Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6685094 Napisano: 23.02.2020 10:00:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
garyman napisał(a):

Czy do konkursu Nestle wygraj krowę można zgłaszać batoniki np. nesquick czy tylko płatki?

tu jest lista: "W Loterii udział biorą następujące produkty: Nestlé CINI MINIS, Nestlé STRAWBERRY MINIS, Nestlé CINI MINIS Crazy Crush, Nestlé NESQUIK, Nestlé NESQUIK ALPHABET, Nestlé NESQUIK DUO, Nestlé NESQUIK Cocoa Crush, Nestlé CHOCAPIC, Nestlé CHEERIOS MIODOWY, Nestlé COOKIE CRISP, Nestlé LION, Nestlé LION Wild Crush, Nestlé CORN FLAKES, Nestlé CORN FLAKES CHOCO, Nestlé CORN FLAKES HONEY AND NUT, Nestlé FITNESS, Nestlé FITNESS FRUITS, Nestlé FITNESS YOGHURT, Nestlé FITNESS CHOCOLATE, Nestlé FRUTINA, Nestlé KANGUS, Nestlé MUSLI TRADITIONAL, Nestlé MUSLI TROPICAL – produkty śniadaniowe Nestlé, posiadają na zewnętrznej stronie opakowania informację o Loterii, jednakże w Loterii biorą także udział produkty na opakowaniach, których nie ma  informacji o Loterii (zwane dalej „Produktami Promocyjnymi”). " Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6684741 Napisano: 21.02.2020 09:49:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Zaraz po wbiciu nie ma niestety żadnego potwierdzenia, nadal mam więc obawy, czy to nie fatamorgana... - zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa. emotka

ja wczoraj o północy wbijałam totalnie zaspana i też się zastanawiałam czy coś źle wpisałam że żadnego potwierdzenia czy po prostu nic nie przychodzi.

Dziewczyny, zaraz po wklepaniu rybki do zwrotu nie dostaje się żadnego potwierdzenia (poza takim na stronie, że poszło do weryfikacji z tego co pamiętam), tylko 1-2 dni później dostaje się potwierdzenie SMS, że "zgłoszenie zostało zarejestrowane" (jak oni już to zweryfikowali), i że zwroty są realizowane w ciągu 15 dni roboczych.
Ale z tym zaspaniem to święta racja, godzina jest dość okrutna...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6684651 Napisano: 20.02.2020 19:59:49 w Smolar
antylopia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Smolar odpowiada na maile?


odpowiada i to szybko

szybko i profesjonalnie Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6684381 Napisano: 19.02.2020 20:36:07 w WC - rozmowy o wszystkim
[quote=
kreatia napisał(a):

masta55] Witam.W jakim sklepie mogę kupić piwo kapitan jack promocyjne aby był kod pod kapslem? Bo w sklepie Carrefour jest ale bez kodu

są też w Leclerc i w Stokrotce Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6684279 Napisano: 19.02.2020 15:39:38 w SZUKAM....

  hmmm to co ja jeszcze oglądałam... na pewno Narcos - o ile lubisz klimaty mafijne emotka  ale naprawdę dobrze się ogląda, House of cards, Atypowy - historia chłopaka z autyzmem - zabawna i pozwala zrozumieć trochę ich świat, Trzynaście powodów - nastolatkowe sprawy, ale dość poważne i naprawdę wciąga, no i Wiedźmin

od paru dni jest Narcos Meksyk nowa seria, ale do pierwotnego Narcos (Kolumbia) się nie umywa...  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6684096 Napisano: 18.02.2020 21:13:41 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

A mnie wkurza szkoła syna - sprawdzianów więcej niż dni tygodnia! Dziś odwołaliśmy zajęcia dodatkowe, bo musi się uczyć. Nigdy nie zrozumiem fenomenu nauczycieli, ze wszyscy muszą być fizykami, chemikami i każą na pamięć się uczyć regułek i wzorów, masakra!

