Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7169656 Napisano: 14.04.2024 12:31:43 w Wkurza mnie...
malgosia74 napisał(a):

Wkurzają mnie Heinekenowe kody które po wpisaniu w formularz są błędne, wrrr  emotka  a piwo nie jest zbyt tanie emotka

No to tym bardziej pisałabym do organizatora z foto kodu. Niech uzupełnią bazę lub dadzą nowy kod. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7168284 Napisano: 05.04.2024 20:48:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alienistka napisał(a):

Jak opisana jest cola k-wave na paragonach z lidla?

Stronę wcześniej widzialam coś na ten temat Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7167904 Napisano: 04.04.2024 09:25:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Czy dobrze wnioskuje, ze Elmex junior, to nie Elmex sensitive? 🫤

Moim zdaniem dobrze wnioskujesz emotka Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

magdalena-chili

#7166351 Napisano: 25.03.2024 10:34:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
walizki z Amooco Stokrotka Indykpol - bez informacji przed przyjazdem kuriera, bez podpisów, kurier DHL emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7165731 Napisano: 21.03.2024 12:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Credo89 napisał(a):

W każdym bądź razie, poświęcę się, do kolejnego konkursu kupię nowy numer telefonu i dam Wam znać...czy moje przypuszczenia się potwierdziły. Bo już naprawdę mam dosyć tych ciągłych porażek.

Ale Twoje przypuszczenia się nie potwierdzają, kilka osób Ci już napisało, że wygrywa się na te same dane. Ja wygrałam na te dane kilka dni temu w Jedynkach, dziś w Wedlu. Więc jeśli wygrasz na nowe dane to nie dlatego, że są nowe, a dlatego, że stworzysz tekst warty nagrody.

No właśnie z tym tekstem wartym nagrody różnie bywa. Uwierz mi że na nowe dane wygrałam tekstem którego w życiu bym nie nagrodziła.

Ty byś nie nagrodziła, ale nigdy nie wiesz czy po drugiej stronie siedzi wrażliwa i subtelna Pani po 50tce, czy 20letni facet, który nie zakuma tekstu, którym z kolei kupisz tamtą panią. Bo każdego kupujesz czymś innym. Często konkurs bywa jak loteria, kto tym razem bedzie czytał tekst, jaką będzie konkurencja, a może innym bardziej podszedł temat. Albo z firmy sponsora będzie ktoś w komisji, kto uzna, że ten szczegół jest fajny i wykorzystają to w kolejnej kampanii. Multum czynników. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7163818 Napisano: 11.03.2024 18:57:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Emilia0604 napisał(a):

Jaki wpisać nr dowodu zakupu w konkursie Superpharm z Hebe jeśli mam zamówienie internetowe?

Albo w paczce z przesyłką, albo mailem dostaniesz fakturę do zamowienia... Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

magdalena-chili

#7163491 Napisano: 10.03.2024 10:03:38 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Hej, witajcie emotka

Mam propozycję kupna działki ROD. Może ktoś podzielić się opinią (wady i zalety) taką działką, jak to wygląda w funkcjonowaniu, opłatami i wszystkimi za i przeciw.

Działka wymaga nakładu pracy i pieniędzy. Nie wiem do końca czy w to brnąć. Może ktoś mnie otrzeźwi. Wczoraj w tym słońcu ja już tam widziałam sceny niczym z filmu Nigdy w życiu  emotka ,ale realia są do dopracowania

Z tego co wiem, to jest działka, której nie masz na własność, to znaczy jeśli miasto dogadaloby się z developerem, to działki mogą pojsc pod budowę bloków, i nie masz do niej żadnych praw. Kolokwialnie mówiąc, to taki trochę bardziej "wynajem", niż zakup. 
Oczywiście przez 50 lat może takie sytuacji nie być, ale nie masz gwarancji. Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

magdalena-chili

#7161265 Napisano: 26.02.2024 17:00:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Coolki za czwartek piątek poinformowały, gdyby ktoś czekał  emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7160020 Napisano: 19.02.2024 18:51:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie avanti z circle k  jest zwrotka po wysłaniu zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7153526 Napisano: 17.01.2024 15:49:23 w Smolar
masza napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

masza napisał(a):

Czy próbował ktoś dziś wyplacić blik z Zozoli? Bo mi nie działają - 3 szt.

może zły przycisk wybierasz

niestety nie, 2 zadziałały w Euronecie , trzeci nie działa w 4 bankomatach. Jest takie info jak kiedyś w poprzedniej edycji, ze kod nie jest potw. nr tel .

ja też od 2 dni nie mogę wypłacić,
komunikat, że kwota nie taka, ale zwaliłam to na karb braku nominału w bankomacie, ale wczoraj znów szopki. Spróbuję jeszcze dziś, jeśli nie pójdzie, piszę do Smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7153109 Napisano: 15.01.2024 20:56:30 w Wkurza mnie...
monisss napisał(a):

..że nie mam już siły na nic.. na ciągłą walkę bez efektów.. nie mówię tylko o konkursach. Jak czerpać siłę skoro tylko wiatr i  śnieg w oczy?

