Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6679267 Napisano: 02.02.2020 13:16:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

Mam pytanie o serwis opinie.pl . Jestem tam zarejestrowana od ok marca/ kwietnia zeszłego roku i jeszcze żadna nagroda nie wpadła. Mam 3800 pkt, wiec nawet do doładowania za 4 tys cieżko mi dobić emotka Nie dość, że mało ankiet dostaję (mam cały profil w 100% wypełniony), to często kończą ze mną "wywiad" po 10min i i tak dostaję ok 50-80 pkt. Czy wy też tak macie?

ja mniej więcej od tego samego czasu u nich jestem, ale w tym czasie chyba ze 3 razy udało mi się wypłacić po 50pln (jedno badanie w lipcu było mocno punktowane), 
niemniej jednak ostatnie 2-3 miesiące to jakaś totalna porażka, jak już trafi się ankieta, to max 80pkt i koniec.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6678295 Napisano: 29.01.2020 19:22:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Z Jacka poszlo dzis wszystko? emotka

liczę na to, że nikt nie cieszył się jeszcze (?) z aparatów - może dziś poszły tylko piweczka? (jaka ja jestem NAIWNA, coooooo? emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

magdalena-chili

#6678149 Napisano: 29.01.2020 13:01:42 w Smolar
mrmax napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

slavek napisał(a):

z drugiego etapu wyniki już bardziej oczywiste

slavek a gdzie są?? na stronie smolara widzę tylko I.losowanie...


https://www.youtube.com/watch?v=o-4nii76_t8

dzięki! emotka  
nie to, żebym się czepiała, ale nagroda w postaci auta to znów paragon z sześciu cyferek i 4 na początku... trochę mi zawiało poprzednim etapem. Inne nagrody to już inne (mniej charakterystyczne) numery, niemniej jednak gratulacje dla wszystkich zwycięzców.   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6678140 Napisano: 29.01.2020 12:53:13 w Smolar
slavek napisał(a):


z drugiego etapu wyniki już bardziej oczywiste

slavek a gdzie są?? na stronie smolara widzę tylko I.losowanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6678125 Napisano: 29.01.2020 12:36:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

Jak dobrze pamiętam w velevet dziennie było 10x100 i udało mi się na 50+ paragonów 2razy ustrzelić a w milce brak farta albo coś jest nie tak z tymi bramkami :

ale tak jak dobrze napisałeś - na forum ludzie się chwalili... nawet w tym princepolo, już nie mówiąc o velvet (na którego jestem obrażona emotka Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

magdalena-chili

#6678118 Napisano: 29.01.2020 12:29:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy ktoś w tych bramkach Belvity i Milki dorwał?? jakoś nie widzę na forum, żeby (poza może dwoma wpisami) jakoś się ludzie chwalili?
tak jak w tych konkursach Milki Biedronki wygrywaliście całkiem sporo, to w bramkowych jakaś cisza totalna. Odnoszę wrażenie, że z takim Złotobraniu łatwiej było złapać cokolwiek. Czy tu chodzi o cenę produktu (w cenie śliwki/wiśni można kupić 6 wafelków)? O CO CHODZI...?! 

(i nie o to, że ja sierotka  emotka nie wygrywam, ale nic na forum o tym nawet nie ma)


Co do Belvity, to nie wiem.

Milka na pewno jest rozstrzygana uczciwie i na bieżąco, tylko nikt się nie chwali, bo i po co? Wafelek kosztuje 1,50 zł -> wydajesz 300 zł i masz 200 paragonów, niech tak gra jednocześnie z 10 rodzin... spróbuj się wstrzelić w bramkę emotka

Milka w Biedronce to był KONKURS, Milka w dowolnym sklepie to LOTERIA, nie można w żadnym względzie porównywać tych dwóch akcji promocyjnych.