Tak, często każdy nauczyciel myśli, że jego przedmiot jest "jedyny". Ale nie wiem czy to nauczyciele, czy po prostu program tak skonstruowany, że dzieciaki muszą się uczyć masy często zbędnych rzeczy. Ostatnio uczyliśmy się zasad fonetyki, głoski dźwięczne i bezdźwięczne, pary-odpowiedniki dźw/bezdźw - to wszystko trzeba umieć (na pamięć). I moja bezsilność, gdy muszę dziecku wytłumaczyć, że musimy się tego nauczyć (hmm, "wykuć"), bezsilność spotęgowana tym, że przez ponad 20 lat "kariery zawodowej" (a pracuję również z tekstem) ile razy była mi ta wiedza potrzebna? ZERO razy. Zresztą ja się tego nie uczyłam, za "moich czasów" takiego przeładowanego bzdurami programu nie było. 
Współczuję i witam w klubie....    Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6683188 Napisano: 16.02.2020 11:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pikawka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Lisner! o północy 500 zwrotów, g.0-06 0 zwrotów emotka

trochę masakra z tym lisnerem... znów "zawodowcy", bo nie chce mi się wierzyć, że zwykli zjadacze chleba warują do północy ze stoperem w rękach w sześć minut nastukają kilkaset paragonów? wytłumaczy mi ktoś z Was ten fenomen? 
Ostatnio o godz 1:17 naiwnie weszłam na stronę, ale już było po zawodach

Afera Lisnera o zwrot 10 zł....booszee w życiu bym sobie nie zaprzątała tym głowy, że Wam się chce.......

to nie afera, zwyczajne pytanie, ot co emotka  

może jacyś hurtownicy/sprzedawcy co upolowali paragony sobie zwracają? jest tam ograniczenie na osobę? w grudniu były zwroty za ręcznik papierowy chyba MOLA i też pula zwrotów w ciągu 3 minut się rozchodziła...

dzięki @Nanajka81@ za rzeczową odpowiedź emotka  
w regulaminie, pisanym ewidentnie przez nie-polonistę jest: " Jeden Uczestnik może otrzymać w całym okresie trwania Promocji maksymalnie zwrot za 10 (słownie: dziesięć) dowolnie wybranych Produktów Promocyjnych"  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6683181 Napisano: 16.02.2020 10:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

fantagiro napisał(a):

Lisner! o północy 500 zwrotów, g.0-06 0 zwrotów emotka

trochę masakra z tym lisnerem... znów "zawodowcy", bo nie chce mi się wierzyć, że zwykli zjadacze chleba warują do północy ze stoperem w rękach w sześć minut nastukają kilkaset paragonów? wytłumaczy mi ktoś z Was ten fenomen? 
Ostatnio o godz 1:17 naiwnie weszłam na stronę, ale już było po zawodach

Afera Lisnera o zwrot 10 zł....booszee w życiu bym sobie nie zaprzątała tym głowy, że Wam się chce.......

to nie afera, zwyczajne pytanie, ot co emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6683177 Napisano: 16.02.2020 10:02:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

Lisner! o północy 500 zwrotów, g.0-06 0 zwrotów emotka

trochę masakra z tym lisnerem... znów "zawodowcy", bo nie chce mi się wierzyć, że zwykli zjadacze chleba warują do północy ze stoperem w rękach w sześć minut nastukają kilkaset paragonów? wytłumaczy mi ktoś z Was ten fenomen? 
Ostatnio o godz 1:17 naiwnie weszłam na stronę, ale już było po zawodach Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6682589 Napisano: 13.02.2020 20:40:54 w Wkurza mnie...
jak mnie to wqrza... stolica europejskiego kraju, XXI w., a ITM nie ma żadnego, żadnego... nożesz.... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#6682166 Napisano: 12.02.2020 19:01:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
co zrobić, to i ja też się wpiszę, ale widzę, że chociaż jestem w DOBRYM TOWARZYSTWIE! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6681872 Napisano: 11.02.2020 21:32:03 w Popraw sobie humor...
forrrum napisał(a):

Pomijając cały tragizm sytuacji, czyż to nie urocze? emotka

ABC napisał(a):

XYZ napisał(a):

Nie wiem co gorsze: przegapienie, czy zakup na dzień przed rozpoczęciem konkursu.
Tak oto kupiłam Rexone, bo widziałam co chciałam widzieć, czyli niewłaściwą datę...

Ja widziałam Rexone, kupiłam Rexone a w domu okazało się że to Dove

emotka

hmm, ja dziś się popisałam: kupiłam batonik Oreo, zacieram ręce, że tanio i się nie namęczę (nie przepadam za oreo) i że jak to ślepej kurze ziarno może utrafię hulajnogę dla Syna, przychodzę do domu, siadam do forum i co? uświadomiło mi, że to jest Milka loteria, a nie Oreo.... emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magdalena-chili

#6680886 Napisano: 07.02.2020 18:12:40 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

asiatko napisał(a):

szukam konka z piwem - leci coś teraz? Impreza sie szykuje

Tylko lech free w lidlu, polo i innych wybranych sklepach...  emotka
PS. Chyba jeszcze captain Jack, o ile jeszcze trwa... 

