Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#6839275 Napisano: 21.01.2022 20:01:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

mietowa napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

Czy do loterii Gellwe, jeśli na paragonie nie istnieje nr transakcji, wpisujecie nr systemowy, który jest na dole dołu paragonu ?

U mnie na paragonach z Żabki na dole jest Nr sys. 1214xx i ja to wpisuję, bo z pierwszego zdjęcia paragonu "syst. nr transakcji"  wnioskuję że nr transakcji=nr systemowy. Czy dobrze robię to nie wiem

Dziękuję emotka Też tak zrobiłam, paragon też z Żaby, opis (bez Gellwe )  Słodki Kubek i ten numer emotka  , z innych sklepów są dwa numery i faktycznie Nr transakcji jest taki jak systemowy, a tu inaczej.

Ja robię zdjęcie paragonu na tle kupionego produktu. Jeszcze nie miałam przyjemności wygrać, więc nie wiem czy to przechodzi emotka

Radzę Wam czytać regulaminy. W niektórych jest wyraźnie zaznaczone (nie wiem, czy tutaj), że paragon musi wskazywać, że o dany produkt chodzi. Zwłaszcza jeśli produkt może być kupiony gdziekolwiek. Bo wiecie, jeśli sami żądają, żeby coś kupione było np. w ITM, no to można już trochę umyć ręce od opisu. Ale tutaj nie.I zawsze wyobrażajcie sobie, że wygraliście na taki paragon główną - tutaj auto. Czy naprawdę nie szkoda nerwów, skoro produkt konkursowy kosztuje grosze? P.S. Zdjęcie na tle produktu moim zdaniem zda się dokładnie na nic. To paragon jest dokumentem uprawniającym do odbioru nagrody, koniec, kropka. 

Czy kisiel i budyń Słodki Kubek produkuje jeszcze ktoś poza Gellwe ? Akurat w Żabce te produkty są najdroższe a nie najtańsze, więc nie dlatego tu kupione.Z C4 i Leclerc i Biedronki  też opis Soda oczyszczonaemotka

Nie wiem, czy ktoś jeszcze to produkuje. Jeśli tylko Gellwe, to pewnie jest ok. A jeśli chodzi o ceny, nawet drogi Słodki Kubek w Żabce to wciąż produkt za kilka groszy. 
Też biorę udział w tej loterii i puszczam tylko takie paragony, co do których nie mam wątpliwości. "Sody oczyszczonej" bym nie puściła. Ale wiadomo, każdy robi, jak uważa emotka

Soda Oczyszczona akurat kupiona w dużych marketach, obok nazwy jest symbol produktu.
Nie wiem jaki sklep/market daje prawidłowy paragon tzn z nazwą Gellwe Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839270 Napisano: 21.01.2022 19:51:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

Czy do loterii Gellwe, jeśli na paragonie nie istnieje nr transakcji, wpisujecie nr systemowy, który jest na dole dołu paragonu ?

U mnie na paragonach z Żabki na dole jest Nr sys. 1214xx i ja to wpisuję, bo z pierwszego zdjęcia paragonu "syst. nr transakcji"  wnioskuję że nr transakcji=nr systemowy. Czy dobrze robię to nie wiem

Dziękuję emotka Też tak zrobiłam, paragon też z Żaby, opis (bez Gellwe )  Słodki Kubek i ten numer emotka  , z innych sklepów są dwa numery i faktycznie Nr transakcji jest taki jak systemowy, a tu inaczej.

