Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7062824 Napisano: 23.11.2022 14:31:13 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
geps4 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

geps4 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy jagermeister wysyłał juz nagrody z 3. i 4. etapu? 

z 2. jeszcze nie wysłał xD

no ja już z 2. dostałam i się niecierpliwię o kolejne, ale wolałam potwierdzić, że się nie "obrazili", bo adres ten sam 

Dwa razy na te same dane wygrałaś?

nie na dane, tylko na adres emotka   Wyświetl w wątku >>
1 geps4 0

magdalena-chili

#7062795 Napisano: 23.11.2022 14:11:27 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
geps4 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy jagermeister wysyłał juz nagrody z 3. i 4. etapu? 

z 2. jeszcze nie wysłał xD

no ja już z 2. dostałam i się niecierpliwię o kolejne, ale wolałam potwierdzić, że się nie "obrazili", bo adres ten sam  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7062766 Napisano: 23.11.2022 13:09:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Jagermeister wysłał już coś od początku konkursu?

Z drugiego etapu dostałam juz nagrodę, ale chyba nie wszyscy z tego co widziałam na forum Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

magdalena-chili

#7062764 Napisano: 23.11.2022 13:08:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy jagermeister wysyłał juz nagrody z 3. i 4. etapu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7062702 Napisano: 23.11.2022 10:14:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zuziczeq napisał(a):

Ktoś dostał juz słodycze z merci? Wygrałam pod koniec października, a tu ani widu ani słychu 

do mnie przyszły po jakimś tygodniu / ze 2 tygodnie temu Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7062297 Napisano: 21.11.2022 17:14:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
malmika napisał(a):

dala napisał(a):

Karta 100 zł do Orlen z Żywca Zdrój - kurier InPost

Do mnie też dziś dotarła karta i mam pytanie - nie ma do niej żadnego nr PIN? Bo ja nie miałam9 żadnych dokumentów od agencji 

Identyczną jak ta miałam z innego konka, ale nie pamiętam z którego. 
Wczoraj płaciłam nią za paliwo, bez pinu, bez niczego.
Tylko paskiem trzeba przejechać w terminalu. 
Więc pilnować trzeba i nie zgubić, bo jak się zgubi to..... emotka
Ps. Żeby karniaka nie było, to potwierdzę że i do mnie dziś Orlen dotarł. emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7061898 Napisano: 19.11.2022 15:55:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

daisygirl napisał(a):

reinmar napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rooney napisał(a):

Przejrzałam sobie do sobotniej kawki wyniki Almette, o parę dni spóźniona...

Myślę, że miałabym większe szanse na ten codzienny 1000, gdybym miała to szczęście mieszkać w Aleksandrowie Łódzkim emotka  Może to nie jest casus Serenady, ale... Pan Jacek, Adam i Dariusz gonią wynik w każdej tego typu "loterii"  emotka

To tak jak KALISZ w "loteriach" NAV... 

Tak, w obu ostatnich Lavazzach połowa wygranych to Kalisz. Ciekawe jak to działa.

a nie mylsicie ze to np jacys informatycy czy po prostu ktos łebski w te tematy i ma np do tego oprogramowanie?

ano na pewno, przecież wiadomo, że to nie jest uczciwie wygrane

Szkoda ze agencja nie ma na to sposobu.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7061860 Napisano: 19.11.2022 12:08:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):


Jak ich przy okazji zapytałam jakie jest kryterium wyboru nagrody głównej, czy z tygodniowych wlaśnie, to pytanie pozostało już dłuższy czas bez odpowiedzi. 
I co zrobisz. Nic nie zrobisz.... a że ja zawodowo siedzę w bezpieczeństwie i tego typu kwestiach, to już mam 19 teorii. 
Ale co zrobisz. Nic nie zrobisz emotka  

Jak to, NIC? emotka Ja się na taką bezczynność nie godzę emotka
Trzeba ich nękać i dręczyć pytaniami, nagabywać, upubliczniać, skarżyć się, żądać wyjaśnień...
Ja już swoje kanały nacisku uruchomiłem... Im więcej głośnych niezadowolonych, tym lepiej. emotka emotka

