Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6714122 Napisano: 05.07.2020 17:25:55 w Kupię...
czy ktoś ma na sprzedaż dmuchane pufy (ale dla dorosłych, musi mieć udźwig emotka ) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6713870 Napisano: 03.07.2020 15:24:58 w Informują
Informują z Konkurs "Benecol - dbam o zdrowie!" Carrefour
+ Benecol Auchan też informują emotka  
Rodzaj powiadomienia: MAIL
Dodatkowe informacje: Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6713743 Napisano: 03.07.2020 07:59:12 w Kupię...
czy ktoś sprzedaje rower?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6713682 Napisano: 02.07.2020 19:04:49 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam konursu/loterii Twój Market, który obił mi się gdzieś o oczy, a wyszukiwarka nie pomaga...  emotka

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-podejdz-lagodnie.html#com_130318 ? emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6713463 Napisano: 01.07.2020 21:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Przed przyjazdem kuriera z głośnikiem z albo słuchawkami z Discreet przychodzi jakieś powiadomienie lub mail? Nie będzie mnie w przyszłym tygodniu i wolała bym przekierować przesyłkę do jakiegoś punktu odbioru .

Przychodzi SMS od kuriera 

Ja miałam smsy od DHL w momencie nadania (z pinem do odbioru). Próbowałam dziś przekierować paczki do swojego stałego punktu (żabka) ale jedyną opcją była "baza" firmy kurierskiej,  przez nieszczęsne dokumenty zwrotne. 

a wysyłałaś już dane adresowe w odpowiedzi na maila z gratulacjami? 
dzień wcześniej (popołudniem) wysyłają informacje o kurierze dhl, napisałabym szybko do organizatora o wyjeździe i zapytała czy można przekierować przesyłkę, może na kogoś z rodziny, jakiś inny adres?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6713460 Napisano: 01.07.2020 21:22:01 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

alan84 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

alan84 napisał(a):

Nadal cisza z benecolem czy bokiem przeszło

Po tym jak popieprzyli wyniki BIC C4 to bym się nie zdziwiła jakby zapomnieli rozwiązać ten konkurs

a co popie...czyli?

Poinformowali mnie i dwie inne osoby z forum o których wiem o wygranej, a nie graliśmy w tym konkursie. Odpisali po interwencji, że zaszła pomyłka i że nagrody oczywiście  nie będzie, ale bez magicznego słowa PRZEPRASZAMY. I tam mnie te nagrody nie interesowały, dlatego nie grałam, no ale ...

czyli pewnie gaszenie pożaru i benecole czekają na swój czas...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6713271 Napisano: 01.07.2020 10:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pomóżcie co robię nie tak dodaje zdjęcie na konkurs Colgate można 12 Mb plik jpg moje zdjęcie na 1,2 Mb a pisze że plik za duży bu

a na który konkurs?

https://colgatemax.pl/

a spróbuj z innej przeglądarki?

nie pomogło dalej ten sam komunikat

ostatnio miałam podobną sytuację, pomogło dodatkowe zmniejszenie rozmiaru zdjęcia - czasem na stronie w formularzu piszą szumnie "8MB", a dodać można duuuużo mniejsze. Spróbuj może jeszcze zmniejszyć, np do nieco mniej niż 1MB.  Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

magdalena-chili

#6712613 Napisano: 29.06.2020 10:31:33 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Everydayme na jakim dniu skończylo?  emotka

w piątek 26.06 informowali conajmniej o 24.06 i 25.06 Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

magdalena-chili

#6711710 Napisano: 24.06.2020 13:37:41 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

pikawka napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

chciałam zagrać o suszarkę bo mi się zepsuła, mam w okolicy 2 Lewiatany i nie było Loreala, ech

U mnie to samo  emotka

w dekikatesach centrum też nie ma

już nie powiem jak jest w groszku (w wielkim mieście ) - jak weszłam do sklepu, to w jednej chwili cofnęłam się w czasie o wieeeele lat Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6710987 Napisano: 21.06.2020 08:12:26 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Ktos sie podszyl pod mojego znajomego, ja sie spieszylam, bo akurat mama mnke zawolala i nieopatrznie kliknelam.Znam adres bankomatu, z ktorego zostala pobrana kasa, ale znajac zycie tam pewnie nie ma monitoringu.

