Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#6811904 Napisano: 30.09.2021 11:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

W Gerber widzę przyznane VOLVO, gratki !
Do wszystkich mam pytanie: Czy dostaliście weryfikację na e-bony ? 
Mam wygrane koniec czerwca/lipiec i sierpień i cisza, wiem, że mają jeszcze czas na wysyłkę , ale weryfikacja powinna już być

Ja dostałam bon bez weryfikacji, wcześniej tylko, że zaczęli go weryfikowac, ale maila z weryfikacją nie dostałam wcale i dziś e-bon na mailu

Dziękuję emotka
 Dziwna Agencja Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6811900 Napisano: 30.09.2021 11:08:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Gerber widzę przyznane VOLVO, gratki !
Do wszystkich mam pytanie: Czy dostaliście weryfikację na e-bony ? 
Mam wygrane koniec czerwca/lipiec i sierpień i cisza, wiem, że mają jeszcze czas na wysyłkę , ale weryfikacja powinna już być Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6810326 Napisano: 23.09.2021 19:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

izkak napisał(a):

Akurat byłam w Biedrze jak dostałam kod, chciałam go wykorzystać, ale kasjerka nie wiedziała gdzie "kliknąć" i była zdziwiona, że to nie jest kod kreskowy. Standardowo zadzwoniła dzwonkiem, ale zanim ktoś przyszedł to zrobiła się kolejka i zapłaciłam normalnie... 

Jak ktoś posiądzie wiedzę jak tym zapłacić na samoobsłudze, bez blokowania kasy i wkurzania innych ludzi to serdecznie proszę o instrukcję  emotka  

Wbijasz jako kod kreskowy produktu 
Na samoobsługowej poszło bez problemu 

A kiedy wbijać na samoobsługowej? 
jak trzeba już płacić czy w trakcie skanowania towarów jak się ma Np. Już z 20 zł ?

Chyba nie ma określonej kwoty zakupu, kwota musi być wyższa niż wartość kodu:
3. Bon rabatowy jest bonem na okaziciela, tj. może być zrealizowany przez każdego konsumenta, który przedstawi kod rabatowy kasjerowi w Sklepie Biedronka, bez
weryfikacji jego tożsamości lub uprawnień do skorzystania z bonu rabatowego.
4. Warunkiem skorzystania z bonu rabatowego w Sklepie Biedronka jest okazanie kasjerowi
ważnego, niewykorzystanego wcześniej kodu rabatowego nie później niż przed
dokonaniem płatności za zakupy. Kod rabatowy zostanie wprowadzony na kasie przez
kasjera Sklepu Biedronka.
5. Wykorzystanie bonu rabatowego będzie powodowało zmniejszenie wartości
dokonywanych przez konsumenta zakupów w Sklepach Biedronka, bez ustalania ich
minimalnej kwoty.
6. W przypadku dokonania zakupu towarów lub usług o wartości wyższej niż wartość bonu
towarowego, konsument jest zobowiązany do zapłaty różnicy dowolnym środkiem

płatności akceptowanym w Sklepach Biedronka.
7. Bon rabatowy można wykorzystać jeden raz. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

emi

#6803965 Napisano: 26.08.2021 16:51:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Gdzie na Lidlowym paragonie jest Nr transakcji ?
dwa razy jest numer wydruku, dowód sprzedaży i kod autoryzacji, pozycji Nr transakcji nie ma emotka  

Pod sumą całego paragonu jest godzina i po lewej od godziny jest numer. To nie chodzi czasem o ten? Do loterii lidla ten się wpisuje.

Dzięki, to nie do loterii Lidla, ale akurat tam nabyłam i trzeba podać Nr transakcjiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6803953 Napisano: 26.08.2021 16:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie na Lidlowym paragonie jest Nr transakcji ?
dwa razy jest numer wydruku, dowód sprzedaży i kod autoryzacji, pozycji Nr transakcji nie ma emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6803638 Napisano: 25.08.2021 14:43:15 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurzają mnie już te snickersy.Jak to jest z wygraną,
czy trzeba czekać na maila,czy od razy jest ,że wygrałeś?
Bo już się w tym wszystkim gubię emotka

Nie wiem czy ktokolwiek to ogarnął, mimo, że jest Regulamin, ale tak zagmatwany, że niewiele z niego wynika.
Dziennie jest 48 nagród II stopnia , losowane są co 15 minut, więc w sumie nie ma znaczenia o której się wyśle (byle pomiędzy 8 a 20) to i tak wpada się w któryś przedział czasowy. W wynikach nie podają nawet I litery nazwiska a ID prawie nikt nie notował, majle nie docierają, wygranych mało . Zasady bardzo dziwne.

losowanie jest z całej puli zgłoszeń , nie z danego dnia - widać to po ID.Ja wygrałam 20 /08 zgłoszeniem z 1 dnia konkursu

Tak powinno być.
Ale patrzę na listę i już 3 dzień jest ta sama ilość osób. Tak czy siak, dziwna loteria Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6802038 Napisano: 18.08.2021 13:17:16 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Szukam info za jaki etap są podpięci zwycięzcy  pod Marini 

Martini?
Za II włącznie, czyli na bieżąco.

Tak, Martini *
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6801720 Napisano: 17.08.2021 12:11:26 w WC - rozmowy o wszystkim
FBmonika33 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

misiapysiamisia napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy korzystał ktoś z zakupów z SHEIN ? 
 Czy można bez problemu zamawiać czy omijać ich ? Tysiąc różnych opinii emotka

U mnie w pracy ja z koleżankami okupiłyśmy siebie i dzieci w stroje kąpielowe, jakość świetna w stosunku do ceny, każdego który został zamówiony.

