Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6723465 Napisano: 21.08.2020 08:13:57 w Smolar
edzia21 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Wygrałaś coś jeszcze później na ten sam numer?  


Mam zasadę, że po wygraniu "grubszej" nagrody nigdy już nie gram na ten numer w owej agencji, więc nie mam pojęcia jak potraktowali ten wygrany numer emotka  

Myślę, że to zależy od Agencji. Mi się udało (nieprzypadkowo piszę w ten sposób emotka )  główną w jednym konkursie Agencji F w czerwcu, a w lipcu wpadła znów główna w kolejnym ich konkursie, na ten sam numer telefonu. (Tylko niestety nie piszę tu o Smolarze).  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6722422 Napisano: 17.08.2020 10:49:38 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że  zlamalam sobie kartę do bankomatu,wrr.Nadomiar zlego juz zdazylam nia wczesniej zaplacic w necie, aby wziac udzial w konkursie visa i teraz pewnie transakcje na niewazna karte nie beda sie liczyc.

zaraz, poczekaj, ale to, że złamałaś sobie plastik, to nie znaczy że jest nieważna. Nie możesz nią płacić w sklepie/wypłacać z bankomatu, ale np w necie płacić możesz dopóki nie jest zastrzeżona przez Ciebie (ale to musisz zadzwonić do banku np.) lub nie skończył się jej termin ważności?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6721674 Napisano: 12.08.2020 18:18:57 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie to,że kiedy w tym roku, po raz pierwszy w życiu miałam lecieć na "prawdziwe" wakacje z biura podróży, na których tylko odpoczywam i zwiedzam , to pojawiło się wiadome g... i zostaliśmy w domu  emotka  Wakacje zaklepane w styczniu, wyczekane, wymarzone ,dzieci cieszące się na nasz pierwszy lot samolotem i wszystko poszło w nicość...Możecie sie ze mnie śmiać ,ale jestem dorosła, a ciągle nie mogę się z tym pogodzić  emotka  Tak bardzo chciałam ,zeby moje córki miały takie wakacje, o jakich zawsze marzyły  emotka


A czemu nie lecicie ? Moja kumpela jest właśnie w Chorwacji a przyjaciele 4 dni temu wrócili z Malty.... emotka   nic się specjalnego nie dzieje  emotka

Nie polecieliśmy bo mieliśmy być w miejscu, gdzie loty ruszyły dopiero tydzień temu, a my mieliśmy zaklepany pobyt na początku lipca, biuro po prostu odwołało naszą wycieczkę. 
Nie na każdy zakątek świata nas stać, na Malediwach też spokój ,ale to już nie mój budżet  emotka

Znajomi wrócili z Grecji właśnie - rodzina  4os zapłaciła za tydzień wakacji dużo taniej niż nad rodzimym Bałtykiem, a i tłumy nieporównywalnie mniejsze. Załatwiali temat z miesiąc temu (tylko samolot i hotel we własnym zakresie). Może jeszcze na coś pod koniec sierpnia się załapiecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6721430 Napisano: 11.08.2020 17:36:33 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

donia7 napisał(a):

Heinz Lidl zapomniał? emotka  

W poprzednim konkursie maile poszły o 17, więc może i z tego niedługo poinformują emotka

A Discreet za wczoraj ktoś wygrał? 

regulamin gada, że "Do dnia 11.08.2020 r. Komisja Konkursowa wyłoni 70 najlepszych Zadań konkursowych...", ale nie ma info, kiedy po tym wyłonieniu poinformują, wydaje mi się, że trochę dziura na ten temat w regulaminie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6721275 Napisano: 11.08.2020 11:01:36 w Informują
Informują z Konkurs "Więcej z nowym Elseve" Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, ABC, Gama, Groszek

Rodzaj powiadomienia: SMS godz 11:00
Dodatkowe informacje:
"2 nagroda" Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6721195 Napisano: 10.08.2020 21:36:39 w WC - rozmowy o wszystkim
kukuleczka napisał(a):

nelunia napisał(a):

Im więcej się staram tym mniej wygrywam, czy też ktoś tak ma??? W kalendarzu leży kilkanaście paragonów i nie mogę się zebrać żeby je wysłać. Fatalnie, nam podcięte konkursowe skrzydła. 

