Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6695214 Napisano: 06.04.2020 16:06:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
no choinka, nawet rezerwy żadnej, a jak na złość paragony jeszcze mam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6694490 Napisano: 02.04.2020 19:12:38 w Wkurza mnie...
FBgabriela1 napisał(a):

Opisalam sie.. dodalam post.. i stwierdzialam, ze nie warto  emotka   kazdy wyciagnie swoje wnioski, ja tez. A tymczasem zyczcie mi powodzenia, bo termin porodu mialam na 30go, denerwowac tez sie nie mogę  emotka   
Spokoju wszystkim w tym trudnym, nerwowym jakby nie bylo czasie .. i powodzenia ! Ja sluze pomocą jakby co (dalej na swoich zasadach) pozdrawiam

POWODZENIA! teraz to Ty się RELAKSUJ i koncentruj na nadchodzących Ważnych Wydarzeniach emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6694089 Napisano: 01.04.2020 15:09:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


magdalena-chili napisał(a):

mniej osób chodzi do sklepów, pewnie wliczają sobie "ryzyko" - prawo podaży i popytu - za miesiąc pewnie będą ceny 50% wyższe niż wartości paragonu  emotka


No logiczne - na serio sądzicie, że człowiek będzie kwitł 20 minut w tłumie & na mrozie pod Lidlem (bo w sklepie jest już 12. klientów i nowych nie wpuszczają), żeby zrobić komuś z forum zakupy ze zniżką? Bo dostanie dzięki temu pastę do zębów w cenie niższej o dwa złote? A potem jeszcze trzeba do domu wrócić, paragon sfotografować i przesłać... to wszystko w cenie dwóch złociszy. Się zastanówcie.

Zakładam, że nikt w tych czasach specjalnie do sklepu nie idzie żeby się niepotrzebnie narażać (specjalnie nie poszłabym teraz nawet i za 200% paragonu) i nie stoi na tym mrozie i w ogonku dla obcej osoby, tylko bierze "przy okazji", bo sam idzie i się zabierze z dodatkowymi produktami. Ale oczywiście mogę się mylić emotka  
Z tego co się zdążyłam zorientować to "normą" na forum było ca 70% wartości produktów. A przynajmniej ja tak kupowałam i sprzedawałam. Kilka razy, nie wstawiam tu codziennie ofert. Ale oczywiście oferta jest jaka jest, sprawa oferującego, nie każdy musi się na nią godzić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6694014 Napisano: 01.04.2020 12:06:08 w Wkurza mnie...
FBgabriela1 napisał(a):

Hej, ostatnio 1 raz wpisałam się na grupie, że poszukuję paragonu. . Dostalam 3 wiadomości, że sprzedane będą za taka cenę jak kupione artykuly...  emotka
Powiedzcie czy tak zawsze było, czy obecna sytuacja robi z ludzi hieny ?? Przecież te produkty zostają w domach.. A grupa chyba ma sobie pomagać, A nie żerowac na kimś.jesli jestem zbyt naiwna, to mnie po prostu oswieccie!  emotka   

mniej osób chodzi do sklepów, pewnie wliczają sobie "ryzyko" - prawo podaży i popytu - za miesiąc pewnie będą ceny 50% wyższe niż wartości paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6693870 Napisano: 31.03.2020 21:09:55 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Szukam rękawiczek jednorazowych nitrylowych do przychodni w rozmiarze S i XL i oczywiście w rozsądnej cenie.
Może ktoś z Was ostatnio zamawiał i może mi polecić sklep internetowy. Szukam i wszędzie są niedostępne. 

