Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6721285 Napisano: 11.08.2020 11:08:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
ladyinred napisał(a):

jokan napisał(a):

Elseve nagroda III stopnia...

I u mnie...
lepszy rydz...

Podpinam się, również 3 stopień. Tak dawno nic nie wygrałam, że cieszę się z nagrody jak dziecko. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6717393 Napisano: 22.07.2020 12:01:33 w WC - rozmowy o wszystkim
zwyciezczyni napisał(a):

slavek napisał(a):

A macie jakiś program do gromadzenia haseł? Chodzi mi o program w necie tak bym mógł zawsze i wszędzie z niego skorzystać.

chrome ma taką opcję. jak jesteś zalogowany na urządzeniach to zawsze masz dostęp do zapisanych haseł. Oczywiście nie mówię o zapisywaniu haseł do banku, ale na takie "średnio-mało-ważne" wystarczy. Gdy jakieś hasło wycieknie, jest za proste, to chrome daje znać, żeby je zmienić. Należy mieć oczywiście dodatkowo założone hasła na urządzenia.
Jeśli chodzi o program szyfrowany, to z tego co wiem, są dość drogie, ok. kilkadziesiąt złotych miesięcznie, ale może coś się zmieniło w tym względzie w ostatnim czasie.

Również Firefox oferuje wbudowany menadżer haseł Firefox Locwise, w którym można zapisywać własne hasła, jak też generować silne, złożone z losowego ciągu znaków. Gdy założysz sobie Konto Firefoksa, zalogujesz się do niego na kilku swoich urządzeniach i włączysz synchronizację haseł pomiędzy Twoimi urządzeniami, to będziesz mieć do nich dostęp zawsze i wszędzie. Dodatkowo Lockwise oferuje funkcję sprawdzania (możliwą do wyłączenia w ustawieniach Firefoksa (about:preferences), jeśli ktoś jej nie chce), łącząc się przy tym z usługą Firefox Monitor, czy czasem któreś z Twoich zapisanych haseł lub loginów nie było częścią znanego wycieku danych. Ja tam bardziej wolałbym przechowywać swoje hasła u Mozilli, aniżeli u Google'a :) 

Co do innych, zewnętrznych programów / dodatków do przeglądarek, to wcale nie jest tak, że wszystkie są płatne. Np. bardzo popularny Lastpass jest darmowy, ale za to ma zamknięty kod źródłowy, więc nigdy do końca nie wiadomo, co on tam robi w tle z Twoimi hasłami. Na szczęście świat na Lastpassie się nie kończy i np. taki Bitwarden również jest darmowy, dosyć popularny, oferuje szyfrowanie haseł, a przy tym ma otwarty kod źródłowy, więc każdy może zobaczyć, jak on działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6717321 Napisano: 21.07.2020 23:58:33 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

ktos doradzi jaki program zainstalowac by przeskanowac komputer pod wzgledem wirusow i innego syfu?

Avast w darmowej wersji da rade czy cos innego?

Jednym z lepszych jest HitmanPro. Co prawda nie jest on darmowy, ale ma też w ofercie 30-dniową wersję próbną, w zupełności wystarczającą do przeskanowania komputera. Polecam go, gdyż podczas skanowania korzysta on z kilku silników różnych producentów (a nie jednego, jak większość popularnych programów antywirusowych), co zwiększa skuteczność wyszukiwania wirusów. Wspomniany Avast korzysta tylko z 1 silnika, nie zachwyca swoją skutecznością i jest po prostu przereklamowany. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

reniii

#6692454 Napisano: 25.03.2020 16:32:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
HBanialistopad napisał(a):

luki28 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Lion nic a tak chcialam 1 perfumke 

Jeśli tego nawet nie wiesz, że w języku polskim "perfumy" występują tylko w liczbie mnogiej, to ja się nie dziwię.

Wiem,ale zauważ, ze nazwalam je pieszczotliwie i to bylo celowo tak napisane.  Nie musisz  mnie pouczać.  

