Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika reniii

reniii

#6673829 Napisano: 15.01.2020 10:34:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

A co to za nowy konkurs milki ogólnopolski? 

Tak: https://www.e-kon...e-delikatnosc-1.html Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6673723 Napisano: 14.01.2020 20:16:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czekoladki u koleżanki, zgłoszenie wczoraj a mail dziś dopiero i to w spamie. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6673685 Napisano: 14.01.2020 18:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Dalej widnieją problemy z Belvita u Was? mam kłopot A Java włączona

U mnie jednak nie działa, chciałam wysłać zgłoszenie, bo kupiłam ciastka i błąd mi wyskakuje ciągle. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6673545 Napisano: 14.01.2020 13:27:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Działa Wam formularz na belvicie? U mnie błąd dt. Javy na kilku urządzeniach

U mnie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6673514 Napisano: 14.01.2020 12:36:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

reniii napisał(a):

Agnes napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBilona napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Nie rozumiem w jakim celu wypisujesz takie bzdury?

a dlaczego bzdury? Ktoś ma wątpliwość , czegoś nie rozumie.Może lepiej grzecznie odpowiedzieć

A dlatego bzdury, bo jest to bezpodstawne pomówienie moja droga (forma zdania twierdzącego). Nagrody na bank nie były losowane TYLKO i WYŁĄCZNIE z 1 dnia, jak to wszystkim zakomunikował aendrius1. Po drugie nie wiem co w tym jest "niegrzecznego"  emotka

moja wygrana na 100% nie jest z pierwszego dnia

Ja na ponad 20 zgłoszeń nic nie wygrałam, ale to dziwne, że było tam do wygrania aż 1000 voucherów do kina i 10 głównych i tak mało wygranych było na forum. Smolar powinien udostępniać listę laureatów, żeby była transparentność tych wygranych, tak jak chociażby Grzegrzółka z Tymbarkowej loterii ,,Tego jeszcze nie było'',gdzie była uzupełniana lista zwycięzców i były też częste wpisy z wygranymi i rezerwami. I że już nie wspomnę, iż człowiek się dokształcał z geografii, stawiając te kapsle na mapie Polski i codziennie śledził stronę konkursową.

To może warto się dokształcić również z rachunku prawdopodobieństwa??? emotka
Moja wygrana również nie jest z pierwszego dnia, a SMOLAR jest ostatnią agencją, którą bym posądziła o kombinacje.

Nauki nigdy za wiele. Nikt natomiast nie jest na tyle naiwny sądząc, że 10 zgłoszeń ma mniej szans na wygraną niż jedno, skoro to jest przypadkowe losowanie. Chyba, że to nie było losowanie a wybór tego czy tamtego zgłoszenia, ale wtedy to już nie jest loteria. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6673509 Napisano: 14.01.2020 12:27:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zabcia0410 napisał(a):

Agnes napisał(a):

reniii napisał(a):

Agnes napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBilona napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Nie rozumiem w jakim celu wypisujesz takie bzdury?

a dlaczego bzdury? Ktoś ma wątpliwość , czegoś nie rozumie.Może lepiej grzecznie odpowiedzieć

A dlatego bzdury, bo jest to bezpodstawne pomówienie moja droga (forma zdania twierdzącego). Nagrody na bank nie były losowane TYLKO i WYŁĄCZNIE z 1 dnia, jak to wszystkim zakomunikował aendrius1. Po drugie nie wiem co w tym jest "niegrzecznego"  emotka

moja wygrana na 100% nie jest z pierwszego dnia

Ja na ponad 20 zgłoszeń nic nie wygrałam, ale to dziwne, że było tam do wygrania aż 1000 voucherów do kina i 10 głównych i tak mało wygranych było na forum. Smolar powinien udostępniać listę laureatów, żeby była transparentność tych wygranych, tak jak chociażby Grzegrzółka z Tymbarkowej loterii ,,Tego jeszcze nie było'',gdzie była uzupełniana lista zwycięzców i były też częste wpisy z wygranymi i rezerwami. I że już nie wspomnę, iż człowiek się dokształcał z geografii, stawiając te kapsle na mapie Polski i codziennie śledził stronę konkursową.

Ilość zgłoszeń ma się nijak do wygrania w loterii
jak się ma wygrać to wygra się nawet 1 zgłoszeniem
w Tymbarku wysłałam 3 i mam bilety

Ja wysyłałam 23.11-mam bilety,koleżanka 31.12 też ma bilety-teoria pierwszego dnia upada,wysłałam w całym konkursie dwa zgłoszenia,ilość więc nie gra roli,masz wygrać to wygrasz

Też wysyłałam w ostatni dzień i nic. Ale chodzi mi głównie o to, że coś dziwnie mało wygranych na forum na te 1010 nagród.  Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6673487 Napisano: 14.01.2020 12:07:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

.

