Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#6824537 Napisano: 22.11.2021 12:21:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
  • 

    myszania]Emu, nie każdy jest taki perfekcyjny jak Ty  emotka Pamiętam jak dziś że pisałam odpowiedź o 2 w nocy, każdemu może umknąć.


    To tylko czytanie ze zrozumieniem emotka  
    Na FB nauczyłam się czytać emotka  , ponieważ:
    - nie lubię jeździć po nagrodę XXXXX kilometrów
    - nie lubię zabierać nagród  ludziom mieszkającym tam, gdzie konkurs jest organizowany, tak samo nie lubię jak ktoś z drugiego końca Polski zgarnia nawet drobne nagrody np wejściówki do kin czy teatru w mojej miejscowości. Nagrody, z których nie skorzysta
    - nie lubię kiedy pod postem pojawiają się "niewinne " posty- może jednak wyślecie nagrodę ??
    Wolę więc jednak czytać .
    Pozdrawiam emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6824305 Napisano: 20.11.2021 20:16:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Ktoś pomoże https://www.e-kon...zdjecia-a-tyNagrodą jest dziesięć nagród II stopnia w postaci voucherów o wartości 100 złotych (słownie: stozłotych) brutto na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ – do wykorzystania na stronie cewe.pl lub
w salonie firmowym CEWE FOTOJOKER mieszczącym się w centrum handlowym
Magnolia Park we Wrocławiu;

ale dalej napisano:

. Odbiór nagród I, II i III stopnia odbywać się będzie wyłącznie osobiście przez laureataw punkcie CEWE FOTOJOKER w centrum handlowym Magnolia Park (adres:
ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław) w dniach od 21 listopada 2021 r. do 31 grudnia 2021 r

No ale skoro bon jest na cewe.pl to chyba można z wysylką...nie wiem, czy przyjmowac nagrodę emotka

Bez wchodzenia w Regulamin widać  info- odbiór nagród w Magnolia.Ja dlatego nie wzięłam udziału 



udziału Wyświetl w wątku >>

emi

#6822360 Napisano: 12.11.2021 22:17:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Emi napisał(a):

Czy czeka jeszcze ktoś na Kawy ziarno ?

Ja czekam na jedną przesyłkę (Jacobs)

Bardzo dziękuję emotka  
Niby nie ostatnia z wygranych a oczekiwanie jak rezerwaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6819420 Napisano: 08.11.2021 11:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Emi napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Emi napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztukróżnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia codo rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnymSklepie PromocyjnymMam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersjea) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.

Tylko jeśli pozostałe są promocyjne to wpada inna ilość losów emotka
Za 1 produkt promocyjny jest tylko 1 punkt

A to nie wiem, bo pytanie było ogólne- nawet nie wiem, jakiego konkursu to dotyczy.

Chyba Potrójne wygrywanie.
Zgłaszając się do tej loterii podaje się ilość zakupionych produktów promocyjnych (tylko te) 

na paragonie musisz miec cos z DEVELEY oraz 3 inne produkty typu bułki, ogórek, jogurt. Mi takie paragony bez problemu u nich weryfikacje przechodzą.

Oczywiście, że TAK! 
Dałam łapkę w górę pod wypowiedzią mandarynki - Wg mnie 3 produkty z czego jeden musi być promocyjny!

Moja ostatnia wypowiedź jest tylko uzupełnieniem, że za 1 produkt jest tylko jeden los! Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6819338 Napisano: 07.11.2021 23:39:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Emi napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztukróżnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia codo rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnymSklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.

Tylko jeśli pozostałe są promocyjne to wpada inna ilość losów emotka
Za 1 produkt promocyjny jest tylko 1 punkt

A to nie wiem, bo pytanie było ogólne- nawet nie wiem, jakiego konkursu to dotyczy.

