Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6823910 Napisano: 19.11.2021 14:48:36 w Avanti
ashanti napisał(a):

koala33 napisał(a):

monisss napisał(a):

dostał ktoś maila?

tak, o 14.17 (główna, nie wiem czy 500 też poszły)

Gratulacje!!!  emotka  miejmy nadzieję, że 500 jeszcze nie słali, bo w tym gronie widzę się na liście  emotka

Mi wlasnie wpadl mail I.stopnia.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6823593 Napisano: 18.11.2021 12:15:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
czy jest szansa, żeby w wolniejszej chwili do wersji przeglądarkowej do zakładki "NA SKRÓTY" dodać "ostatnio na forum" ??? emotka
na komórce w chrome mam...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6823579 Napisano: 18.11.2021 11:36:02 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Jak sprawić, by ubrania wystarczały na lata, a nie na kilka razy? Znamy receptę!"



gdyby ktoś chciał rzutem na taśmę jeszcze się załapać na ostatni dzień konkursu, to uprzejmie informuję, że szkoda czasu, bo Szczęśliwi Zwycięzcy są już opublikowani (a piszę to 18.11 w samo południe).... 
"Konkurs będzie trwał w dniach od 04.11.2021r. do 17.11.2021 r. i tylko w tym okresie można dokonywać zgłoszeń do Konkursu." Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6822874 Napisano: 15.11.2021 21:11:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Do kiedy ważne są bony do Zalando z Fanty?

w regulaminie jest informacja: "1. Karta upominkowa nie ma daty ważności i można ją wykorzystać przy dowolnej kwocie zamówienia." emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6822489 Napisano: 13.11.2021 21:31:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
noemi82 napisał(a):

Ja napisał(a):

a ja z pytaniem - co do INPOSTa pakuje NOFSZA? mam powiadomienie w aplikacji, że w "w trakcie przygotowania", a kompletnie nie mam pojęcia co to... emotka

a dzięki, ale to chyba nie to, bo "Więcej za mniej" to wydaje się, że Smolar... (no i nie brałam w tym udziału) 
bo MERCI, to chyba inny organizator...?!  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6822483 Napisano: 13.11.2021 21:01:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
a ja z pytaniem - co do INPOSTa pakuje NOFSZA? 
mam powiadomienie w aplikacji, że w "w trakcie przygotowania", a kompletnie nie mam pojęcia co to... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6819785 Napisano: 09.11.2021 21:31:55 w WC - rozmowy o wszystkim
yougerd napisał(a):

Jest gdzieś miejsce na forum , gdzie można polecić swojego linka, do wykorzystania np. do założenia konta w serwisie/banku/ect ? Polecający i ktoś kto z linka skorzystał dostaje kasę?  Może ktoś akurat planuje utworzyć i tak tam konto i obydwoje mieliby korzyści? Bo szukam i nie mogę znaleźć.

Watek "reflinki": https://www.e-kon...reflinki?strona=10  Wyświetl w wątku >>
2 yougerd, cb656 0

magdalena-chili

#6819576 Napisano: 08.11.2021 21:52:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

maverick napisał(a):

Działa Wam strona loterii AIRWICK?? 😏

Nie. Na żadnym urządzeniu: a ni w pracy, ani na telefonie, ani na stacjonarnym w domu, ali na laptopie, ani na Ipadzie. Co odpisze Organizator?
- niemożliwe, żadnej awarii nie było, to jedyne zgłoszenie, nikt więcej nie zgłaszał
= zawsze tak jest z Kropką Bordo. 

Typowe podejście informatyka: "no dziwne, bo u mnie działa" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6819015 Napisano: 05.11.2021 10:54:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Develey - Potrójne Wygrywanie. Na paragonie musi być minimum jeden produkt konkursowy i co najmniej trzy dowolne inne artykuły. Można się zgłaszać z kolejnym paragonem nie wcześniej niż pięć dni po rejestracji poprzedniego.

a jesli bede miec 5 produktów promocyjnych to:-czy musza byc rózne czy np 5 takich samych ketchupów
- czy jeszcze oprócz tych 5 musza byc 3 inne produkty?

ja to tak rozumiem, że wówczas masz 5 produktów promocyjnych + 3 dodatkowe inne produkty Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6818758 Napisano: 04.11.2021 12:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

domika napisał(a):

rare85 napisał(a):

Żabka Almette jak informuje? Wszystko poszło?

mailowo, na raty

Cały czas wysyłają... 

Z jakich dni macie wygrane?

Ja niestety nie odpowiem, bo nie ogarnęłam kiedy wysyłałam... emotka
Edit: naprawdę nie ogarniam. Zgłoszenie z 2.10, mail informujący zawiera datę,  paragon i treść zgłoszenia.  Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

magdalena-chili

#6818755 Napisano: 04.11.2021 12:44:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

rare85 napisał(a):

Żabka Almette jak informuje? Wszystko poszło?

mailowo, na raty

Cały czas wysyłają...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6818742 Napisano: 04.11.2021 12:17:38 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
prosiaczek napisał(a):

A też Wam w wyszukiwarce wyświetla od tyłu? Tzn najpierw zakończone konkursy?  Wrrrrrrrrrrrrrrrr

No ja juz podnosiłam temat, parę postów wyżej emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

magdalena-chili

#6818557 Napisano: 03.11.2021 12:02:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Przeglądarka w telefonie:
1. wyszukuję konkursy za pomocą lupki, wpisuję słowo, którego szukam. I otrzymuję listę konkursów,  ale aktualne przeplatają się z zakończonymi. Jakby nie było sortowania... 
2. Niektóre konkursy "wrzucam do schowka" (zaznaczam żółtą kropką), a np przy wyszukiwaniu jak w pkt 1 ww, konkursy pokazują mi się z innymi kolorami, ale nie żółtymi emotka  

3. Pozdrawiam i szacunek za ogarnianie. I cierpliwość emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

magdalena-chili

#6817366 Napisano: 26.10.2021 21:36:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
banka-manka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

banka-manka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy w wersji nowoczesnej można prosić o dodanie do części "na skróty" tej części z ostatnimi wątkami na forum? Korzystam z przeglądarki na telefonie, ale w laptopie chyba to samo... 