Jeśli regulamin nieprecyzyjny, to oni wszystko mogą. Również dobrze skuter moze wygrać kochanka kochanki szefa albo osoby decyzyjnej. Albo mój scenariusz, albo jeszcze inny. 
Kiedyś sprzedawałam nagrodę kobitce, która wysypała się, że kiedyś pracowala w jakiejś agencji, która org.loterie i ze sami grali, wiedzieli przeciez kiedy strzelac. No to wiesz, o czym mu tu rozmawiamy.  A nad agencjami nie widzę specjalnego organu, który  faktycznie badal zgodność na bieżąco, np jak jest w sektorze bankowym lub ubezpieczeniowym. Wiec nie kazda agencyjka musi się przejmować reputacją, czy transparentnością.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7061851 Napisano: 19.11.2022 11:56:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

Zdumiewająco pokrętna logika Organizatora TEGO konkursu... emotka
Konkurs podzielony na etapy - dzienne (nagrody stopnia pierwszego-słabsze i drugiego-lepsze), tygodniowe i główna nagroda.
W etapach tygodniowych wygrywali zdobywcy nagród dziennych lepszych, więc wydawałoby się oczywiste, że tę samą zasadę zastosują do nagrody głównej - wybierać będą z tygodniowych, ale dziwnym trafem nagrodę główną zdobyła dziewczyna, która wcześniej zdobyła "tylko" nagrodę drugiego stopnia.
Ja tego nie rozumiem. emotka Czyli że co? Na tygodniową nie zasłużyła, ale na główną już tak?! emotka

Ja to sobie wytłumaczyłam tak, ze skoro ta Pani jest z ostatniego (chyba?) tygodnia, to pewnie były 2 genialne prace, wiec żeby mniej genialnej nie skrzywdzić - "dali Panu", a ta bardziej genialna Pani zgarnęła skuter. 
Jak ich przy okazji zapytałam jakie jest kryterium wyboru nagrody głównej, czy z tygodniowych wlasnie, to pytanie pozostało już dłuższy czas bez odpowiedzi. 
I co zrobisz. Nic nie zrobisz.... a że ja zawodowo siedzę w bezpieczeństwie i tego typu kwestiach, to już mam 19 teorii. 
Ale co zrobisz. Nic nie zrobisz emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7061836 Napisano: 19.11.2022 11:09:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rooney napisał(a):

Przejrzałam sobie do sobotniej kawki wyniki Almette, o parę dni spóźniona...

Myślę, że miałabym większe szanse na ten codzienny 1000, gdybym miała to szczęście mieszkać w Aleksandrowie Łódzkim emotka  Może to nie jest casus Serenady, ale... Pan Jacek, Adam i Dariusz gonią wynik w każdej tego typu "loterii"  emotka

To tak jak KALISZ w "loteriach" NAV...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7061543 Napisano: 18.11.2022 09:50:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Uanaesth napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś też ma w aplikacji InPost przesyłkę od Fast Delivery Courier? Zastanawiam się, co to może być, ale chyba jakaś nagroda, bo zakupy już wszystkie dotarły emotka

Też mam. Może to Nivea men?

Niestety tam nie wygrałam. Czekam na 2 nagrody od Los Mejores, 100 na Orlen od NAV, kartę z Milki w DC i zestaw produktów od Columbita. To może ten Orlen?

Ja czekam na Orlen, ale w aplikacji pusto emotka   Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

magdalena-chili

#7061419 Napisano: 17.11.2022 19:48:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Za jakie dni inf.Jagermeister ??? 

za etap, który kończył się 14.11 bodajże. 

Dziękuję bardzo, myślałam że są na bieżąco ufff

nieee, to etapy tygodniowe, ten był "Jaki jest Twój wyjątkowy sposób na zmrożenie Jägermeistera do -18°C?(od 08.11.2022godz.00:00 do 14.11.2022 godz. 23:59)" emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7061409 Napisano: 17.11.2022 19:18:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Za jakie dni inf.Jagermeister ??? 

za etap, który kończył się 14.11 bodajże.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7061242 Napisano: 17.11.2022 14:11:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
domika napisał(a):

geps4 napisał(a):

Wysyłają już konsole z Jagera z 1 i 2 etapu?