Sami poloniści na stronie emotka  U mnie też nic. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6692431 Napisano: 25.03.2020 15:17:13 w Giełda Kodów ; )
Oddam za darmo wygrany w loterii, ważny do końca marca, kod na Szybkie Nadanie paczki w Paczkomatach InPost. Priv Wyświetl w wątku >>

reniii

#6691220 Napisano: 19.03.2020 23:05:58 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

superloser napisał(a):

Malo jest nauczycieli, co jest w stanie nauczyc - tak z powołania. Program nauczania to dużo, bardzo dużo zbytecznych informacji, ktore tylko glowe zasmiecaja. ludzie “wyedukowani” nawet nie wiedza, po co ten papier bliczowany kupuja - ale kupuja jak za komuny. I nie znaja róznicy miedzy  wirus-bakteria. A maseczki sa tylko - by sie samemu nie zarazić

Fakt, to jest odlot. Wymiana opinii na zupełnie inne tematy.
forrrum napisał(a):

...jak przychodzi epidemia i trzeba się zająć WŁASNYMI dziećmi, to się zaczyna...  Pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tego zdania nasuwa na myśl arystokrację...
"Ja dziecko mogę urodzić, co mi tam, poświęcę się, to tylko 9 miesięcy, ale reszta mnie nie obchodzi, od tego mam służbę, by się zajmowała dziećmi, za to im płacę".

Nie wszystkim rodzicom tych dzieci rząd płaci za siedzenie w domu i po pracy muszą w domu coś zrobić i jeszcze znaleźć czas aby uczyć dzieci. Czy to nie chore? Oby się nie okazało, w razie kilkumiesięcznej przerwy, że nauczyciele są zbędni, bo rodzice uczą własne pociechy lepiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6690977 Napisano: 18.03.2020 23:21:18 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

4 klasa podstawówki emotka

A propo tych wszystkich zadań i nauki https://kobieta.onet.pl/koronawirus-w-szkole-nauczanie-zdalne-nie-jest-prawnie-uregulowane/p3qfcn1?fbclid=IwAR2ZmVysrjjvXRRVvNZuWv2Cin0HyQdH9QoyfRyTj9R2WGzShRABucJzEz8

To jest chore, że rodzice muszą uczyć w domu własne dzieci, a nauczyciele otrzymują za to wynagrodzenie i nic nie muszą. Wyświetl w wątku >>
0 1 mia

reniii

#6690208 Napisano: 15.03.2020 21:19:43 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

miketyson napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Kochani, a jak Wy się czujecie? I Wasi najbliżsi?

Jak na razie dobrze, dziękujemy emotka ciekawe jak sie sytuacja bedzie rozwijac...
W temacie warto przeczytac o podejsciu jakie stosuje Wielka Brytania:
Dlaczego Wielka Brytania reaguje inaczej niż reszta świata?

Własnie jestem po długiej rozmowie ze znajomymi z WB i doszliśmy do jednego wniosku - to czy rację ma nasz rząd czy ich okaże się... po fakcie, a teraz nie ma mądrych. Po fakcie mądrali będzie masa. Co więcej, jeszcze 2 dni temu Brytyjczycy byli zadowoleni z działania swojego rządu (lub braku działania), a już dzisiaj zaczynają się pomruki, przestają sobie radzić, widzą co robi reszta Europy. Zawsze znajdzie się grupa popierająca i grupa przeciwna i zawsze jest to na zasadzie "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Już mam przykład w dalszej rodzinie wyśmiewania koronowirusa, gdy był 1000 km od nas, a dzisiaj ta osoba siedzi w domu i się trzęsie, bo okazało się, że miała styczność z osobą chorą. 

To, że nasz rząd zareagował szybko to bardzo dobrze, ale i tak już za późno niestety, bo WHO powinna natychmiast ogłosić pandemię zamiast się zastanawiać tyle. Chiny powinny, już na samym początku, zostać odcięte od reszty świata, żeby wirus się nie rozprzestrzenił po całym świecie. Rodacy, którzy chcieliby wówczas wrócić  z Chin do kraju, nie ociągając się i namyślając tygodniami, tylko bezzwłocznie, a jak nie to niech ryzykują swoje życie i niech zostają w Chinach. Po przyjeździe musieliby odbyć  przymusową kwarantannę, żeby nie zakażać innych. I to samo musiałyby zrobić inne kraje. A tak to Włosi rozprzestrzenili już zarazę po całym swoim kraju i od nich zarażona jest cała Europa i reszta. Rodacy też mimo ostrzeżeń podróżowali bez opamiętania i teraz też powrót tych wszystkich szczurów, którzy nagle sobie przypomnieli, że są Polakami i często razem z nimi przyjeżdża i korona wirus. A niektóre państwa w Europie traktują to bardzo lekko i nie zatrzymamy już tego, niestety. Przeżyją tylko silniejsi. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6682656 Napisano: 14.02.2020 09:14:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

kreatia napisał(a):

Tylko wiesz "blekota to pierwsze słowo mojej córki podczas pierwszej podróży zagranicznej" związek z podróżami dla mnie? Ogromny! 
Trochę współczuję jury, trudne zadanie przed nimi, a zwycięzcy trochę nieoczekiwani. No i fajnie. 

