Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6703067 Napisano: 14.05.2020 21:19:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dwaburekoty napisał(a):

Wczoraj mój mąż zadowolony wraca z zakupów, kładzie 15 paragonów na stół i mówi "wykorzystałem moment, że nikogo nie było w sklepie, loteria jest, graj". Patrząc na jego entuzjazm, już wiem, że nic nie wygram, więc od razu się tu wpiszę....
edit: paragonów Kinder

taki Mąż to lepsza "Wygrana" niż z trofea niejednej loterii! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6702179 Napisano: 10.05.2020 21:07:01 w Kupię...
kupię bon(y) do Decathlon (100 - 200pln)  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6701893 Napisano: 08.05.2020 15:25:55 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Wkurzają mnie ostatnio sprzedawcy na allegro  emotka
Kupiłam lakierobejce do drzewa ponad tydzień temu - dziś odbieram z paczkomatu olej do drzewa - nikt nie odbiera a potrzebuję na już. Nawet się cieszyłam, że już przyszła i dokończę malowanie bo dziś cudowna pogoda emotka
Tydzień temu zamawiałam taborety - wysłali mi mniejsze a zamawiałam większe.
Zamawiałam góralskie krzesła - to byle jak spakowali i przyjechały z uszkodzoną nogą.
Mało zamawiam a ostatnie 3 zakupy jakieś pechowe, kiedy człowiek nie chce się ruszać i chodzić po sklepach

To ja w podobnym klimacie. Długo zwlekałam z zakupem zmywarki do zabudowy-mając nadzieje że Bosch wyskoczy z jakimś konkursem ..i się nie doczekałam , a potrzebna była na juz do montowanych mebli. Zamówiłam przez internet w Euro rtv agd , wykorzystując promocje nocną. Doszła i stała zapakowana 2 tyg.bo stolarz przesunał termin montazu  .aż do wczoraj ...Otwiermy ją a tam 2 wgnioty : przód i bok, tak że uszczelka z dołu wyszła , a z lewego boku drzwi mają szparę że szok...Dzisiaj poszła reklamcja z tytułu rękojmi  i zobaczymy jak to się skończy...oby tylko nie wyskoczyli z tekstem , że smai sobie to zrobilismy 

Trzeba sprawdzać, ja ostatnio tv kupowałam. Od razu otworzyliśmy karton, a tam... wgięta matryca. Złapałam jeszcze kuriera zanim zdążył do auta wsiąść.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6701204 Napisano: 05.05.2020 21:08:34 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy działą Wam strona prymatu? nie mozna wpisac daty do zgłoszenia ;/

przed chwilą działało... 

Madziu,a u mnie nie da sie najechac na ikonke z zadna datą echhh

Aniu, może pomoże szybki restart komputera? emotka może coś się przyblokowało...  emotka

przegladarke nawet zmienilam i nic ;/

kurczę, a może cookiesy wyczyścić?  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6701200 Napisano: 05.05.2020 21:01:44 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy działą Wam strona prymatu? nie mozna wpisac daty do zgłoszenia ;/

przed chwilą działało... 

Madziu,a u mnie nie da sie najechac na ikonke z zadna datą echhh

Aniu, może pomoże szybki restart komputera? emotka może coś się przyblokowało... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6701195 Napisano: 05.05.2020 20:51:31 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

czy działą Wam strona prymatu? nie mozna wpisac daty do zgłoszenia ;/

przed chwilą działało...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700561 Napisano: 02.05.2020 18:25:02 w Kupię...
kupię kody Allegro emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700501 Napisano: 02.05.2020 09:55:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rene napisał(a):

5 PUDEŁ Z ŻYWCA Z RANA SMAKUJE JAK NIESWIEZA SMIETANA emotka ....
Wąteczku czekam na Oficjalne Rozpoczecie MAJA emotka

ech, odnoszę wrażenie, że można było utrafić (a i tak "ochłap") w Żywcu przez pierwsze 2 dni, teraz jest jakaś masakra, nawet tych mizernych 10pln. 

