Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7039166 Napisano: 13.09.2022 10:26:50 w PODZIĘKOWANIA
cb656
dziękuję - aż się zarumieniłam emotka PS. lubię rozbrajać bomby emotka Cebuś, wielkie podziękowania - super Facet, oaza spokoju, pełne zaufanie i ogromna życzliwość. Efekt WOW! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7039141 Napisano: 13.09.2022 08:24:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ja nie czekałam już na maila napisałam że wysyłam 2 protokoły plus paragon bo nie wiem jaka nagroda
chodzi o wakacje pełne z

odnoszę wrażenie, że tu jednak dyskusja dotyczy DINO Nałęczów, to oni wysłali smsy, a w ślad za nimi nie poszły maile  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6990275 Napisano: 11.09.2022 22:00:55 w Sport
kumulacja napisał(a):

Szukam chętnej osoby, która będzie mnie reanimować. Teraz, natychmiast. Moje serce już nie wytrzymuje. Musimy wygrać, musimy!

Ja coś czuję że mi też dziś będzie potrzebna reanimacja... emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6967394 Napisano: 10.09.2022 20:53:21 w Sport
pioge7 napisał(a):

Jezusie Maryjny... Mam zawał emotka

człowiek konkursami się nie stresuje, ale to co się nadenerwuje przed telewizorem....! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6880695 Napisano: 05.09.2022 21:18:29 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Nie wiem gdzie mam ten mój post wpisać.Wszystko miałam numer ID klienta,numer wpłacającego tak podjarana ,zdjęcia jak wykonać poszczególne kroki rejestracji karty.
To teoria.Teraz rzeczywistość.
Włożyłam kartę,dałam wpłata.Zero pytania o te id.Włóż pieniądze,włożyłam,system przeliczył.Wyszła kartka wpłacona kwota.
Jestem w szoku i co teraz po co to wszystko co zrobiłam wcześniej?

Bo na początku musisz się zarejestrować, jak zakładasz nowy adres email to tez musisz podać więcej danych niż tylko adres i hasło. Muszą wiedzieć kogo obsługują, a tu chodzi o kasę, stąd pytania o nazwisko i dane. Tak, i oczywiście chodzi o "pranie", a to że Ty nie pierzesz, nie znaczy ze inni nie piorą. Oni też twierdzą ze nie piorą, pieniążki z najuczciwszej pracy. 
   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6879998 Napisano: 01.09.2022 16:10:24 w Pomocy!!!!
andii napisał(a):

Hejka!
Nie wiem czy to dobry wątek...ale mam pytanko
czy ten wniosek o 300+ (dobry start) dalej można przez bankowość składać? czy tylko przez Zus?
 chciałam dziś złozyc przez bank(ing)
 i ciągle mi podkreśla zły PESELemotka  I ZŁA DATA UR!
( NAPEWNO DOBRZE WPISUJĘ)
 o co kaman?emotka  gdzie to wyjaśnić?emotka
 help mi

W bankowości elektronicznej można spokojnie składać. U mnie w Millennium poszło wszystko dobrze w formularzu. 
Warto zadzwonić na infolinię tego Banku. 
A pesel Twój pokazuje jako błędny, czy Dziecięcia?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6879751 Napisano: 31.08.2022 15:24:31 w Wkurza mnie...
nelunia napisał(a):

Qsiewcazamieszania napisał(a):

Mnie tam nawet takie drobne cieszą, ale z wkurzających nagród w ostatnich czasach to na pierwszym miejscu jest u mnie hulajnoga elektryczna. Albo ja nie rozumiem fenomenu tego środka lokomocji, albo jest to takie dziadostwo, że wrzucają to do puli nagród do wszystkich konkursów. I choć cierpię na długie niewygrywanie, to jak po miesiącach posuchy wpadła by mi przeklęta hulajnoga, to bym chyba dała już sobie spokój z konkursami.

Jak wygrasz tą hulajnogę to możesz oddać miemotka , bo mnie wkurza, że gram o nią od 2 lat nie mogę wygrać ani w kreatywnych ani w loteriach emotka

teraz w miastach duuuuużo ludzi jeździ rowerami, a coraz częściej i hulajnogami (bez wysiłku i potu, chociaż ja akurat lubię się zmęczyć na rowerze)
nelunia, ja mam na zbyciu... emotka
korzystnie emotka  
skusisz się? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6879691 Napisano: 31.08.2022 12:17:39 w Wkurza mnie...
sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie to, ze poświęciłam z dziećmi czas na wykonanie pracy plastycznej a mój mąż kupił totalnie złe produkty… i cała praca poszła na marne… ehhhhh tylko konkursowicz zrozumie😭😭😭😭

jak się nie da drugi raz pójść do sklepu, to może ktoś na forum sprzeda Ci paragon? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6879347 Napisano: 30.08.2022 10:32:17 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czy Pastella już była? Na stronie jest "gratulujemy zwycięzcom", więc tak jakby już zostali poinformowani.

