Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#7173056 Napisano: 30.04.2024 20:01:24 w Paragony na trwające konkursy
2 paragony "Supersonic tubka mocy" Lidl  zamienię na inny paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7172204 Napisano: 25.04.2024 14:07:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Co to za konkurs ?

https://coznaczyww.pl/

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

emi

#7172194 Napisano: 25.04.2024 13:46:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

elemelex napisał(a):

TurboMike napisał(a):

elemelex napisał(a):

Eh konkurs WW. Mam jednocześnie sygnał "hasło już zgłoszone" i "twoje zgłoszenie zostało zapisane". Jak macie w prawidłowym zgłoszeniu? Skoro zostało zapisane to jednak jest prawidłowe? emotka

A jak próbujesz ponownie je wpisać to masz komunikat że już istnieje? No w prawidłowym jest coś na wzór tego drugiego komunikatu emotka

W zasadzie wszystko co wpisuję już niby istnieje. Mam ostatnio problem z internetem i to chyba przez to takie dziwne reakcje. Może zapisuje prawidłowo, i jakby potem jeszcze raz próbuje to zapisać i są dwa komunikaty, w sumie to nie wiem który pierwszy, w tym samym czasie.

U mnie to samo. Za każdym razem info że już takie hasło isnieje, a po chwili dziękujemy Twoje hasło zostało zapisane. Dziwne. Czyli jest dubel ale przyjęty czy jednak błąd komunikatu

mi sie wydaje ze to błąd komunikatu i dwa na raz się nakładają bo za każdym razem mam to samo...

Co to za konkurs ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7172057 Napisano: 25.04.2024 00:05:13 w Paragony na trwające konkursy
Paragon KOTLIN Leclerc zamienię na taki sam ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7171065 Napisano: 20.04.2024 12:46:31 w SZUKAM....
Czy jest jeszcze ktoś kto nie otrzymał zestawu Eveline ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7171060 Napisano: 20.04.2024 12:27:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Eduscho jest limit znaków emotka emotka
Dokończ zdanie..... ale nie widzę limitu Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7170503 Napisano: 17.04.2024 22:54:46 w Paragony na trwające konkursy
Paragon SuperSonic  z LIDL zamienię na inny Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7168820 Napisano: 09.04.2024 20:52:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

emi napisał(a):

Czy dostaliście i gdzie KOD na MILKĘ w Żabce. Wszystkie warunki spełnione kodu BRAK emotka

W sekcji kupony szukaj

Niestety nie ma. Posłane zgłoszenie do Żabki Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7168809 Napisano: 09.04.2024 19:53:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostaliście i gdzie KOD na MILKĘ w Żabce. Wszystkie warunki spełnione kodu BRAK emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7168644 Napisano: 08.04.2024 22:38:50 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
antylopia napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

antylopia napisał(a):

Gdzie kupujecie Liptony?
W biedrze i stokrotce herbatki  owocowe są za ponad 10złemotka

przecież w biedronce są za 5zł jak kupisz 2szt https://www.biedr...ki-lipton-20-torebek
czy może te piramidki nie są traktowane jako owocowe?

Piramidki to czarna lub zielona herbata 😏

Piramidki mają opis :
HerOwoceLeśnLipton Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7167045 Napisano: 28.03.2024 16:11:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co u Was najtaniej wychodzi na loterię Rexona ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7166845 Napisano: 27.03.2024 16:56:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na liście Laureaci w Chupa Chups są osoby np dzisiaj z 27.03 , a laureatem staje się w momencie pozytywnej weryfikacji dokumentów wysłanych pocztą TRADYCYJNĄemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7166093 Napisano: 23.03.2024 13:29:18 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
nataliii napisał(a):

andii napisał(a):

Hejo Ludziki. 🤗 A z Viledy co najtaniej wychodzi?

U mnie szufelka i szczotka 20zl

Ściereczka - 11 zł Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

emi

#7165633 Napisano: 20.03.2024 22:01:54 w Smolar
mama2006 napisał(a):

Pechowe to Eveline. Dostałam w piątek o 15.58 info od InPost, że przyjęli przesyłkę w oddziale, o 20.19 była w trasie,
                                            w sobotę o4,48 znów przesyłka przyjęta w oddziale InPost,
                                            dziś o 11,38- przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do nadawcy.
Miał tak ktoś?

Ja tak miałam, przesyłka nigdy nie dotarła a wróciła do nadawcy. 
Minął tydzień i nie dzieje się nic. Nawet nie wiem od czego w tej chwili się odwołać Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7164305 Napisano: 13.03.2024 20:28:15 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Emi współczuję ale może wycofali i dostaniesz lepszą,w terminach paczkę.
Ja swoją godzinę temu wyjęłam ,karton czerwony cały ale cieknie mi z tej maski do włosów:(
Ta folia zabezpieczająca co jest pod zakrętką maski jest jakby podziurawiona w kilku miejscach przez rdzę WTF.
Data jest niby27.11.2024.Może przechowywana w złych warunkach bo to dziwne,że takie coś się stało.
Ja tego na włosy nie nałożę bo mam delikatną skórę głowy.........................

