Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6715797 Napisano: 14.07.2020 14:55:13 w Informują
Informują z Konkurs "Jak inspirują nas zwierzęta?"

Rodzaj powiadomienia: MAIL
Dodatkowe informacje:
koszulka+torba Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715412 Napisano: 12.07.2020 21:01:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Chcialam oplacic karta Visa rachunek za telefon w Plusie w internecie, aby przy okazji wziac udzial w konkursie organizowanym przez Brainstorm.Niestety, wyskoczyl mi blad autoryzacji karty.Ktos wie o co chodzi? W zasadzie to nigdy nie place karta w sieci, jedynie robie przelewy ze strony banku.No ale chcialam wziac udzial w konkursie.Czy ja musze ta karte gdzies najpierw zarejestrowac,aby jej uzywac do platnosci w necie?

nie wiem w jakim banku, ale może ustawiłaś jakiś limit płatności do transakcji internetowych?

Cudaczku, najlepiej by było gdybyś się skonsultowała ze swoim bankiem. Np można zadzwonić na infolinię swojego banku. Konsultant zajrzy Ci na profil i poprowadzi. Żebyś mogła to bezpiecznie przeprowadzić, ustawić też jakieś limity, itp., żeby było bezpiecznie. Podejrzewam, że możesz mieć np wyzerowane limity na przelewy internetowe, jeśli nie używałaś do tej pory.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715411 Napisano: 12.07.2020 20:57:57 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dzieki za pocieszenie, bylam na tej rozmowie, czekam do srody na wyniki, wlasnie nie wiem co z ta strona, prezes mowil, ze trzeba bedzie wrzucac aktualizacje o firmie na stronie, jakies fotki, filmiki. kurcze martwie sie czy dam rade jak mnie wybiora ;/

Trzymam kciuki! Jak będziesz miała problem (oby nie), lub pytania, to pisz emotka

Chochliczko, dasz radę, na bank! emotka nie martw się na zapas! emotka a ja ostatnio jestem mocno zaskoczona tym, że na tym takim serwisie (no, Jotubie emotka nie wiem czy karniaka nie dostanę za reklamę serwisu więc piszę fonetycznie? emotka ), jest wszystko, absolutnie wszystko! nawet instrukcje jak kłaść kafle lub jak samemu otapicerować/odrestaurować meble (przymierzam się do odnowienia foteli zamiast wywalać pełno kasy). Może tam poszukasz jakiś wskazówek? poza tym to napewno nie jest takie trudne, bo by pewnie szukali informatyka.    Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715309 Napisano: 11.07.2020 21:15:41 w Pomocy!!!!
androm napisał(a):

malmika napisał(a):

Cześć!
Mam takie pytanie - czy na wygrane nagrody obowiązuje gwarancja, skoro nie mamy paragonu/faktury? Czy ktoś z Was kiedykolwiek reklamował wygrany towar? emotka  

nie ma na to jednej odpowiedzi, czasem jest, a czasem nie
najczęściej nie ma, bo nie masz paragonu zakupu - ma go organizator, bo wliczają w koszty zakup nagrody

w przypadku wartościowej nagrody, którą ostatnio sprzedawałam, poprosiłam agencję o jakiś kwit odnośnie wygranej + data... Może warto napisać do organizatora i poprosić o jakieś potwierdzenie.  Wyświetl w wątku >>
1 malmika 0

magdalena-chili

#6715216 Napisano: 11.07.2020 09:48:05 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pionas napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Pionasie Drogi, czy konkursy "promocyjne" miały zawierać konkursy facebookowe? coś mi się kojarzy, że jedno od drugiego miało być rozdzielone, a jak przeglądam promocyjne, to któryś już z kolei czytam facebookowy... aaaaa!  emotka

Zdarzają się pomyłki kategorii ale od tego jest opcja "Zgłoś".
Ostatnio jest sporo konkursów z FB ale trafiają one do kategorii Konkursy promocyjne ponieważ aby wziąć udział trzeba coś kupić a jedyna strona na której jest informacja to właśnie profil na FB...

dziękuję za tak szybką odpowiedź!  emotka  a czy nawet mimo konieczności zakupu produktu promocyjnego nie mogą one trafiać do kategorii konkursów facebookowych? przecież źródłem uczestniczenia w konkursie jest FB... ?