1. To brandcomm...
2. az tylko 5 nagrod
3. wystarczy zrobic wlasna baze, komputer zweryfikuje
4. maksymalnie z 10 zgloszen beda musieli wybierac
reszta to statystyki popularnosci kotów, Lidla i karmy

Czy to nie ta agencja od konkursu Red Bull 111 Megawatt, z tymi nietuzinkowymi hasłami typu "kamieni kupa"? Wyświetl w wątku >>

reniii

#6681649 Napisano: 11.02.2020 09:39:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

Nic by nie było. Ponieważ zawiadomienie dotyczy ZAWSZE PODEJRZENIA o popełnieniu przestępstwa. To żer w każdym konkursie /loterii znajdzie się "drukarz paragonowy" czy też 'przedsiębiorca specjalizujący się w programie point to pewne. szkoda że nagrody przepadają i uczciwy konkursowicz z 'towarem" na pół piwnicy i 2 szufladami paragonów wygra 2x w roku. 

Bez tych graczy na lewe paragony, by  statystyki agencjom spadły.
A po co te glupie zapisy Smolara - jedno gospodarsto, jedna nagroda emotka  - by ludzie grali na kolezanki, babcie, kuzynów, rodziców, co pokazuje “WIELKIE” zainteresowanie  emotka  - co jest jedynie pozornym szałem na danych produkt.

Jaki problem nagradzać tych, co kupuja dany produk ? Dlaczego tak ciezko nagrodzić uczciwego konsumenta 10 nagrodami w loterii, a tak łatwo nagradzać paragony bez sprawdzenia ich pochodzenia?

Teraz można kupić WAFELEK za 1zl w sklepie osiedlowym. I na Milka. I na Prince Polo.
Pieczatka NIC nie potwierdza. Moze ktos nawet niemarkowe wafelki kupować, a nikt tego nie weryfikuje. Bo po co, jak tyle zgloszen emotka      

Najuczciwiej byłoby w każdej loterii, aby podczas zgłoszenia zamieszczać skany lub zdjęcia paragonów, to może ukróciłoby ten niecny proceder podrabiania paragonów przez kombinatorów. Ale moim zdaniem agencji to nie interesuje, gdyż zainteresowanie i ilość zgłoszeń drastycznie by zmalała, a tak to sztucznie zawyża się rzeczywistą ilość zakupionych produktów w danej loterii. I powinno odsyłać się oryginał paragonu, w razie wygranej. A tak to nijak nie można wygrać w tych bramkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6679346 Napisano: 02.02.2020 21:27:17 w SZUKAM....
Mysia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Mysia napisał(a):

Pierwszy raz mam kartę Sodexo, gdzie można nią płacić? Nie potrafię znaleźć wykazu emotka emotka

Ta z farmio? Bo jeśli tak to w restauracjach, spa, basenie itp.

Nie z Farmio, ja mam sodexo karta premiowa, ale nie wiem czy to tylko duże markety czy np. osiedlowy sklep, czy Żabka też w to wejdzie, bo skoro jest napisane "płać kartą i telefonem wszędzie tam, gdzie zobaczysz logo Mastercard w Polce, w Internecie i na całym świecie" hmm  emotka

Tu jest lista sklepów  https://www.sodex...exo-lista-sklepow-2/ Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

reniii

#6677186 Napisano: 25.01.2020 21:23:01 w WC - rozmowy o wszystkim
FBbeata7 napisał(a):

reniii napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

reniii napisał(a):

Podejrzewam,że to jakiś sprytny pracownik Biedronki ma dostęp do kubła, w którym lądują niezabrane lub wyrzucone paragony,albo pani z kasy pytająca, czy paragon na pewno  będzie potrzebny, raczej nikt by 3 razy albo więcej  nie chodził, tylko kupił produkty na 3 odzielne paragony( wtedy jest numer po numerze)-  tak czasem robię, gdy nie ma dużej kolejki.