Capitan Jack jeszcze trwa oczywiście,
poza tym jest loteria (o ile loterie Cię interesują) Harnasia, Bosmana, Piasta, Tatry chyba też (te 3 ostatnie to chyba w zależności od regionu Polski), 
więc impreza nie musi być non-alcohol (patrz lech free) emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6680320 Napisano: 06.02.2020 10:35:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
agakaz2 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Aquafresh/Sensodyne LIDL - wozi DPD

ale jako że na "obrazku" konkursowym był m.in. płyn do płukania, to się zafiksowałam, że będzie, a tu płynu nie ma emotka trochę jestem zawiedziona

https://www.e-kon...dl.html#.Xjvbjx7Tk0M

z tego konkursu już wygrane?

nie, grudniowa edycja: https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-sensodyne-i-aquafresh-w-lidl.html  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6680281 Napisano: 06.02.2020 09:27:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Aquafresh/Sensodyne LIDL - wozi DPD

ale jako że na "obrazku" konkursowym był m.in. płyn do płukania, to się zafiksowałam, że będzie, a tu płynu nie ma emotka trochę jestem zawiedziona Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6680267 Napisano: 06.02.2020 08:04:44 w GFK
antylopia napisał(a):

Czy macie problem z zalogowaniem na panel ask?
wyskakuje mi błąd hasła a przypomnienie hasła nie działa emotka
maile informujące  o ankietach przychodzą więc ze skrzynką pocztową jest wszystko ok

u mnie działa bez problemu... Wyświetl w wątku >>
1 antylopia 0

magdalena-chili

#6679814 Napisano: 04.02.2020 14:57:40 w SZUKAM....
moskala22 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Szukam info o klubie kantar. Warto? Jest bezpieczny?
Korzystam z opinie.pl (nie lubię, mało ankiet i nie responsywne na telefonie) oraz z panelu ariadna (bardzo lubię, mega dużo ankiet tygodniowo).

polecam z czystym sumieniem - jestem z niego mega zadowolona (wg mnie najlepszy panel ankietowy)

ja również polecam, płaci i to dość szybko, chociaż nie wiem czy najlepszy - na pewno w gronie tych bardzo dobrych emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6679267 Napisano: 02.02.2020 13:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

Mam pytanie o serwis opinie.pl . Jestem tam zarejestrowana od ok marca/ kwietnia zeszłego roku i jeszcze żadna nagroda nie wpadła. Mam 3800 pkt, wiec nawet do doładowania za 4 tys cieżko mi dobić emotka Nie dość, że mało ankiet dostaję (mam cały profil w 100% wypełniony), to często kończą ze mną "wywiad" po 10min i i tak dostaję ok 50-80 pkt. Czy wy też tak macie?

ja mniej więcej od tego samego czasu u nich jestem, ale w tym czasie chyba ze 3 razy udało mi się wypłacić po 50pln (jedno badanie w lipcu było mocno punktowane), 
niemniej jednak ostatnie 2-3 miesiące to jakaś totalna porażka, jak już trafi się ankieta, to max 80pkt i koniec.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6678295 Napisano: 29.01.2020 19:22:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Z Jacka poszlo dzis wszystko? emotka

liczę na to, że nikt nie cieszył się jeszcze (?) z aparatów - może dziś poszły tylko piweczka? (jaka ja jestem NAIWNA, coooooo? emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

magdalena-chili

#6678149 Napisano: 29.01.2020 13:01:42 w Smolar
mrmax napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

slavek napisał(a):

z drugiego etapu wyniki już bardziej oczywiste

slavek a gdzie są?? na stronie smolara widzę tylko I.losowanie...


https://www.youtube.com/watch?v=o-4nii76_t8

dzięki! emotka  
nie to, żebym się czepiała, ale nagroda w postaci auta to znów paragon z sześciu cyferek i 4 na początku... trochę mi zawiało poprzednim etapem. Inne nagrody to już inne (mniej charakterystyczne) numery, niemniej jednak gratulacje dla wszystkich zwycięzców.   Wyświetl w wątku >>
0 0