Nie mogą bo aby wziąć udział trzeba zakupić produkt, nie trzeba mieć konta na FB żeby zobaczyć informację o konkursie...

hmmmm... a nie można by utworzyć kolejnej kategorii: "promocyjne na FB"? skoro coraz więcej takich konkursów się pojawia? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715214 Napisano: 11.07.2020 09:42:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Pionasie Drogi, czy konkursy "promocyjne" miały zawierać konkursy facebookowe? coś mi się kojarzy, że jedno od drugiego miało być rozdzielone, a jak przeglądam promocyjne, to któryś już z kolei czytam facebookowy... aaaaa!  emotka

Zdarzają się pomyłki kategorii ale od tego jest opcja "Zgłoś".
Ostatnio jest sporo konkursów z FB ale trafiają one do kategorii Konkursy promocyjne ponieważ aby wziąć udział trzeba coś kupić a jedyna strona na której jest informacja to właśnie profil na FB...

dziękuję za tak szybką odpowiedź! emotka  a czy nawet mimo konieczności zakupu produktu promocyjnego nie mogą one trafiać do kategorii konkursów facebookowych? przecież źródłem uczestniczenia w konkursie jest FB... ? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715210 Napisano: 11.07.2020 09:35:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Pionasie Drogi, czy konkursy "promocyjne" miały zawierać konkursy facebookowe? coś mi się kojarzy, że jedno od drugiego miało być rozdzielone, a jak przeglądam promocyjne, to któryś już z kolei czytam facebookowy... aaaaa! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715172 Napisano: 10.07.2020 17:49:53 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Żeś pojechała z tym "Cudakiem" emotka

zapewniam, nic złego na myśli nie było, ot nieznacznie zmodyfikowana forma, ale absolutnie bez negatywnego zabarwienia. emotka   Wyświetl w wątku >>
2 mia, androm 0

magdalena-chili

#6715156 Napisano: 10.07.2020 16:17:26 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

 bank kontroluje wyplaty - bo kasa z nieba nie spada

a powiedz mi, który bank tak sprawdza wszystkie wypłaty? chętnie się przeniosę emotka  

Jak wszystkie wyplaty?
Skoro wyplata Blink jest uzalezniona od stanu konta, to program powinien wylapac unusual activity. Ale łatwiej obarczyc klienta niz inwestowac w zabezpieczenia ...

jak pierwsze - blik jest uzależniony od limitu ustalonego przez klienta. 

Jak masz limit 500 a na koncie 25zl, to 500 zeta dostaniesz?

pokrętna logika w tej dyskusji - Cudak miał np 3000 na koncie. Poszło Jej 2800, ale gdyby był limit na 100pln albo nawet 0pln, to ile by Jej zeszło? Serio? Ty tak naprawdę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715153 Napisano: 10.07.2020 15:58:02 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

 bank kontroluje wyplaty - bo kasa z nieba nie spada

a powiedz mi, który bank tak sprawdza wszystkie wypłaty? chętnie się przeniosę emotka  

Jak wszystkie wyplaty?
Skoro wyplata Blink jest uzalezniona od stanu konta, to program powinien wylapac unusual activity. Ale łatwiej obarczyc klienta niz inwestowac w zabezpieczenia ...

jak pierwsze - blik jest uzależniony od limitu ustalonego przez klienta.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715145 Napisano: 10.07.2020 15:42:10 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

 bank kontroluje wyplaty - bo kasa z nieba nie spada

a powiedz mi, który bank tak sprawdza wszystkie wypłaty? chętnie się przeniosę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6715137 Napisano: 10.07.2020 15:21:30 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

superloser napisał(a):

picola napisał(a):

Superloser mam wrażenie, że nie masz pojęcia jak działa blik, a to naprawdę bezpieczna i wygodna forma płatności. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach korzystać z bankowości internetowej, niech korzysta z tradycyjnej. I oczywiście żal mi Cudaczka, ale przestań pisać, głupoty, że blik nie jest bezpieczny. I podstawowa zasada to czytamy co zatwierdzamy.

Czytac a rozumiec to dwie rozne sprawy. Jakby byl tak bezpieczny,  to by ludzie nie tracili kasy. Zaakceptuje strate 10-100zl, ale nie 2800zl z konta, ktore generalnie Blika nie uzywa.
Bo albo klient jest nieudolny albo usługa. 

A Ty dalej swoje, portfele też kradną, to znaczy, że portfel jest nieudolny? Blik to jest jedna z bezpieczniejszych możliwości teraz, korzystam nagminnie i widząc prośbę o zaakceptowanie wypłaty 2 tys., której nie zlecałam zamiast klikać "akceptuj' zadzwoniłabym na policję. Cala filozofia. Równie dobrze można portfel zostawić na ławce w parku, to tak samo jak zaakceptować niezleconą transakcję. i nie piszę o Cudaczku, tylko ogólnie. I daj juz dziewczyno spokój.

Czy ty naprawde nie rozumiesz?
System nie zablokowal wyplaty 2800zl w ciagu 5-10min, u klienta ktory nie uzywa tej uslugi. Rozumie, ze ludzie musza byc bez gotowki, bez karty. I rozumie, ze masz emergency i musisz wyplacic 100zl albo 200. Ale nie kwote, ktora zeruje konto.