a tu muszę wtrącić, że na potrzeby jednego z konkursów poszłam do sklepu, zrobiłam zakup, zaniosłam do auta i za chwilę przeszłam jeszcze raz przez sklep, żeby paragony nie sąsiadowały ze sobą - Koleżanka prosiła, żeby nie były obok siebie, to grzecznie zorganizowałam 15 minut odstępu. Pewnie mało kto ma na to czas, ale ja jeszcze przez chwilę mam i jak trzeba, to się postaram emotka  

albo to nasz "Ulubiony" Drukarz... może na konkursie z niespecjalnie wartościowymi nagrodami testował jak mu to wszystko pójdzie, moim zdaniem testy to podstawa!  emotka  

Ale tu nie chodzi o to, że ktoś bierze produkt za produktem, bo to byłoby możliwe, sama tak czasem robię, ale w tym wypadku jakiś oszołom zgłaszał numer paragonu 55 i ciąg dalszy tego numeru paragonu była identyczna jak godzina zakupu produktu z tegoż paragonu, bo ta agencja akurat takie dane potrzebuje i tak wiele, wiele razy. To ewidentnie śmierdzi przekrętem, ale trzeba przyznać, że miał szczęście w losowaniu, bo takie paragony kilkadziesiąt chyba razy wylosowano. Nie rozumiem tylko skąd brał te paragony żeby je odesłać? Chyba jestem niezbyt rozgarnięta.

Może trzeba się tą wiedzą z organizatorem podzielić, opisać- co i jak.Mnie  zdarzyło się interweniować kiedyś, gdzie wyniki też były nieprawdopodobne( w ogólnopolskiej loterii wygrywało mnóstwo, mnóstwo osób z malutkiego miasteczka na Podhalu) Organizator odpisał wtedy ,że wszystko jest o.k.

Organizator ma to zapewne w głębokim poważaniu, a maskotki już wyprodukowane w Chinach i co z nimi zrobić teraz, zwłaszcza w obliczu pandemii. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6677043 Napisano: 24.01.2020 23:38:34 w Czy informują/ informowali?
FBgabriela1 napisał(a):

Informowali juz z konkursu Storck w C4? 
Na str konkursu jest tylko informacja o laureacie nagrody głównej.  Nie wiadomo co z kartami i iphonami.. chyba  emotka

Tu wszyscy https://www.smola...k-s-odkie-wygrywanie Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6677004 Napisano: 24.01.2020 19:41:52 w WC - rozmowy o wszystkim
magdalena-chili napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

reniii napisał(a):

Podejrzewam,że to jakiś sprytny pracownik Biedronki ma dostęp do kubła, w którym lądują niezabrane lub wyrzucone paragony,albo pani z kasy pytająca, czy paragon na pewno  będzie potrzebny, raczej nikt by 3 razy albo więcej  nie chodził, tylko kupił produkty na 3 odzielne paragony( wtedy jest numer po numerze)-  tak czasem robię, gdy nie ma dużej kolejki.

a tu muszę wtrącić, że na potrzeby jednego z konkursów poszłam do sklepu, zrobiłam zakup, zaniosłam do auta i za chwilę przeszłam jeszcze raz przez sklep, żeby paragony nie sąsiadowały ze sobą - Koleżanka prosiła, żeby nie były obok siebie, to grzecznie zorganizowałam 15 minut odstępu. Pewnie mało kto ma na to czas, ale ja jeszcze przez chwilę mam i jak trzeba, to się postaram emotka  

albo to nasz "Ulubiony" Drukarz... może na konkursie z niespecjalnie wartościowymi nagrodami testował jak mu to wszystko pójdzie, moim zdaniem testy to podstawa!  emotka  

Ale tu nie chodzi o to, że ktoś bierze produkt za produktem, bo to byłoby możliwe, sama tak czasem robię, ale w tym wypadku jakiś oszołom zgłaszał numer paragonu 55 i ciąg dalszy tego numeru paragonu była identyczna jak godzina zakupu produktu z tegoż paragonu, bo ta agencja akurat takie dane potrzebuje i tak wiele, wiele razy. To ewidentnie śmierdzi przekrętem, ale trzeba przyznać, że miał szczęście w losowaniu, bo takie paragony kilkadziesiąt chyba razy wylosowano. Nie rozumiem tylko skąd brał te paragony żeby je odesłać? Chyba jestem niezbyt rozgarnięta. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6676939 Napisano: 24.01.2020 16:17:53 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