każdy bankomat ma "wszytą", wbudowaną kamerę Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6709319 Napisano: 13.06.2020 20:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Mam pytanie odnośnie formularza dla laureatów z konkursu Heinz. Jest tam miejsce na imię nazwisko, mail i skan paragonu a gdzie na adres ? emotka

a nie podawało się adresu przy zgłoszeniu do konkursu? ja nie wnikałam w brak adresu, bo bony decathlon (nagrody III stopnia) pewnie będą wysyłać na maila  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6708479 Napisano: 09.06.2020 18:53:21 w PODZIĘKOWANIA
chochliczka,
dziękuję Chochliczko za zakup paragonów, na dodatek przyniosły szczęście wczoraj w Pudliszkach, a dziś w Heinz emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6708126 Napisano: 08.06.2020 15:21:52 w Informują
Informują z Konkurs "Pudliszki 100 na 100" Lidl

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
roboty kuchenne emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6707082 Napisano: 02.06.2020 21:32:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

assal napisał(a):

Kraków gra. Możliwe, ze dobrze myślę, kto ma główną  emotka  
Tutaj już prawie nikt się do nagród nie przyznaje  emotka  Kilka konkursów rozwiązanych, pełno osób stąd w wynikach, a na forum cisza  emotka
Jakby świat grających zamknął się na zniżkach z piwa za 10 zł  emotka  

Dokładnie tak najwiecej o wygranych dowiadujesz się z zakładki "sprzedam /zamienię" 

albo Dzisiaj dotarła nagroda.... emotka

albo "Informują..." emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6705982 Napisano: 28.05.2020 20:47:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):


jeśli pytasz o BREF w biedronce to proszę: 
"1.3.2. udzielić odpowiedzi na następujące pytanie konkursowe: ,,Jak dbasz o czystość wswojej łazience?” (dalej: Odpowiedź), przy czym Odpowiedź nie może być dłuższa niż 160 znaków, włącznie ze spacjami;

Tyle znalazłam, nie widzę w tym podpunkcie informacji o polskich znakach. Myślałam, że to oczywiste, że z nich korzystamy. Dziękuję za odpowiedzi emotka

no właśnie nie do końca, bo 1 polski znak "zabiera dużo znaków" - 160 znaków bez polskich znaków jest faktycznie 160 znaków, ale 160 "wordowych" znaków z uwzględnieniem polskich znaków, to jest duuużo więcej jak na sms (i wtedy tylko część Twojej wypowiedzi mieści się w 1 smsie, który dostaje/czyta agencja) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6705978 Napisano: 28.05.2020 20:35:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Mam poważną rozkminę: na 3 dopracowane zgłoszenia do Bref - nic. A nagród było sporo. To też moje początki w konkursach promocyjnych (na razie tylko blogi i FB). Jeszcze w promocyjnych nic nie wygrałam. Co mogę robić źle? emotka  Uzywacie polskich znaków? W regulaminach nie widziałam zapisów, ale może to jakaś niepisana zasada? 

Nie używamy polskich znaków, najczęściej jest taki zapis w regulaminie. Liczy się po prostu to czy akurat dany tekst spodoba się jury. Tutaj akurat zgłoszeń do konkursu było bardzo dużo dlatego, że numer paragonu nie był wymagany przy zgłoszeniu emotka
Trzeba po prostu próbować i grać dalej, aż w końcu i do nas uśmiechnie się los emotka

Dziękuję za odpowiedź! Zatem użycie polskich znaków może zdyskwalifikować tekst? Jak dotąd zawsze używałam... W Brefie szukałam zapisu i... Nie znalazłam. emotka

jeśli pytasz o BREF w biedronce to proszę: 
"1.3.2. udzielić odpowiedzi na następujące pytanie konkursowe: ,,Jak dbasz o czystość wswojej łazience?” (dalej: Odpowiedź), przy czym Odpowiedź nie może być dłuższa niż 160 znaków, włącznie ze spacjami; Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6705275 Napisano: 26.05.2020 07:23:15 w Wkurza mnie...
agicho napisał(a):

Dziś mija miesiąc od pożegnania Najważniejszej osoby.zamiast z bukietem kwiatów i wspólnych chwil,pozostała wizyta na cmenatrzu i nieopisana tęsknota. emotka

bardzo współczuję... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6704814 Napisano: 23.05.2020 14:34:52 w Kupię...
kupię pilnie bony/vouchery do Allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6704298 Napisano: 21.05.2020 09:35:25 w SZUKAM....
antylopia napisał(a):

edi999a napisał(a):

Szukam taniej apteki internetowej. Macie sprawdzone miejsca?


aptekagemini , a-manada

Apteka-melissa Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6703334 Napisano: 16.05.2020 07:48:54 w dzis mam urodzinki
bruce napisał(a):

Pół wieku... Szmat czasu. I żeby choć mi rozumu przybyło, ale nie...  emotka  Zapraszam, Kochani, na mój wirtualny torcik i życzę, abyśmy jak najwięcej takich tortów codziennie zgarniali. emotka


spełnienia marzeń!!! emotka  emotka   emotka   emotka Wyświetl w wątku >>