Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#6795100 Napisano: 14.07.2021 17:47:50 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Szukam info w sprawie paczki (pudełko) do paczkomatu - czy rozmiar 35x 25x21 cm mieści w gabarycie B (jest teoretycznie 2 cm wyższa

 Raczej nie mieści w B. Te 2 cm to jednak sporo. Dawniej pamiętam, że niektóre skrytki miały pewien limit, lecz obecnie są bardziej dokładne. A za przekroczenie/błędne wskazanie wymiaru InPost nalicza dodatkowe opłaty. 

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

emi

#6795093 Napisano: 14.07.2021 17:31:21 w SZUKAM....
Szukam info w sprawie paczki (pudełko) do paczkomatu - czy rozmiar 35x 25x21 cm mieści w gabarycie B (jest teoretycznie 2 cm wyższa Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

emi

#6792094 Napisano: 30.06.2021 22:00:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawaga napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy na konkurs Profi trzeba tekst w okienku pisać ? emotka  
K- źwa napisany długi tekst i nie da się wkleić ? emotka emotka

Trzeba pisać, kopiuj-wklej nie tym razem

Szlag by ich, po uj pisałam durnaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6792092 Napisano: 30.06.2021 21:55:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Profi trzeba tekst w okienku pisać ? emotka  
K- źwa napisany długi tekst i nie da się wkleić ?emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6791367 Napisano: 28.06.2021 12:24:45 w SZUKAM....
nanajka81 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy czeka jeszcze ktoś na 50-tki z loterii Milka ? 

ja swoją dostałam z miesiąc temu... Jeżeli wciąż czekasz to jest szansa że coś nie tak na paragonie było i nie przeszedł on pozytywnej weryfikacji. Tak kiedyś czekałam na jedną nagrodę...

Właśnie doczłapała się (chyba przeszła drogę przez mękę emotka  ) 

Szukam czy jest jakiś konkurs z kawą poza Tchibo Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6791190 Napisano: 27.06.2021 10:26:41 w SZUKAM....
Czy czeka jeszcze ktoś na 50-tki z loterii Milka ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6787590 Napisano: 11.06.2021 15:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Aaa... to najwidoczniej opakowania ze zdjęcia nie są wskazówką. Poprzednio, o ile pamiętam, kod był właśnie tam. 

Aktualnie kod znajduje sie na raczej nieodklejalnej naklejce od spodu, czyli krotko mowiac trzeba paczke otworzyc, aby kod odczytac. emotka  w poprzedniej edycji byl nadrukowany na zewnatrz opakowania. Widac "poszli po rozum do glowy". Podejrzewam, ze zgloszen mieli tysiace, a sprzedaz nie wzrastala haha

Można było zrobić podwójną naklejkę i kod w środku.
Tak to raczej sprzedaż nie wzrośnie, jeśli mam kupić wędlinę na konkurs i od razu ją zjeść to kupię jedną paczkę i finito a gdyby można bez otwierania zawartości (ma długi termin) to kupiłabym np 4 szt.
Dziękuję za  odpowiedzi emotka    Wyświetl w wątku >>

emi

#6787499 Napisano: 11.06.2021 11:26:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Gdzie jest KOD na "Balcerzaku" ?

na wewnętrznej stronie opakowania, nadrukowany

To doczytałam,  ale etykieta nie chce zejść a do wewnątrz opakowania nie chciałabym zaglądać  Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6787477 Napisano: 11.06.2021 10:04:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie jest KOD na "Balcerzaku" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6787442 Napisano: 10.06.2021 23:44:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

Jaki jest dokladnie opissny produkt na paragonie Kaufland z Bref - ocean arktyczny? 

 Bref zawieszka 9,99 ,a kupiony ten nowy z regulaminu

Dzisiaj już 13,99 emotka

W czwartek zawsze nowa gazetka i wtedy promo konkursowe sie konczy  emotka

Bref Brilant gel , na paragonie - BrefZawieszka 2x45g - 13,99
a na zawieszce jest 2 x 42g Wyświetl w wątku >>

emi

#6786810 Napisano: 08.06.2021 23:27:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy Tchibo dzisiaj dało głos ?

Pytam jeszcze raz, czekam na KOD kilka dni, nie odpisują na majla , kodu brak. 
Nie wiem co z nimi ?

TCHIBO. oświadczenie/ dane wysłane 2 czerwca- ZERO odp.

Jakiś bałagan mają, nie ogarnąć kilku wygranych dziennie Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6786755 Napisano: 08.06.2021 19:40:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy Tchibo dzisiaj dało głos ?

Pytam jeszcze raz, czekam na KOD kilka dni, nie odpisują na majla , kodu brak. 
Nie wiem co z nimi ?