Mam tak samo. Od niedawna zabrałam się za konkursy promocyjne, w ktorych przeważnie limit znaków ogranicza się do jednego smsa, a zapomniałam, że przecież kompletnie nie mam talentu do krótkich odpowiedzi i wygrywam tylko w tych, gdzie mam min 300 znaków... Także kolejny dzień paragony leżą i...nawet nie mam chęci po nie sięgać.

ja tam Wyjadaczem nie jestem, ale ze zdziwieniem obserwuję, że jak się naskaczę przy jakimś pomyśle "pisanym", a drugi wyślę "bo mam paragon i szkoda marnować" (więc trochę na siłę i od niechcenia), to często jest tak, że właśnie ten pisany "na odczep się" wygrywa, a ten mój "świetny, wyskakany pomysł" nic, zero.  
  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6721095 Napisano: 10.08.2020 15:12:11 w Informują
Informują z Konkurs "Aktywuj się razem z Bref" Lewiatan

Rodzaj powiadomienia: SMS, godz 15:11
Dodatkowe informacje:
II stopień, karta przedpłacona Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6719096 Napisano: 30.07.2020 21:01:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Zgłaszacie te nieopisane za dobrze paragony z odido? Z opisem typu napój?

Tak, zgłaszaj. Większość odido ma słaby opis. Konkurs jest na konkretny sklep niech oni się martwią.

Ja zrobiłam fotę paragonu z zakupami... 
Zakupy przed imprezą  emotka z   dwie duże cole i fanta, prawie dwie dychy... na paragonie "sok" x3  emotka

z mojego doświadczenia: jak "obrandowane" odido, to opisy takie, że nic, tylko zapłakać, 
jak opisy są świetne, to sklep typu "monopolowy" bez logo/nazwy odido.  Lekka masakra emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

magdalena-chili

#6719033 Napisano: 30.07.2020 14:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

Czy z konkursu w Odido przychodzi jakieś potwierdzenie udziału na maila? emotka  

ja nic nie dostałam Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6718977 Napisano: 30.07.2020 11:23:31 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Byłam dziś w Kaufie, żeby dać sobie tę jedną jedyną szansę w nibyloterii Payback z kuponami. Jak można się było spodziewać - niczego nie wygrałam. Ale wkurza mnie co innego: sterty kuponów leżące przy kasach. O północy loterii koniec, nagrody w niewydanych kuponach przepadną. WTF? emotka

parę dni/tygodni temu była na forum dyskusja na ten temat, wręcz z załączanymi zdjęciami, jak jest ta loteria słabo zrobiona - ponoć pod światło widać było co jest pod farbą/warstwą zdrapki = pole do popisu dla "uczciwych inaczej"/ cwaniaczków.  Wyświetl w wątku >>
3 joan, mia, brucee 0

magdalena-chili

#6718851 Napisano: 29.07.2020 17:40:05 w SZUKAM....
czy wśród Szanownych Forumowiczów jest ktoś z Białegostoku?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6718579 Napisano: 28.07.2020 18:08:11 w SZUKAM....
FBmarta22 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

SZUKAM... Kogoś kto dostał dziś smsa, ze DHL jutro przywiezie paczkę - i jest bardziej zorientowany ode mnie "na co czeka"? 

Biedronka Disney - Kiora? Do mnie głośnik jedzie.  emotka

OOOO, to, to, to! emotka do mnie też! dziękuję! emotka   Wyświetl w wątku >>
1 FBmarta22 0

magdalena-chili

#6718575 Napisano: 28.07.2020 17:49:47 w SZUKAM....
SZUKAM... Kogoś kto dostał dziś smsa, ze DHL jutro przywiezie paczkę - i jest bardziej zorientowany ode mnie "na co czeka"?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6718404 Napisano: 28.07.2020 08:46:10 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

Czy jeśli w regulaminie jest napisane że będą powiadamiać telefonicznie lub SMS, to jak myślicie jak będą? Chodzi mi o konkurs odido...a to ma dla mnie znaczenie akurat. Wiecie może?

odido to Agencja Fortis, więc najprawdopodobniej SMS/mail Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magdalena-chili

#6718402 Napisano: 28.07.2020 08:43:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

Cześć. Chciałabym zapytać o konkursy promocyjne i zapisy w regulaminach, które mówią: zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej przez rozmowę telefoniczną lub SMS lub mail. I wszystko ok, dopóki nie pojawia się dopisek: po podjęciu ilus tam prób połączenia tel. uważa się je za nieudane. I niestety nie ma zapisu, że będą podejmowane inne próby kontaktu (SMS, mail), albo ja przynajmniej nie umiem tego wywnioskować.
Całe wakacje jestem poza zasięgiem telefonicznym i nie wiem w sumie czy w ogóle brać udział, skoro i tak się do mnie nikt nie dodzwoni i nagroda (którą jakimś cudem bym wygrała) by przepadła... Głównie chodzi mi o konkurs Hebe (Nav) i Odido. 

