Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#6841225 Napisano: 29.01.2022 13:13:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek gratulacje 
potrójnego wygrania emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

emi

#6841224 Napisano: 29.01.2022 13:11:00 w PODZIĘKOWANIA
0 0

emi

#6840956 Napisano: 28.01.2022 10:18:09 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

agicho napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

emi napisał(a):

Czy za V etap podwójnego poszła już kasa emotka emotka

dostałam 1 przelew w zeszły piątek za VI etap a powinnam 2 nie dostałam przelewu za IV etap... 

w ubiegły piątek rozsyłali właśnie za IV etap bo tylko tam wygrana miałam. Skąd przekonanie że za VI etap skoro nawet w tytule nie jest napisane(?)

z tego prostego powodu że wygrałam w VI etapie emotka  

Trochę dziwne zasady, nie w kolejności, tak jak były etapy i wygrane🙃 Wyświetl w wątku >>

emi

#6840606 Napisano: 26.01.2022 18:42:53 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

emi napisał(a):

O  barcza1 wie najlepiej i się nie wkurza na DC tylko na mnie emotka

No pewnie... najlepiej obarczać winą innych... emotka emotka

Nikogo nie obarczamemotka
barcza1 przepraszam, mnie też czasami w telefonie się zdarza emotka  
Wkurza mnie listopadowa pogoda w styczniu a do tego to Avanti emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6840333 Napisano: 25.01.2022 19:47:43 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Ale kupuję dla siebie, nie hurtowo. Może tu pies zagrzebany w jesienną ściółkę?

Ja też tylko dla siebie kupuję a nie hurtowo, więc nie ma tu żadnego psa pogrzebanego emotka
Już się nie wkurzam, szkoda czasu.
Dzięki @bruce i cb656 za miłą dyskusję  emotka Wyświetl w wątku >>
2 cb656, brucee 0

emi

#6840331 Napisano: 25.01.2022 19:43:08 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

emi napisał(a):

A Wy nie dostajecie takich smsów z DC ?Dużo osób w styczniu dostało , panie czepialski emotka

Ja nie mam, nie robię tam zakupów, nie znam Regulaminu tej karty, ale domyślałam się oczywiście, że chodzi o Delikatesy Centrum. I uważam, że to jest dziwna zasada, mocno krzywdząca, w sumie - jak sama napisałaś - bezsensownie godząca w prawa Klienta, jakby im na Kupujących nie zależało. emotka emotka

Właśnie wróciłam z Delikatesów Centrum (cb to jest DC, serioemotka ) , pani kierowniczka, jak zwykle podpowiadała co dzisiaj jest w promocji, na co ja mówię, że źle traktują klienta i chyba zacznę chodzić do Biedronki. Pokazałam jej sms, najpierw śmiała się, że ktoś ma poczucie humoru i robi sobie żarty, więc wyjaśniłam , że  ten żart zrobiła mi Delikarta, miała oczy jak balony i mówi , że chyba zatrudnili kogoś nowego kto nie zna Regulaminu, bo zgodnie z nim Delikartę można użyć 12 razy na dobę, nawet co chwila i kupując nawet same promocyjne produkty, chyba, że jest zapis ograniczenia co do kwoty lub ilości.
Przeprosiła mnie w imieniu swoich chlebodawców i ma dzwonić do Zarządu/Centrali. Ot co, mam miły sklepemotka Wyświetl w wątku >>

emi

#6840286 Napisano: 25.01.2022 17:16:31 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

emi napisał(a):

8 transakcji po kilkanaście zł to hurt ? emotka

Matko Buzka... emotka Kto to wszystko zje?! emotka No dla mnie to już hurt niestety... Pogadaj z DC najlepiej. Ale uprzedzam - DC to nie ja, nie będzie łatwo emotka emotka emotka

No kurczaki byłam 8 razy w styczniu DC- tu kupuję mleko, jogurty, makaron, zdarza się i Regina no i Milkaemotka . Wyświetl w wątku >>
2 cb656, brucee 0

emi

#6840270 Napisano: 25.01.2022 16:57:02 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

emi napisał(a):

A Wy nie dostajecie takich smsów z DC ?Dużo osób w styczniu dostało , panie czepialski emotka

A co jest 'smsów" emotka A co to jest DC?! emotka To już styczeń? emotka Rety, jak ten czas leci...