Chyba Potrójne wygrywanie.
Zgłaszając się do tej loterii podaje się ilość zakupionych produktów promocyjnych (tylko te)  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6819333 Napisano: 07.11.2021 23:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

JAk rozumiecie ten zapis?dokonać zakupu minimum 1(słownie: jednej) sztuki Produktu Promocyjnego oraz minimum 3 (słownie: trzech) sztukróżnych produktów, w tym produktów Promocyjnych (nie ma żadnego ograniczenia co
do rodzaju, marki, jak i ceny każdego z tych trzech pozostałych produktów), w dowolnym
Sklepie Promocyjnym

Mam wątpliwości, o co im chodzi, bo rozumiem z tego 2 wersje
a) Kupuję 1 produkt promocyjny i 3 inne produkty (jakiekolwiek z całego marketu)
b) Kupuję 1 produkt promocyjny  i 3 inne produkty, które również mają być promocyjne ?

Wybaczcie mi pytanie, ale ciężko mi się myśli o tej porze emotka  

Ja bym kupił 4, zgodnie z Twoją wersją A, bo trzy pozostałe też mogą być promocyjne, ale nie muszą.

Tylko jeśli pozostałe są promocyjne to wpada inna ilość losów emotka
Za 1 produkt promocyjny jest tylko 1 punkt Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6819306 Napisano: 07.11.2021 19:28:29 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

Emi napisał(a):

Pomoże ktoś odczytać ostatni znak, zanim coś mnie trafiemotka

B, 8, 6, 5 ? Nic nie pasuje?

Było B, 8, 6, S , 5, G

ciągle błędny , a ma 4 takie emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6819302 Napisano: 07.11.2021 18:57:27 w Pomocy!!!!
Pomoże ktoś odczytać ostatni znak, zanim coś mnie trafiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6818007 Napisano: 29.10.2021 23:15:23 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje podwójneemotka  
bo wygrana w konkursieemotka Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

emi

#6817773 Napisano: 28.10.2021 18:05:22 w PODZIĘKOWANIA
ktosiek1
Dziękuję za miły kontakt i uczciwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6817168 Napisano: 26.10.2021 10:36:51 w SZUKAM....
Emi napisał(a):

rainbowdash napisał(a):

co można zrobić z makaronu (lubella) i majonezu (Winiary) w dużych ilościach?? emotka trochę żarcik trochę serio emotka

nphttps://smaker.pl...rczakiem-i-majonezem

Robiłam karkówkę podobną do tego przepisu i wychodzi dobra, kruche ale nie suche mięso !
https://smaker.pl...113517,patra1.html  Wyświetl w wątku >>

emi

#6816959 Napisano: 25.10.2021 13:22:07 w WC - rozmowy o wszystkim
bethan napisał(a):
FBemilia6 napisał(a):

Dziękuję bethan, już znalazł się i nie szukam

Nie ma co się unosić. Zasada jest prosta: tu się nie szuka paragonów PO ogłoszeniu wyników.


Zasady KONKURSÓW znam, spokojna Twoja głowaemotka
NIGDY nie szukałam paragonów po zakończonym konkursie emotka

To było zgłoszenie na ręczniki i w 1 kratkę nie wkleił się (podobno) 1 paragon, nie wiedziałam który, Agencja bez ingerencji w formularz też nie potrafiła wskazać, ale poprosiła o przesłanie milem. Nie wiedziałam który to Numer i asekuracyjnie chciałam posłać jakiś nowy. Ostatecznie wysłałam poprzez @ wszystkie zgłoszone i zapewne znajdzie się ten "złośliwy", który się nie wkleił. To tyle. Pozdrawiam  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6815062 Napisano: 14.10.2021 22:56:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

anaesth napisał(a):

atyde25 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Takie pytanko do doświadczonych emotka . Czy jest sens grać w loteriach bramkowych w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych? Np. o 18? O 22? Niby nie powinno to mieć znaczenia, ale mam poczucie, że pewnie już nagrody dziennie zostały rozdzielone we wcześniejszych porach dnia. Jakie są Wasze doświadczenia na tym polu?

Dlatego trzeba dokładnie przeczytać w jakich godzinach otwarte są bramki  tak jak w Kole Fortuny ciasteczkowej od  9 do 19.Nie ma rady trzeba studiować regulaminy.A w tych całodobowych strzelasz kiedy chcesz i tyle.

Dodam od siebie, że nie każda strona sama blokuje dodawanie zgłoszeń poza godzinami otwarcia bramek (np. loteria Zozole Smolara blokuje, szacun za to) emotka

ale konsola nie jest w bramkach i powinno się dać zgłaszać cały czas, a nie tylko w tych godzinach kiedy są nagrody natychmiastowe.

