Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6735549 Napisano: 12.10.2020 13:42:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

czy z kucharka poszło info o wszystkich nagrodach?

wygląda na to, o ile dobrze zrozumiałam, że maile są "personalizowane", więc do każdego wyjdą po kolei --> 100 zestawów produktów może iść w jakiejś "rozciągłości" czasowej Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6735037 Napisano: 09.10.2020 21:14:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lewiatan Mazowsze, robot kuchenny  emotka  chociaż celowałam w hulajnogę dla Latorośli, emotka
za to nie wiem w co celował  Szanowny Małżonek, trafił mu się ... mop. Za to na wypasie, obrotowy (może sobie weźmie do serca) emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6734220 Napisano: 06.10.2020 21:30:46 w Avanti
edzia21 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy Avanti stosuje "kwarantannę" dla wygrywających? emotka  Czy można regularnie wygrywać u nich w każdym konkursie na te same dane? Trochę martwi mnie to, że już na starcie mają imię i nazwisko emotka

RACZEJ nie stosuje żadnej kwarantanny. Np. mój Teść wygrywa w każdym konkursie w którym zagra...a gra w wielu i od dawna  emotka

o choinka... Edzia, to Ciebie jest więcej? Nie dość, że Ty wymiatasz, to jeszcze Teścia gdzieś tam kitrasz? emotka no nie, to ja idę szukać wyzwań w balecie, tam szybciej osiągnę cokolwiek  emotka

Teściu ma "szczęśliwe dane" więc niech gra  emotka

emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6734216 Napisano: 06.10.2020 21:21:06 w Kupię...
czy ktoś z Was ma na zbyciu Samsung Watch Active (w wersji męskiej) w dobrej cenie i z kwitami mogącymi służyć za gwarancję? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6734214 Napisano: 06.10.2020 21:18:22 w Avanti
edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Czy Avanti stosuje "kwarantannę" dla wygrywających? emotka  Czy można regularnie wygrywać u nich w każdym konkursie na te same dane? Trochę martwi mnie to, że już na starcie mają imię i nazwisko emotka

RACZEJ nie stosuje żadnej kwarantanny. Np. mój Teść wygrywa w każdym konkursie w którym zagra...a gra w wielu i od dawna  emotka

o choinka... Edzia, to Ciebie jest więcej? Nie dość, że Ty wymiatasz, to jeszcze Teścia gdzieś tam kitrasz? emotka no nie, to ja idę szukać wyzwań w balecie, tam szybciej osiągnę cokolwiek emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#6733082 Napisano: 01.10.2020 21:32:21 w Kupię...
kupię pilnie kartę Decathlon, 100 albo nawet i 200PLN Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6732108 Napisano: 28.09.2020 12:47:25 w Paragony na trwające konkursy
sprzedam 2 paragony LINDT Excellence (nie carrefour)  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6732010 Napisano: 27.09.2020 20:53:33 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Mój 11-latek wkracza w okres buntu - dostanę niedługo pie***lca   emotka  

witam w klubie, za miesiąc 12.urodziny,więc to dopiero początek, a ja już na skraju emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

magdalena-chili

#6730692 Napisano: 21.09.2020 18:44:51 w Pomocy!!!!
chochliczka napisał(a):

dostalam kod z kinder bueno, wpisuje wpisuje i niby ciagle zle, mial ktos tak?

a pilnujesz dużych/małych liter? 
u mnie było drukowanymi na opakowaniu i nie chciało przyjąć małych liter z klawiatury. Czasem w takim dziwnym druczku cyfra 8 myli się nam z literą B np. trzeba się przyjrzeć porządnie.    Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6730449 Napisano: 20.09.2020 22:07:13 w SZUKAM....
androm napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Jak wysłać wiadomość do stock presige? Mam już messengera, wpisałam w wyszukiwarce M.ME/STOCKPRESTIGE i nic nie znaleziono. Muszę zacząć od fb ? 
edit. Syn mi pomógł  emotka  i to politowanie w oczach... 

może to nie politowanie tylko wzruszenie, że teraz to on matce pomaga, a nie odwrotnie jak wcześniej:)

taaaak, znając nastolatków (o ile Syn jest nastolatkiem, bo może mieć np >20l), to napewno było wzruszenie, na bank!  emotka   (przepraszam, ale mój właśnie wchodzi w ten cudowny wiek i nie mogę się pozbierać z tego szoku że to już) emotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

magdalena-chili

#6729796 Napisano: 17.09.2020 15:18:22 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
dysia napisał(a):

czy Kinder Bueno sa w promocyjnych opakowaniach?

bywają - w carrefour znalazłam bez większego problemu, za to w "mojej" stokrotce konkursowe produkty zawsze są 2 miesiące później...  Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

magdalena-chili

#6729787 Napisano: 17.09.2020 14:57:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

pikawka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

A w sprawie aktywacji kart bref z lewiatana to trzeba dzwonić na infolinię chociaż jest nr pin w zalaczeniu.. 

