Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6763695 Napisano: 08.02.2021 18:10:05 w Smolar
kaliope86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co jeszcze Smolar dziś wysłał? W poranny smak wygranej nie wygralam. Misie z cocollino może?


no właśnie też się zastanawiam... Obstawiam misie z cocolino aczkolwiek czekam jeszcze na kartę do empiku z tymbarka...

jeśli wybór z tych dwóch opcji - to pewnie miśki, bo ja czekam na tymbark, a nie mam info  Wyświetl w wątku >>
1 kaliope86 0

magdalena-chili

#6762959 Napisano: 04.02.2021 09:18:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
asper01 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

asper01 napisał(a):

Ja nawet staram się zrozumieć, że agencje nagradzają "byki", bo albo chcą, by "Janusze" też wygrywali, albo prezentują podobny poziom. Ale jak wytłumaczyć nagrodzenie, a właściwie nagrodzenie i opublikowanie zgłoszenia, gdzie napisane jest BRUN, zamiast BURN, to naprawdę nie wiem. I nie oceniam samego hasła, bo nawet go nie pamiętam, ale jak już im się naprawdę podobało, to mogli chociaż poprawić byka w nazwie marki, którą promują. Naprawdę ktoś może uważać, że nie mam racji?

właśnie się zastanawiałam czy: jest to pomyłka konkursowicza a oni nie wychwycili (ale to chyba niemożliwe????), czy może ktoś wrzucając na stronę zwyczajny czeski błąd popełnił. Czy może trzecia opcja, też nie wykluczam: ja już nie ogarniam - dzięki za wykluczenie opcji nr 3 emotka  


W sumie na tę drugą opcję nie wpadłem. Ale fakt, jest też taka możliwość, że publikujący źle wpisał, choć myślałem, że ten proces wygląda inaczej.

jeśli wpisywał "z palca", a nie zwyczajne ctrl+c / ctrl+v (to jednak bezpieczniejsze),  to możliwe - chociaż wtedy średnio świadczy o czujności tego kto to przygotowywał - nie jest to esej, tylko 1 zdanie, ciężko (nie) ogarnąć...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6762954 Napisano: 04.02.2021 08:56:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
asper01 napisał(a):

Ja nawet staram się zrozumieć, że agencje nagradzają "byki", bo albo chcą, by "Janusze" też wygrywali, albo prezentują podobny poziom. Ale jak wytłumaczyć nagrodzenie, a właściwie nagrodzenie i opublikowanie zgłoszenia, gdzie napisane jest BRUN, zamiast BURN, to naprawdę nie wiem. I nie oceniam samego hasła, bo nawet go nie pamiętam, ale jak już im się naprawdę podobało, to mogli chociaż poprawić byka w nazwie marki, którą promują. Naprawdę ktoś może uważać, że nie mam racji?

właśnie się zastanawiałam czy: jest to pomyłka konkursowicza a oni nie wychwycili (ale to chyba niemożliwe????), czy może ktoś wrzucając na stronę zwyczajny czeski błąd popełnił. Czy może trzecia opcja, też nie wykluczam: ja już nie ogarniam - dzięki za wykluczenie opcji nr 3 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762877 Napisano: 03.02.2021 17:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
87 napisał(a):

Witam, czy ktoś wie gdzie w Monsterze wpisuje się nr paragonu? Szukam i w formularzu nie ma takiego pola... 

(Niestety) nie ma.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762769 Napisano: 03.02.2021 12:13:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co może być dziś nadawane w DHL? czekacie na coś, bardziej świadomie niż ja? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762515 Napisano: 02.02.2021 10:36:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):


"3.6.Wyboru najlepszych Prac Konkursowych dokonywać będzie powołane przez Organizatora
jury ("Jury") podczas obrad przeprowadzonych w dniu 2 lutego 2021 r. zostanie wybranych
100 autorów Prac Konkursowych spośród Prac Konkursowych nadesłanych przez Uczestników, którym zostaną przyznane nagrody, o których mowa w pkt 4.1. Ponadto w dniu 2 lutego 2021 r. Jury dokona wyboru najlepszej Pracy Konkursowej spośród
nadesłanych przez Uczestników przyznana jej autorowi nagrodę, o której mowa w pkt 4.2."