Ja robię zdjęcie paragonu na tle kupionego produktu. Jeszcze nie miałam przyjemności wygrać, więc nie wiem czy to przechodzi emotka

Radzę Wam czytać regulaminy. W niektórych jest wyraźnie zaznaczone (nie wiem, czy tutaj), że paragon musi wskazywać, że o dany produkt chodzi. Zwłaszcza jeśli produkt może być kupiony gdziekolwiek. Bo wiecie, jeśli sami żądają, żeby coś kupione było np. w ITM, no to można już trochę umyć ręce od opisu. Ale tutaj nie.I zawsze wyobrażajcie sobie, że wygraliście na taki paragon główną - tutaj auto. Czy naprawdę nie szkoda nerwów, skoro produkt konkursowy kosztuje grosze? 
P.S. Zdjęcie na tle produktu moim zdaniem zda się dokładnie na nic. To paragon jest dokumentem uprawniającym do odbioru nagrody, koniec, kropka. 

Czy kisiel i budyń Słodki Kubek produkuje jeszcze ktoś poza Gellwe ? Akurat w Żabce te produkty są najdroższe a nie najtańsze, więc nie dlatego tu kupione.
Z C4 i Leclerc i Biedronki  też opis Soda oczyszczonaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6839249 Napisano: 21.01.2022 17:41:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

emi napisał(a):

Czy do loterii Gellwe, jeśli na paragonie nie istnieje nr transakcji, wpisujecie nr systemowy, który jest na dole dołu paragonu ?

U mnie na paragonach z Żabki na dole jest Nr sys. 1214xx i ja to wpisuję, bo z pierwszego zdjęcia paragonu "syst. nr transakcji"  wnioskuję że nr transakcji=nr systemowy. Czy dobrze robię to nie wiem

Dziękuję emotka
Też tak zrobiłam, paragon też z Żaby, opis (bez Gellwe )  Słodki Kubek i ten numer emotka  , z innych sklepów są dwa numery i faktycznie Nr transakcji jest taki jak systemowy, a tu inaczej. Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6838723 Napisano: 19.01.2022 13:24:27 w Smolar
myja napisał(a):

29renata napisał(a):

Czy ktoś wie, czy Smolar informuje o negatywnej weryfikacji?

Mnie kiedyś poinformowano, że paragon jest nieprawidłowy (mailem), aczkolwiek koniec końców okazał się prawidłowy emotka  Niemniej info o tym, że jest problem, dostałam.

Też tak miałam, w efekcie wszystko się wyjaśniło i nagroda dotarła ! Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

emi

#6835200 Napisano: 03.01.2022 19:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy ktoś spotkał w jakimś sklepie małe Cheetos ?

W moich dwóch osiedlowych są, niestety bez banderoli konkursowej emotka

To samo u mnie.

Dziękuję emotka  
Może się jeszcze pojawią np w Żabach Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834995 Napisano: 02.01.2022 20:23:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

Emi napisał(a):

diabkate napisał(a):

Emi napisał(a):

Ja też teraz na nowe zgłoszenie mam potwierdzenie.Albo mieli jakąś awarię albo zareagowali na @.

Trzeba do nich pisać w tej sprawie?

Skoro nie wiesz co się dzieje to piszesz! Szkoda paragonów i pisania na próżno.Nie dostałam potwierdzenia zgłoszeń z 30.12 z godzin wieczornych ani z 31.12 z godzin popołudniowych, więc przez formularz spytałam dlaczego nie ma potwierdzeń, skoro konkurs jeszcze trwa.Dziwne ?

Nie jest to dziwne, ale też w regulaminie nie znalazłam (chyba że przeoczyłam) informacji, że musi przyjść potwierdzenie, więc stąd pytanie. 

Prawie w każdym konkursie przychodzi informacja o przyjęciu zgłoszenia, w Tyskim od I dnia potwierdzenia były natychmiast po wysłaniu zgłoszenia a 30 po południu/wieczorem potwierdzeń nie było, to samo 31- przez cały dzień potwierdzeń nie było. Dopiero ok.21 zaczęły się pojawiać. Może była jakaś awaria, o której nawet nie wiedzieli (bywa i tak) , stąd mój kontakt przez formularz konkursowy o braku potwierdzeń Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834979 Napisano: 02.01.2022 18:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

Emi napisał(a):

Ja też teraz na nowe zgłoszenie mam potwierdzenie.Albo mieli jakąś awarię albo zareagowali na @.

