Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6745706 Napisano: 19.11.2020 15:49:04 w Smolar
Monika11 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Czasami tak, czasami nie. kiedyś najpierw wyniki dali dla laureata, a w sprawdź wyniki- nie było . Kiedyś dali listę na stronie ,     a sms-y poszły na drugi dzień .Pewnie już po kwiatkach .. mało nagród było i pewnie zaraz sms-y polecą emotka

Albo już poleciały emotka  ja dostalam ostatnio 2.stopien wiec teraz raczej pol roku kwarantanny bedzie emotka  wiec nie poinformuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 gocha542

magdalena-chili

#6745689 Napisano: 19.11.2020 15:32:31 w Smolar

A czy jesli pojawia sie ten konkurs na liscie rozwijalnej, to juz jest rownoznaczne z tym, ze laureaci są podpięci?  

Bywało tak, że i przy pierwszym sprawdzaniu nie było nic, a przy późniejszym już tak... (w sensie tego samego numeru tel. i paragonu)

Czyli w praktyce wrzucają, a podpiąć mogą później. Czyli trzeba czekac na sms lub pierwszego Szczęśliwca, ktory się pochwali emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6745682 Napisano: 19.11.2020 15:28:36 w Smolar
nieprzytomna napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Podpięte  są wyniki z TCHIBO u Smolara na stronie ?

O ludu zaś tak szybko...

Jeżeli są to u mnie nico... 

To jeśli podpięte to i u mnie ZONK! KOLEJNY!

A czy jesli pojawia sie ten konkurs na liscie rozwijalnej, to juz jest rownoznaczne z tym, ze laureaci są podpięci?   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6745430 Napisano: 18.11.2020 20:52:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

https://www.teamc...com.pl/slodkajesien/

Ile znaków ma ten formularz?

zapis regulaminu: "2.10. Zgłoszenie konkursowe przesłane za pośrednictwem formularza na stronie internetowej nie może mieć więcej niż 640 znaków (...)" Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

magdalena-chili

#6744659 Napisano: 16.11.2020 17:19:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

rene napisał(a):

Pytanie do osob które wygrałyi otrzymały już e-bon Develey 50zł  emotka !
Czy mozna ominac podanie nr Pesel?za 50zł sprzedawanie danych to nie fer emotka

Można 

ale co, nie wpisujesz po prostu? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6744468 Napisano: 16.11.2020 10:24:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Somersby koszulka jeżyna, --> DPD
idzie wg rodzaju nagród, bo torba przyszła parę dni temu Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6743520 Napisano: 12.11.2020 12:58:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Mam 2 pytania:
1. Jak informuje Wawel - tzn. kiedy będą wyniki z etapu 2-8.11

W I.etapie informowal w czwartek 29.10, po II etapie w piatek 6.11.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6743406 Napisano: 11.11.2020 20:50:34 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Kalina, ja to jestem trochę szurnieta wariatka.Ale ja bym się z nim spotkała z ciekawości na zasadzie  co taki parafian bedzie mi gadał i co obiecywal. W koncu zwykła rozmowa jeszcze do niczego nie prowadzi zlego.Ja nadal utrzymuje kontakt z chłopakiem, w ktorym bujalam sie bez wzajemności w liceum i on o tym wiedział.On ma żonę i 4 letnia corke, ale nadal tylko i wyłącznie rozmawiamy i nikogo nie krzywdzimy.

Kasia, ale on Kalinie pisze na pw że jest piękna, a nie że "piękne zdjęcie, maksymalnie dopracowane technicznie, a jakie ciekawe ujęcie tematu!" emotka  nie zaczepia jej o nowy kryminał Bondy emotka  no proszę Cię...   :-)  Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, patyk 0

magdalena-chili

#6743367 Napisano: 11.11.2020 18:03:02 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

silvia8 napisał(a):

donia7 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Dziewczyny potrzebuje waszej rady. Mam złamane serce. On ma inna, ona jest w ciąży, zaręczyli się. Jakiś czas temu opublikowałam zdjecie na instagramie napisał mi w prywatnej wiadomości ze jestem piekna kobieta. Podziękowałam bo co innego miałam napisać. Ostatnio napisał do mnie ze chce się spotkac. Na zwykły spacer żeby porozmawiać. Myślicie żeby się zgodzić? Niby to tylko spacer ale kurczę kiedys cos nas łączyło a on ma ta ciężarna narzeczona. Jak myślicie?