srednio, przez pierwsze dwa dni na 10 kodow dwie zniżki. rok temu przez te pierwsze dwa dni miałam 2*30 i 3*10 na jakieś 15 kodów

ja identycznie, 2x10pln na 10 kodów Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700496 Napisano: 02.05.2020 08:53:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rene napisał(a):

5 PUDEŁ Z ŻYWCA Z RANA SMAKUJE JAK NIESWIEZA SMIETANA emotka ....
Wąteczku czekam na Oficjalne Rozpoczecie MAJA emotka

ech, odnoszę wrażenie, że można było utrafić (a i tak "ochłap") w Żywcu przez pierwsze 2 dni, teraz jest jakaś masakra, nawet tych mizernych 10pln.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6700356 Napisano: 01.05.2020 11:15:29 w Wkurza mnie...
ananaska napisał(a):

Wkurza mnie, że się starzeję emotka i to codziennie!!! wrrrrr

pomyśl sobie, że z dnia na dzień - jak wino - stajesz się coraz lepsza! emotka  

Mnie wkurza to, że łażą po świecie takie przypadki, które w nocy odkręcają w autach koła, rysują karoserię... sąsiadowi dziś tak zrobili (ostatnio w okolicy to już któryś przypadek), więc sąsiad zamiast "miło w mieszkaniu" spędzać majówkę, to stoi teraz z policją i napewno ma sporego nerwa. Ja mam nerwa (mimo iż nie jest to mój ulubiony sąsiad), to jakiego ma on? A takie łajzy chodzą sobie spokojnie po świecie...   nosz *%&#%(^*#....  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6699218 Napisano: 26.04.2020 13:27:13 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

w jakim sklepie mozna kupic produkt na konkurs Wawel? nie moge u siebie znalezc ;/

poza ww wymienionymi, jeszcze Leclerc, Stokrotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6699119 Napisano: 25.04.2020 16:07:06 w Kupię...
czy ktoś ma może na sprzedaż telewizor 50-60 cali? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6698576 Napisano: 22.04.2020 19:43:29 w Paragony na trwające konkursy
kupię Lays Biedronka, jeśli ktoś ma za dużo emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6698335 Napisano: 21.04.2020 21:09:01 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie i dobija,ze na moje ogloszenie o prace odpowiedzial poki co jakis zboczeniec,ktory chce byc moim sponsorem emotka ((

Aniu, bardzo mi przykro!

niby wtgralam w lidlu pasty, a teraz niby mi sie pokazuje,ze nie ma takiego nr paragonu emotka

to może napisz do organizatora? może więcej niż jedno zgłoszenie dałaś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6697753 Napisano: 20.04.2020 06:57:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
werix7 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jokan napisał(a):

Ile się czeka na przelew z WAWEL? Ktoś wie może?

ja wygrałam jakoś w pierwszych dniach, na początku, a przelew był niedawno, pewnie zbierają wygrane np z miesiąca albo innego okresu czasu i wtedy hurtem posyłają... tak mi to wyglądało. Jak Ci będzie zależało na konkretnych datach, to dawaj znać i sprawdzę emotka  

A jak to możesz sprawdzić? Ja odsyłałam oświadczenie 7 marca i chętnie się dowiem kiedy mogę spodziewać się przelewu    

około 10 lutego wygrałam, 14 lutego odsyłałam paragon i oświadczenie, a przelew dostałam 4 kwietnia. Jednocześnie widziałam, że kilka osób tego samego dnia informowało o przelewie, więc obstawiałabym, że jednego dnia zrobili przelewy dla wielu osób, np za pierwszy miesiąc. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6697733 Napisano: 19.04.2020 21:25:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Ile się czeka na przelew z WAWEL? Ktoś wie może?

ja wygrałam jakoś w pierwszych dniach, na początku, a przelew był niedawno, pewnie zbierają wygrane np z miesiąca albo innego okresu czasu i wtedy hurtem posyłają... tak mi to wyglądało. Jak Ci będzie zależało na konkretnych datach, to dawaj znać i sprawdzę emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

magdalena-chili

#6697717 Napisano: 19.04.2020 19:30:30 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