Wysłano dziś zgłoszenie do operatora wypłat euronetu. Do końca tygodnia powinny być. Możecie pisać mejle jakby nie doszły 
A piszecie. Hmmm. Mnie odpisali w dzień wysłania mejla 

Dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

emi

#6785090 Napisano: 31.05.2021 23:28:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Dobra, sprawdziłam co mogłam wygrać, oceniłam szanse, i doszłam do wniosku, że szkoda mojego czasu ze słaniem im zgłoszenia mailem, bo pewnikiem to i tak oleją. emotka
Ewentualnie można by reklamację napisać, ale jak mają mi w ramach przeprosin przysłać chusteczki SMILE, to dzięki... emotka

A ja bym mimo wszystko wysłała mailem. Akurat Kiorę uważam za bardzo prokonkurosowiczową agencję i myślę, że oni akurat na serio mogą wziąć takie zgłoszenia pod uwagę. W innych agencjach pewnie bym to olała, ale tu bym spróbowała emotka

E-mail to :
[email protected]   ?
I co tam w formularzu się podawało ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6780435 Napisano: 11.05.2021 12:34:42 w Oddam za darmo
Oddam kod uprawniający do 3 miesięcy bezpłatnego dostępu do świata muzyki SPOTIFY PREMIUM

Edit:  Oddany   Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6780350 Napisano: 10.05.2021 23:41:15 w Smolar
rare85 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Czy może ma ktoś zapisany Regulamin Mosso na Święta ?
Wygrana w marcu i cisza, nawet paragon nie zweryfikowany emotka

Czekamy. "Nagrody dzienne zostaną przekazane najpóźniej do dnia 21.05.2021 r." (główne tak samo)

Dziękuję bardzo emotka  . Chodziło mi o tą datę, a Regulaminu nie zapisałam sobie.
To czekamy dalejemotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

emi

#6780337 Napisano: 10.05.2021 22:13:29 w Smolar
Czy może ma ktoś zapisany Regulamin Mosso na Święta ?
Wygrana w marcu i cisza, nawet paragon nie zweryfikowanyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6780282 Napisano: 10.05.2021 18:48:13 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

W MDW co i raz widze jak te same osoby wygrywają w loteriach i bardzo im zazdroszcze bo ja do tej pory nie wygrałam nic chociaż gram od dawna, trochę inwestuje i nic...Dlaczego szczęście akurat mnie omija?

spróbuj teraz w Auchan bez inwestycji emotka

Ale tam trzeba odebrać osobiście tak?

tak, ew. mozna dopytać czy mając dowód mamy, męża - wydadza nam bony.

A wiesz, że to jest karalne? Nie można posługiwać się czyimś dowodem.

To raz, a dwa - nie wydadzą. Chyba, że się jakiś wyjątkowo łaskawy/tępawy BOK trafi, ale na to bym nie liczyła.

Raczej nie wydadzą. Zanim otrzymasz bon to nie tylko listę obejrzą ale i Ciebie od stóp do głów. Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6780235 Napisano: 10.05.2021 16:18:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

eee2021 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

margo1 napisał(a):

Jak kupić tu te bony Auchan,skoro odbiera się je w wybranym sklepie z dowodem tożsamości? Kto wie,niech napisze,bo chętnie kupię

Ktoś poda Twoje dane i sama odbierzesz zapewne


no może i tak,ale jak dana osoba odebrała swój zestaw to na inny nr może drugi ?

O tym mowy nie było. Jedna osoba identyfikowana tym samym numerem i mailem może otrzymać jedno 50 i jedno 100. Ciekawe, jak będą to weryfikować... 

Chyba nie ma znaczenia e-mail tylko dane z dowodu osobistego- 1 osoba + 1x100 zł i 1x 50 zł.
Jeśli ktoś "sprzeda" wygraną przed podaniem danych , to poda na  osobę kupującą a ona wie czy już wygrała 

Masz w regulaminie, że może używać jednego maila i telefonu...
Niby można pokombinować, ale jak wydadzą bony, sprawdzą dane w formularzach, to mogą żądać zwrotu... (bo wątpię, że każdy sklep wydając bony będzie miał dostęp do jakiejś ogólnej bazy, w której będzie, że dana osoba bony już odebrała)

Trochę nieprecyzyjnie napisałam- TAK- 1 osoba- 1 majl, 1 telefon, 1 100 zł, 1 50 zł.
Chodzi mi o to ,że jak wygrasz na inny majl niż "Twój" to możesz go wtedy komuś sprzedać. Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#6780223 Napisano: 10.05.2021 15:43:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Jest jakiś konkurs z płynem do płukania  emotka

https://www.e-kon...terem-carrefour.html

Dziękuję emotka  , ale 4 dychy trochę boli  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0