Czekam z 2 etapu

A ja z drugiego etapu juz dostałam... i to tydzień temu (?)  Wyświetl w wątku >>
1 geps4 0

magdalena-chili

magdalena-chili

#7060897 Napisano: 16.11.2022 16:47:00 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

Czy do słuchawek z Żabki  SAMSUNG GALAXY BUDS2   była gwarancja?  Słuchawki z konkursu https://wrytmieorzezwienia.pl

Nie, nie było gwarancji.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7060037 Napisano: 13.11.2022 19:39:18 w SZUKAM....
1mariusz napisał(a):

Podpowie dobra dusza jaki to był konkurs ,gdzie wygraną była setunia do Media Expert albo Media Markt?
Szukam i diabeł ogonem nakryłemotka

A moze setunia do euro rtv agd? 
To wtedy Pepsi ostatnia wakacyjna loteria... emotka   Wyświetl w wątku >>
1 1mariusz 0

magdalena-chili

#7060003 Napisano: 13.11.2022 14:14:58 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

fbmonika1966 napisał(a):

nie bądź taki kąśliwy, mam nadzieję, że masz prosty zgryz, mimo tych zgryźliwych tekścików emotka

Dziś cieszę się, że życzliwy ludź uświadomił mi, jakie to ja mam szczęście, z którego istnienia dotąd nie zdawałem sobie sprawy, bo wydawało się to tak naturalne, tak należące się, jak psu zupa! emotka
A przecież nie wszyscy mają taki prosty zgryz, zwłaszcza ci, którzy tak się gryzą takimi drobiazgami, jak drobne kuksańce... emotka

Ironia najwyższą miarą inteligencji...
Kuksańce, jak przyprawy, mogą dodać nieco smaku, zwłaszcza w ten szary czas. emotka  po pandemii powinno nam zostać nieco dystansu. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

magdalena-chili

#7059737 Napisano: 11.11.2022 07:31:20 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wrrr... Gram o słuchawki bezprzewodowe, wygrywam kartę do empiku... Gram o wycieczkę, wygrywam długopis, no qrdę, o co tu kaman, gdzie się podziało śledzenie internetowe potrzeb i preferencji, wrrrr...??! 

To zacznij grać o długopis - wpadnie wycieczka emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7059488 Napisano: 10.11.2022 07:51:05 w WC - rozmowy o wszystkim
sks900 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy często zdarza się Wam sprzedawać na OLX osobom pochodzenia Ukraińskiego? Nie chcę być źle zrozumiana, nic nie mam przeciwko nim... ale w realiach dzisiejszego internetu, zastanawiam się czy to nie jakiś scam? Wystawiłam przedmiot na OLX, dawno nic tam nie sprzedawałam, od razu odezwały się trzy takie osoby. Nie wiem, czy brać to na poważnie, czy to jakieś próby oszustwa? 

Pamiętaj, że to ty sprzedajesz, żadnych danych karty i logowania na konto nie podajesz, bez linków, które "kupiec" ci wyśle i bez WhatsApp, jak w ciągu kilku minut masz oferty kupna bez targowania to na 99,99% złodzieje. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa podanych na OLX.
https://www.googl...sclient=gws-wiz-serp

Powyżej cenne rady. 
Ja sprzedawałam duży, ciezki i drogi grill,  Panu Ukraińcowi, pół Polski odległości, poszło kurierem za pobraniem, bo olx nie obsługiwał takiego gabarytu. 
Pan potem do mnie dzwonił z podziękowaniami i zaproszeniem, że jak będę w tej części Polski, to mam się pojawić, ugotuje mi obiad (jest Kucharzem w restauracji). 
Wiec nie ma reguły. Ja zawsze staram się wybadać człowieka, czy to Polak czy ktoś inny.  Staram się wyczuć i pamiętać o rozsądku i ostrożności.  Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0