Zgadzam się, ale... nam chodzi to, że dzień po dniu nagradzają np.te zdjęcia:
https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/530dbced3236d660cbafdc21a675f4ef5514a9c2.jpeg
https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/c641ad067dda1494c5b84fc3ceca92ba98841e10.jpeg

To akurat fakt, tu przesadzili.  Pytanie czy codziennie wybierają te same osoby i mają tak krótką pamięć, czy wybierają różni i po prostu nie wiedzą, co już było nagrodzone. Ale jeśli widać, że takie zdjęcia trafiają w ich gust, to trzeba w taki motyw uderzać emotka

Proponuję rozsypać cokolwiek na podłodze, napierdzielić klamotów dookoła i opakowanie Fantazji i czekać na wiadomość o wygranej. Zapraszam do galerii, do obejrzenia prac, sponsora tego cyrku. Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6673445 Napisano: 14.01.2020 11:07:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

kukuleczka napisał(a):



Tez zwrocilam na to uwagę. Przypuszczam, ze to znowu jedna i ta sama osoba. Po drugie, to zdjecie z tak ulozonymi wlosami jest juz nudne. Widzialam je (z tak ulozonymi wlosami) conajmniej w 10-15 konkursach FB.

Fakt jest nudne, ale się podoba komisji i każdy z nas jak ma długie włosy może też takie mieć.
U mnie na 4 zdjęcia 2 wygrane i uwaga - nowe pomysły moje nie zostały nagrodzone gdzie zdjęcia były moim zdaniem lepsze niż te co nagrodzili - a nagrodzili to co w innych konkursach już było sprawdzone. 

ja w różnych konkursach biorę udział i zwracam uwagę na właściwie te same fotki. Te włosy były już chyba we wszystkich możliwych konkursach i jak widać obraz się nie przejadł, tak samo jak bardzo fajne ale też bardzo powtarzalne układanie różnych rysunków z zakręconych papierów (dwa razy również takie zdjęcie w fantasji wygrało). Teraz jeszcze mi do kolekcji brakuje pracy pani która rysuje kredą a potem na rysunek "wsiada" (np narysowany rower a na nim pani albo pół jej rodziny).

I jeszcze brakuje pani na rowerze z rozkraczonymi nogami i będzie komplet. Wyświetl w wątku >>
1 xpac 0

reniii

#6673412 Napisano: 14.01.2020 09:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBilona napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Tymbark.Dziwne troche, to już któryś konkurs Smolarka gdzie wygrane są (pomimo ze konkurs np trwał 2 miesiące) tylko z 1 dnia emotka

Nie rozumiem w jakim celu wypisujesz takie bzdury?

a dlaczego bzdury? Ktoś ma wątpliwość , czegoś nie rozumie.Może lepiej grzecznie odpowiedzieć

A dlatego bzdury, bo jest to bezpodstawne pomówienie moja droga (forma zdania twierdzącego). Nagrody na bank nie były losowane TYLKO i WYŁĄCZNIE z 1 dnia, jak to wszystkim zakomunikował aendrius1. Po drugie nie wiem co w tym jest "niegrzecznego"  emotka

moja wygrana na 100% nie jest z pierwszego dnia

Ja na ponad 20 zgłoszeń nic nie wygrałam, ale to dziwne, że było tam do wygrania aż 1000 voucherów do kina i 10 głównych i tak mało wygranych było na forum. Smolar powinien udostępniać listę laureatów, żeby była transparentność tych wygranych, tak jak chociażby Grzegrzółka z Tymbarkowej loterii ,,Tego jeszcze nie było'',gdzie była uzupełniana lista zwycięzców i były też częste wpisy z wygranymi i rezerwami. I że już nie wspomnę, iż człowiek się dokształcał z geografii, stawiając te kapsle na mapie Polski i codziennie śledził stronę konkursową. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6673389 Napisano: 14.01.2020 08:34:03 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

.. to, ze w moim miescie w żadnym sklepie jeszcze nie znalazłam promocyjnego Hochlanda  emotka   

Jest już w Selgrosie i w Carrefourze.

