Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6728045 Napisano: 09.09.2020 19:08:26 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Danio/ C4
powiadomili wszystko?

na ich stronie nie ma zakładki

wczoraj informowali sms, nie ma zakładki, pocztą trzeba wysyłać oświadczenie  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

magdalena-chili

#6727644 Napisano: 08.09.2020 11:21:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jakie zaskoczenie, raptem dwa paragony na cala loterie Danio w c4 i wlasnie sms przyszedl o dziennej. emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6727225 Napisano: 06.09.2020 15:20:54 w PLAGIATY
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka

Ja zrobiłam dokładnie to samo wczoraj. Szkoda czasu emotka

Czemu ja nie przeczytałam Waszych wypowiedzi o tym konkursie wcześniej? Wśród wygranych conajmniej 5-6 wyświechtanych pomysłów. Ale jestem zła..... człowiek wymyśla coś oryginalnego, za każdym razem coś nowego, a tu wystarczy skopiować wcześniejsze swoje lub cudze pomysły. Lub oficjalną reklamę. Nosz *$&%#&, to mi dziś dzień zrobili. emotka
edit PS. to nie to, że nie potrafię porażki z godnością i na klatę przyjąć emotka tu chodzi o to, że chciałabym zobaczyć coś nowego, innowacyjnego i wtedy powiedziałabym: "wow, szacunek, czapka z głowy".   Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

magdalena-chili

#6726813 Napisano: 04.09.2020 11:54:20 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

szukam  - mam Play na kartę  i szukam kodu by ustawić rok ważności konta - czy jest coś takiego ?

to jest w PLUSie.... w Playu też? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

magdalena-chili

#6726729 Napisano: 04.09.2020 08:46:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
suszarka z kosmetykiem ELSEVE Lewiatan, ..., itp, od Columbit
kurier DHL in Post (bez zapowiedzi) Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6726679 Napisano: 03.09.2020 20:45:15 w WC - rozmowy o wszystkim
dwaburekoty napisał(a):

Jak bardzo się z Wami zgadzam. Nie mam co robić z gruszkami (uroki wiejskiej wsi), a mam w rodzinie "mistrzynie wypieków", więc poprosiłam o jakiś fajny przepis. wysłała przepis na 2.5kg słodkich gruszek i 1.5kg cukru. Podziękowałam.

OMG, ile cukru??? emotka  akurat gruszki mają sporo pektyn, więc tego cukru może być naprawdę mało. Ze śliwek robiłam powidła zupełnie bez cukru dla Mamy Cukrzycowej.  Gruszki chyba mają mniej, więc trochę cukru można by sypnąć, ale bez szaleństw. Zazdroszczę tych gruszek emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6726670 Napisano: 03.09.2020 20:07:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Jak teraz z gfk doładowania wysyłają ,email czy list polecony?

w połowie kwietnia słali mailem Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6726326 Napisano: 02.09.2020 13:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

czyli na somersby pozamiatane
magdalena-chili dzięki za info emotka

trzymam kciuki, żebyś może gdzieś w spamie odgrzebała, albo wpadło jednak z jakimś opóźnieniem! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6726322 Napisano: 02.09.2020 13:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):




bardzo mało tych nagród poszło na forum, u mnie kiepska skuteczność 0/4, no chyba że na o2. maile dotrą z opóźnieniem

Dysia, do mnie na o2 dotarło info 10:55 Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

magdalena-chili

#6726310 Napisano: 02.09.2020 12:40:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

anaesth napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Myślicie, że Somersby już wszystko poszło naraz? Jeśli tak, to jest to moje rozczarowanie roku

U mnie t-shirt o 10:55. Mimo tej jednej wygranej, też jestem rozczarowana. Chyba zmienił im się gust, bo pisałam w takim samym stylu, jak rok temu, a wtedy miałam lepszą skuteczność emotka

t-shirty poszły razem, więc pewnie pozamiatane.
nikt nie chwalił się plecakiem, ale było najmniej...

coś koło 12:15 ktoś się plecakiem pochwalił (zauważyłam, bo filowałam na plecak właśnie)  Wyświetl w wątku >>
3 kreatia, darog, mia 0

magdalena-chili

#6726277 Napisano: 02.09.2020 11:29:16 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
kermit napisał(a):

joan napisał(a):

maverick napisał(a):

Czy to jakaś nowość u Albedo emotka emotka
http://www.wyniki.albedomarketing.pl/


Mnie najbardziej ciekawią dwa zapisy:
"Podaj numer zwycięskiego dowodu zakupu:"
"Podaj datę zakupu ze zwycięskiego dowodu zakupu:"