Ja zamawiam:) i jestem zadowolona emotka  

Dziękuję za odzew emotka  
Zaryzykowałam właśnie kostium kąpielowy i wg śledzenia jedzie całkiem szybko emotka  
Jak dotrze to ocenię czy warto. Na stronie mają sporo fajnych i tanich rzeczy  emotka




absolutnie nie oceniam zakupów! Sama nie kupowałam nigdy, ale polecam artykuł tak jako ciekawostkę

https://flesz.amu...-ludzi-i-srodowiska/

W domu mamy masę sprzętów, z których korzystamy- lodówki, zmywarki, pralki i inne drobniejsze AGD, ubrania itp, itd, które robiły za psi grosz chińskie rączki emotka  .  Nie mamy wpływu na to, można nie kupować, jasne, tylko że wtedy nie ma wyboru, bo na wszystkim metka- zrobiono w ChRL emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6801280 Napisano: 14.08.2021 21:55:10 w WC - rozmowy o wszystkim
flinta_13 napisał(a):

misiapysiamisia napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy korzystał ktoś z zakupów z SHEIN ? 
 Czy można bez problemu zamawiać czy omijać ich ? Tysiąc różnych opinii emotka

U mnie w pracy ja z koleżankami okupiłyśmy siebie i dzieci w stroje kąpielowe, jakość świetna w stosunku do ceny, każdego który został zamówiony.

Ja zamawiam:) i jestem zadowolona emotka  

Dziękuję za odzew emotka  
Zaryzykowałam właśnie kostium kąpielowy i wg śledzenia jedzie całkiem szybko emotka  
Jak dotrze to ocenię czy warto. Na stronie mają sporo fajnych i tanich rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6800785 Napisano: 12.08.2021 14:23:43 w SZUKAM....
nanajka81 napisał(a):

samuraj napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy ktoś wie czy jest jakiś limit na te 10 z halls? 

20x na osobę

a nie 5? regulamin trzeba poczytać

Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę I stopnia oraz tylko jedną Nagrodę II stopnia. JedenUczestnik może wygrać więcej niż jedną Nagrodę III stopnia w Loterii, nie więcej jednak niż 20 (słownie:
dwadzieścia) Nagród III stopnia, z zastrzeżeniem każdorazowego spełnienia warunków przyznania
Nagrody w Loterii. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

emi

#6800104 Napisano: 08.08.2021 22:46:57 w WC - rozmowy o wszystkim
koniczynka123 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy korzystał ktoś z zakupów z SHEIN ? 
 Czy można bez problemu zamawiać czy omijać ich ? Tysiąc różnych opinii emotka

Zalezy co kupujesz, trzeba czytac składy produktów, bo modele np sukienek ładne ale materiały to syntetyk(ale nie mnący)- biżuteria sztuczna ale jakość dobra. Czytaj komentarze i ogladaj fotki pod konkretną rzeczy. Duży plus za fajne opakowania.

Dziękuję bardzo emotka  
Głownie chodziło mi o to czy faktycznie wysyłają.
Na stronie mają niektóre rzeczy fajne i tanie, przy naszych cenach wygląda to wręcz podejrzanie. Wyświetl w wątku >>

emi

#6800100 Napisano: 08.08.2021 22:19:55 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy korzystał ktoś z zakupów z SHEIN ? 
 Czy można bez problemu zamawiać czy omijać ich ? Tysiąc różnych opinii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6799810 Napisano: 06.08.2021 16:05:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

rare85 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy karty z Coli Kaufland dostaliście Edenred ?

Tak

Dziękuję emotka  

A to nie będę takie karty,że możemy nimi wszędzie płacić czy tylko w kaflu?

To jest karta podarunkowa a nie do Kauflanda, więc chyba wszędzie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6799734 Napisano: 06.08.2021 12:43:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy karty z Coli Kaufland dostaliście Edenred ?

Tak

Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

emi

#6799725 Napisano: 06.08.2021 12:34:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy karty z Coli Kaufland dostaliście Edenred ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6799582 Napisano: 05.08.2021 17:32:14 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
superloser napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

co może słać Unique One kurier DPD (?) 

Marvel idzie

To się zgadza  emotka , dzięki  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6799576 Napisano: 05.08.2021 17:21:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
co może słać Unique One kurier DPD (?)  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6798228 Napisano: 30.07.2021 11:57:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

margobb napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy Fortis do wszystkich wysyłał maile z pozytywną weryfikacją z Coca-Coli z Kaufland ?

Ja jeszcze nie mam. 

Czy ktoś nadal jeszcze nie ma weryfikacji? Zaczynam się już trochę niepokoić, tym bardziej, że nawet nie wiem, czy dobry paragon im posłałam... Napisałam niby w mailu, że mam ich więcej, ale czort wie, czy to przeczytali. :]

Dokładnie ! Trochę to niepoważne  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

emi

#6798062 Napisano: 29.07.2021 14:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy Fortis do wszystkich wysyłał maile z pozytywną weryfikacją z Coca-Coli z Kaufland ?

Ja jeszcze nie mam. 

Dziękuję emotka  
Dane odesłałam na drugi dzień Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6795960 Napisano: 19.07.2021 13:13:55 w SZUKAM....
Jakie są u Was sklepy na Orzeźwienie u Smolara?
U mnie - cmentarz (?), Procentownia (?), duża galeria z masą sklepów, bazar, bar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0