I Auchanie. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6673322 Napisano: 13.01.2020 20:49:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

assal napisał(a):

Visserarthur: Oni wybierają sobie kolejno stacje, przyznają bombonierki w/g limitu i chwilę później kasują z listy "wykorzystany" Orlen.
Ja wysyłałam zgłoszenia na jedną z krakowskich stacji o 8.00, po 16.00 dopiero były maile z odbiorem czekoladki. Adres ze strony RMF zniknął raz dwa  emotka

wysłałam dziś około godziny 14:00 coś koło  15 zgłoszeń z 5 maili róznych i nic ;( a stacja to raczej "na wsi", gdzie mało konkursowiczów ;(

i ja  emotka  8 zgłoszeń po g.14 i nic 

Jakby komuś przyszło do głowy, aby wybrać jakąś odległą stację to na voucherze pisze:
Nie ma możliwości zmiany miejsca odbioru bombonierki.Nie wysyłamy bombonierek pocztą.Po dniu 7 lutego 2020 r. voucher staje się nieważny i tym samym przepada prawo do nagrody. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6673064 Napisano: 13.01.2020 11:27:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
renatak0 napisał(a):

Udało się wygrać bombonierkę emotka

Też mam. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6673059 Napisano: 13.01.2020 11:22:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

baxter napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja nie mam nic od nich a wysyłałam już z godzine temu (RMF FM bombonierki)

nagradzają wybrane życzenia

Dokładnie tak

Szukajcie też w spamie

i w neswletterze  emotka

Nie wysyłają info o wygranej od razu. Życzenia wysłałam po 9 a teraz sprawdziłam maila i jest voucher na bombonierkę, wiadomość sprzed 10 minut. Tak, że czekajcie cierpliwie. Nie błysnęłam życzeniami zbytnio to każdy wygrać może. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6672990 Napisano: 13.01.2020 09:44:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
ewelcia753 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

noska81 napisał(a):

[quote=
noska81]

bejca11 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Fantasia nagradza kogoś tak:
kilka dni temu: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/530dbced3236d660cbafdc21a675f4ef5514a9c2.jpeg
wczoraj: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/c641ad067dda1494c5b84fc3ceca92ba98841e10.jpeg
niby nie plagiat, niby można, więc zwycięzcy nic nie zarzucam... ale zaskoczyło mnie to Jury... szczególnie, że obraduje w niedzielę emotka

Ja się trochę wkurzylam napracowalam się nad zdjęciami i nic emotka  ok może nie przypadły do gustu ale żeby dwa razy takie samo zdjęcie? emotka  


ja przypuszczam, że to jedna i ta sama osoba. Zrobiła zdjęcie z różnych ujęć, dodała notes, okulary i postanowiła wgrać kilka wersji bo a nóż któreś wygra emotka Można, ale wygrać takie zdjęcia nie powinny, jak zresztą wg mnie kilka innych. Ale to moje zdanie, jury ma inne.. Cóż... nie ma co się denerwować, to tylko bransoletki - tak to sobie tłumaczę.

no na pewno jedna i ta sama osoba ale trochę chamówa żeby nagradzać właściwie dwa takie same zgłoszenia emotka Czyżby lepszych nie było???? Uwielbiam konkursy w których wygrywają non stop te same osoby i bynajmniej nie są to osoby które tak z czapy postanowiły wziąć udział tylko prawdziwi konkursowicze emotka

Jedna osoba mogła zrobić i setkę [podobnych zdjęć, co nie zmienia faktu, że nie powinni nagradzać prawie identycznych prac. Ciekawe czy pojawią się jeszcze inne wersje.
Tak, to trochę kpina nagradzać prawie identyczne zdjęcia.emotka Wyświetl w wątku >>
1 chaber20 0

reniii

#6672901 Napisano: 12.01.2020 20:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ubolewam nad śmieciami od Avanti z Cheetosow i od Nav z Actimela. Tyle kasy na tandetną chinszczyzne bo czymże jest jeden iPhone, ktory premiere mial 2 lata temu od konkursów w których kiedyś było po 20 konsol tygodniowo!!!! A ludzie na skarpetki i reczniki się rzucają. Na wyprzedażach można tanio kupić

Pytanie: czy komus sie to podoba? Czy ktos chce nosic te skarpetki, szaliki, czapki?

Zapewne znajdą się dzbany, które wymiotą całą pulę...a za 3...2...1...pojawi się wpis w MDW z jakże luksusową "wygraną" w postaci gaci  emotka

i potem będą nią handlować emotka

A inni kupować, ciesząc betoniarę.

co to betoniara emotka emotka

Ciesząc buzię. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6672897 Napisano: 12.01.2020 20:06:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ubolewam nad śmieciami od Avanti z Cheetosow i od Nav z Actimela. Tyle kasy na tandetną chinszczyzne bo czymże jest jeden iPhone, ktory premiere mial 2 lata temu od konkursów w których kiedyś było po 20 konsol tygodniowo!!!! A ludzie na skarpetki i reczniki się rzucają. Na wyprzedażach można tanio kupić

Pytanie: czy komus sie to podoba? Czy ktos chce nosic te skarpetki, szaliki, czapki?

