Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7136471 Napisano: 06.11.2023 09:39:04 w Kupię...
Ekspress do kawy.
Najchętniej automatyczny i z paragonem albo jakims potwierdzeniem wydania z agencji. Może ktoś chwilę poużywał i stwierdził, że jednak za dużo zachodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7136155 Napisano: 04.11.2023 07:54:33 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Jurapark Solec Kujawski --> voucher rodzinny, ważny do września 2024. 
Sprzedam, cena do elastycznego uzgodnienia, mogą być paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7134590 Napisano: 28.10.2023 13:46:15 w PODZIĘKOWANIA
atlantydek
Kolejny raz super sprawna transakcja, pełne zaufanie. Dziękuję i do następnego! 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7133557 Napisano: 24.10.2023 15:47:07 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

Czy ktoś aktywował (dodał sobie do konta) "monety Allegro" wygrane w loterii Żywca?


No ja nie umiem. Niby to wszystko proste, a w mojej aplikacji, w strefie korzyści, brakuje ikony MONETY.

Ktoś coś wie?

aplikacji nie musisz zaktualizować, przypadeczkiem? emotka  bo loteryjnej ikonki też nie masz.... zajrzałabym do sklepu z apkami i zaktualizowała aplikację Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7132607 Napisano: 20.10.2023 14:10:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oczko08 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Oczko08 napisał(a):

Uhh... dostałam info, że jestem laureatem rezerwowym
Ale szukając paragonu, odkryłam, że zamieniłam miejscami dwie cyfry.
Jest szansa, że uwzględnią, czy mogę się pożegnać z nagrodą?

Nie chcę Cię straszyć, ale obawiam się że to inny umer paragonu po prostu. Ale życzę Ci żebym się jednak myliła i dali nagrodę! emotka

To nie jest jakaś wielka nagroda 😉 
I chyba pierwszy raz zdarzyło się przekręcić nr paragonu, zamieniłam miejscami 8 i 9. 
Spróbuję chociaż 😉

Probuj, probuj, tam też powinni siedzieć ludzie z serduchem. Może zrozumieją! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7132602 Napisano: 20.10.2023 14:06:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oczko08 napisał(a):

Uhh... dostałam info, że jestem laureatem rezerwowym
Ale szukając paragonu, odkryłam, że zamieniłam miejscami dwie cyfry.
Jest szansa, że uwzględnią, czy mogę się pożegnać z nagrodą?

Nie chcę Cię straszyć, ale obawiam się że to inny umer paragonu po prostu. Ale życzę Ci żebym się jednak myliła i dali nagrodę! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7132262 Napisano: 19.10.2023 12:58:58 w Czy informują/ informowali?
Czy frisco - Costa Coffee informowało? Widziałam 1 wpis o costa, ale nie wiem czy z tego konkursu... I tylko 1 wpis. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7132029 Napisano: 18.10.2023 17:08:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Mam pytanie odnośnie bonów do sklepów Smyk od amooco, ktore dostałam bez żadnego regulaminu korzystania - rozumiem że jeśli jest to e-bon, to nie ma możliwości wykorzystania stacjonarnie? I drugie pytanie, czy obejmuje rzeczy przecenione?

Obejmuje rzeczy przecenione. 
Ale co do pierwszego pytania nie pomogę, bo kupowałam online. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7131680 Napisano: 17.10.2023 12:46:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Moya, bony... Ostatni etap.
Ale nie było nas w domu i kurier wroci jutro emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

magdalena-chili

#7130959 Napisano: 13.10.2023 17:46:33 w Czy informują/ informowali?
Akoszalka01 napisał(a):

bartez1357 napisał(a):

Co w sytuacji,gdy widzę się na liście wśród wygranych w konkursie Jagera a nie mam od nich żadnego maila o wygranej? Ma ktoś podobnie? Pisać do nich, czy czekać?

Jest nas więcej. Napisałam do nich już i czekam.