W ramach konta każdy klient może dowolnie ustalić limity, a 2800 to też nie transakcja na pół miliona, żeby wzbudziła jakieś podejrzenia banku. Bez przesady...

Wiesz, to konto to raczej  osobiste a bank powinien zabezpieczac srodki kazdego klienta, bez wzgledu, Czy klient ma milion czy 100zl na koncie.


Zabezpieczać w jaki sposób? Blokując każdą płatność, dzwoniąc czy jak?

Dokładnie tak. Nie można każdej kwoty blokować klientowi. Klient dostaje narzędzia - LIMITY zarządzane samodzielnie. Jeśli nie chcę korzystać z BLIK, to zeruję limity, jeśli nie chcę żeby ktoś poza granicami kraju użył mojej karty, to blokuję takie transakcje. To naprawdę nie jest wiele zachodu i nie trzeba być Einsteinem, by ustawić sobie takie zabezpieczenia. A jeśli nie wiem i nie jestem pewna to dzwonię na infolinię (niektóre banki mają 24h infolinie!) i pytam, konsultant zawsze mi poradzi i pokieruje. 

Jak się ktoś rozwali w rowie autem to też się nie wini producenta aut. emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6715009 Napisano: 10.07.2020 07:26:47 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Sks900, nie zglosilam.Spedzilabym 3 godziny na policji skladajac zeznania,a na koncu i tak by mi powiedzieli,ze nic nie moga zrobic-,trzeba bylo byc bardziej ostroznym.

Powinnas to chociaz do banku zglosic. Wiesz, ze ta kasa przeciez fizycznie do kieszeni złodzieja nie wskoczyła. A bank slabo zabezpieczył emotka

no tutaj akurat niekoniecznie z tym "A bank slabo zabezpieczył emotka "... jak oddam komuś login i hasło do bankowości internetowej to bank odpowiedzialności nie ponosi, odpowiedzialność jest po mojej stronie. Tutaj jest analogicznie.  

Dokładnie, transakcja została potwierdzona zupełnie dobrowolnie. 

Tylko usługa ma wielka wade, bo nie ma przypisanej kwoty do kodu. Wiec zglaszanie takich błędow ma sens. Wygenerowany kod powinien mieć limit wypłaty a nie “czyszczenie konta”.

Dobrowolnosc nie ma tu NIC wspolnego z faktem, ze usuługa nie ma zabezpieczen a natura ludzak “klika bezmyslnie” zatwierdzajac wyplaty, kasasujac foldery ze zdjeciami albo subskrybuje platne update. 

ależ oczywiście, że usługa ma swoje limity!  Ale to każdy z nas musi sam sobie tę kwotę ustawić w ustawieniach w bankowości internetowej, identycznie jak w przelewch internetowych, czy płatnościach kartą. Tak samo można powiedzieć, że konto internetowe też nie jest bezpieczne. Właśnie jak napisałaś - ludzka natura i "klika bezmyślnie" - tu człowiek bywa zawodny, bo pośpiech, bo nieuwaga.  Jak jestem nieuważna, to blokuję słabą funkcjonalność i mam spokój. 
Nikt nie pisze, że nie warto zgłaszać. Warto. Ale TRZEBA być uważnym, jeśli chodzi o własne pieniądze. Bo wyłudzaczy jest coraz więcej.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6714837 Napisano: 09.07.2020 14:36:02 w Wkurza mnie...
bluszczowelove napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

(...)

No bo chodzi o to,że ja się nawet w domu nie przyznałam,że zostałam okradziona i gdybym musiała brać np. urlop w pracy w celu dajmy na to pójścia na rozprawę, to kiepsko.A skąd policja będzie wiedzieć właściwie,że mnie faktycznie okradli.Przecież mogłabym być np. jakaś wredna, pożyczyć komuś dobrowolnie tę kasę- np. jakiejś znajomej czy znajomemu z Dębna, a potem się z tym kimś pokłócić i uparcie twierdzić, że to była kradzież?Oni tak po prostu mi uwierzą,że doszło do przestępstwa?

Cudaczku bez obrazy ale Ty tak na serioo??? Boisz się przyznać do kradzieży i czujesz wyrzuty sumienia przed rodziną??? nosz kurde tak się zachowują małe dzieci. Czemu policja ma Ci nie uwierzyć? może ten ktoś nie tylko Ciebie okradł i się zgłosili jeszcze inni. W pracy z tego co wiem - to masz wolne jak dostajesz oficjalne zawiadomienie, ze masz się wstawić na komende. 2800 zł to bardzo dużo kasy, Ty ankiety za psi.... wypełniasz a taką kasę darujesz? Walcz o swoje! Trzymam kciuki żebyś odzyskała kasę i dała popalić złodziejowi emotka   emotka

