Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6740234 Napisano: 29.10.2020 14:28:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Wawel całość poszła?


u mnie wszystkie maile o tej samej godzinie

ale chyba idą sukcesywnie, ja dostałam o 14:23, czyli później (jak już zdążyłam wyrwać połowę włosów z głowy) emotka

To może ja zacznę wyrywać, z moim szczęściem to zostanę bez niczego

czekaj cierpliwie, jak już mój tekst przeszedł, to i przedszkolaki dziś będą się cieszyć! emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

magdalena-chili

#6740231 Napisano: 29.10.2020 14:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Wawel całość poszła?


u mnie wszystkie maile o tej samej godzinie

ale chyba idą sukcesywnie, ja dostałam o 14:23, czyli później (jak już zdążyłam wyrwać połowę włosów z głowy) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6740145 Napisano: 29.10.2020 12:00:52 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

bethan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś z Was otrzymał maila od DPD, że dostarczy jutro jakąś paczkę od firmy "DZIEŃDOBRY"?  emotka

To Somersby.

etap Watermelon, mogłaś już Edzia zapomnieć emotka   emotka

Tak, zapomniałam. Aczkolwiek wygrałam tylko 1 nagrodę (wysłałam również tylko 1 zgłoszenie, więc raczej nic extra nagrodzić nie mogli), a przesyłki idą 2. Oni tak zawsze? W poprzednich etapach nie grałam, więc nie znam praktyk.

u mnie do tej pory ilość wysyłek zgadzała się z ilością wygranych, nie było gratisów... ciekawe co piszesz...   Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

magdalena-chili

#6740140 Napisano: 29.10.2020 11:54:29 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś z Was otrzymał maila od DPD, że dostarczy jutro jakąś paczkę od firmy "DZIEŃDOBRY"?  emotka

To Somersby.

etap Watermelon, mogłaś już Edzia zapomnieć emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6740016 Napisano: 28.10.2020 22:05:27 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
jokan napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jokan napisał(a):

ten plecak kurierem przyszedł czy pocztą? ja tez czekam ale nie mam info, tylko awizo w skrzynce pocztowej

wczoraj na maila info od DPD o nadaniu z DZIEŃDOBRY przesyłki, a dziś rano kurier przyniósł paczkę (z potwierdzeniem kwitu o odbiorze)

jokan, może warto napisać do organizatora? 

a wszyscy dostali, czy tylko ja nic nie miałam (maila o doręczeniu) ? a moze na raty slą?

może faktycznie na raty ślą, bo nie widziałam nic z Watermelona w wątku ze zdjęciami i mało kto pisał, że dostał przesyłkę - a ja odnoszę wrażenie, że zawsze wszystko ostatnia dostawałam.    Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magdalena-chili

#6740005 Napisano: 28.10.2020 21:26:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
magdalena-chili napisał(a):

jokan napisał(a):

ten plecak kurierem przyszedł czy pocztą? ja tez czekam ale nie mam info, tylko awizo w skrzynce pocztowej

wczoraj na maila info od DPD o nadaniu z DZIEŃDOBRY przesyłki, a dziś rano kurier przyniósł paczkę (z potwierdzeniem kwitu o odbiorze)

jokan, może warto napisać do organizatora?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6739997 Napisano: 28.10.2020 20:55:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
jokan napisał(a):


ten plecak kurierem przyszedł czy pocztą? ja tez czekam ale nie mam info, tylko awizo w skrzynce pocztowej

wczoraj na maila info od DPD o nadaniu z DZIEŃDOBRY przesyłki, a dziś rano kurier przyniósł paczkę (z potwierdzeniem kwitu o odbiorze) Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magdalena-chili

#6739851 Napisano: 28.10.2020 13:46:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
bethan napisał(a):

mili05 napisał(a):

Czy dostał ktoś  nagrodę Somersby z etapu Watermelon? Wg regulaminu powinny być dostarczone 15 dni robocze od podania danych, czyli do dziś.

Dzisiaj był mail, że wysyłają bomberki.

dziś przyszedł plecak (info o przesyłce było wczoraj) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6739731 Napisano: 28.10.2020 10:27:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Plecak z arbuzowej (watermelon) edycji Somersby
...ale wyżej wymienione Danio z C4 - nie dotarło emotka może partiami ślą? Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6739484 Napisano: 27.10.2020 12:27:11 w SZUKAM....
SZUKAM - czy jest na Forum ktoś kto w Monster (pokaż co potrafisz z Monster Energy) wygrał rower? proszę o kontakt  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6739388 Napisano: 27.10.2020 09:36:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rower BMX z Monster Energy (kurier UPS) Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6738433 Napisano: 22.10.2020 19:57:11 w Informują
Informują z Loteria "Kinder Bueno Świat Przyjemności"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
II stopień (Answear) Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6738224 Napisano: 22.10.2020 08:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

czy ktokolwiek wygrał coś w Recykloterii?....