Wcześniej w ciągu dnia byla lista z malutką liczbą zwycięzców, może nie ogarnęli jakoś. 
Teraz przynajmniej ludzi na liście więcej. 
Rok temu maile szły po godzinie 22, w piątek.... może oni tak wolą pracować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7130037 Napisano: 10.10.2023 17:09:20 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Majkii napisał(a):

Ile czekaliście dni na bilety z Kinder?

ja sobie nie zapisuję dokładnie, ale tak NA OKO to koło 2, max 3 tygodni chyba? Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

magdalena-chili

#7129914 Napisano: 10.10.2023 11:29:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smaczny powrót do szkoły, bon/kod 300pln do smyka na maila Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#7129659 Napisano: 09.10.2023 13:28:02 w SZUKAM....
glena napisał(a):

agnesita napisał(a):

glena napisał(a):

Czy po odesłaniu sms-em danych z Colgate w Hebe dostajecie jakąś zwrotkę? Zwykle było jakieś "trwa weryfikacja laureatów...", a teraz nic mi nie przyszło.

info o wygranej z +4321 a odesłać trzeba było na 4321, może tutaj błąd? emotka W Colgate nie wygralam, ale wcześniej w elmex właśnie było tak.

dzięki
niestety to nie pomogło (wysłałam w obu formatach), nie wiem, czy to może mieć związek z operatorem? U mnie to fakt mobile

ja dziś rano wysyłałam i było ok, przyszła zwrotka na sms i potem na maila Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

magdalena-chili

#7129191 Napisano: 06.10.2023 18:21:51 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

Potrzebuję laptopa, lubię Knoppers, lubię Smolara, ale nie mogę wysłać zgłoszenia. Już brak pomysłów, co jeszcze zrobić, żeby formularz przepuścił emotka  Różne przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, wysyłanie z telefonu, zgłoszenie napisane od nowa, zero polskich znaków, interpunkcji i dalej kicha.

może od sąsiadki albo sąsiada pójdzie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7128804 Napisano: 05.10.2023 14:28:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Empatia napisał(a):

Dzień dobry.Czy orientuje się ktoś czy można gdzieś sprawdzić ile było wszystkich poprawnych zgłoszeń do danego konkursu?

Nie spotkałam się z taką praktyką w konkursach. Rzadko po loteriach  podawane było, żeby pokazać jak wielu uczestników/zgłoszen było, ale bardziej zabieg marketingowy... Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7128404 Napisano: 04.10.2023 11:04:59 w Smolar
monisss napisał(a):

asiawino napisał(a):

zadzwoń do nich - w końcu też pracują tam ludzie, jeśli masz właściwy paragon, odpowiedni zakup to powinni pomóc z taką pierdołą 

dzwonię i dzwonię i nikt nie odbiera emotka

Ja miałam kiedys tak, ze popełniłam błąd w numerze tel. Napisalam, odpowiedzieli grzecznie, sytuacja rozwiązana. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

magdalena-chili

#7128403 Napisano: 04.10.2023 11:02:46 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dagaa napisał(a):

Czy Moya już wysłała wszystkie bony? Bo ja nadal czekam za etap 4🙃

Jeszcze, jeszcze.... oni się nie spieszą z tym. 
Ja czekam na bony, co prawda ostatni etap Wyświetl w wątku >>
1 Dagaa 0

magdalena-chili

#7128244 Napisano: 03.10.2023 17:01:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

pionas wyszukiwarka konkurs szwankuje. Szukam na hasło "radiosupernova.pl" i wyniki = ZERO. emotka

...ale gdy próbuję dodać konkurs do bazy, nagle okazuje się, że taki jest emotka emotka https://smazynaplazy.radiosupernova.pl
https://www.e-kon...rnova-smazy-na-plazy

Jak wpiszesz supernova, samą nazwę radia to wyszuka, 
Wiec wyszukiwarka szuka... ale nie po adresie strony/linku, tylko ciągu znaków w tekście 😊 Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7127884 Napisano: 02.10.2023 11:26:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdesperowany_kot napisał(a):

Jeśli mam nagrodę przelaną w formie Blik na telefon to jak mogę ją wypłacić??

Blik na telefon trafia na rachunek bezpośrednio w banku. Rachunek powiazany z Twoim numerem telefonu. 
Wypłacasz normalnie, przez bankomat, kartą np Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7127124 Napisano: 28.09.2023 19:55:07 w WC - rozmowy o wszystkim
Yazpik napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź od Poczty Polskiej. Reklamowałam czas dotarcia listu poleconego priorytetowego.
Dotarł po tygodniu. Poczta Polska tak się broni:
Informujemy, że czas przebiegu przesyłek poleconych jest szacunkowy, a nie gwarantowany. 

I weź tu człowieku teraz wyślij jakiś drogocenny paragon... I potem czekaj... i myśl: dojdzie, czy nie dojdzie?

Jak nagroda cenna, to wolę paragon kurierem wysłać. Poczta mnie tak załatwiła jak do avanti słałam. Doszedl list, ale po 6 dniach. To juz naprawdę, szybciej bym się do nich doczołgała z tym paragonem. Wyświetl w wątku >>
0 0