Nie kupowałam, ale przeglądam teraz Allegro, bo chciałabym coś Ci podsunąć i ceny są tam naprawdę powalające.  emotka

Wiecie co, to się nadaje na wątek "wkurza mnie" (delikatnie rzecz ujmując) - zaraza, epidemia, ludzie umierają i to znacznie więcej niż nam to mówią w internetach i tv, a ludzie robią sobie biznesy na maseczkach, rękawiczkach, płynach. Ludzie w mojej dzielnicy szyją na domowych maszynach maseczki dla naszego szpitala, zrzutka dziś była na materiał (900 pln zebrane w godzinę chyba), gumki każdy z zapasów domowych wygrzebuje żeby tym dziewczynom zanieść, a tu nie będę się wyrażać kto robi sobie teraz przebitki z kosmosu na takich artykułach związanych z bezpieczeństwem. No jest to cholernie nieetyczne, ludzie chcą sobie ŻYCIE zabezpieczyć, w międzyczasie praca i przyszłość niepewna, ba, w szpitalach brakuje takich artykułów, a tu takie rzeczy... znów pewnie ktoś mi napisze uprzejmie, żeby nie oceniać, bo pewnie ci z allegro też mają rodziny i też napewno troszczą się o ich przetrwanie, ale kurde, naprawdę, przegięcie i to maksymalne. Z jednej strony obcy ludzie zwołują się i robią sobie zakupy, wywieszają na klatkach ogłoszenia, psy wyprowadzają, gumki z kiecek wyciągają, a z drugiej wywindowane ceny. Dramat, po prostu dramat.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693743 Napisano: 31.03.2020 15:56:43 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Obecna sytuacja zaczyna zataczać coraz szersze kręgi i powoli wymykać się spod jakiejkolwiek kontroli.  emotka  Wiem: "nie ma się co dziwić, ludzie to ludzie i nic im nie zrobisz", ale...  emotka  z jednej strony tabuny wychodzą na "wiosenne spacery", z drugiej znajome, wracające z zagranicy, skarżą się, że w blokach powitały je ostrzeżenia z poważnymi groźbami, wypisane na kartkach i pozawieszane na drzwiach oraz wycieraczkach...  emotka  Jak tak dalej pójdzie, pozabijamy się nawzajem.   emotka

biorąc pod uwagę stłoczenie w mieszkaniach/domach (w porównaniu do "standardowej sytuacji" - wszyscy "na kupie"), rodzice - tu praca zdalna, plus dziecko co chwilę "mamo?!", plus nauczanie dzieci, nie można za bardzo iść się wyspacerować, wybiegać, w spokoju popracować, to rosnąca frustracja i istna mieszanka wybuchowa... (sama słyszę, że zaczęłam głośniej mówić) emotka za miesiąc to dopiero ludzie będą chodzili z mordem w oczach... emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693329 Napisano: 29.03.2020 21:33:18 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

superloser napisał(a):

Na zwyczajne choroby nadal ludzie umieraja, ale o nich nikt nie wspomina...
dzieci chore do USA nie poleca; rak, cukrzyca & nadcisnienie rusza ostro, bo szpitale tylko wirusem “żyja” a we Włoszech ludzie “ruszaja” na Sklepy, bo kasy nie maja na jedzenie.

jaka jest roznica miedzy uświadamianiem a sianiem paniki???


 

chorowanie społeczeństwa na nadciśnienie i cukrzycę, rak, wylewy, zawały serca itp to kompletnie inna sprawa, niezwiązana specjalnie z obecną sytuacją

Teraz chyba nie jest problemem to, że ktoś umiera z powodu nadciśnienia, tylko że umiera w męczarniach dusząc się, niestety zwiększone ryzyko gdy są osoby z chorobami. 

powiazane ... bo nie bedzie personelu medycznego, by operowac/ratowac ani miejsca w szpitalu dla kogos z wylewem...