Zapewne znajdą się dzbany, które wymiotą całą pulę...a za 3...2...1...pojawi się wpis w MDW z jakże luksusową "wygraną" w postaci gaci  emotka

i potem będą nią handlować emotka

A inni kupować, ciesząc betoniarę. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6672892 Napisano: 12.01.2020 19:58:52 w Wkurza mnie...
luki28 napisał(a):

Teraz większość jest oburzona badziewnymi nagrodami, sporo osób deklaruje że nie będzie grało, a skończy się tak jak zawsze. Zainteresowanie konkursem będzie duże, a na forum pierdyliard wpisów typu: "to już 6 wygrana ścierka", sprzedam kurzołapa za 10zł", "wow kolejny szmelc dziś" itp. Efektem będą kolejne konkursy tego typu, czego właśnie jesteśmy świadkami. I tak biznes się kręci

A może ktoś odgórnie powinien zabronić takich szajskich nagród, żeby nie zaśmiecać dodatkowo Polski, tym bardziej, że śmieci mamy już i tak bez tego mnóstwo i coraz więcej za nie musimy płacić niestety. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

reniii

#6672864 Napisano: 12.01.2020 16:52:59 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Wkurza mnie Actimel, że ufundował "śmieciowe" nagrody Made in China. 
Dla mnie każda z tych nagród nie jest fajna!

Początkowo mi się nagrody spodobały ale jak zaczęłam czytać że muszę wydać 15 zł na coś czego nie piję po to aby dostać coś czego jakości i rozmiaru sprawdzić nie mogę to mi przestały się podobać. Specjalnie kupować nie będę - rękawiczki, czapki i szaliki mam, majtki - wolę jednak zobaczyć i dotknąć "na żywo". No i tyle mojego udziału w tej loterii emotka

myślę, że za 15zł można kupić fajne skarpetki, i to w 3 paku emotka

majtki też - choć w jednopaku bo babskie majtki to strasznie dziadowskie robią, dobre męskie bokserki to +20 zł - kupuję dla męża to w nich chodzi i chodzi a ja na swoje majtki żydzę (przeważnie między 7 a 12 zł na nie wydaje) i mi się rozpadają błyskawicznie emotka

Też mnie wkurzają takie gówniane pseudonagrody. Gdybyście nie grali o taki szajs, to może by się coś zmieniło w jakości nagród, a tak to macie właśnie takie tandetne i to na własne życzenie. Ja nigdy nie biorę udziału w takich przedsięwzięciach, aby tylko zdobyć coś i potem piętrzyć tym badziewiem wysypisko śmieci. Zamiast takiego dziadostwa, to mogliby przecież dać bony do jakiegoś sklepu, aby można było sobie coś kupić. Była rok temu taka promocja w Tesco, gdzie otrzymywało się bon 20 złotych do Dekathlonu, za zakup opakowania Actimelu i takie coś to ja rozumiem. Wyświetl w wątku >>

reniii

#6672470 Napisano: 10.01.2020 19:10:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

na 25 paragonów 0 wygranych w Tymbarku  emotka emotka Smolarrrrrrrrrr serio ?! emotka chyba gorzej być nie może...

Mam nieco mniej paragonów ale też sporo i też zero i w ogólnopolskiej ildlowskim. 

Niestety i u mnie 0 wygranych, ani w Lidlu, ani w ogólnym emotka emotka emotka
Z Tic tac na tyle nagród,też nic nie wygrałam,
Colgate,Gillette też 0.
A bieżąca Belavita to szkoda gadać.Codziennie wysyłam po kilka zgłoszeń i jak dotychczas same pudła.
No najgorzej rozpoczęty rok i całkowity brak szczęścia emotka emotka emotka

Do grona niewygranych,dołączam dziś jeszcze Sensodyne w Lidlu emotka

Też się dopiszę, zero zerem pogania. Smolarze na tyle zgłoszeń nic, oj rozczarowałeś mnie bardzoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

reniii

#6671430 Napisano: 08.01.2020 12:37:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

asper01 napisał(a):

asantesana napisał(a):

asper01 napisał(a):

https://www.smola...sfakcja-Gwarantowana - serio?;/

"odesłać na swój koszt produkt promocyjny wypróbowany przez uczestnika wraz z unikatowym kodem alfanumerycznym otrzymanym po prawidłowym zgłoszeniu do promocji"  emotka


- wypróbować produkt promocyjny przez okres co najmniej miesiąca wykonując maksymalnie dziewięć prań z wykorzystaniem maksymalnie 450 ml produktu i zachować opakowanie,

Niesamowite...

będą osoby które się skuszą

A gdzie wyląduje potem tych 3000 opakowań po zużytym płynie E? Może jeszcze testujących obciążą opłatą recyklingową. To jakaś kpina. Jeszcze takich cudów nie widziałam.emotka Wyświetl w wątku >>