Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emi

emi

#7119446 Napisano: 27.08.2023 23:31:32 w Paragony na trwające konkursy
FA Biedronka zamienię na inny paragon - np  Moya Wyświetl w wątku >>

emi

#7119376 Napisano: 27.08.2023 14:57:33 w Paragony na trwające konkursy
adamo86 napisał(a):

emi napisał(a):

notta napisał(a):

ma ktoś wolny paragon aviva dzisiaj?

A jaki to konkurs?

Chyba o ten chodzi emotka  https://www.e-kon...zwajcarskie-przygody

Wcześniej ktoś pisał o Jacku Danielsie. To na jaki konkurs?

Dziękuję emotka  Tylko to jest AVIA a nie aviva dlatego pytam
A z Jack Daniels jest na FB, ale tam nie trzeba paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7119373 Napisano: 27.08.2023 14:48:58 w Paragony na trwające konkursy
notta napisał(a):

ma ktoś wolny paragon aviva dzisiaj?

A jaki to konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7119167 Napisano: 25.08.2023 22:31:55 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
bajm napisał(a):

jokan napisał(a):

Dagaa napisał(a):

Gdzie kupujecie kabanosy Olewnik?

Intermarche

Delikatesy centrum

Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7119161 Napisano: 25.08.2023 22:19:05 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Może ktoś ma bluzę z Zozoli rozm M a chciałby XL Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7119089 Napisano: 25.08.2023 16:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):Zestaw kaw Jacobs Biedronka, a myślałam, ze już dawno rozdane emotka
Zgłoszenie wysłałam w 3 lub 4 dniu loterii emotka


Jak informują ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7119080 Napisano: 25.08.2023 15:51:46 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonu Moya za doładowanie telefonu, paragon BIC Leclerc Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7117996 Napisano: 21.08.2023 16:28:58 w SZUKAM....
pimparimpa napisał(a):

emi napisał(a):

Co to może być ?
Twoja paczka kurierska od:
LOGARIS SERWIS


gumy Orbit

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

emi

#7117993 Napisano: 21.08.2023 16:14:55 w SZUKAM....
Co to może być ?
Twoja paczka kurierska od:
LOGARIS SERWIS Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7117789 Napisano: 20.08.2023 22:03:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

emi napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pytanko emotka
jak to jest z tą Moya?
zakupy na Caffe Moya 15 zł a w sklepie 20 zł

co to ta Caffe Moya? to jakaś inna stacja czy np. jak kupię kawę i hot doga i wyjdzie 15 zł, to to się liczy? Czy chipsy za 28 zł się liczą do tego za 20 zł? Jak na złość ostatnio mało jeżdżę autem i to 25litrów to ciężko zatankować emotka

Ja kupowałam w sklepie ich wafelki familijne ,coca cole,fajki,kawy 2 ,jakieś ciastka dla dzieciaków. Miałam paragon na ponad 70 zł i wygrałam . To znaczy się można wszystko kupić co jest na sklepie ,aby suma się zgadzała

potwierdzam emotka  ja zakupiłam raz paliwo, a drugi raz hotdoga i zapiekankę, ale jesli chodzi o caffe moya to dosłownie o każdy asortyment chodzi, który kupujesz na tej stacji emotka  
Ja dzis się martwię dlaczego nie przychodzi od razu potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na adres mailowy, tylko podziękowanie na stronie było... ;/

Czyli może być cokolwiek z Moya, paliwo nie musi być, tak ?

Ludzie...Odwiedź stację MOYA. Zatankuj min. 25 litrów paliwa lub zrób zakupy za 15 zł w Caffe MOYA lub za 20 zł w sklepie. Zachowaj dowód zakupu.
Co Tu jest niezrozumiałe???emotka

Jasne, że zrozumiałe emotka
Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

emi

#7117783 Napisano: 20.08.2023 21:44:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pytanko emotka
jak to jest z tą Moya?
zakupy na Caffe Moya 15 zł a w sklepie 20 zł

co to ta Caffe Moya? to jakaś inna stacja czy np. jak kupię kawę i hot doga i wyjdzie 15 zł, to to się liczy? Czy chipsy za 28 zł się liczą do tego za 20 zł? Jak na złość ostatnio mało jeżdżę autem i to 25litrów to ciężko zatankować emotka

Ja kupowałam w sklepie ich wafelki familijne ,coca cole,fajki,kawy 2 ,jakieś ciastka dla dzieciaków. Miałam paragon na ponad 70 zł i wygrałam . To znaczy się można wszystko kupić co jest na sklepie ,aby suma się zgadzała

potwierdzam emotka  ja zakupiłam raz paliwo, a drugi raz hotdoga i zapiekankę, ale jesli chodzi o caffe moya to dosłownie o każdy asortyment chodzi, który kupujesz na tej stacji emotka  
Ja dzis się martwię dlaczego nie przychodzi od razu potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na adres mailowy, tylko podziękowanie na stronie było... ;/

Czyli może być cokolwiek z Moya, paliwo nie musi być, tak ? Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7116336 Napisano: 13.08.2023 18:37:20 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
@gnieszk@ napisał(a):

radziosny napisał(a):

Po ile chodzi najtańsza kawa ziarnista Jacobs w Stonce? emotka


55 zł

U mnie była po tyle chyba przez 2 dni konkursowe , teraz jest 65, sprawdzałam w stonkach Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7116335 Napisano: 13.08.2023 18:34:18 w Udane wymiany - polecane nicki:)
kubabogdan
Dziękuję i polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7115871 Napisano: 10.08.2023 23:02:31 w Paragony na trwające konkursy
Paragon SILAN Auchan, Aldi Kotlin zamienię na  Netto piwny / Activia ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7115870 Napisano: 10.08.2023 22:42:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Konkursy auchan i kiepsko opisane paragony, np szampon (brak opisu, że to sayos, silan- opisany jedynie jako płyn). Chcecie rozmawiać z kierownikiem i prosicie o pieczątkę? (...)


