Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7120023 Napisano: 30.08.2023 09:29:00 w Czy informują/ informowali?
BorysBUFU napisał(a):

100 i 50 -idą @

Otrzymaliście już maile? Do mnie nic nie doszło, a z wyników wychodzi, że powinno  : (

oni albo alfabetem lecą, albo każdego z osobna laureata do osobnego maila pakują... jeszcze nigdy się tyle nie wyczekałam, już zwątpiłam, że to ja na liście byłam.
@ z 100tką właśnie dotarł Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7120012 Napisano: 30.08.2023 07:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia8564 napisał(a):

Blik Mieszko jak oni to liczą tzn 7 dni to tez swieta czy tylko robocze +liczą od dnia otrzymania bliku  ? Zapomniałam o tych blikach i chyba pieniądze przepadły ….

To raczej 7 dni "systemowych", wiec bez ujęcia świąt. Wyświetl w wątku >>
1 asiaaa85 0

magdalena-chili

#7119935 Napisano: 29.08.2023 20:01:12 w Wkurza mnie...
DAIKOKU napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...

Dziewczyny, to jest normalna karta płatnicza, tyle że nie w formie plastiku. Jest standardowy numer, jest data ważności, jest numer cvv.
Ja nią zapłaciłam za zakupy na allegro, trzeba było podać jej ww. numery i normalnie poszła płatność - różnicę dopłaciłam blikiem.

a jak można zapłacić dwoma formami płatności na allegro (blik+ karta płatnicza)?

sorry, chyba wprowadziłam w błąd, dopłat (łączonych płatności) allegro nie honoruje, dziś tak płaciłam w innym sklepie i pojechałam z rozpędu. 
ALE, ALE, np. na allegro (ale i w każdym sklepie internetowym honorującym płatności kartą) płaci się normalnie kartami sodexo

Ja dodałam sobie tą kartę do portfela google - i można płacić zbliżeniowo komórką na terminalu

Tak, ja to wiem, ale nie każdy ogarnia portfele, poza tym jak ktoś ma apkę bankową, to to się czasem gryzie, jak się ma płatności kartą bankową lub blikiem domyślnie. Mnie to doprowadza do pasji, wiec nie proponuję innym co mi niemiłe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7119892 Napisano: 29.08.2023 17:43:19 w Kupię...
Kupię bon adidas w konkurencyjnej emotka  cenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7119822 Napisano: 29.08.2023 14:48:30 w Wkurza mnie...
dany-duszek napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...

Dziewczyny, to jest normalna karta płatnicza, tyle że nie w formie plastiku. Jest standardowy numer, jest data ważności, jest numer cvv.
Ja nią zapłaciłam za zakupy na allegro, trzeba było podać jej ww. numery i normalnie poszła płatność - różnicę dopłaciłam blikiem.

a jak można zapłacić dwoma formami płatności na allegro (blik+ karta płatnicza)?

sorry, chyba wprowadziłam w błąd, dopłat (łączonych płatności) allegro nie honoruje, dziś tak płaciłam w innym sklepie i pojechałam z rozpędu. 
ALE, ALE, np. na allegro (ale i w każdym sklepie internetowym honorującym płatności kartą) płaci się normalnie kartami sodexo Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7119803 Napisano: 29.08.2023 13:39:53 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Podziwiam mnie już wciągnęły mocniaki nawet z quiz punkt zdobyłam bo wczoraj nie działało dziś śmiga.No nie o tym.

Wkurza mnie obsługa kart sodexo zastanawiam się kto tam pracuje i za co kasę ma bo to jest kpina.
Prosta sprawa wałkowana ponad tydzień i dalej nie ma rozwiązania..............................
Nigdy więcej SODEXO nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyy

o, podziel się co z tym SODEXO bo też mam taką kartę (z rajskiej) i nie za bardzo wiem do czego jej mogę użyć...

Dziewczyny, to jest normalna karta płatnicza, tyle że nie w formie plastiku. Jest standardowy numer, jest data ważności, jest numer cvv.
Ja nią zapłaciłam za zakupy na allegro, trzeba było podać jej ww. numery i normalnie poszła płatność - różnicę dopłaciłam blikiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7119802 Napisano: 29.08.2023 13:37:49 w Czy informują/ informowali?
kimberly napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

kimberly napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Wszyscy już dostali maile z Moya za 4 etap?