z tego co mi wiadomo, to przynajmniej teoretycznie chorzy z wirusem mieli być w innych szpitalach/na innych oddziałach (?).
Wszystko się sprowadza do jednego, poczucia, że "mnie to nie dotyczy/nie ma problemu, wracajmy zaraz wszyscy do PKSu, metra, do szkół i biur, i szturmem do Biedry, przecież nic się nie dzieje i jak nie wrócimy to będzie kryzys gospodarczy".  To tak jak Pediatra moich Dzieci złapała wirusa od kogoś kto po powrocie z zagranicy przybiegł ochoczo na wizytę, "bo przecież on się dobrze czuje"... i już parę (paręnaście) osób przez kilka tygodni wyłączonych z wykonywania zawodu, i oby tylko na tym się skończyło.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693305 Napisano: 29.03.2020 19:20:46 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):


Na zwyczajne choroby nadal ludzie umieraja, ale o nich nikt nie wspomina...
dzieci chore do USA nie poleca; rak, cukrzyca & nadcisnienie rusza ostro, bo szpitale tylko wirusem “żyja” a we Włoszech ludzie “ruszaja” na Sklepy, bo kasy nie maja na jedzenie.

jaka jest roznica miedzy uświadamianiem a sianiem paniki???


 

chorowanie społeczeństwa na nadciśnienie i cukrzycę, rak, wylewy, zawały serca itp to kompletnie inna sprawa, niezwiązana specjalnie z obecną sytuacją

Teraz chyba nie jest problemem to, że ktoś umiera z powodu nadciśnienia, tylko że umiera w męczarniach dusząc się, niestety zwiększone ryzyko gdy są osoby z chorobami. Nie wiem gdzie Wy tu widzicie panikę - w tym, że nie można sobie latać w te i wewte? Chore dzieci - tak, tu jest mocno przykro, ale jakim odsetkiem podróżujących są te biedne chore dzieci? Jeden promil, czy mniej? Zawsze, w każdym kryzysie, czy to gospodarczym czy konflikcie zbrojnym, najmocniej i najdotkliwiej obrywają najsłabsi. A np zamknięcie granic bardziej chyba jednak ma na celu ograniczenie przenoszenia tego wirusa przez turystów lub "turystów". Rozganianie młodych z parków i siedzenie w domu też ma na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania wirusa, nie wiem gdzie tu panika? Chodził gdzieś po internecie film jak rozprzestrzenia się wirus, polecam... I tak osobiście uważam, że u nas jest więcej zachorowań niż nam to portale pokazują.

Może chociaż raz fajnie by było zobaczyć jak Polak jest mądry przed szkodą i uczy się na błędzie, wreszcie na cudzym.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6693290 Napisano: 29.03.2020 17:54:36 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBilona napisał(a):

Wkurza mnie, że moja przyszła synową jest w takiej totalnej, nakręconej, bezmyślnej panice, która karmi mojego syna. Dalej łańcuszek leci..... A ja cały czas myślę, kojarzę, czytam, słucham głosu innego niż jeden kierunek i wiem, że wstrzemięźliwość w sprawie świńskiej grypy była słuszna. Polacy dopiero co zaznali trochę dobrobytu i znów katastrofa. Zaznaczam że Marry jest Chinka i z taką panika można oczekiwać recesji tego kraju. Albo przykrywają corona już istniejącą Obudźmy się i przestańmy panikować bo tym naciskamy na otoczenie, rząd i sami sobie zgotujemy los kryzysu. 

Kryzys juz jest.
3 miesiace temu nikt by nie pomyslał, ze swiat bedzie zamkniety we wlasnych domach pod nadzorem, jak za stanu wojennego.
Chiny zresetowały swiat, WHO NIC nie zrobiło  emotka
Na czym ta panika polega? Bo w styczniu nikt nie panikował. W lutym tez “luzik”.
Dziś juz po ptakach - bo rzady nie zareagowały na czas, i tylko Chiny prosperuja, produkuja, wykupuja akcje firm...

