,50 wysyłałam i poszło elegancko

A co to za konkurs? Jeśli można wiedzieć.

chyba ten

https://www.nutel...utella-kocha-weekend

Dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6722198 Napisano: 15.08.2020 17:35:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

wysyłał ktoś z Nutelli?
próbuję na różnych urządzeniach i mam taki komunikat: 
"Podczas wgrywania danych wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie."
Miał ktoś tak?

Wczoraj ok 23,50 wysyłałam i poszło elegancko

A co to za konkurs? Jeśli można wiedzieć. Wyświetl w wątku >>
0 0