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, że jako świeżak pytam się czasem o rzeczy oczywiste. Po prostu to, co oczywiste, nie dla każdego jest od razu tak zrozumiałe. Dopiero się uczę konkursowania i poruszania się na forum... (To tak w nawiązaniu do pewnych głosów, które się tu pojawiły). Dzięki za pomoc emotka

Różne agencje różnie informują, czasem ta sama agencja informuje mailem, a przy innym konkursie za pomocą SMS. Trzeba wziąć też pod uwagę, że tam też pracują ludzie, którzy muszą ogarnąć regulaminy, organizację, szczegóły konkursu, wyłanianie zwycięzców (organizacja komisji), informację zwycięzców, weryfikację paragonów i organizację i wysyłkę nagród. Plus telefony i maile od konkursowiczów. Myślę, że o połowie spraw nie wspomniałam. Więc dzwonienie przez 3 tygodnie za zwycięzcą to jednak byłoby już za wiele. Bierzemy udział w konkursach, to pilnujemy telefonów emotka a na pocieszenie dodam, że moje doświadczenie (pewnie inni na forum mają swoje doświadczenia) wskazuje, że częściej jednak jest wysyłany SMS lub mail, nawet w przypadku głównych.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6717718 Napisano: 23.07.2020 16:21:40 w Paragony na trwające konkursy
MAM 2 kody z CircleK na napoje energetyzujące  (odbiór do soboty rano) i zamienię na jakiś niedrogi paragon jeśli Ktoś z Was ma na zbyciu, nie ma weny do konkursu lub siły do bramek    Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6716036 Napisano: 15.07.2020 16:03:03 w Informują
Informują z Konkurs "Wygrywaj z Groszkiem"

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
nagrody dodatkowe Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6715797 Napisano: 14.07.2020 14:55:13 w Informują
Informują z Konkurs "Jak inspirują nas zwierzęta?"

Rodzaj powiadomienia: MAIL
Dodatkowe informacje:
koszulka+torba Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715412 Napisano: 12.07.2020 21:01:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Chcialam oplacic karta Visa rachunek za telefon w Plusie w internecie, aby przy okazji wziac udzial w konkursie organizowanym przez Brainstorm.Niestety, wyskoczyl mi blad autoryzacji karty.Ktos wie o co chodzi? W zasadzie to nigdy nie place karta w sieci, jedynie robie przelewy ze strony banku.No ale chcialam wziac udzial w konkursie.Czy ja musze ta karte gdzies najpierw zarejestrowac,aby jej uzywac do platnosci w necie?

nie wiem w jakim banku, ale może ustawiłaś jakiś limit płatności do transakcji internetowych?

Cudaczku, najlepiej by było gdybyś się skonsultowała ze swoim bankiem. Np można zadzwonić na infolinię swojego banku. Konsultant zajrzy Ci na profil i poprowadzi. Żebyś mogła to bezpiecznie przeprowadzić, ustawić też jakieś limity, itp., żeby było bezpiecznie. Podejrzewam, że możesz mieć np wyzerowane limity na przelewy internetowe, jeśli nie używałaś do tej pory.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715411 Napisano: 12.07.2020 20:57:57 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dzieki za pocieszenie, bylam na tej rozmowie, czekam do srody na wyniki, wlasnie nie wiem co z ta strona, prezes mowil, ze trzeba bedzie wrzucac aktualizacje o firmie na stronie, jakies fotki, filmiki. kurcze martwie sie czy dam rade jak mnie wybiora ;/

Trzymam kciuki! Jak będziesz miała problem (oby nie), lub pytania, to pisz emotka

Chochliczko, dasz radę, na bank! emotka nie martw się na zapas! emotka a ja ostatnio jestem mocno zaskoczona tym, że na tym takim serwisie (no, Jotubie emotka nie wiem czy karniaka nie dostanę za reklamę serwisu więc piszę fonetycznie? emotka ), jest wszystko, absolutnie wszystko! nawet instrukcje jak kłaść kafle lub jak samemu otapicerować/odrestaurować meble (przymierzam się do odnowienia foteli zamiast wywalać pełno kasy). Może tam poszukasz jakiś wskazówek? poza tym to napewno nie jest takie trudne, bo by pewnie szukali informatyka.    Wyświetl w wątku >>
0 0