Chodzi Ci o taką podstronę:https://www.e-konkursy.info/forum/ostatnio

tak, o taką podstronę jak podałaś! emotka  a gdzie to znalazłaś?  emotka   emotka 1. na telefonie w przeglądarce to się niby otwiera, ale jak wychodzę z wątku, to nie ma tej zbiorczej podstrony, tylko cofam się do głównej, 2. a na komputerze - tego w ogóle nie ma  - a nie chcę tracić czasu i scrollować strony głównej emotka  

Miałam zapisana od zawsze, bo tak wchodzę na ekonki.  Ileś lat temu zapisałam. Teraz jak szukałam to od tak przeszukując stronę nie potrafiłam namierzyć. 
W niedziele nie działało, zgłosiłam i Pionas zrobił że znów działa emotka  Ale tylko z tego gotowego linku.

to i ja sobie zapiszę ten link... bo inny układ forum jest (dla mnie) totalnie nie do ogarnięcia emotka
dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6817326 Napisano: 26.10.2021 18:36:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
banka-manka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy w wersji nowoczesnej można prosić o dodanie do części "na skróty" tej części z ostatnimi wątkami na forum? Korzystam z przeglądarki na telefonie, ale w laptopie chyba to samo... 

Chodzi Ci o taką podstronę:https://www.e-konkursy.info/forum/ostatnio

tak, o taką podstronę jak podałaś! emotka  a gdzie to znalazłaś?  emotka   emotka
1. na telefonie w przeglądarce to się niby otwiera, ale jak wychodzę z wątku, to nie ma tej zbiorczej podstrony, tylko cofam się do głównej, 
2. a na komputerze - tego w ogóle nie ma  - a nie chcę tracić czasu i scrollować strony głównej emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6817241 Napisano: 26.10.2021 14:40:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Czy w wersji nowoczesnej można prosić o dodanie do części "na skróty" tej części z ostatnimi wątkami na forum?
Korzystam z przeglądarki na telefonie, ale w laptopie chyba to samo...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6817233 Napisano: 26.10.2021 14:13:09 w Pomocy!!!!
jokan napisał(a):

nariam napisał(a):

jokan napisał(a):

blanca napisał(a):

Udało się komuś dodać konkurs w nowej wersji strony? emotka

Ani w nowej, ani w starej wersji.

jak przejsc do nowej strony?

po lewej stronie u samej góry jest informacja

ale wczesniej kliknelam Stara wersja i teraz mi sie to nie wyswietla

Bo żeby przejść ze starej do nowoczesnej, to trzeba zejść na dół strony i tam po prawej... emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magdalena-chili

#6817139 Napisano: 26.10.2021 09:13:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
bingo9842 napisał(a):

glena napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na grę (eko) z Kubusia?

Ja czekam emotka  i chyba nawet było info o pozytywnej weryfikacji.  Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

magdalena-chili

#6816775 Napisano: 24.10.2021 15:21:43 w Problemy z logowaniem
aakuk napisał(a):

kupila88 napisał(a):

Jak się zalogować pomoc dla takich jak ja:)1. Klikamy u góry po lewej stronie na skróty i wybieramy  stara wersja strony. 2. Na środku u góry wpisujemy dane do logowania i maila i przypomnij hasło. Potem generujemy nowe i klikamy na otrzymanego maila. 3. Potem po zalogowaniu na samym dole jak jest mapa strony klikamy skórka nowoczesna.

u mnie nie działa, ani na nowej ani na starej wersji strony.Klikam od wczoraj na przypomnij hasło, a nic na e-maila nie przychodzi emotka  chyba już się muszę pożegnać z starym kontem... a miałam tyle zapisanych konkursów  emotka

Sprawdzaj pocztę. U mnie dotarły po jakiś 30 minutach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6816773 Napisano: 24.10.2021 15:20:33 w Problemy z logowaniem
magdalena-chili2 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

magdalena-chili2 napisał(a):

a czy ktoś miał tak jak ja - i jak sobie z tym poradził? emotka  ja cały czas dostaję tak jak w załączniku - reset hasła, ale nie w formie linka, tylko KODu... uprzedzając pytanie: to samo jest w chrome, lub w edge, tak samo na skórce tradycyjnej jak i nowoczesnej - na komórce i na laptopie   --> czy można WYGENEROWAĆ ADMINIE Drogi hasło/link ręcznie??? emotka  (to ja, magdalena-chili)  emotka

ten link który jest w tym kodzie działa, wystarczy kliknąć to niebieskie

dzięki - doczytałam się, że jest link (u mnie nie ma niebieskiego - nie jest to forma linku, ale doczytałam się w tym kodzie), skopiowałam, ale potem token jest nieprawidłowy... chyba będę zaczynać na forum od nowa emotka

OK. Trochę szarpania, ale w końcu poszło! Co ciekawe, na telefonie. Dzięki za podpowiedzi 🌷emotka Wyświetl w wątku >>
0 0