Toż to nawet Policja ostrzega przed takim sposobem wyłudzania środków https://policja.pl/pol/aktualnosci/185146,Oszustwa-na-BLIK-Przestepcy-podaja-sie-za-znajomych.html Wystarczy wrzucić hasło "wyłudzanie na BLIK" i będzie pełno wyników wyszukiwania. Niektóre banki nawet na stronach logowania mają komunikaty dotyczące tego procederu. To jak "wyłudzanie na wnuczka" - bardzo znane formy działania. Więc myślę, że Policja wie jak taką sytuację wyjaśniać, rejestrować, być może już nawet mają Twojego wyłudzacza gdzieś namierzonego, bo pewnie nie byłaś jedyna. Może uda się coś odzyskać? 
A Rodzinie chyba nie trzeba mówić w szczegółach, jeśli się nie chce.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6714820 Napisano: 09.07.2020 13:46:08 w SZUKAM....
 czy na Forum jest może ktoś z Białegostoku? uprzejmie prosiłabym o kontakt na PW... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6714759 Napisano: 09.07.2020 09:39:19 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Sks900, nie zglosilam.Spedzilabym 3 godziny na policji skladajac zeznania,a na koncu i tak by mi powiedzieli,ze nic nie moga zrobic-,trzeba bylo byc bardziej ostroznym.

Powinnas to chociaz do banku zglosic. Wiesz, ze ta kasa przeciez fizycznie do kieszeni złodzieja nie wskoczyła. A bank slabo zabezpieczył emotka

no tutaj akurat niekoniecznie z tym "A bank slabo zabezpieczył emotka "... jak oddam komuś login i hasło do bankowości internetowej to bank odpowiedzialności nie ponosi, odpowiedzialność jest po mojej stronie. Tutaj jest analogicznie.   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6714627 Napisano: 08.07.2020 15:16:37 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka Kiedy idziesz na zakupy i ukradną ci portfel... już kij tą kasę, raptem 50 zł tam było, karta i dowód i prawko trzymane w saszetce, ale cholera... tam było chyba z 6 czy 7 paragonów na konkursy.... emotka  

emotka rozumiem Cię, bo też mnie tak kilka lat temu okradziono emotka
A mnie wkurzył dziś list z prokuratury, złodzieje mają się dobrze emotka Sprawa w sądzie wygrana a oszust na wolności roztrwania moje pieniądze emotka

Czyli chyba w naszym kraju lepiej był złodziejem niż uczciwym obywatelem emotka  
tyle z tego wszystkiego dobrze, że wszystkie dokumenty noszę gdzie indziej emotka więc dużej straty nie było... a zakupy konkursowe albo powtórzyć albo dopuścić sobie, emotka

niestety, tak to wygląda, w korporacjach wcale nie lepiej.... cwaniaczki sobie wykorzystują sytuacje, wykorzystują koneksje, odbywa się to samo co Ci się Pioge7 dziś przydarzyło, tylko w białych rękawiczkach. Uczciwi/jelenie (w sumie to wychodzi na to samo?) robią swoje w pośpiechu i pod naciskiem, siedzą w weekendy i urlopy, a jedna osóbka co roku zbiera i tak nędzny budżet podwyżkowy. To tak przy okazji w temacie tego wątku. Myślicie, że karma powraca?  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

magdalena-chili

#6714534 Napisano: 08.07.2020 09:52:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):


Wszystko szło dobrze do pewnego czasu informowali na bieżąco i nagle koniec

Myślę, że nadal informują na bieżąco. Tylko do 31.06 było 5 nagród dziennych, a od 01.07 jest tylko 1 nagroda. Stąd mniej osób wygrywa i mniej osób się chwali emotka

a do tych powyższych powodów + może jednak jest ograniczenie na maila (tudzież na gospodarstwo) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6714179 Napisano: 06.07.2020 08:26:29 w Czy informują/ informowali?
edith napisał(a):

Benecol z Aucham i C4 już cały  poinformowany? Wiem , że nie każdy sie wpisuje ale i tak malo wpisów  emotka

myślę, że wszystko już z tego konkursu poszło. Tam tych nagród było nie za wiele, po jednej głównej i po 20 bonów.  Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

magdalena-chili

#6714135 Napisano: 05.07.2020 19:38:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

rene napisał(a):

Czy miał ktoś szczescie wygrać w Discreet dwa razy na tego samego maila? emotka

Kilka razy już było zapytanie odnośnie tego. Nikt nie odpowiedział. Nie ma limitu na osobę, ale nikt nie potwierdził. 

ja pytałam organizatora, zachęca żeby grać dalej... emotka , ale mimo iż (wg mnie) nie schodziłam z "wygranego" poziomu/sposobu, to nie mogę ustrzelić drugi raz...   Wyświetl w wątku >>