Była i była dyskusja,że zgłoszenia na kilka minut przed końcem nie przyjmowali

No to były te wyniki czy nie? emotka

właśnie puścili SMSy emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6878914 Napisano: 28.08.2022 10:12:10 w Kupię...
Czy ktoś ma i chce sprzedać kamerkę go pro model 7/8? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6878586 Napisano: 26.08.2022 10:16:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
hulajnoga z Avanti (duet na lato Pepsi i Lays Stokrotka), wczoraj info o nadaniu w DPD Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6876881 Napisano: 18.08.2022 13:56:37 w Czy informują/ informowali?
Wiolka85 napisał(a):

Kurcze nie wiem gdzie się odpisuje , dziękuję 

Wciskasz "cytuj wiadomość".... Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

magdalena-chili

#6876809 Napisano: 18.08.2022 09:34:39 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

Jak uruchomić ten Player z kinley,  nie wiem gdzie mam wpisać ten kod? 

na stronie głównej w menu znajdź "OFERTA", a potem szukaj słów "ZREALIZUJ VOUCHER" Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6876781 Napisano: 18.08.2022 07:31:41 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Szukam pomocy
chciałbym dla szwagra kupić na urodziny w najbliższym czasie elektryczną maszynkę do golenia. Szwagier uwielbia być "gładki" więc goli się prawie co 2 dni.
Poleci ktoś dobrą maszynkę taką do 200-250 zł? Jest taka? Na necie pełno opinii, jedne gorsze drugie lepsze i nie wiem co wybrać... Macie takie w domu? Polecicie jakiś model?

U mnie Tato i Maz, a zaraz i Syn, uzywaja Philips one blade. Jak mojemu Mezowi ciężko dogodzić, to z tego jest bardzo zadowolony. Ja tez, tym bardziej że nie lubię gładko ogolonych, a tym można też przycinać zarost. Można golić, a można i przycinać. I bezpiecznie, nie potnie się Szwagier.  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

magdalena-chili

#6876510 Napisano: 17.08.2022 08:39:38 w Kupię...
czy ktoś ma na sprzedaż w dobrej cenie ROWER KROSS trans 1.0 biały z ostatniej loterii DEVELEY? mi poszedł szybko, i mam klienta, który był drugi w kolejce i upiera się chce kupić TEN koniecznie. Może ktoś chce szybko puścić ten rower? emotka    Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6876022 Napisano: 13.08.2022 15:04:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

Jak myślicie jak to jest w loterii Pepsi. Czy zakup 2 butelek 2 litry w zgrzewce na jednym kodzie kreskowym będzie liczony jako zakup jednego, czy dwóch produktów. Niby banalna rzecz ale rodzi wątpliwości w mej głowie xD

Ja bym zgłaszała. Dwa produkty, to dwa produkty. emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6876011 Napisano: 13.08.2022 12:53:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

W ciągu ilu dni wysyłają nagrody z loterii Pepsi? Leżaki, parawany, itd?

Z początku loterii czekałam ze 3-4 tygodnie.  Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

magdalena-chili

#6875759 Napisano: 12.08.2022 09:38:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy słuchawki z lavazzy może już ktoś dostał? Czy wszystko na koniec zostawiają?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6875591 Napisano: 11.08.2022 12:14:06 w WC - rozmowy o wszystkim
titinunu napisał(a):

mia napisał(a):

Pilne!

Nasz kolega z forum boss75, który zapewne niejednemu pomógł, teraz sam potrzebuje pomocy... w klikaniu.
Można raz dziennie oddać głos z jednego numeru telefonu. Głosować można tylko do jutra. Rzecz jasna, można z kilku numerów jak ktoś ma.emotka
Nigdzie nie trzeba smsować - klik całkowicie darmowy.
https://amozebyta...eria/zdjecie/133/g/6
Pomagam i podaję link dalej - do Was.emotka emotka

trochę poklikałam emotka jest na 4 bezpiecznym póki co miejscu

To co, jeszcze dzis zmasowana akcja, żeby było jeszcze bezpieczniej na ostatniej prostej??? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

magdalena-chili

#6875540 Napisano: 11.08.2022 10:52:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
fan-mandaryny napisał(a):

Czy Fortis wysłał Wam nagrody z konkursu maszynek Bic w Intermarche?
I czy też jeszcze ktoś czeka na butelki z Nestle?

Na butelki jeszcze ja czekam.  Wyświetl w wątku >>