Czekam, nie słyszałam żeby ktokolwiek dostal czy coś pominęłam?

Ktoś się chwalił rowerem

Hmm... z tego co zrozumiałam to na liście ktoś się poznał;)

No właśnie nie, Dziewczyna pochwaliła się mailem w sprawie roweru u Męża.
Innych nagród chyba jeszcze nie słali, nikt się nie chwalił, a zawsze tłumek. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

magdalena-chili

#7119283 Napisano: 26.08.2023 19:04:12 w WC - rozmowy o wszystkim
radziosny napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Wczoraj chłopak był w max burgers, powiedziałam mu od razu, że jakby brał zestaw to niech weźmie paragon bo jest loteria. Okazuje się, że obsługa nie wydaje paragonów, gdy ktoś zamawia zestaw. Był z dwoma kolegami, żaden z nich nie dostał paragonu, dopiero gdy się upomnieli doatali. Co myślcie o czymś takim? Kurcze strasznie słabe to. Podejrzewam, że jest tak w każdym lokalu Max Burgers. Nie mam nic przeciwko osobom, które biorą udział w konkursie, mimo że zgodnie z regulaminem nie mogą. Ale kurcze, nie w ten sposób. Zastanawiam się czy nie napisać do organizatora loterii.

No ok, ale co Ci to da? Myślisz, że naślą na nich kontrolę urzędową? Wyrażą tylko żal, że tak się dzieje i tyle. Jak nic nie robią w loteriach, gdzie ewidentnie ludzie łamią regulamin (np. empik) to myślisz, że tutaj coś zdziałasz? emotka

Pracownicy sklepowi powinni być wyłączeni z tej loterii. Tak, wiem, ze to fantazja by ich sprawdzać, mogą grać na teściowe. Ale jeśli nie będziemy nic nigdy zgłaszać i siedzieć jak mysz pod miotłą, ani się upominać, to nikt nie będzie wiedział o nieprawidłowościach. Żeby tego dosadniej nie ująć, ale może damy czytają.... emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7119244 Napisano: 26.08.2023 15:15:39 w WC - rozmowy o wszystkim
rainbowdash napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Wczoraj chłopak był w max burgers, powiedziałam mu od razu, że jakby brał zestaw to niech weźmie paragon bo jest loteria. Okazuje się, że obsługa nie wydaje paragonów, gdy ktoś zamawia zestaw. Był z dwoma kolegami, żaden z nich nie dostał paragonu, dopiero gdy się upomnieli doatali. Co myślcie o czymś takim? Kurcze strasznie słabe to. Podejrzewam, że jest tak w każdym lokalu Max Burgers. Nie mam nic przeciwko osobom, które biorą udział w konkursie, mimo że zgodnie z regulaminem nie mogą. Ale kurcze, nie w ten sposób. Zastanawiam się czy nie napisać do organizatora loterii.

Pisz, to draństwo

Draństwo to jedno, pisałabym do organizatora. A drugie, to zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sprzedawca ma OBOWIĄZEK wydać paragon i tu gdyby ktoś "się uparł", to i urząd skarbowy mógłby być mocno zainteresowany takimi cwaniackimi praktykami. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7119187 Napisano: 26.08.2023 08:33:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Karolaaajn napisał(a):

Czy z loterii Kinder wskakuje jakieś potwierdzenie na maila? Wygrałam kartę Empik i nic nie dostałam wiec jestem ciekawa jak to działa emotka

Chyba nie. Dopiero z nagrodą.
A przynajmniej mam taką nadzieję, bo też wczoraj się udało emotka

Potwierdzam, dopiero po weryfikacji (do 5 dni rob. bodajże) dostajecie maila i SMS z kodem do empiku 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7118439 Napisano: 23.08.2023 08:55:41 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

taka wygrana

Aha. TO ma "poprawiać humor" konkursowiczom? Gratuluję pomysłu.  emotka emotka Mnie to zdołowało...
„Decyzją komisji konkursowej, w związku z jedynym zgłoszeniem, jako kryterium oceny przyjęto porównawczą skalę punktów z lat ubiegłych, co dało w ostatecznej klasyfikacji III miejsce”

To jest tak smutne, ze aż śmieszne 🙈😆 Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7118094 Napisano: 22.08.2023 07:55:35 w Czy informują/ informowali?
Czy ten 3.etap z Moya już maile powysyłane? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7117675 Napisano: 20.08.2023 09:29:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Czy z kinder powinno przyjść cos na maila? Zgloszenie wysylalam w nocy i poszło na innego maila, którego juz staram się nie używać w konkursach bo tam jest misz i masz emotka  ale nic nie przyszło... ale fajnie było taką zaspaną wygrać. Mam nadzieje, ze wszystko jest ok...

