Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6858746 Napisano: 11.05.2022 13:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Po jakim czasie przychodzi info o pozytywnej weryfikacji z „Loterii bez ograniczeń”?

od wygranej kilka dni "weryfikacji" zgłoszenia i paragonu, potem link do podania danych, i znów kilka dni czekania, a kody nie przychodzą. Strasznie powoli...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6858710 Napisano: 11.05.2022 11:29:10 w WC - rozmowy o wszystkim
andzik napisał(a):

Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi wytłumaczyć, na jakiej zasadzie działają karty przepłacone otrzymane jako nagroda.Czy trzeba je blokować, czy po upływie ważności rachunek jest samoistnie zamykany i czy jest przypisany do nas? Ponieważ nie mam rozeznania w tym temacie, a kończy mi się ważność karty?

po terminie ważności karty staje ona zwyczajnie nieaktywna, ewentualne środki przepadają,
raczej w banku/firmie wydającej kartę dane karta-Twoje nazwisko itp. są nadal powiązane, czyli to "przypisanie" o którym piszesz nadal jest. Bo to też są wymogi trzymania danych przez instytucje finansowe.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6858163 Napisano: 09.05.2022 07:15:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
iszhara napisał(a):

agata6 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy z loterii bez ograniczeń wysyłają już vouchery Empik? Dostał już ktoś z pierwszych dni loterii? emotka

Mam wygraną z 27 kwietnia i jeszcze nie dostałam

Dziękuję za odpowiedź. emotka

Oni najpierw piszą o pozytywnej weryfikacji, trzeba wypełnić formularz i mają bodajże 12 dni na przesłanie bonu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6857900 Napisano: 06.05.2022 19:38:52 w Pomocy!!!!
zielonaszpilka napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Formularz Zozoli: mam komunikat, że mam wprowadzić pełne dane sklepu.  O CO CHODZI?

Podaj pełen dane sklepu - nip, województwo, miasto, ulice i numer budynku

W moim przypadku chodziło o to, ze kod pocztowy wpisywałam bez kreski emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6857220 Napisano: 04.05.2022 13:15:29 w Avanti
zubi napisał(a):

Czy do końca były wyniki z Konkursu "Pepsi 100% z recyklingu" Żabka?

Wydaje mi się ze ktoś się chwalił, że z ostatniego dnia konkursu była informacja.  Wyświetl w wątku >>
1 zubi 0

magdalena-chili

#6856953 Napisano: 02.05.2022 17:18:10 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Tak emotka status wskoczył dopiero wtedy, kiedy zeskanowali moją paczkę w centrum sortowania

Edzia, a Twoją przesyłkę Poczta znalazła? bo teraz ja, durna, właśnie przerabiam sytuację z zaginionym listem do avanti.... emotka  już w tydzień bym się tam doczołgała do Sulejówka z tymi oświadczeniami....   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6856453 Napisano: 29.04.2022 10:00:30 w Wkurza mnie...
1940bruce1973 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Smakowym to pokleisz włosy emotka

Potwierdzam:

Ale nie ma wówczas problemu z puszeniem emotka  
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magdalena-chili

#6856306 Napisano: 28.04.2022 15:06:13 w Wkurza mnie...
rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6855840 Napisano: 26.04.2022 10:33:43 w Informują
Informują z Konkurs "Pepsi 100% z recyklingu" Żabka

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
zgłoszenie z 16 albo 20 kwietnia, nie mam pojęcia. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6855775 Napisano: 25.04.2022 21:13:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

A w ogóle "wylosowano" u kogoś paragony zbliżone do kwoty 200 zł?

Tak, będzie pełne 200 u znajomej, zgłoszone w ostatnim dniu.

u mnie wylosowane zgłoszenie zakupów powyżej 200pln, czyli dostanę tylko 200pln, o ile nie zgubiłam paragonu.  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

magdalena-chili

#6855773 Napisano: 25.04.2022 21:11:20 w Avanti
asantesana napisał(a):

A wszyscy, którzy wcześniej mieli te błędne maile z kodami teraz dostali frytki? Ja nie mam maila, a na liście jestem i poprzednio dostałam błędny kod. Avanti, ogarnij się...

