Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7059737 Napisano: 11.11.2022 07:31:20 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wrrr... Gram o słuchawki bezprzewodowe, wygrywam kartę do empiku... Gram o wycieczkę, wygrywam długopis, no qrdę, o co tu kaman, gdzie się podziało śledzenie internetowe potrzeb i preferencji, wrrrr...??! 

To zacznij grać o długopis - wpadnie wycieczka emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7059488 Napisano: 10.11.2022 07:51:05 w WC - rozmowy o wszystkim
sks900 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy często zdarza się Wam sprzedawać na OLX osobom pochodzenia Ukraińskiego? Nie chcę być źle zrozumiana, nic nie mam przeciwko nim... ale w realiach dzisiejszego internetu, zastanawiam się czy to nie jakiś scam? Wystawiłam przedmiot na OLX, dawno nic tam nie sprzedawałam, od razu odezwały się trzy takie osoby. Nie wiem, czy brać to na poważnie, czy to jakieś próby oszustwa? 

Pamiętaj, że to ty sprzedajesz, żadnych danych karty i logowania na konto nie podajesz, bez linków, które "kupiec" ci wyśle i bez WhatsApp, jak w ciągu kilku minut masz oferty kupna bez targowania to na 99,99% złodzieje. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa podanych na OLX.
https://www.googl...sclient=gws-wiz-serp

Powyżej cenne rady. 
Ja sprzedawałam duży, ciezki i drogi grill,  Panu Ukraińcowi, pół Polski odległości, poszło kurierem za pobraniem, bo olx nie obsługiwał takiego gabarytu. 
Pan potem do mnie dzwonił z podziękowaniami i zaproszeniem, że jak będę w tej części Polski, to mam się pojawić, ugotuje mi obiad (jest Kucharzem w restauracji). 
Wiec nie ma reguły. Ja zawsze staram się wybadać człowieka, czy to Polak czy ktoś inny.  Staram się wyczuć i pamiętać o rozsądku i ostrożności.  Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

magdalena-chili

#7059219 Napisano: 09.11.2022 09:09:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taak napisał(a):

Orientuje się ktoś jak to jest w przypadku konkursu MERCI? Nagroda o wyższej wartości (bon) jest nagrodą II stopnia a zestaw czekolad I stopnia? 🤔
Nagrody tygodniowe i główne są przyznawane wśród osób, które wygrają bon czy czekolady?

Z tego co widać po dotychczasowych wynikach, to tygodniowa wybierana spośród nagrod 2.stopnia (empiki) Wyświetl w wątku >>
3 taak, sabart, cb656 0

magdalena-chili

#7059156 Napisano: 08.11.2022 20:35:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

incendio12 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś, kto otrzymał już lodówkę z Jagermeistera może napisać czy ona jest jakaś duża? Bo kurier już 3 dzień mi się z nią buja... niby wydają do doręczenia, a ciągle zmienia się komunikat, że ustalono inny termin dostawy (na pewno nie ze mną), potem w tym dniu jej nie dostarczają, tylko magazynują i nikt nie wie o co chodzi... a kuriera mam codziennie pod domem. To jest jakiś wielki gabaryt? Wydawało mi się, że jest mała nie wiele większa niż mikrofala. 

Ja kojarzę z poprzedniego sezonu, że to była mniej więcej paczka wielkości takiej małej kwadratowej lodówki, ale dokładnie nie pamiętam, do tego nie wiem czy w tym konkursie jest taka sama do wygrania emotka  Ale wydaje mi się, że jest większa od mikrofalówki  emotka

a jakim kurierem to ślą?

DPD gabarytowy Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7059140 Napisano: 08.11.2022 18:54:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś, kto otrzymał już lodówkę z Jagermeistera może napisać czy ona jest jakaś duża? Bo kurier już 3 dzień mi się z nią buja... niby wydają do doręczenia, a ciągle zmienia się komunikat, że ustalono inny termin dostawy (na pewno nie ze mną), potem w tym dniu jej nie dostarczają, tylko magazynują i nikt nie wie o co chodzi... a kuriera mam codziennie pod domem. To jest jakiś wielki gabaryt? Wydawało mi się, że jest mała nie wiele większa niż mikrofala. 