Dokładnie tak, służba zdrowia, system emerytalny, już dawno w kryzysie, system zatrudnienia też - od wielu lat umowy śmieciowe, itp., to chyba nie jest znak dobrobytu.  Jakbyśmy mieli kraj miodem płynący, to byle wirusek nie powodowałby że w szpitalu brakowałoby kadry, bo wszyscy byliby chorzy... nie spowodowałby kryzysu w gospodarce. 

a te masowe zgony w Italii i Hiszpanii (po kilkaset osób dziennie) to też nakręcanie paniki i tak sobie ludzie umierają na "zwyczajne" choroby i to tylko bezmyślna panika?   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6692880 Napisano: 27.03.2020 07:29:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Może ktoś wie i pomoże emotka Wygrałam nagrodę w pewnym konkursie ale chcą podpisane oświadczenie żeby odesłać im na @ , niestety nie mam możliwości w najbliższym czasie opuścić domu i  wydrukować, a w domu nie mam dostępu do drukarki...
Czy jeśli przepiszę to oświadczenie i się podpisze i uzupełnie tam co trzeba to uznają? Mieliście kiedyś podobną sytuacje? 

Chyba najlepiej zapytać organizatora emotka
Jak dla mnie wydrukowany i odręcznie napisany dokument mają tę samą wartość.

dokładnie, ja ostatnio przepisywałam pieczołowicie (tyle się chyba od studiów nie napisałam) z tego samego powodu, nie będę teraz latać po punktach xero
Oczywiście po uzgodnieniu z Organizatorem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6692367 Napisano: 25.03.2020 11:00:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewelina13 napisał(a):

Czy kto wie jak wykorzystać voucher z develey na 50zl? 

wchodzisz na ich stronę, rejestrujesz w sklepie, robisz zakupy (ketchupy, sosy, musztardy, co kto lubi) i płacisz voucherem, z tego co pamiętam oni przesyłają numer vouchera mailem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6692266 Napisano: 24.03.2020 18:21:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
samuraj napisał(a):

Milka Tesco  emotka  oraz mleko z plecakiem  emotka

Z milki nie piszą jaki nr paragonu to chyba podeślę wszystkie 

Samuraj, można napisać pytanie i szybko odpowiadają który paragon

w temacie - ja tylko Milka emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6692264 Napisano: 24.03.2020 18:15:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

A tak z czystej ciekawości bo na główna nie liczę, ale jak Karlsbad informuje o nagrodzie głównej? Wtedy nie informuje mailowo tylko telefonicznie? Czy jak to jest? 

walizki poszły mailem, z tego co pamiętam w regulaminie dopuszczają jeszcze kontakt z laureatem via sms i telefoniczny, ja osobiście spodziewałabym się że główne to może poinformują telefonicznie, ale to na zasadzie "ja bym zrobiła"... Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6691943 Napisano: 23.03.2020 16:59:34 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

Jakie polecicie ambitne i ciekawe  bajki dla dzieci?Chcę coś moim włączyć (8 i 10 lat), a nie mam pomysłu. Na weekendzie oglądały "Sekrety morza" i "Zwierzogród"...Tylko nic w stylu Minionek emotka

może serial z mojego dzieciństwa "było sobie życie"? emotka  
Wall-e? ta bajka o starym robocie i nowiuśkiej robotównie? emotka  
Księga życia emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6691671 Napisano: 22.03.2020 17:29:52 w GFK
Żabeczki, a to doładowanie o które dopytujecie we wcześniejszych postach, to jest do Was przesyłane mailowo?? 
Pytam, bo chciałabym wziąć ze sklepu PLUSa za 50pln, ale jak jestem w koszyku, to muszę wypełniać dane adresowe, w sensie ulica, kod pocztowy, miasto.... emotka  to co, oni kartę wrzucają do koperty i wysyłają? nie wysyłają tego mailem? emotka  Pierwszy raz coś od nich realizuję i stąd pytanie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6691389 Napisano: 20.03.2020 18:15:07 w Pomocy!!!!
tereniagno napisał(a):

ramaja napisał(a):