A mnie wkurza fakt, że teraz mam tak dużo czasu wolnego, tyle chęci do konkursowego działania, a tu fajnych konkursów nie ma lub jest ich tak mało, że szkoda gadać.. BA! nawet byłby czas teraz (gdyby nie wirus) żeby zrobić konkursowe zakupy na spokojnie, wszystko dobrze zaplanować, to niestety mam od domowników zakaz poruszania się po sklepach. emotka

Wcześniej zabiegana, wiecznie spóźniona lub robiąca wszystko na ostatnią chwilę.. Teraz wielki zwrot i duże rozczarowanie. Pozostaje tylko opalanie na balkonie  emotka

Ty teraz leż i się wygrzewaj, póki możesz emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6697556 Napisano: 18.04.2020 13:12:58 w Kupię...
czy ktoś chce sprzedać kod na zakupy w sklepie DEVELEY? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6696710 Napisano: 14.04.2020 19:05:19 w SZUKAM....
ace napisał(a):

joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziewczyny doradzicie mi jakiego koniaczka dać lekarzowi w ramach podziękowania za opiekę i to, że zawsze mogę do niego zadzwonić i się dopytać wszystkiego. Nie chce by się obraził 


Się zastanawiam, ile jeszcze lat musi upłynąć, zanim przestanie się wciskać gorzołę w podziękowaniu - tatę mojej koleżanki ten debilny zwyczaj pchnął w alkoholizm, bo przydzielał urlopy w kadrach i każdy pracownik z flaszką przychodził emotka

Doradzam: żadnej butelczyny. Daj coś wartościowego, spersonalizowanego. Nie wiesz, co koleś lubi? Sprawdź go na FB emotka Albo wybierz coś a'la czekoladowy telegram z indywidualną dedykacją utworzoną z czekoladek.

a mnie zastanawia jak dlugo w Polsce bedzie sie dawac cos w 'podziekowaniu'... To troche tak jak z klaskaniem samolocie, tylko dziwne, ze jak pani sprzatajaca wypucuje kibelek, ze mozna byloby z niego jesc nikt jej nie nagradza oklaskami, flaszka czy czekolada. Jak ja dobrze wspominam mojego promotora z Polski, ktory mi powiedzial bym nie kupowala na obrone zadnych kwiatow czy alkoholu, bo trzeba zwalczyc ten glupi zwyczaj. Bo on za to co robi ma juz placone. A jak studiowalam w UK to kolega z Kurdystanu przywiozl na graduation ciastka tradycyjne i ladnie zapakowane chcial dac swojemu promotorowi (u nich zwyczaje takie jak w Pl emotka ), to promotor uprzejmie podziekowal i nie przyjal podarunku. Stwierdzil ze w UK takie cos nie jest mile widziane, bo moze byc traktowane jako proba przekupstwa (tak zwykle ciastka, do tego juz po wystawieniu wszystkich ocen). Bardzo mi sie spodobala ta postawa.

No i też nie każdy musi być amatorem trunków, albo właśnie takich (mocnych) trunków... może człowiek właśnie wychodzi z alkoholizmu... 
Ja jak chcę podziękować, to często idę np w kawę lub herbatę - zależy co kto lubi, staram się wybadać/podpytać kogoś kto lepiej zna. I wtedy kawę kupujesz np w jakiejś palarni kawy (Internet, mogę podpowiedzieć na pw gdybyś potrzebowała), taka kawa to zupełnie inny świat niż to co kupujemy w supermarketach. Tak samo z herbatą, chociaż o dobrą herbatę w supermarkecie łatwiej - i tu np można kupić zestaw gdzie jest wiele różnych rodzajów herbat.  Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

magdalena-chili

#6696067 Napisano: 10.04.2020 09:51:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Też nie mam walizki z milki ani smsa i przed świętami pewnie już nie bedzie.

OK. No to krzepiace, ze nie zostalam sama na placu boju, moze po prostu nie zdazyli ze wszystkimi walizkami. Dziekuje! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0