Co z tego, że jest pin, jak karta zablokowana. Nie da się zapłacić bez aktywacji- wypróbowane na Allegro

Do aktywacji na infolinii chcą wszystkie dane....pesel, nr dowodu, adres.... wwwwrrrrr emotka

też się zdziwiam, przecież to karta, którą się wyrzuca i tyle

może przy okazji bank wydawca sobie bazę potencjalnych klientów powoli dobudowuje (nieładnie, oj nieładnie), swoją drogą ciekawe jak się to ma do RODO, jak oni te dane będą przetwarzać  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6729773 Napisano: 17.09.2020 14:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

A w sprawie aktywacji kart bref z lewiatana to trzeba dzwonić na infolinię chociaż jest nr pin w zalaczeniu.. 

Co z tego, że jest pin, jak karta zablokowana. Nie da się zapłacić bez aktywacji- wypróbowane na Allegro

Do aktywacji na infolinii chcą wszystkie dane....pesel, nr dowodu, adres.... wwwwrrrrr emotka

a można było zamiast produkować kolejny plastik i płacić za 150 przesyłek kurierskich + druk papieru do podpisania (+toner), po prostu puścić ludziom przelewy na rachunek... tym bardziej że nie ma 50pln do dyspozycji, tylko 49 w najlepszym razie emotka ale nie czepiam się, trzeba się cieszyć z wygranej emotka
edit: przesada z tymi wymaganymi danymi.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6729703 Napisano: 17.09.2020 10:07:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z BREF 
https://www.e-kon...z-bref-lewiatan.html
kurier GLS, rano był sms o fakcie doręczenia Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6729674 Napisano: 17.09.2020 08:49:13 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

czy w Ełku jest sklep Netto ? 

wyszukiwarka na stronie netto wskazuje "najbliższy" sklep w Kętrzynie 
https://netto.pl/...22:%22e%C5%82k%22}  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6729532 Napisano: 16.09.2020 15:00:17 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

Wątek MDW i "bluzy z tik tac". Ani to ładne ani praktyczne ani fajne a ludzie się rzucają jak szaleni. A może się mylę i to ja mam uczulenie na badziewie?

może chodzi o to, że na bezrybiu i rak ryba --> czy to bluza, czy inna obrandowana część garderoby wierzchniej, której ktoś nie założy, dla kogoś będzie sukcesem, emocją i radością, bo coraz ciężej cokolwiek wyszarpać z konkursów obecnie. A to zawsze miło jak ktoś coś "da". Ja miałam podobne odczucia przy żywcu, zniżkach na 10pln. Nie tak dawno temu były też czapki od ciastek, albo inne szaliki i gacie z napoju z dobroczynnymi bakteriami emotka  
PS. tictaki po ostatniej loterii, gdzie chyba każdy coś wygrał, od tego czasu bojkotuję emotka     Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6729511 Napisano: 16.09.2020 14:19:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Karty x bref Lewiatan też dziś wysyłali?

Ja nadal czekam 

wszyscy pewnie czekają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6728812 Napisano: 14.09.2020 13:00:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zafiksowana napisał(a):

anaesth napisał(a):

Udało się? Nie ma to jak wygrać słuchawki u Fortisa badziewnym zdjęciem robionym 3 minuty, a nie wygrać nic w Heinz zdjęciami i filmikiem, nad którymi spędziłam pewnie kilkanaście godzin. Dzięki, Fortis.

Podejrzewam, że nagradzali tylko zdania/hasła, bo tylko je mogli wykorzystać. O wykorzystaniu zdjęć lub filmów nic nie było w regulaminie, wiec nie nagradzali czegoś co im się nie przyda. 

Może tak, może nie, we wcześniejszych konkursach były analogiczne zapisy w regulaminie, a filmy "przechodziły". 
PS. w temacie wątku --> no niestety, zawód na całej linii.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6728809 Napisano: 14.09.2020 12:53:47 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

adriannaa napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Heinz biedronka już wszystkich poinformował?

ktoś się pochwalił trampkami, ktoś inny plecakiem, telefonem jeszcze nikt... emotka  


Z tego co kojarzę to fortis informuje zaczynając od tych lepszych nagród, więc już po ptakach, jeśli pozostałe nagrody były

Koleżanka wygrała iPhone więc już po..:)



Sms czy maile były?

(podobno) SMS Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

magdalena-chili

#6728801 Napisano: 14.09.2020 12:44:56 w Czy informują/ informowali?
adriannaa napisał(a):

Heinz biedronka już wszystkich poinformował?

ktoś się pochwalił trampkami, ktoś inny plecakiem, telefonem jeszcze nikt... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0