Trzeba do nich pisać w tej sprawie?

Skoro nie wiesz co się dzieje to piszesz! Szkoda paragonów i pisania na próżno.
Nie dostałam potwierdzenia zgłoszeń z 30.12 z godzin wieczornych ani z 31.12 z godzin popołudniowych, więc przez formularz spytałam dlaczego nie ma potwierdzeń, skoro konkurs jeszcze trwa.
Dziwne ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834770 Napisano: 31.12.2021 21:31:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja też teraz na nowe zgłoszenie mam potwierdzenie.
Albo mieli jakąś awarię albo zareagowali na @. Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834747 Napisano: 31.12.2021 17:44:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

Emi napisał(a):

roksanawu napisał(a):

Emi napisał(a):

kalina590 napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy dostajecie potwierdzenia zgłoszeń na Tyskie ?U mnie wczoraj na dwa- NICDzisiaj też NIC, poczta Onet

U mnie wczoraj wieczorem było od razu (poczta Onet). 

Dziękuję emotka  Dziwne to trochę.Wysłać to samo zgłoszenie z innej poczty ?

Na Gmail u mnie i partnera też nie przychodzi jakby co  emotka

Na tlenie też ZERO emotka  

Jeszcze przedwczoraj dostałam na gmaila.

Niestety, mimo @, potwierdzenia nie doszły emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834669 Napisano: 31.12.2021 12:52:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksanawu napisał(a):

Emi napisał(a):

kalina590 napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy dostajecie potwierdzenia zgłoszeń na Tyskie ?U mnie wczoraj na dwa- NICDzisiaj też NIC, poczta Onet

U mnie wczoraj wieczorem było od razu (poczta Onet). 

Dziękuję emotka  Dziwne to trochę.Wysłać to samo zgłoszenie z innej poczty ?

Na Gmail u mnie i partnera też nie przychodzi jakby co  emotka

Na tlenie też ZERO emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834666 Napisano: 31.12.2021 12:42:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalina590 napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy dostajecie potwierdzenia zgłoszeń na Tyskie ?U mnie wczoraj na dwa- NICDzisiaj też NIC, poczta Onet

U mnie wczoraj wieczorem było od razu (poczta Onet). 

Dziękuję emotka  
Dziwne to trochę.
Wysłać to samo zgłoszenie z innej poczty ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834661 Napisano: 31.12.2021 12:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostajecie potwierdzenia zgłoszeń na Tyskie ?
U mnie wczoraj na dwa- NIC
Dzisiaj też NIC, poczta Onet Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834645 Napisano: 31.12.2021 11:35:57 w Życzenia na święta i nie tylko
W Nowym 2022 Roku życzę wszystkim dużo zdrowia, codziennego optymizmu
 i spełnienia marzeń - tych dużych i tych małych, tych mówionych szeptem, głośno
lub wcale, n
iech się spełnią wszystkie - krok po kroku! 
Nagrody niech się leją jak deszcz z cebra, po to tu jesteśmy w końcu
i łakniemy ich jak kania dżdżuemotka



 
Wyświetl w wątku >>

emi

#6834459 Napisano: 30.12.2021 14:55:28 w Avanti
koala33 napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy zdarzyło się komuś wygrać w Lay's głowną bez nagrody I stopnia ?