Potwierdzenie wygranej nie przychodzi. Dopiero po weryfikacji przychodzi kod do empik na SMS i maila Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

magdalena-chili

#7117264 Napisano: 18.08.2023 10:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Kiedy moya "zwyczajowo" wysyła maile o wygranej z etapu? Ile dni po publikacji wyników na stronie?

Różnie wysyłają. Mogą być dzisiaj albo w poniedziałek. Mogą też część puścić.

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7117261 Napisano: 18.08.2023 10:01:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy moya "zwyczajowo" wysyła maile o wygranej z etapu? Ile dni po publikacji wyników na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7116984 Napisano: 17.08.2023 10:55:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy z Rajskiej dostał już ktoś Sodexo na maila? Wygrałam 19 lipca i miało dojść w ok 7 dni roboczych i nic nie doszło.

sprawdź koniecznie SPAM i adres, który mi się kojarzył na pierwszy rzut oka mocno podejrzanie kontakt.wirtualna@sodexo.com

Wielkie dzięki, w życiu bym nie wpadła, że to nie spam. Faktycznie jest wiadomość z 31.07
:)

bardzo się cieszę, emotka
ja dopiero po paru dniach zczaiłam, że to nie jest próba wyłudzenia, a nagroda. Zresztą już wczoraj "przehulana", więc możesz śmiało szaleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7116965 Napisano: 17.08.2023 10:25:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy z Rajskiej dostał już ktoś Sodexo na maila? Wygrałam 19 lipca i miało dojść w ok 7 dni roboczych i nic nie doszło.

sprawdź koniecznie SPAM i adres, który mi się kojarzył na pierwszy rzut oka mocno podejrzanie kontakt.wirtualna@sodexo.com Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7116954 Napisano: 17.08.2023 09:51:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miata napisał(a):

Credo89 napisał(a):

W Kinder nie pomoże ani upór ani inwestycja, dzisiaj od 4 rano wprowadziłem 12 paragonów i same pudła, także nie ma co się nabierać na te "bajki"...

Wprowadzałeś je jeden za drugim czy o konkretnych godzinach? Jak w danej minucie poszło pudło, to szkoda kolejnych paragonów wpisywać w jej trakcie – o ile dobrze rozumiem bramki emotka

A skąd wiesz, że bramka otwiera się o godzinie 8:07:00, a nie np 8:07:39? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7114385 Napisano: 04.08.2023 15:20:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

alienistka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

alienistka napisał(a):

bo to co było opublikowane po pierwszym etapie było raczej słabe.

a ten fragment "bo to co było opublikowane po pierwszym etapie było raczej słabe." On się tyczy tylko Twojej pracy, czyli tego co zgłosiłaś w pierwszym etapie?

Dotyczy tych zgłoszeń, które były zaakceptowane przez Moya w pierwszym etapie.. Moja subiektywna ocena..

a gdzieś jest galeria?

Moim zdaniem nie ma galerii ani zgłoszeń ani nagrodzonych prac, więc właśnie dlatego ciągle usiłuję ustalić, co ma na myśli autorka pisząc, że zgłoszenia był słabe emotka  i skąd ta subiektywna opinia?

dzięki, bo myślałam, że nie ogarniam prostej czynności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7114382 Napisano: 04.08.2023 15:16:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
alienistka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

alienistka napisał(a):

bo to co było opublikowane po pierwszym etapie było raczej słabe.

a ten fragment "bo to co było opublikowane po pierwszym etapie było raczej słabe." On się tyczy tylko Twojej pracy, czyli tego co zgłosiłaś w pierwszym etapie?

Dotyczy tych zgłoszeń, które były zaakceptowane przez Moya w pierwszym etapie.. Moja subiektywna ocena..

a gdzieś jest galeria? Wyświetl w wątku >>