Konsola nie jest nagrodą natychmiastową i nie jest w bramkach, ale skoro loteria jest od.... do ..... to losują z tego przedziału czasowego Wyświetl w wątku >>

emi

#6815060 Napisano: 14.10.2021 22:55:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

agnesita napisał(a):

monia0303 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Przychodzą Wam może potwierdzenia na e-mail z konkursu Regina? Zawsze było od razu A obecnie już długo brak komunikatu

Dzisiaj o 14 miała potwierdzenie.

Ja po 10 też miałam 


u mnie od 16 brak do obecnego momentu

Ja też od ok. 16 nie mam potwierdzenia Wyświetl w wątku >>
1 ditomaso 0

emi

#6813721 Napisano: 07.10.2021 21:54:43 w Pomocy!!!!
baxter napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Szukam informacji w sprawie zwrotu zakupu na Allegro:
- lepiej podać przyczynę i odesłać jako reklamację (w sumie nie duża wada) czy lepiej odstąpić od Umowy ?
- jak się odsyła żeby nie płacić emotka

Jesli w ciągu 14 dni od kupna i zakup był ze smartem to za darmo - paczkomat albo kurier

Dziękuję  emotka
Tak , nie minęło 14 dni Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6813699 Napisano: 07.10.2021 19:36:11 w Pomocy!!!!
Szukam informacji w sprawie zwrotu zakupu na Allegro:
- lepiej podać przyczynę i odesłać jako reklamację (w sumie nie duża wada) czy lepiej odstąpić od Umowy ?
- jak się odsyła żeby nie płacićemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6813259 Napisano: 06.10.2021 11:18:16 w Co można dostać gratis?
Kolejna książka w Biedronce emotka   Wyświetl w wątku >>

emi

#6812116 Napisano: 30.09.2021 21:08:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

androm napisał(a):

androm napisał(a):

Monika11 napisał(a):

skarb888 napisał(a):

sweety162 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mrkingpl napisał(a):

Uwaga odnośnie bonów Biedronki 15zł nie używajcie ich na kasie samoobsługowej bo przepadną

beznadzieja ja swoje użyłam na samoobsłudze 

Ja swój uszyłam w kasie samoobsługowej i wprowadziłam jako kod produktu- cena obniżyła się o 15 zł i wszystko było ok

W ubiegłym tygodniu też zdążyłam użyć swój bon na samoobsłudze, ale w tym tygodniu musieli coś zmienić, bo mąż próbował wykorzystać swój bon i bon przyjęło, ale nic mu nie zrabatowało.

Dzisiaj użyłam 10 kodów na kasie samoobsługowej i przeszło emotka

ogólnie to BOK pitoli, bo oczywiście, że się da, ale tak mają w regulaminie więc
przepisują jego

Niestety, nie pitolą, właśnie straciłam na szczęście tylko jeden bon Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6812004 Napisano: 30.09.2021 15:29:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
targicola napisał(a):

Zestaw kaw Jacobs.Zgloszenie z 27.09

i u mnie 
a czy z 28 też już dzwonili ? Wyświetl w wątku >>
3 agata6, mili, pmww 0

emi

#6811913 Napisano: 30.09.2021 11:33:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onazielona86 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

agnesita napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

W Gerber widzę przyznane VOLVO, gratki !
Do wszystkich mam pytanie: Czy dostaliście weryfikację na e-bony ? 
Mam wygrane koniec czerwca/lipiec i sierpień i cisza, wiem, że mają jeszcze czas na wysyłkę , ale weryfikacja powinna już być

Ja dostałam bon bez weryfikacji, wcześniej tylko, że zaczęli go weryfikowac, ale maila z weryfikacją nie dostałam wcale i dziś e-bon na mailu

Dziękuję emotka
 Dziwna Agencja

Ja nie miałam nawet @ o weryfikacji dzisiaj przyszedł bon 

Okazuje się, że rano przyszły bony na wygrane bez weryfikacji emotka
a te , które mają pozytywną weryfikację są chyba tylko na przedłużenie czasuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0