SMS, DELIKATESY CENTRUM, STYCZEŃ pomału się kończy, jak ten czas leci emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

emi

#6840259 Napisano: 25.01.2022 16:50:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

emi napisał(a):

Wkurzają mnie smsy DC o przekroczeniu limitu używania karty...

Szok! Zamiast się cieszyć, że mają stałą, wierną i lojalną Klientkę...  emotka

Może jest niewierna... emotka Nie znasz człowieka. Trudno tak od razu, po jednym spojrzeniu w awatar wiedzieć: będzie zdradzać, czy nie? emotka Może robi zakupy w innych sklepach też? emotka

A Wy nie dostajecie takich smsów z DC ?
Dużo osób w styczniu dostało , panie czepialski emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

emi

#6840102 Napisano: 25.01.2022 12:34:00 w Avanti
marzenier napisał(a):

montezuma napisał(a):

Cheetos - cisza?

Dzis poszly Stary i Auchan,wiec chetosy moze jutro?A tu jeszcze Lays filmowy czeka emotka  

A jak oni informują ze STAR ?
Etap II: 11.01.2022 – 17.01.2022
Etap III:18.01.2022 –24.01.2022
a w zwycięzcach jest dzień 20.01 (III Etap)  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839989 Napisano: 24.01.2022 22:54:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
myja napisał(a):

Bardzo Wam wszystkim dziękuję emotka emotka emotka  i też życzę Wam takich wygranych! emotka

Gratulacje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 myja 0

emi

#6839988 Napisano: 24.01.2022 22:52:45 w Zabawa ostatnia litera
arszenik- koniecemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839985 Napisano: 24.01.2022 22:46:52 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie smsy VISA- zarejestruj się w programie, kiedy jestem zarejestrowanaemotka
i smsy DC o przekroczeniu limitu używania karty ( w styczniu 8 transakcji) , czy im nie zależy na sprzedaży i na klientachemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

emi

#6839983 Napisano: 24.01.2022 22:40:29 w PODZIĘKOWANIA
29renata
Szybko, sprawnie, miło. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839769 Napisano: 24.01.2022 15:15:59 w SZUKAM....
Peppa7 napisał(a):

domika napisał(a):

Peppa7 napisał(a):

Czy na Somersby można kupić jakieś bezakoholowe piwo? Są w ogóle takie z kolorowymi zakrętkami?

emotka Ja tylko takie kupuję emotka

Dziękuję emotka

A ja szukam jak wejść na stronę, z linku błąd 1001 (?)  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839717 Napisano: 24.01.2022 12:53:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

halliday napisał(a):

ja tam słyszałem o Viregyt-K i Amantix

ja też słyszałam o amantadynie - ale w kontekście dyskusji, bo to lek m.in. na parkinsona, więc zupełnie co innego, no i cyt: "Należy pamiętać, że amantadyna nie została uznana za lek na COVID-19. Lekarze nie rekomendują stosowania jej przy zakażeniu koronawirusem. W polskich ośrodkach badawczych trwają badania nad skutecznością tego leku, ale nie ma na razie wyników. Eksperci apelują, by nie zażywać amantadyny na własną rękę." Najlepiej z lekarzem dobrać odpowiednie leczenie. I tyle w temacie "leków" na covid.  

Nic nie e zostało uznane za lek na C19. U mnie wszyscy bliscy, którym zaczęło się pogarszać, brali Amantadynę. Aktualnie z dalszej rodziny chorują 2 osoby, od niedzieli. Otrzymali "pakiet zdrowotny", który szwagier trzyma w domu na wszelki wypadek, w tym Amantadynę. Żadnych lekarstw nie powinmo się jeść, jak tic taców. Aha moi bliscy wyzdrowieli, w szpitalu nie był nikt. Środowisko lekarskie miało na nich równo wyebane, czyli pacjencie lecz się sam z guglem...

