Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7126273 Napisano: 25.09.2023 17:00:30 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Czy T mobile już dzwoni?

Na chwilę obecną 1 osoba na forum napisała Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7126220 Napisano: 25.09.2023 14:17:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pikawka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

baxter napisał(a):

bea777 napisał(a):

Pięknie zapakowane bilety do kina z Kinder😊

Kto rozwozi? poczta, kurier? informowali o wysyłce?

rozwozi poczta polska, bez informacji, ale za to trzeba podpisać odbiór u listonosza na tableciku

To są 4 osobne bilety? Jak to wyglada ?

4 osobne kartonikowe bilety emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7126182 Napisano: 25.09.2023 12:53:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
baxter napisał(a):

bea777 napisał(a):

Pięknie zapakowane bilety do kina z Kinder😊

Kto rozwozi? poczta, kurier? informowali o wysyłce?

rozwozi poczta polska, bez informacji, ale za to trzeba podpisać odbiór u listonosza na tableciku Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7125214 Napisano: 21.09.2023 09:04:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bon PREZENT MARZEŃ 
(spa, jazdy autami, spadochrony, kolacje, balony, oraz ENERGYLANDIA i SUNTAGO) 
o wartości 1000pln bez endu (czas nieograniczony)
sprzedam za 800pln. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7124313 Napisano: 17.09.2023 18:44:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mima napisał(a):

A te bilety rodzinne z jaja zobowiązują całą 4 do tego, żeby iść na ten sam seans czy kazdy może wybrać coś innego?

Bilety to z reguły możliwość dowolnego wyboru, nawet możesz iść hurtowo z rodziną, albo sama 4x jak masz taki kaprys, nikt nie wnika. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7124176 Napisano: 16.09.2023 22:35:36 w Sport
notta napisał(a):

to się ogląda! tu się dzieje.. aż szkoda że siatkarze zawsze w cieniu piłkarzy. Zawsze z klasą, zawsze z wysokim poziomem i bez gwiazdorzenia.. eh

Kto ma docenić, ich doceni emotka  jak nie skończy z zawałem emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7124129 Napisano: 16.09.2023 15:57:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

Jest jakieś info co się dzieje z konkursem Stock Tokyo Ultra? Strona konkursowa przestała działać a może jest jakaś nowa? 🤔

A nie mieli wysyłać nagród w ciągu miesiąca od wysłania danych i paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7124123 Napisano: 16.09.2023 15:19:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

andii napisał(a):

Hejka. A Kinder Joy też bierze udział w loterii?

Tylko Kinder Niespodzianka

Zależy od opisu na paragonie... u mnie kinder Joy jest opisane jako kinder niespodzianka i weryfikacja prawidlowa emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

magdalena-chili

#7123712 Napisano: 14.09.2023 18:25:03 w Sport
ziolko napisał(a):

pioge7 w jakim celu założyłeś nowy temat? O sporcie można porozmawiać np w WC 
Chyba, że to ma być ogólny temat do różnego sportu w różnym czasie

Przecież wątek jest od dawna i do różnych sportów na przestrzeni czasu? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#7123694 Napisano: 14.09.2023 17:04:49 w Czy informują/ informowali?
monikar napisał(a):

Czy informowali juz z 1 etapu loterii Kinder tam gdzie są bony do Allegro?

Nikt się nie chwalił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7123692 Napisano: 14.09.2023 17:02:48 w WC - rozmowy o wszystkim
rainbowdash napisał(a):

Czy wy też się tak kłócicie o wszystko na zebraniach/grupach whatsup ? U mnie jest armagedon. Jeden w prawo, drugi w lewo. Ten chce róże, a ten wrzosy na Dzień Edukacji… i tak o każdą pierdołę..,

A u mnie wszyscy grzeczni, zachwyceni, uprzejmi az za slodcy. Ale to pewnie dlatego ze pierwsza klasa (LO). emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7123526 Napisano: 14.09.2023 09:42:46 w SZUKAM....
agaluna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

Wyjątkowy prezent „nie może” zweryfikować, kiedy został zużyty voucher? Wtedy byłoby wiadomo chociaż, czy użyty, jak Ty byłaś w jego posiadaniu, czy Smolar. A może Smolar się pomylił i wysłał do dwóch osób ten sam i są w posiadaniu takiego, którego nikomu nie wysłali…

Smolar twierdzi, że każdemu wysłali unikalny voucher, ale trochę to dla mnie dziwne, bo dostałam odpowiedź przez telefon z ciągu minuty, więc nie wiem jakim cudem tak szybko to sprawdzili. Wyjątkowy prezent z kolei napisał, że kod został użyty jakoś 2 tygodnie po tym jak Smolar go wysłał. Podali na co został wymieniony i że moje dane się nie zgadzają z danymi osoby, która go wykorzystała. Wątpię, że ktoś mi się włamał na pocztę, bo mam powiadomienia wszystkich logowań z różnych urządzeń. Jeszcze chyba będę próbować do nich dzwonić, bo szczerze mówiąc nie wierzę, że policja cokolwiek z tą sprawą zrobi.