Ja się nie martwię. Czekam na coś lepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7164239 Napisano: 13.03.2024 16:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

emi napisał(a):

sania30 napisał(a):

kinia1503 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Osoby ktore nie dostały jeszcze paczek z Eveline  sprawdźcie sobie status paczki w In Post apce emotka  Te które wczoraj wysyłali dzis mają status ZWROT DO NADAWCYemotka

U mnie jedna paczka wisi od 11.03 i zero ruchów na niej

Moja nadal w przygotowaniu z 7 lutego. Mam nadzieję, że zmienia zawartość 🙂

Moja nadana 11 marca przez MOLAR dzisiaj ma status - Przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do Nadawcy.
Chyba zrobiliśmy im koło pióra i będą zmieniać żeby uniknąć problemów i siaryemotka

Dadzą to samo z lepszymi datami. Obym się mylił i skład się polepszył

Sam fakt wycofania  tego co szło w paczce to już sukces. emotka
Czekamy więc na nowe przesyłki, zobaczymy! Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7164232 Napisano: 13.03.2024 16:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

kinia1503 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Osoby ktore nie dostały jeszcze paczek z Eveline  sprawdźcie sobie status paczki w In Post apce emotka  Te które wczoraj wysyłali dzis mają status ZWROT DO NADAWCYemotka

U mnie jedna paczka wisi od 11.03 i zero ruchów na niej

Moja nadal w przygotowaniu z 7 lutego. Mam nadzieję, że zmienia zawartość 🙂

Moja nadana 11 marca przez MOLAR dzisiaj ma status - Przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do Nadawcy.
Chyba zrobiliśmy im koło pióra i będą zmieniać żeby uniknąć problemów i siaryemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7164229 Napisano: 13.03.2024 15:47:03 w Smolar
atyde25 napisał(a):

O kurde to przegapiłam.
Ale już się boję iść do paczkomatu bo mi dziś późno wsadzili w blachę in-postu.
Strasznie kiepskie te paczki dobrze,że nie zbyt się wciągnęłam w ten konek czy loterię bo nie przepadam za ich kosmetykami.


U mnie dziwna historia, przesyłka nadana przez MOLAR 11.03, kod odbioru nie dotarł a dzisiaj informacja- Przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do Nadawcy.emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7164039 Napisano: 12.03.2024 19:57:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Morti84 napisał(a):

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy odnośnie Eveline i "Zestawów Produktów" można jasno wywnioskować, że wszystkie produkty, tak jak Tad_pole napisała, są tak zwanej drugiej kategorii z jakiegoś powodu. I teraz wyszczególnienie:

1. Maska w płachcie z jednorożcem nie dopuszczona do sprzedaży z powodu błędnie nadrukowanej daty ważności, a następnie nieudolnym poprawieniu jej fabrycznie z widocznymi przetarciami (zapewne produkt jest ok, bo już bez przegięć, ale jednak nie sprzeda się w sklepie, bo będą reklamacje).
2.
Maska do włosów, w prawie każdym przypadku ma naruszone sreberko zabezpieczające, lub zabrudzenia na nim (w moich dwóch jest dziurka, a data ważności mówi, że nadaje się do 12 miesięcy po otwarciu, więc ciekawe ile jest "otwarte")
3. Kwasy
- ich kartonowe pudełko ma ewidentne ślady przebijania daty ważności przy roku a konkretnie cyferka 5 jest nabita na nowo (oczywiście sam produkt już ma poprawną datę, ale w związku z tym, że gdzieś na etapie nabijania daty na kartoniki popełnili błąd i musieli to poprawić, to produkt nie nadawał się już do sprzedaży, za to nadawał się do loterii.
4. Następnie mamy magiczny zestaw Podkład i dwa lakiery, z jakiegoś dziwnego powodu połączone razem folią. Zapewne już kiedyś była próba sprzedaży na zasadzie nie schodzi nam ten odcień, wycofujemy go z produkcji, więc zróbmy promocję, a dodatkowo dodajmy dwa lakiery i tu uwaga !!! wyprodukowane w sierpniu 2010 roku emotka , które również nam nie schodzą (a w dodatku zostały wyprodukowane już daaaawno temu) i może jakoś to pójdzie... Nie poszło, więc trafiło do nas emotka
P.S. data produkcji podkładu to styczeń 2022.
5. Bubble mask
trafiła do paczki zapewne ze względu na datę ważności przypadającą na czerwiec tego roku, a została wyprodukowana trzy lata temu, więc nawet przeceniona nie chciała się sprzedawać.
6.
Konturówki zostały wyprodukowane we wrześniu 2021, więc zgodnie z unijnymi normami również kończy się ich czas, więc siuuuup do paczuszki.
7. Pomadki stworzone we wrześniu 2019 roku również idealnie nadawały się do paczek, no bo co z tym zrobić, jak sprzedać się nie da bo normy przekroczone praktycznie...

Poniżej jeszcze fotka dwóch masek z widocznym uszkodzeniem.
Daty produkcji sprawdzane po numerze serii za pomocą popularnego świeżomierza.

Podsumowując, wartość tych paczek to jedynie wartość przesyłki nic więcej, a wciskanie starych produktów własnym konsumentom jako nagroda w konkursie, to strzał w kolano dla marki Eveline i to strzał z bazooki emotka Bo jak wiemy najlepsza reklama to ta drogą pantoflową. A 3000 pantofli z pewnością zrobi swoje emotka


Zapraszamy szanowną Agencję SMOLAR do ciekawej lektury  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

emi

#7163125 Napisano: 07.03.2024 16:23:35 w Udane wymiany - polecane nicki:)
kubabogdan
Dziękuję i polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0