Ja bym się nie spotykała emotka

Ja też nie... Ja bym nie wchodziła w żadne tego typu gry... Moim zdaniem, trzeba sobie po prostu odpuścić. Narzeczona jego zapewne nie wie, że do Ciebie pisał? Więc oszukuje dwie kobiety...

masz racje pewnie nie wie

czasem pomaga zastanowienie się "co bym czuła, gdybym była na jej miejscu", uwzględniając maksymalne pokłady empatii i nauczonych zasad moralnych emotka w myśl zasady "nie rób drugiemu co Tobie niemiłe". Plus myśl, że jeśli za plecami innej w ciąży robi coś takiego, to raczej nie będzie miał oporów żeby zrobić to i mnie. Proponuję Ci jednak nie wchodzić w taką relację, nawet jeśli zacznie Ci pisać, że w życiu piękniejszej kobiety nie widział, więc napewno jesteś z gwiazd.   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6743285 Napisano: 11.11.2020 09:56:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

pikawka napisał(a):

Monster energy wybrane sklepy. Nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki w jaki sposób będą informować. Ktoś się doczytał?

Tel.lub mail

Ostatnio wysylali maile.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6743194 Napisano: 10.11.2020 19:01:23 w Informują
Informują z Konkurs "Jesienne porządki" E. Leclerc

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
Nagroda dodatkowa (prasowalnica parowa) Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6743185 Napisano: 10.11.2020 18:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Czy z loterii Nivea przychodzą potwierdzenia mailowe dotyczące udziału? Wywaliło mi formularz w chwili wyboru krzesełka, maila brak a ponowna próba zakończona fiaskiem, bo nr paragonu został użyty. Czy tylko ja mam takie szczęście? W trakcie trwania loterii Haribo też kilka razy przytrafiła mi się taka sytuacja.

Ja mialam wczoraj to samo. Zakladam, ze po prostu "pudło".



Dzięki za odpowiedź emotka może faktycznie organizator nie pofatygował się, by dołożyć jedną planszę...

Wiesz co, dolozyl plansze, bo za pierwszym razem bylo info o braku wygranej.... tylko wlasnie za drugim razem byla "zawieszka", bialy ekran, a numer paragonu juz drugi raz nie przeszedl.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6743170 Napisano: 10.11.2020 17:29:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

Czy z loterii Nivea przychodzą potwierdzenia mailowe dotyczące udziału? Wywaliło mi formularz w chwili wyboru krzesełka, maila brak a ponowna próba zakończona fiaskiem, bo nr paragonu został użyty. Czy tylko ja mam takie szczęście? W trakcie trwania loterii Haribo też kilka razy przytrafiła mi się taka sytuacja.

Ja mialam wczoraj to samo. Zakladam, ze po prostu "pudło". Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6742139 Napisano: 06.11.2020 13:07:00 w Czy informują/ informowali?
malalama napisał(a):

No co z tym Wawlem? czekam na wiadomość i cisza 8
-)

może sami nieforumowi dostali emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6741999 Napisano: 05.11.2020 18:05:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
katake napisał(a):

olunka napisał(a):

depilator laserowy z Kolibra emotka

Gratki jeszcze raz! W temacie: u mnie również depilator laserowy emotka

Przyłączam się do gratulacji i do Szanownych Pań Forumowiczek emotka  
Odkurzacz pionowy od Koliberka... emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6741980 Napisano: 05.11.2020 16:29:11 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Wawel informowal juz?

Nikt się póki co nie odzywał odnośnie wygranych... Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6741972 Napisano: 05.11.2020 16:00:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie dotarł na maila voucher Answear z loterii Kinder. emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6741908 Napisano: 05.11.2020 12:35:11 w Czy informują/ informowali?
helcia85 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

3dominika3 napisał(a):

Czy ktoś dostał już jakieś info z konkursu Outhorn?

wczoraj na "Informują" widziałam wpis...  emotka  ale niestety bez informacji o typie nagrody (np "główna", żeby można było mieć chociaż nadzieję na plecak) 

Też bym chciała wiedzieć czy rzeczywiście wszystko poinformowane. Liczyłam na cokolwiek emotka

ja już porzuciłam wszelkie nadzieje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6741846 Napisano: 05.11.2020 09:44:55 w Czy informują/ informowali?
3dominika3 napisał(a):

Czy ktoś dostał już jakieś info z konkursu Outhorn?

wczoraj na "Informują" widziałam wpis...  emotka  ale niestety bez informacji o typie nagrody (np "główna", żeby można było mieć chociaż nadzieję na plecak)  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6740686 Napisano: 30.10.2020 21:43:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
to samo chciałam napisać - super, że auto trafiło do Forumowiczki! emotka  GRATULACJE! Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0