Czyżby nadejszła wiekopomna chwila i takich właśnie danych wymagać będą w zgłoszeniach? Szkoda, że nie wpadli na to przed konkiem FA, ale lepiej późno niż wcale emotka


Wprost niewiarygodne emotka

docenić trzeba, że ten moment nastąpił - w BREF Lewiatan ostatnio też nie trzeba było numeru paragonu rejestrować.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6726272 Napisano: 02.09.2020 11:11:49 w Informują
SOMERSBY
Rodzaj powiadomienia: MAIL
Dodatkowe informacje:
Bomberki też poszły Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6726168 Napisano: 01.09.2020 22:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Z Odido, E , nikt nie ma odwagi się wpisać? Żal.pl...

w sumie 15 nagród na cały konkurs (no szał normalnie), Ktoś napisał w "Informują" i pozostało raptem 14 (albo i mniej, bo może więcej x zgarnęła ta Osoba). Może nieforumowi, może (jeszcze) nieświadomi, a może nieśmiali emotka (ja jestem nieśmiała, ale przyznaję się bez bicia, tu też nie wygrałam emotka emotka )   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6725968 Napisano: 01.09.2020 08:57:09 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy w Netto jest cos tanszego z Lavanzzzzzzza niz 19,99zl?

U mnie jest za 16,99 /puszka/

To Espresso czarne?


kawa w ziarnach, 250g, z tego co pamiętam coś około 17 PLN

Dzieki emotka  ale to 17 zeta do szansy na kubek (25zl  emotka )
neeeeeeee

wiem... emotka wysłałam Męża wczoraj po tę kawę, ale tylko jedną (normalnie kupuję w palarniach) i 17 zeta poszło, nawet kubek nie wpadł emotka ale nie będę pluć sobie w brodę że nie próbowałam emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6725961 Napisano: 01.09.2020 08:37:57 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

mariolakal napisał(a):

superloser napisał(a):

Czy w Netto jest cos tanszego z Lavanzzzzzzza niz 19,99zl?

U mnie jest za 16,99 /puszka/

To Espresso czarne?


kawa w ziarnach, 250g, z tego co pamiętam coś około 17 PLN Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6725679 Napisano: 31.08.2020 10:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Czy dostał ktoś samą suszarkę i kosmetyki  z konkursu Elseve? Czy dopiero porozsyłali główne? 

a już rozsyłają? do mnie nie dotarła ani suszarka, ani kosmetyki, nawet nie mam info od kuriera Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6725377 Napisano: 28.08.2020 21:01:17 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Jak wyłączyć poprawianie wyrazów w telefonie, bo mi cuda czasami wychodzą. Zamiast dziękuję wpisuje mi dziwki np... 

dobre emotka  
jak jesteś w pisaniu wiadomości, to tam gdzie są emotki, powinien być symbol małej klawiaturki, albo ustawień - i tam wyłączasz słownik - to jedna z pierwszych rzeczy, które robię przy ustawianiu nowego telefonu, nie znoszę tego podstawiania   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6724896 Napisano: 26.08.2020 20:59:03 w WC - rozmowy o wszystkim
fiona25 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

.... Macie kochani jakieś rady, żeby się nie zniechęcać? Czy ktoś miał podobną sytuację z promocyjnymi na początku swojej ,,kariery"? emotka .. Jak czytam o waszych wygranych to podziwiam... I myślę: co ze mną nie tak? 


Pilnujesz by zmieścić się ze wszystkim w 160 i bez polskich znaków?  

Kilka miesięcy to bardzo krótko. Musisz zbadać rynek i rozeznać się, która agencja co lubi. Pracuje się na to latami. Ja np kompletnie nie rozumiem Los Mejores.
Druga kwestia to szczęście.
W konkursach, które wymieniłaś, pewnie 3/4 z nas odniosło też porażki. Wymieniłaś zaledwie kilka. Myślę, że 90 procent z nas więcej przegrywa niż wygrywa.