Jeśli mówisz o Podwójnym Świętowaniu z Lay's i Cheetos, to tutaj nagrody główne nie są wybierane z I stopnia - komisja wybiera ze wszystkich zgłoszeń danego etapu po 110 laureatów, 10 dostaje główną, a reszta I stopnia.Dziękuję

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6834454 Napisano: 30.12.2021 14:39:17 w Avanti
Czy zdarzyło się komuś wygrać w Lay's głowną bez nagrody I stopnia ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6828974 Napisano: 08.12.2021 00:15:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
O rany ale wysyp emotka

GRATULACJE dla WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW tak zacnych nagródemotka
Brawo WYemotka Wyświetl w wątku >>

emi

#6824540 Napisano: 22.11.2021 12:24:30 w Avanti
maverick napisał(a):

awe napisał(a):

maverick napisał(a):

maverick napisał(a):

awe napisał(a):

Peppa7 napisał(a):

deva napisał(a):

A Orlen i Avanti na jakim dniu skończyli informować? 

chyba nie niedzieli emotka  ale to chyba emotka

wg mojej wygranej- na pewno do 14 listopadaemotka

Potwierdzam, gdyż grałem 15.11 i miałem wychrupistym zgłoszenie, więc wygraną mam w kieszeni, a jeśli jeszcze nie mam @ to znaczy, że nie informowali - pochwalę się po weekendzie emotka

Pamiętacie?Szanowni Państwo,W związku z Państwa udziałem w konkursie „Graj o prezenty z Lay’s i Pepsi - Orlen” mamy przyjemność poinformować, iż Komisja Konkursu przyznała Państwu za wykonanie zadania konkursowego Nagrodę I Stopnia w postaci karty upominkowej ORLEN o wartości 100 zł brutto.
Gratulujemy wygranej!

emotka 

A teraz skuter powinienieś zgarnąćemotka

Tak też pomyślałem, póki co po cichu afirmuje, nie chcę wyjść na zachłannego emotka

 E tam nie jesteś zachłanny, tylko macie się z Lidzią ku sobie  emotka    Wyświetl w wątku >>

emi

#6824537 Napisano: 22.11.2021 12:21:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
  • 

    myszania]Emu, nie każdy jest taki perfekcyjny jak Ty  emotka Pamiętam jak dziś że pisałam odpowiedź o 2 w nocy, każdemu może umknąć.


    To tylko czytanie ze zrozumieniem emotka  
    Na FB nauczyłam się czytać emotka  , ponieważ:
    - nie lubię jeździć po nagrodę XXXXX kilometrów
    - nie lubię zabierać nagród  ludziom mieszkającym tam, gdzie konkurs jest organizowany, tak samo nie lubię jak ktoś z drugiego końca Polski zgarnia nawet drobne nagrody np wejściówki do kin czy teatru w mojej miejscowości. Nagrody, z których nie skorzysta
    - nie lubię kiedy pod postem pojawiają się "niewinne " posty- może jednak wyślecie nagrodę ??
    Wolę więc jednak czytać .
    Pozdrawiam emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6824305 Napisano: 20.11.2021 20:16:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Ktoś pomoże https://www.e-kon...zdjecia-a-tyNagrodą jest dziesięć nagród II stopnia w postaci voucherów o wartości 100 złotych (słownie: stozłotych) brutto na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ – do wykorzystania na stronie cewe.pl lub
w salonie firmowym CEWE FOTOJOKER mieszczącym się w centrum handlowym
Magnolia Park we Wrocławiu;

ale dalej napisano:

. Odbiór nagród I, II i III stopnia odbywać się będzie wyłącznie osobiście przez laureataw punkcie CEWE FOTOJOKER w centrum handlowym Magnolia Park (adres:
ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław) w dniach od 21 listopada 2021 r. do 31 grudnia 2021 r

No ale skoro bon jest na cewe.pl to chyba można z wysylką...nie wiem, czy przyjmowac nagrodę emotka

Bez wchodzenia w Regulamin widać  info- odbiór nagród w Magnolia.Ja dlatego nie wzięłam udziału 



udziału Wyświetl w wątku >>

emi

#6822360 Napisano: 12.11.2021 22:17:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy czeka jeszcze ktoś na Kawy ziarno ?

Ja czekam na jedną przesyłkę (Jacobs)

Bardzo dziękuję emotka  
Niby nie ostatnia z wygranych a oczekiwanie jak rezerwaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0