Nigdy nie robili problemów z pieczątkami - trzeba jedynie wyraźnie wskazać, co / gdzie mają przybić, bo mogą epicko rozmazać tusz na paragonie i w ogóle już nic nie będzie widać emotka

Normalne to niestety nie jest.
Wszystkie Auchan mają źle opisane paragony to wszyscy powinni biegać po pieczątki ?emotka
Organizator wie o tym, więc podpisując umowę na przeprowadzenie konkursu w tej sieci powinien na to zwrócić uwagę. Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7113469 Napisano: 01.08.2023 22:45:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Justintime napisał(a):

emi napisał(a):

Konradowska napisał(a):

No jasne ale to jest konkurencja. Im więcej kupię, tym więcej mam szans. To samo Kalisz, Poznań czy Pcim Dolny. Ale nikt mi nie powie, że w NAV nie można wygrać. W Lavazza mam np. 3 filiżanki, wymarzone, bo komplet musiał być  Kupiłam w Stokrotce 16 kostek kawy w promocji po 13 zł (czyli i tak za grosze, bo zawsze płacę za nią ok.20 zł), to jest koszt jakiś 180 zl? I mam 3 zestawy filiżanek. Warte niby po 3X120 zł =360 ale już bez przesady, zawyżyli cenę. Nie ważne, w każdym razie, nie dość, że kawę dorwałam za pół darmo to mam zestaw filiżanek za darmo.13 X przegrałam
3x wygrałam
no sorry ale mam wrażenie, że tu każdy myśli, że zainwestował w całe 2-3 paragony i już mu się należy wygrać. Niestety, takie są realia, że w loteriach nie ma aż tylu nagród żeby wygrywał co np. 2 paragon.

Czytam o Waszych wygranych w Lavazza i tu coś matematyka szwankuje, czy ja czegoś nie rozumiememotka
Na loterię trzeba zakupić na jeden paragon 2 produkty, to 16 kaw daje 8 zgłoszeń , a jeśli poszło 16 zgłoszeń to już jest zakup 32 kaw a to już nawet w tej super promocji daje kwotę powyżej 400 zł

W Lavazza wyslalam 2 zgloszenia. Za drugim razem wpadl zegarek. Wiec chyba nie jest tak źle z tym konkursem 🧐

Ja piszę o zasadach i tu trafiłam na taki przypadek/przykład ?? Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

emi

#7113458 Napisano: 01.08.2023 21:51:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konradowska napisał(a):


No jasne ale to jest konkurencja. Im więcej kupię, tym więcej mam szans. To samo Kalisz, Poznań czy Pcim Dolny. Ale nikt mi nie powie, że w NAV nie można wygrać. W Lavazza mam np. 3 filiżanki, wymarzone, bo komplet musiał być  Kupiłam w Stokrotce 16 kostek kawy w promocji po 13 zł (czyli i tak za grosze, bo zawsze płacę za nią ok.20 zł), to jest koszt jakiś 180 zl? I mam 3 zestawy filiżanek. Warte niby po 3X120 zł =360 ale już bez przesady, zawyżyli cenę. Nie ważne, w każdym razie, nie dość, że kawę dorwałam za pół darmo to mam zestaw filiżanek za darmo.13 X przegrałam
3x wygrałam
no sorry ale mam wrażenie, że tu każdy myśli, że zainwestował w całe 2-3 paragony i już mu się należy wygrać. Niestety, takie są realia, że w loteriach nie ma aż tylu nagród żeby wygrywał co np. 2 paragon.

Czytam o Waszych wygranych w Lavazza i tu coś matematyka szwankuje, czy ja czegoś nie rozumiememotka
Na loterię trzeba zakupić na jeden paragon 2 produkty, to 16 kaw daje 8 zgłoszeń , a jeśli poszło 16 zgłoszeń to już jest zakup 32 kaw a to już nawet w tej super promocji daje kwotę powyżej 400 zł Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

emi

#7110451 Napisano: 20.07.2023 22:11:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

koszalek napisał(a):

Takie pytanko o konkurs Smolara Fest (na zdjęcia, na zdjęciu musi być paczka) otóż kupiłam te orzeszki, ale babka nie dała mi paragonu (zagapiłam się i nie zauważyłam). Czytam  regulamin i tam nie ma nic o paragonie. I teraz nie wiem co robić. Czy wysyłac zgłoszenie czy lepiej kupic drugą paczkę emotka  . Tu jest trochę inny przypadek niż zawyczaj bo dajemy zdjęcie produktu, wiec to jest jakby dowód zakupu i w regulaminie nic nie ma o paragonie, ale nie wiem.


Regulamin jest wiążący emotka

Posiadanie opakowania nie jest dowodem na jego zakup!
Trzymać się jednak trzeba Regulaminu! Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7109918 Napisano: 18.07.2023 21:46:11 w Paragony na trwające konkursy
emi napisał(a):

Paragon Avanti AUCHAN (mam)  zamienię na  "Wybierz lato ze smakiem" Carlsberg Chorten/lub Dino  https://www.wakacyjne-zakupy.pl/#zasady 

Wyświetl w wątku >>
0 0

emi

#7109559 Napisano: 17.07.2023 22:07:44 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Avanti AUCHAN (mam)  zamienię na  "Wybierz lato ze smakiem" Carlsberg Chorten Wyświetl w wątku >>
0 0