Dokładnie tak, gdybyś popytała wśród konkursowych "wyjadaczy" to pewnie spora ich grupa może sie pochwalić nawet większą ilością  porażek.Ja jakąś mistrzynią nie jestem, ale miałam takie chwile w swoim życiu konkursowym,że prawie co konkurs to nagroda,raz większa,raz mniejsza ,ale była.A potem nagle wielkie NIC , loterie,fotki,teksty - nic. Ja również nie gram hurtowo - jedno,dwa zgłoszenia w konkursie czy loterii to wszystko. W lipcu sprzątając paragony znalazłam jeden, na którym były jeszcze nie zgłoszone płatki Nestle - usiadłam,wbiłam - trafiłam słuchawki Minionkowe .Koleżanka zgłosiła 50 paragonów,zeby je wygrać - nie udało się. Tak więc, nie przejmuj się jakoś bardzo porażkami i nie poddawaj się. Trochę szczęścia i będzie sukces. Tego Ci życzę  emotka  A czy na agencję można mieć sposób? Ja nie mam - kiedy nawet udało mi się u kogoś wygrać w kreatywnym, to rzadko kiedy udaje mi się sukces powielić  emotka  Smolar nadal jest dla mnie zagadką - moze kiedyś ją rozwikłam?  emotka

ja mniej więcej od roku - czyli też raczej krótki staż... i nie jestem hurtownikiem, bo to raczej przyjemność i gimnastyka dla umysłu. Na początku nic, potem coś powpadało - znaczy się rozwinęłam się trochę. I teraz najlepsze. Na przestrzeni 1,5 miesiąca: 3 fajniejsze ("główne") wygrane. Już się poczułam że może wiatr w żagle złapałam, że może już wiem o co chodzi... m już mi w głowie zaszumiało... i co? i kubeł zimnej wody na głowę emotka - 55 nagród bic hebe - ani jednej, a dziś teraz to nieszczęsne ODIDO? 150 nagród? (pomyślałam, że może chociaż jedną wyszarpię... I znów nic. Pierwsza myśl "ha! nie tylko Smolar ma czarną listę!". Ale pewna Sympatyczna Forumowiczka (pozdrawiam!) uświadomiła mi parę dni temu podając swój tekst (a ja cenzuraka się zmóżdzałam filmowo...), że może zwyczajnie tym razem nie utrafiłam w "nastrój" konkursu (bic hebe). W odido pewnie też nie trafiłam w oczekiwania agencji/Klienta.
Trzeba też zdać sobie sprawę, że w konkursach i loteriach bierze udział strasznie dużo osób.  Ostatnio przypadkiem znalazłam na olx "sąsiada" z dzielnicy, ostry konkursowicz (widziałam po przedmiotach które sprzedawał). Raczej nie ma go na forum.
Kolejny powód: Niektórzy mają świetny dowcip i świetne pomysły i zgarniają co się da emotka  a czasem zwyczajnie trzeba utrafić w nastrój osoby po drugiej stronie, w klimat konkursu, w poczucie humoru osoby z firmy zlecającej konkurs (przecież oni chyba też są w komisjach?).  Tu jest jak z puzzlami, ileś (duuużo) elementów musi zagrać w tym samym momencie.... wychodzę z założenia, że czasem wygram gdy nagród jest 30, a mogę nie trafić gdy jest 150, trzeba się z tymi liczyć. Nie nastawiam się na nagrody czy konkurencję, tylko próbuję swoich sił. Jestem zwycięzcą, bo dzięki temu poprawiam swoje słownictwo, intelektualnie mam odskocznię od nudnawych spraw pracowych, nauczyłam się tworzyć filmiki, poprawiam kreatywność. Moja Siostra ostatnio osikana ze śmiechu jak Mąż robił mi zdjęcia. Same plusy. A jak przyjdzie przy okazji jakakolwiek nagroda to fajnie, ale fajne jest też wszystko po drodze... trzeba niestety wyluzować, żeby się do reszty nie sfrustrować emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6723595 Napisano: 21.08.2020 14:05:30 w Smolar
kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):



Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca..


Tylko czy ktoś faktycznie się spotkał z taką sytuacją na forum, tzn. kupił paragon i
nie dostał nagrody, bo niby sprzedawca też na niego wygrał?
Przecież byłaby z tego jakaś afera, a odkąd jestem na forum to takiej nie kojarzę. Inna sprawa, że jeśli Smolar dostałby taki sam skan od dwóch osób to też pewnie byłaby niezła jazda ...
Mam nadzieję, że jeśli ktoś faktycznie dał się tak zrobić w konia to podałby tu dane forumowicza oszusta dla ostrzeżenia innych.

a tak wogóle to chyba "zdublowane" numery paragonów się nie "liczą"? - regulaminy czasami to określają  Wyświetl w wątku >>
0 0