Ja kojarzę z poprzedniego sezonu, że to była mniej więcej paczka wielkości takiej małej kwadratowej lodówki, ale dokładnie nie pamiętam, do tego nie wiem czy w tym konkursie jest taka sama do wygrania emotka  Ale wydaje mi się, że jest większa od mikrofalówki  emotka

O taka...:  (tylko ona przychodzi na palecie razem z konsolą,  nie osobno, to co, kurier cala paczkę Ci przetrzymuje?) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7058861 Napisano: 08.11.2022 09:53:20 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
asia670 napisał(a):

Czy Nav Agency wysyłało już bony z Orlenu z konkursu ,,Zgarnij nagrody za droge,,?

chyba nie, bo ja też jeszcze czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7058561 Napisano: 07.11.2022 11:30:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
xbox , lodówka i wkład do lodówki z kieliszkami z Jagermeister -II. etap.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7058349 Napisano: 06.11.2022 13:19:43 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

peppa7 napisał(a):

Czy w Desperadosie jeden uczestnik może wygrać więcej niż jeden raz? Jak to rozumiecie? emotka

Nie ma chyba żadnego ograniczenia, ale nie wiem jak to jest w Fortunie 

kiedyś wygrałam u nich główną i niższego rzędu - nie było problemu, ale warto zajrzeć do regulaminu (bo może akurat ktoś zmienił zdanie) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7057968 Napisano: 04.11.2022 13:37:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tołpa wyslala bluzy i zestawy kosmetyków.
(!) Sprawdzajcie spamy (u mnie na o2) i oferty (interia).  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7057488 Napisano: 02.11.2022 20:48:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w Merci. Czy na zdjęciu mieliście czekoladę, czy inny słodki moment?

u mnie na zdjęciach czekolady, rzecz jasna,
ale jako nagrody wpadły również jedynie czekolady.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7057258 Napisano: 02.11.2022 09:22:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Jak wygląda wysyłka nagród z jagermeister? Trzymają się 2 tygodni od wysyłki danych? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7057193 Napisano: 01.11.2022 16:33:41 w Kupię...
Kupię kartę do IKEA  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7056913 Napisano: 31.10.2022 07:53:01 w SZUKAM....
mia napisał(a):

No to teraz ja zapytam - gdzie pojawia się ten kod od Żabki?emotka
Kupiłam wczoraj Mirindę zeskanowałam aplikację i null... emotka

Na samej górze, tam w kodach i produktach, które możesz kupić za żappsy emotka  tylko u mnie to byl 3.kod i trzeba było kody przesunąć emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7056669 Napisano: 29.10.2022 14:40:14 w PODZIĘKOWANIA
Pioge7
Dziekuję za niespodziankę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7055990 Napisano: 26.10.2022 10:24:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
melancholia napisał(a):

daisygirl napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

daisygirl napisał(a):

A z Pastelli już wysyłali Eventim?

Oj, już z miesiac temu. 

oj to do nas nic nie dotarło emotka  musze sie tym zająć widzę 

Sprawdź też telefon, bo informację o pozytywnej weryfikacji i kod Eventim wysyłali esemesem. 

A to dlatego nie widzę w mailu. A sms z voucherem byl 21 września, może Ci Daisy umknął sms.  Wyświetl w wątku >>
1 daisygirl 0

magdalena-chili

#7055983 Napisano: 26.10.2022 10:05:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
daisygirl napisał(a):

daisygirl napisał(a):

Oj, już z miesiac temu. 

oj to do nas nic nie dotarło emotka  musze sie tym zająć widzę 

Posprawdzaj spamy, oferty itp, i pisz do agencji emotka Wyświetl w wątku >>
1 daisygirl 0

magdalena-chili

#7055974 Napisano: 26.10.2022 09:29:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
daisygirl napisał(a):

Oj, już z miesiac temu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7055819 Napisano: 25.10.2022 14:19:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sabart napisał(a):

Nawet znaleziony grosz dziś szczęścia nie przyniósł 😕

eee, u mnie grosz przyniósł solidną nagrodę z opóźnieniem 1 dnia emotka więc jest czas emotka   
a coby karniaka nie dostać - olaboga, olaboga, nikt nie pisze, nie dzwoni.....  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7054646 Napisano: 20.10.2022 08:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Czy kosmetyki za 1 gr z aplikacji w Hebe można/da się kupić w kasie samoobsługowej?

Da się emotka  

A u mnie jak seskanowalam produkt to kasa zapiszczała, podesła pani i powiedziala, ze bez innego zakupu to nie pójdzie no i stanelo na tym, zapłaciłam przy zwykłej kasie z kasjerką . Pewnie to zalezy od obslugi.

Tak, faktycznie. Ja jeszcze wodę dobierałam i pewnie dlatego poszło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7054639 Napisano: 20.10.2022 07:57:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szejknaftowy napisał(a):

Czy kosmetyki za 1 gr z aplikacji w Hebe można/da się kupić w kasie samoobsługowej?

Da się emotka   Wyświetl w wątku >>