Nie ma leku oficjalnego , to fakt.
Mnie leczono antybiotykami (wysoka temperatura) a lekarz, który przez kilka I dni  codziennie był na wizycie w domu,  zalecił leczenie tak jak na grypę- jeśli jest temperatura - Paracetamol + VIT C (początkowo 2000 , po jakimś czasie zmniejszył na 1000, Vit D3  2000  + cynk oraz domowe sposoby - czosnek, kiszonki, syropy z imbiru, miodu, czosnku i cytryny, przepisał mi też sterdydy (inne współistniejące) oraz AMANTADYNĘ , którą wtedy stosowano w szpitalach u chorych na covid u nas i wielu krajach, ale po tym jak zaczęto ją masowo kupować wydano komunikat, że nie została uznana za lek na Covid. Amantadyny nie stosowałam , leży w domu. Znam jednak wiele osób, którym pomogła! 
Jak amantadyna wpływa na SARS-CoV-2?Naukowcy z Niemiec, Grecji i Danii w swoim artykule podsumowującym badania nad wykorzystaniem amantadyny w leczeniu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 doszli do jednoznacznego wniosku, że amantadyna może potencjalnie stanowić skuteczny, łatwo dostępny i tani sposób leczenia Covid-19! Stwierdzenie to zostało poparte dowodami w postaci wyników badań komórkowych prowadzonych z użyciem komórek żaby szponiastej. Badacze wykazali, że amantadyna oraz heksametylenu amiloryd (HMA) blokują aktywność kanału jonowego (tzw. wiroporyna) białka E z wirusa SARS-CoV-2 (co warte podkreślenia, takiego działania nie ma rymantadyna, czyli pochodna amantadyny!). Fakt, że zarówno amantadyna, jak i HMA wiążą się z białkiem E, zostało ocenione na podstawie symulacji NMR roztworu i dynamiki molekularnej.Dodatkowo naukowcy w trakcie swoich badań zidentyfikowali dwa nowe kanały jonowe koronawirusa – ORF7b oraz ORF10 i zaobserwowali, że amantadyna blokuje aktywność nie tylko wcześniej znanej wiroporyny białka E, ale również nowo odkrytego kanału jonowego ORF10.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

emi

#6839500 Napisano: 22.01.2022 22:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

mampytanie napisał(a):

emi napisał(a):

Czy w Belvicie przechodzi dowolna ilość znaków? W Regulaminie nie widzę ograniczenia 

Belvita? Przecież to loteria emotka

Właśnie, aż szukałam kreatywnego, po tym pytaniu... emotka

emotka emotka  chyba brakuje mi suplementów emotka
Chodziło mi o Biovital  emotka Wyświetl w wątku >>

emi

#6839489 Napisano: 22.01.2022 21:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Belvicie przechodzi dowolna ilość znaków? W Regulaminie nie widzę ograniczenia 

Edit: BIOVITAL
0% to też %emotka Wyświetl w wątku >>

emi

#6839488 Napisano: 22.01.2022 21:52:04 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:

emi napisał(a):

Ta kreatywna praca jest za ponad 500 zeta

To my nawet nie wiemy, jaki majątek przechodzi codziennie przez nasze usta, kiedy wymawiamy te wszystkie cenne banały emotka

Haha, przewija się i to całkiem niezły emotka .
Ale nam nie płacą a temu komuś zapłacili i jak się nie wkurzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839415 Napisano: 22.01.2022 14:41:20 w Wkurza mnie...
kukuleczka napisał(a):

astronautka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:Zgodnie z regulaminem:"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi...""...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

emotka    taka kreatywność to dopiero sztuka...nie miałabym odwagi wysłać takiego zgłoszenia  emotka

Na miejscu konkursowicza odwagę bym miała - ot proste życzenia. Ale na miejscu organizatora nie miałabym odwagi wybrać takich życzeńemotka
wiem o który konkurs chodzi i to już nie pierwsza taka sytuacja u nich, że wybierają pierwsze z brzegu lub losują emotka

No nie wiem czy I z brzegu, to konkurs z okazji otwarcia 200 Dużego Bena w Warszawie a wygrały wyłącznie osoby z Poznania i okolic. Organizator i Sponsor- Poznań , Komornikiemotka
Ta kreatywna praca jest za ponad 500 zetaemotka emotka Wyświetl w wątku >>