Ja pare dni temu trafilam w jedna bramke (nagroda II stopnia)  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6738129 Napisano: 21.10.2020 18:09:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
rower z Monster... emotka  

(czy ktoś kto też ustrzelił, może mi napisać na priv o której godz. dostał maila, proszę?)  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6738109 Napisano: 21.10.2020 17:22:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pytanie do Laureatów Monster - czy ktoś z Was dostał 2x maila o jednym typie nagrody?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6737221 Napisano: 18.10.2020 15:06:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

Dziekuje za Wasze odpowiedzi, dokładnie tez uwazam ze aby wygrać trzeba grac i choć nigdy nic w loterii nie wygralam to mimo to ciągle próbuje  emotka

to i ja dorzucę od siebie: hochlandy i almette zgłaszałam w sporych ilościach, i zwłaszcza w hochlandzie nic, kompletnie nic. A ostatnio kupiłam i zgłosiłam dosłownie 2 danio (jakoś nie jestem fanką tego serka) carrefour, i wpadła nagroda dzienna (może nie  jest to dom w górach, ale piechotą 1000pln nie chodzi). Dwoma zgłoszeniami! co jest potwierdzeniem na to, że trzeba grać i czasem się człowiek pozytywnie zaskoczy  emotka  ale zagrałam "dla spokoju sumienia", nawet byłam zaskoczona co wygrałam, bo nie skojarzyłam na początku co tam jest wygraną.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6737134 Napisano: 17.10.2020 22:17:49 w SZUKAM....
szejknaftowy napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

ze swojej strony powiem, że deilkatna jest isla i chyba nie ma przeciwwskazań dla astmatyków,,, bo rozumiem, że to wysuszenie przez maseczki, a nie ból gardła? ja się notorycznie borykam z bólem, a nie wszystkie leki dozwolone. A nawadniasz się? (woda..., kawa się nie liczy emotka )  

Isle mam i nawet tą ulepszoną ale drze mnie niesamowicie w przełyku i klatce,muszę wybrać się po receptę.Dzwonilam do przychodni kiedy pulmonolog przyjmuje,bo fatalnie się czuje, kaszle i mam duszności ale covida nie mam . Pielęgniarka mi na to,że mogę przyjść ale nie wpuszcza mnie jak będą u mnie objawy covida- czyli kaszel i duszności...no mnie to rozśmieszyło 

zapytaj na wizycie (ew.teleporadzie o ventolin), dobre na niespodziewane duszności, warto mieć w szafce, albo nawet w torebce
z tego co piszesz to nie wiem czy to z maseczki problem, czy bardziej coś astmatycznego, czy w zw.z jakąś infekcją (np.krtani?), ale ja doktorem nie jestem, to nie powiem na 100%.
Pamiętaj, żeby w tym niefajnym czasie pamiętać by brać sumiennie wszystkie przepisane leki na astmę, bo my jesteśmy na kiepskiej pozycji jakby się odpukać przyplątał covid (tfu) Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6737118 Napisano: 17.10.2020 21:33:40 w SZUKAM....
szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

ze swojej strony powiem, że deilkatna jest isla i chyba nie ma przeciwwskazań dla astmatyków,,, bo rozumiem, że to wysuszenie przez maseczki, a nie ból gardła? ja się notorycznie borykam z bólem, a nie wszystkie leki dozwolone. A nawadniasz się? (woda..., kawa się nie liczy emotka )   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magdalena-chili

#6736614 Napisano: 15.10.2020 15:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Grzeski dzisiaj informują tylko o głównej czy jakieś rezerwy i dodatkowe również o ile jest?

widziałam dziś gdzieś na forum, że tylko główne, a w "pozostałych" sznurówkach cała agencja będzie chodzić emotka (może tyle zostanie, że same sznurówki wystarczą za ubiór)  emotka

A jakiś zwycięzca napisze może jak informują z tymi rowerami? emotka

a już chyba nawet napisał Ktoś w MDW emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6736601 Napisano: 15.10.2020 14:53:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Grzeski dzisiaj informują tylko o głównej czy jakieś rezerwy i dodatkowe również o ile jest?

widziałam dziś gdzieś na forum, że tylko główne, a w "pozostałych" sznurówkach cała agencja będzie chodzić emotka (może tyle zostanie, że same sznurówki wystarczą za ubiór) emotka Wyświetl w wątku >>