ja mam jeszcze lepiej. Maila z kodem nie dostałam, potem dzień później dostałam info, że ten kod, którego nie dostałam - jest testowy. A dziś znów nic. Zaczyna mnie to bawić, tym bardziej, że kodu na frytki i tak raczej nie wykorzystam emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6855702 Napisano: 25.04.2022 15:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś mnie oświeci o co chodzi z tą nieszczęsną Kropką B.ordo? bo już mi tu kabaretem pachnie. Nie podadzą, "bo nie mogą" (a co to, dana osobowa i to na dodatek wrażliwa?), numeru wylosowanego paragonu. Wysłałam 2, to jeszcze zmieszczę na zdjęciu. A jak ktoś wysłał 7 paragonów i nadal nie wie który wygrał? to ma do jednego pliku zmieścić paragony sztuk 7, każdy o długości 30cm, bo robił spore zakupy.... ? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6855667 Napisano: 25.04.2022 13:01:53 w SZUKAM....
picola1 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Jak do wszystkiego tak i do tego polecam Excela emotka Dla każdego konkursu oddzielny wiersz z najważniejszymi informacjami (w tym Organizator, żeby móc przefiltrować co do kogo słałem).W prawo dopisuję kolejne teksty, jeśli zgłaszam więcej niż 1.
Po rozstrzygnięciu koloruję odpowiednio cały wiersz, żeby szybko przefiltrować te zwycięskie konkursy.

Póki co mam tego mało, ale jak dla mnie sprawdza się emotka

Potwierdzam, robię tak od 12 lat, każda zakładka to kolejny rok, wpisuję agencje, kolorami zaznaczam wygrane, wpisuję też wartość nagród, daty zakończenia itd. Wszystko  łatwo przefiltrować, wiem ile i czym wygrałam, wiem jaka agencja co lubi, Excel rules!

Excel rules, tylko ma jedną wadę niestety, nie pokazuje literówek. Bo z tym to by był już ideał.  Wyświetl w wątku >>
1 bingo9842 0

magdalena-chili

#6854327 Napisano: 14.04.2022 16:47:53 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

aguagu napisał(a):

A czy któraś z Was płaciła tym bonem za fajki/ alko? Na infolinii miła pani poinformowała mnie, że "na pewno jest ważny bo one właściwie są bezterminowe", ale też mi się kojarzy 6 miesięcy, nie wiem dlaczego. emotka

U mnie tylko spożywka była kupowana. W kasie przed zakupem dopytaj.

Ja też tylko spożywka emotka  z "szalenstw" u nas to woda gazowana wysokozmineralizowana, hehe  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6854306 Napisano: 14.04.2022 15:26:17 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

aguagu napisał(a):

Czy ktoś wie, ile są ważne bony Netto? Znalazłam dwa, ale nie ma na nich żadnej daty. emotka

Jeśli Aspe z jesiennego konka piwnego to tydzień temu nimi płaciłam i było ok.Nie wiem czemu ale w głowie sobie wymówiłam ze są ważne 6 miesięcy, ale nie nie znalazłam żadnego potwierdzenia na to. Może myli mi się z innym sklepem. Co nie zmienia faktu, że jak je znalazłam to trochę bałam się, że już po nich emotka

a ja tego końca roku nie jestem pewna, więc albo zakupy świąteczne, albo pisz aguagu do agencji emotka   sama też już zrealizowałam 2-3 tyg.temu. A swoją drogą moim zdaniem na bonie gdzieś powinna być data...?! emotka  z przodu, z tyłu, jakieś malutkie literki, jak w banku?  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6854304 Napisano: 14.04.2022 15:16:19 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

Czy ktoś wie, ile są ważne bony Netto? Znalazłam dwa, ale nie ma na nich żadnej daty. emotka

jeśli to była "świąteczna dogrywka" (bon =100pln), to może napisać do organizatora, ASPE? jeśli to te, to pewnie do końca 2022, ale głowy nie dam i szkoda by było Cię w błąd wprowadzić  Wyświetl w wątku >>
1 aguagu 0

magdalena-chili

#6854161 Napisano: 13.04.2022 15:09:57 w WC - rozmowy o wszystkim
slavek napisał(a):

Orientuje się ktoś jak najtaniej wysłać rower w kartonie? Jakiś konkretny kurier?

najlepiej byłoby wymierzyć wymiary kartonu i wrzucić do wyceny na furgonetka.pl - mi chyba ostatnio DPD wychodził najtaniej do takiej niestandardowej formatowo wysyłki...  Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

magdalena-chili

#6853969 Napisano: 12.04.2022 10:36:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ON + Rossmann --> bony answear na maila Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

magdalena-chili

#6853949 Napisano: 12.04.2022 08:51:19 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

Wkurza mnie Fortis , nie dostałam zegarka, piszę @ -czekam na odpowiedź  dwa tygodnie -a dzisiaj odpowiedźDzień dobry,informujemy, że weryfikacja przebiega negatywnie. W związku z tym nagroda nie zostanie wysłana.     Nawet nie napisali    dlaczego emotka

I tak sukces, że jakakolwiek odpowiedź od nich dotarła do Ciebie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6853711 Napisano: 10.04.2022 17:26:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
szaradzista1 napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Czy ten konkurs został rozwiązany? Minęły już dwa miesiące od zakończenia konkursu.

Regulamin jasno precyzuje i tez jest info w wątku "NA CO CZEKAMY":  06.05 (60 dr od 9.02) T-Mobile (tel) Wyświetl w wątku >>