Łooo matko... szybko. No nic zobaczymy, kurde ciekawe czy brak potwierdzenia=brak wygranej  emotka

w poprzednim konkursie Wawel Fortuny był kłopot z dostarczaniem zwrotek od nich, ale info o wygranej już dotarło. 
Ale żeby nie było za różowo, to odpowiedź z adresem wysyłki wygranej, z poczty, która dostawała zwrotki - już podobno do nich nie dotarła, więc nagroda również (nie dotarła). I kontakt się urwał. Dlatego uwielbiam Smolara za wszystkie potwierdzenia typu dotarło, zweryfikowano, wysłano... tu przynajmniej jest kontrola, a jak widzę "Fortuna", to mi już syrena wyje, że znów coś "się zagubi". Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6762277 Napisano: 01.02.2021 11:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Widzę, że wożą piniaty z 27 I a czeka ktoś jeszcze na wygraną 22 stycznia?

Tak, było o tym w piątek bodajże - chyba mieli kłopot ze skrzynką (moim skromnym zdaniem), bo niektóre maile (dane adresowe), wysyłane np z o2 i chyba onetu, z okolic 22.01 do nich nie dotarły.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762010 Napisano: 30.01.2021 09:27:25 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Czy dzis nie miały być wyniki Disney Kiora Leclerc? 

miały -czekamy 

jestem w szoku, że o tej porze (po 22) informowali, długo tam pracują...  emotka

Rok temu informowali o 24, więc to i tak wcześnie emotka  (Też Disney Leclerc)

rozumiem, że jak Disney Leclerc to nie ma co się spodziewać wyników przed godziną 22? emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6762008 Napisano: 30.01.2021 09:18:24 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Czy dzis nie miały być wyniki Disney Kiora Leclerc? 

miały -czekamy 

jestem w szoku, że o tej porze (po 22) informowali, długo tam pracują... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6761853 Napisano: 29.01.2021 11:03:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
iwona0103 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

nique napisał(a):

nie mam piniaty ze zgłoszenia z 22 lutego. Przez to zamieszanie z mailami, boję się, czy dane dotarły. 
Czy wszyscy dostali już piniaty z weekendu?

22 stycznia emotka  ja też z tego dnia nie mam Piniaty. Napisałam parę minut temu maila z innego adresu, załączając historię (wygrana + odesłanie danych), mam nadzieję, że zakumają, że to chyba u nich coś się pogubiło i podosyłają. 
Poczta na o2. 

Ja nie mam za 21 stycznia (info o wygranej i dane odesłane 22. stycznia) i też do nich napisałam. Poczta o2

z tego co pamiętam Fortuna też miewała problemy w odbiorze maili z onetu i o2... jakoś reszta agencji nie miewa z tym problemów... ECH, jakie to irytujące. Pewnie wina będzie po naszej stronie, bo "jakoś z innych adresów mailowych maile z adresem do wysyłki docierały".  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6761847 Napisano: 29.01.2021 10:53:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nique napisał(a):

nie mam piniaty ze zgłoszenia z 22 lutego. Przez to zamieszanie z mailami, boję się, czy dane dotarły. 
Czy wszyscy dostali już piniaty z weekendu?

22 stycznia emotka  ja też z tego dnia nie mam Piniaty. Napisałam parę minut temu maila z innego adresu, załączając historię (wygrana + odesłanie danych), mam nadzieję, że zakumają, że to chyba u nich coś się pogubiło i podosyłają. 
Poczta na o2.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6760260 Napisano: 22.01.2021 08:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

(...)

ja wczoraj na maila dostałam "Dziękujemy za udział w konkursie

Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.