A propos tej loterii.. Przeglądałam wyniki z Biedronki w Glade https://www.loteriaglade.pl/Zwyciezcy i w numerze kasy często pojawia się jedna cyfra np. 1, 5, 3... Na początku myślałam, że to fejkowe paragony, ale potem uświadomiłam sobie, że ludzie wpisywali numer kasy... dosłownie numer kasy! emotka  czyli to jak kasy są ponumerowane w sklepie emotka  Widać od razu kto jest konkursowym mugolem emotka  Myślałam, że oni to zapamiętują, w której kasie robili zakupy, ale okazuje sie, że ten numer jest też na paragonie...  emotka Mam nadzieję, że nagrody im przez to nie przepadną emotka  Pamiętajcie, regulamin rzecz święta! emotka  Taka ciekawostka przyrodnicza emotka

A ja sobie tak z ciekawości patrzę na laureatów Glade i co? Drukarz i tu grasuje, patrzcie dobrze numer paragonu 331033 godzina 10:33 numer kasy fiskalnej CCH1701372316 i znowu numer paragonu 551051 i godzina 10:51 i tak na wieeeeeluuuuuu stronach laureatów. Dziwny zbieg okoliczności, nieprawdaż. No jak o taki badziew taki przekręt, to oczyma mowa w konkursach o cenne nagrody. Czy tylko ja to widzę? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6676752 Napisano: 24.01.2020 09:17:16 w Smolar
misiapysiamisia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

santi333 napisał(a):

...ktoś grubo zainwestował,

... chyba w tusz do drukarki.
I takim sposobem żegnam się z tą loterią, zanim się przywitałam emotka

A ja liczyłam na nagrodę zgłaszając jeden paragon , hahahaha … w tej sytuacji ja również odpuszczam...

Też zgłosiłam jeden emotka i nic nie wygrałam.

Ja dwa, ale jak widać to kropla w morzu. I ile można jeść te wszystkie słodycze? Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6676495 Napisano: 23.01.2020 13:14:09 w Smolar
e-e napisał(a):

Wg mnie jedyne rozwiązanie to sprawdzić wygrane paragony w danym sklepie zwłaszcza, że jest to tylko sieć c4. Inaczej drukarze będą mieli żniwo bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ja nie brałam w tym udziału(dla mnie za drogo), ale z zainteresowaniem będę śledzić jak się sprawa rozwiąże.  emotka

A może chodzi o to, że nie ma rezerwy rezerwy i w razie czego nagrody zostaną u Smolara? I niech to przeczytają, skoro czytają!!!! Wyświetl w wątku >>

reniii

#6676376 Napisano: 23.01.2020 10:18:52 w Smolar
magdalena-chili napisał(a):

ostatnio rzuciła mi się w oczy wymiana u nas na forum odnośnie zgłoszeń do Tymbarka (yyy? Tymbarku?), ktoś napisał, że 25 zgłoszeń i zero nagród, a ktoś w odpowiedzi napisał, że 250 zgłoszeń i też nic. Hmm, konkurs gdzie trzeba wydać minimum 8 pln. To ja bardzo dziękuję, wymiękam ze swoimi, ekhm, 3 czy 4 zgłoszeniami... 
(pomijam fakt, że mieszkam ze zgrają chłopa w mieszkanku i nie mam magazynu) 

Ja w Tymbarku wysłałam właśnie ponad 20 zgłoszeń i nic nie wpadło, ani nędznego bilecika, ani 100 z Lidla, ani nic z Tesca  i bardzo się wku... wtedy. A zapas soków mam na pół roku, ale wypijemy jakoś, chociaż teraz mam awersję do tej marki.  Zazwyczaj też zgłaszam do loterii jeden lub dwa, trzy paragony, bo nie mam takiej manii, aby inwestować dużo w konkursy. I dlaczego Smolar nie podaje laureatów w większości konkursów? W tej loterii z C4 powinni sprawdzić czy ten, który zgłaszał wszystkie te paragony wylosowane, czy faktycznie je posiada czy nie. Ja nie rozumiem tego pojęcia, że drukuje ktoś paragony, jak to jest możliwe? Wyświetl w wątku >>

reniii

#6673975 Napisano: 15.01.2020 17:53:26 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Gdzie najtaniej kupie chipsy chitos i Belvite/oprócz Rosmana/

W Biedronce Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6673945 Napisano: 15.01.2020 16:52:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tereska46 napisał(a):

Lodoweczka mini z zubrowki

A do mnie słuchawki w kolorze białym. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0