Przypomniec sobie co nas po drodze "nie złamało" i wpaść na pomysł, że skoro wtedy poszliśmy dalej, to i teraz tym bardziej pójdziemy do przodu? emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7147172 Napisano: 14.12.2023 16:54:09 w Pomoc potrzebującym!
cześć Drodzy Konkursowicze emotka  ja z nietypową prośbą...
Jeśli macie 10 minut czasu i chcielibyście je przeznaczyć na wsparcie polskiej psychologii, to moja Siostra (dr psychologii, wykładowca na jednym z Uniwersytetów) prowadzi badania ze swoimi Studentami. Będę wdzięczna, a Siostra przeszczęśliwa. emotka  emotka  

"Szanowni Państwo,
zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu, które dotyczy psychospołecznych aspektów rodzicielstwa. Jesteśmy zainteresowani Państwa subiektywną opinią na temat rodzicielstwa - z czym się ono Państwu kojarzy i jakie mają Państwo podejście do decyzji o jego podjęciu. Badanie jest skierowane do osób pełnoletnich, które jeszcze dzieci nie mają.
Bardzo dziękujemy! emotka
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTbhi9gdk8FXLWv6_lK-NM5X4lRgKmNhKceWA77PRXgYXVwA/viewform?usp=sf_link" Wyświetl w wątku >>
1 fragles 0

magdalena-chili

#7144065 Napisano: 02.12.2023 07:32:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Czy w zdrapkach stokrotki wygrał ktoś jakąś większą nagrodę? Na początku wygrałam ze 4 produkty za 1grosz i 5 płatków. Teraz nic lub 1, 2 płatki.

Czasem (rzadko) wpadnie produkt za 1grosz... emotka  a tak normalnie to jak piszesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7143094 Napisano: 29.11.2023 12:25:39 w Wkurza mnie...
rufus napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Magia "Allegro Smart".chciałam tylko kalendarz wiszący za 8,80 zł.Ale oczywiście musiałam dobrać do darmowej przesyłki inne pierdółki.A jeszcze info w aplikacji all ,że już mam oszczędności za przesyłki no wiadomo to na lata rozłożone w wysokości 1230,97 zł.To średnio zabawne nawet.

Hmm, wcale nie musiałaś? emotka
Z wysyłką za sam kalendarz zapłaciałbyś pewnie max 20 zł, a z "pierdółkami" ponad 40 zł, żeby mieć złudne poczucie darmowej wysyłki.. emotka
Tym samym zaplacilas 20 zl wiecej i masz zbedne bibeloty (rozumiem z posta ze dobrane na siłe) emotka
Ehh.  emotka

Rufus, Rufus.... jak to mawia mój  Szef: "popełniasz błąd, bo myślisz logicznie". Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7143051 Napisano: 29.11.2023 09:21:26 w Smolar
anialistopad napisał(a):

Balcerzak były przelewy?

Nieeee, tam jest termin do stycznia lub lutego, a oni to zwyczajowo zawsze na koniec terminu wysyłają, Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

magdalena-chili

#7142005 Napisano: 24.11.2023 13:32:37 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Ogólnie jestem chamką nawet gumy nie wyjęłam z tego co pamiętam .W Stanach bym 30 dni aresztu miała hahhahah.
Dziękuję za urodzenie w kraju raju .

....co prawda to prawda.... Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7139542 Napisano: 16.11.2023 10:35:39 w Paragony na trwające konkursy
Miligili napisał(a):

Gratisobranie 8 zł sprzedam emotka

a to się nie skończyło wczoraj? Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7139493 Napisano: 16.11.2023 07:41:48 w Pomocy!!!!
carolinebee napisał(a):

Hej. Wygrałam nagrodę natychmiastową od Bielendy lecz teraz doczytałam że zamiast całej  sumy z paragonu powinnam wpisać sumę zakupionych samych produktów bielenda czy to wykluczy mnie przy weryfikacji czy możliwe że przejdzie pozytywnie?

Spokojnie, jak się będzie paragon zgadzał, to myślę że nie będą się kwot czepiać Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7139311 Napisano: 15.11.2023 13:01:18 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

Cisza z kauflandem?

Coś czuję że fałszywy alarm był, niemożliwe żeby do tej pory tylko 1 osoba się pochwaliła, inaczej to wyglądało w poprzednich tygodniach Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7137246 Napisano: 08.11.2023 10:07:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Tak z ciekawości, bezpiecznie jest podawać PESEL i nazwę i nr dowodu dla agencji ? Nagroda > 1 k zł

Która agencja chce numer dowodu? Mówili po co im?

Fortis

> 1k to mało precyzyjne określenie. Agencje żądają takich danych przy nagrodach > 2280 zł. Jeśli nagroda przekracza ten próg, to agencja zażąda takich danych do celów podatkowych.

A orientujesz się jak przechowują te dane ?

no to już tu nikt z forum nie pomoże, każda firma ma swoją politykę przechowywania danych... i tylko dedykowana osoba z agencji (IOD) ma szansę mieć taką wiedzę Wyświetl w wątku >>
0 0