po prawej stronie jest tzn była ta strzałka za która sie odklejało  i pokazywał sie kod i jej nie mam już bo  sie blondynce urwała emotka bedą jutro walczyc w ciągu dnia,ale dzieki sprobuje jakos bo serki mam dwa emotka )))))o w drugim nie wyglada lepiej

emotka emotka emotka No to nieźle emotka

tyle że w tych miękkich opakowaniach serków, kody są nie pod tym różowym kółkiem po prawej stronie, tylko OD SPODU i to drugiej strony....   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6691200 Napisano: 19.03.2020 21:19:46 w Pomocy!!!!
asia575 napisał(a):

ramaja napisał(a):

Kod jest pod papierkiem ,tam nie ma naklejki jak na książkach.

no i co ważne, kod jest po drugiej stronie niż Ty zmasakrowałaś, nie pod różowym kołem, tylko pod napisame Hochland i napisem co to dokładnie za serek, czyli jak patrzysz na opakowanie, to po lewej stronie, a Ty "zmasakrowałaś" prawą, więc raz, dwa i odważnie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6691194 Napisano: 19.03.2020 21:12:16 w Pomocy!!!!
ramaja napisał(a):

czy ktos może pomóc zmasakrowałam kod na miękkim serku za cholerę nie chce sie odlepoc po parą próbowałam o nic 

ja odcinam po brzegach, a jak jest przyklejony do spodu (tego sreberka w które owinięty jest serek), to podważam/tnę w poprzek ostrym nożem, kod z reguły i tak jest gdzieś na środku, nie tam gdzie jest papier przyklejony...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6691027 Napisano: 19.03.2020 11:19:11 w Informują
Informują z Konkurs fotograficzny "Cheetos podkręca rodzinną zabawę"

Rodzaj powiadomienia: e-mail 11:03 oraz e-mail 11:50 
Dodatkowe informacje: etap IX słuchawki oraz głośniki Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6690933 Napisano: 18.03.2020 18:55:57 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

bejca11 napisał(a):

Czytam Wasze wpisy i tak się zastanawiam to w każdej pracy domowej pomagacie dzieciom? (pytanie bez złośliwości to tylko ciekawość) Pamiętam, że jak ja chodziłam do szkoły to nie było mowy o tym żeby rodzice mi w czymś pomagali...

Przyznam, że my ze starszym Synem (V.kl) pracujemy już drugi rok. Usiłujemy go nauczyć "jak się uczyć"...  dzieciak przychodzi ze szkoły z lekcji i niestety niewiele z tej lekcji wynosi. Nauczyciele pogadają na lekcji i wymagają super znajomości tematu na sprawdzianie. A wszystkie przedmioty trzeba porządnie przyswoić i to często sprawia trudność. W kwestii samej pracy domowej to za wiele nie ingerujemy, to i tak trzeba stwierdzić czy rewolucyjnych sposobów wyliczeń lub nowych twierdzeń nie wymyśla. 
Od razu piszę: nie siedzi na okrągło w internecie/na konsoli (tutaj mocno restrykcyjnie), a rok temu psycholog zdiagnozowała inteligencję "wysoką" - i średnio co tydzień mnie krew zalewa przy okazji konfrontacji: niby dzieciak ma ten olej w głowie, a tu jednak droga pod górkę z systemem nauczania. 

U mnie syn wg nauczycieli zdolny, ale czasem potrzebuje odpowiedniego ukierunkowania, dlatego gdy robi zadanie muszę zerknąć czy jest na właściwym torze myslenia. No a gdy jest nowy temat to czasem trzeba mu jeszcze niektóre rzeczy wytłumaczyć. Aha i jeszcze jedno - bardzo proszę o niewysyłanie mi wiadomości jak mam wychowywać dziecko  emotka

yyy, ale ja Ci nic nie wysyłałam... szczerze mówiąc nie rozumiem?  Wyświetl w wątku >>
0 0