W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji."

a w jakiej domenie mail?

do mnie na o2 przyszedł mail potwierdzający, wieczorem Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magdalena-chili

#6760108 Napisano: 21.01.2021 15:39:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula3010 napisał(a):

mia napisał(a):

paula3010 napisał(a):

Loteria Haribo - pisze że zakupu trzeba dokonać w Sklepie Promocyjnym. Ale ja w regulaminie nie widzę jakie to sklepy . Tylko ciągle, że zakup produktu Haribo w Sklepie Promocyjnym. Ktoś coś ? 

https://podarujzradoscia.pl/

Czasem warto czytać komentarze pod konkursem... emotka

O jakie komentarze pod konkursem chodzi ?
To dziękuję za odpowiedź. I wybaczcie, że nie ogarnełam emotka

gdy czytasz na tej stronie info o konkursie, to jest zakładka "komentarze" - i tam z reguły znajdziesz dużo cennych informacji - dzięki Szanownym Koleżankom! emotka  hmm, i niekiedy Kolegom emotka  
edit: i to najczęściej najważniejsze informacje, których często nie ma w opisie konkursu... Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6759251 Napisano: 18.01.2021 14:38:41 w Czy informują/ informowali?
avanti99 napisał(a):

zapytam, bo nikt nie napisal, jak informuja w Walker???? sms, email czy tel?

email Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6758736 Napisano: 15.01.2021 14:40:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

malmika napisał(a):

A podpowiecie jak wprowadzić w loterii Schwarzkopf nr faktury? Zamawiałam przez internet i dostałam fakturę na maila, oczywiście łamaną 1/1/2021 i nie da się tego wprowadzić  emotka

ja bym pewnie wpisała sam numer już bez tego łamania, ale na bank bym się jeszcze upewniła w Agencji, żeby mieć kwit na wypadek wygranej i potem żeby nie było "aaaale to nie tak, proszę pani..."

Napisałam, ale już parę dni cisza.. 

Próbuj pisać znów. Mi dziś od razu odpowiadali.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6758700 Napisano: 15.01.2021 12:06:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś dostał info o wygranej z konkursu Topaz Wedel???  
(może być na PW...) Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#6758682 Napisano: 15.01.2021 11:04:24 w Informują
Informują z Konkurs "Słodkie święta z Wedel"

Rodzaj powiadomienia: telefon
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6758674 Napisano: 15.01.2021 10:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

A podpowiecie jak wprowadzić w loterii Schwarzkopf nr faktury? Zamawiałam przez internet i dostałam fakturę na maila, oczywiście łamaną 1/1/2021 i nie da się tego wprowadzić  emotka

ja bym pewnie wpisała sam numer już bez tego łamania, ale na bank bym się jeszcze upewniła w Agencji, żeby mieć kwit na wypadek wygranej i potem żeby nie było "aaaale to nie tak, proszę pani..." Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6758668 Napisano: 15.01.2021 10:36:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):


oki - a doradzasz  sylzab2294 pisać, dzwonić do agencji w takim razie? 

Jeśli przez stronę, to nie wiem emotka
Myślałam, że pisałaś o sms-ach emotka
Przez stronę też nigdy nie dostałam powiadomienia na telefon o tym, że nie wygrałam, czy wygrałam  emotka

bo na początku nie napisałam, że wszystko przez stronę rejestruję emotka  
dzięki za info emotka napisałam maila do Agencji, może będą tak uprzejmi i coś odpowiedzą... Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6758660 Napisano: 15.01.2021 10:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Loteria Schwarzkopf... od czego zależy to czy przychodzi SMS (że nie wygrałam)? 
wczoraj zgłoszone 4 paragony i nic (a ten sam nr telefonu)
a dziś 1 zgłoszony paragon i nagle SMS, że przykro, ale TYM RAZEM (ahaaaa?) nie wygrałam. 
O co tu chodzi...  emotka emotka  czy ktoś już rozkminił temat? 

a jaka sieć?
Coś im nie gra, miałam to samo.
Dzwoniłam i niestety wtedy gdy nie było zwrotki w ogóle, nie mieli wcale tego zgłoszenia...
Dopiero zgłoszenie przez stronę było skuteczne.

wczorajsze zgłoszenia (4) i dzisiejsze zgłoszenie (1) szły wszystkie przez stronę internetową 
tylko dziś przyszedł sms z potwierdzeniem, a wczorajsze nie... 
sieć PLUS, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia? 

oki - a doradzasz  sylzab2294 pisać, dzwonić do agencji w takim razie?  Wyświetl w wątku >>
0 0