przede wszystkim nie dzwoniłabym - tylko wszystko na maila ze Smolarem, wygląda jakby nie chciało im się sprawdzić.  Opisałabym szczegółowo Smolarom Twoje ustalenia - i poprosiła o pilną informację, bo pójdę z ich odpowiedzią na temat sprawy na policję. Myślę że to powinno ich nieco zmobilizować do przyjrzenia się sprawie Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

magdalena-chili

#7123027 Napisano: 12.09.2023 12:38:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Monika11 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na bon Moya z 4 etapu?

ja czekam, a ktoś już dostał???

ja dostałam - ale ślą na raty , bo czekam na drugi emotka

właśnie z tego konkretnego etapu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7123006 Napisano: 12.09.2023 11:30:13 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na bon Moya z 4 etapu?

ja czekam, a ktoś już dostał??? Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

magdalena-chili

#7122630 Napisano: 10.09.2023 14:42:01 w Smolar
visserarthur napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak to jest w Smolarze z tymi załącznikami "przykładowych godzin padania wygranych" w loteriach bramkowych? One rzeczywiście padają o tych godzinach? Na logikę możliwe, że tak, bo dają tylko np. jeden dzień, ale do końca nie wiem... Ktoś się chwalił wygraną np. o 21 (mógł wygrać oczywiście o innym czasie), a bramka była o 11, a kolejna o 22...

nie testowałam tych godzin, ale znając smolara, mocno bym się zdziwiła gdyby w regulaminie podali dokładne godziny, lub np same godziny emotka  a który masz regulamin na myśli konkretnie teraz smolarowy? emotka

Jakoś na dniach czytałem regulamin slodkaloteria i tam był jeden dzień podany.

w balcerzaku właśnie sprawdzałam.... jest harmonogram dla całej loterii, ale te godziny są od czapy, 
wg moich obserwacji bramka się otwiera na parę/paręnaście minut max, a w reg balcerzaka są przedziały po parę godzin... to tylko przykład. W słodkiej loterii nie zaglądałam, ale obstawiam, że też daty od czapki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7122628 Napisano: 10.09.2023 14:27:12 w Smolar
visserarthur napisał(a):

Jak to jest w Smolarze z tymi załącznikami "przykładowych godzin padania wygranych" w loteriach bramkowych? One rzeczywiście padają o tych godzinach? Na logikę możliwe, że tak, bo dają tylko np. jeden dzień, ale do końca nie wiem... Ktoś się chwalił wygraną np. o 21 (mógł wygrać oczywiście o innym czasie), a bramka była o 11, a kolejna o 22...

nie testowałam tych godzin, ale znając smolara, mocno bym się zdziwiła gdyby w regulaminie podali dokładne godziny, lub np same godziny emotka  a który masz regulamin na myśli konkretnie teraz smolarowy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7121765 Napisano: 06.09.2023 13:03:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

ashanti napisał(a):

Myślicie, że wszystkie zgłoszone lokalizacje z Moya są już na mapie? Mojego z niedzieli nie ma, mam tylko maila z potwierdzeniem przyjęcia zgloszenia emotka

Ja z soboty i niedzieli widzę - już w poniedziałek chyba były.

moj z soboty też jest

ja zgłaszałam w niedzielę wieczorem, jedno nie ma zdjecia, ale drugie jest kompletne Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

magdalena-chili

#7121510 Napisano: 05.09.2023 10:49:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
helcia85 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Projektor od Lidii - Konkurs "Smakuj relaks" Carrefour.
Czaiłam się bardzo na projektor w tym roku i się udało!!!!! emotka

U mnie rownież projektor. Tylko jak go wykorzystać? To wyświetla bajki dla dzieci czy jak:D

Wszystko wyswietli co mu każesz wyswietlac, bajki dla dzieci i nie tylko dzieci emotka  
W temacie, coby karniaka nie było, przyznam się do projektora emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7120180 Napisano: 30.08.2023 17:08:24 w Dziś cieszę się z.....
radziosny napisał(a):

Cieszę się, że mam wszystko pozgłaszane.. zgłoszenia słabe, bo weny brak, ale przynajmniej czysta głowa.. emotka

mia, koniec miesiąca idzie, jak Twoje zgłoszenia? Wysłane? 🤗🤭 Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7120159 Napisano: 30.08.2023 15:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Czy wyniki Martini to są z Żabki?
Bierda i Netto jeszcze konk nie zakończony przecież?

Martini z żabki Wyświetl w wątku >>