absolutnie nie porównuję. I oczywiście kumam różnicę pomiędzy jednym a drugim - pytanie zasadnicze brzmi "czemu nikt z Was nie wygrywa" (patrz odpowiedź Misiaczka/Samuraja) w (loteriach) bramkowych, bo to, że ja z moimi 10 śmiesznymi zgłoszeniami nie mam farta (a w śliwce udało się "aż" 2 razy na 6 zgłoszeń), to jakoś nie budzi mojego wielkiego zdziwienia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6678114 Napisano: 29.01.2020 12:26:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):


ponad 200 paragonów z milki o różnych godzinach wbijane i nic :'/ straciłem wiarę w milkę emotka

no właśnie, domyślam się, że tak też gracie, dlatego tak mnie to zastanawia...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6678100 Napisano: 29.01.2020 12:12:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś w tych bramkach Belvity i Milki dorwał?? jakoś nie widzę na forum, żeby (poza może dwoma wpisami) jakoś się ludzie chwalili?
tak jak w tych konkursach Milki Biedronki wygrywaliście całkiem sporo, to w bramkowych jakaś cisza totalna. Odnoszę wrażenie, że z takim Złotobraniu łatwiej było złapać cokolwiek. Czy tu chodzi o cenę produktu (w cenie śliwki/wiśni można kupić 6 wafelków)? O CO CHODZI...?! 

(i nie o to, że ja sierotka emotka nie wygrywam, ale nic na forum o tym nawet nie ma) Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6677578 Napisano: 27.01.2020 16:53:48 w Smolar
antylopia napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

FBtom2 napisał(a):

forrrum napisał(a):

mampytanie napisał(a):

...przyczepi się nieco wyblakłego paragonu?

Kurcze ja był się bał że spalę szansę na samochód.

no ale jak tylko kawałek jest wyblakły, to jeśli chodziłoby o auto to nie można podreptać do sklepu i grzecznie poprosić o wydruk np kopii paragonu???
jeśli organizator może w systemie sklepowym sprawdzić, to chyba i właściciel paragonu może wydobyć informacje? 

przeczytaj w regulaminie. W większości jest info że nie przyjmują kopii, duplikatów itp

Przyznam szczerze, że pisałam nie po lekturze regulaminu. Wydawać by się mogło, że jeśli oryginał będzie faktycznie oryginałem, a tylko "nieco wyblakła" będzie część paragonu z nr kasy, to można by było taki paragon uznać po dostarczeniu np jeszcze duplikatu takiego paragonu, ale oczywiście JA bym tak rozumowała, nie wypowiadam się za pracowników agencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6677529 Napisano: 27.01.2020 15:01:48 w Smolar
FBtom2 napisał(a):

forrrum napisał(a):

mampytanie napisał(a):

...przyczepi się nieco wyblakłego paragonu?

Kurcze ja był się bał że spalę szansę na samochód.

no ale jak tylko kawałek jest wyblakły, to jeśli chodziłoby o auto to nie można podreptać do sklepu i grzecznie poprosić o wydruk np kopii paragonu???
jeśli organizator może w systemie sklepowym sprawdzić, to chyba i właściciel paragonu może wydobyć informacje?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6677525 Napisano: 27.01.2020 14:53:17 w Kupię...
kupię 2 lub 4 bilety do Multikina, a najlepiej bilety TYMBARKOWE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6677493 Napisano: 27.01.2020 14:09:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta Leclerc-Wedel,
przyszła pocztą polską Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6677295 Napisano: 26.01.2020 21:14:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

Kurcze.. Jak długo Wam się wysyłały filmiki na Jacka? Przesyła już pół godziny.. Jak zamknę i spróbuję jeszcze raz to pewnie kod będzie wykorzystany...? 

wczoraj filmik ponad 5mb poszedł błyskawicznie, bez problemu; a teraz już chyba ostatni dzień tego zadania, więc może ludzie ślą?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6677092 Napisano: 25.01.2020 11:25:44 w Kupię...
kupię PILNIE kod/ebilet do Multikina Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6676977 Napisano: 24.01.2020 18:03:35 w WC - rozmowy o wszystkim
FBbeata7 napisał(a):

reniii napisał(a):


Podejrzewam,że to jakiś sprytny pracownik Biedronki ma dostęp do kubła, w którym lądują niezabrane lub wyrzucone paragony,albo pani z kasy pytająca, czy paragon na pewno  będzie potrzebny, raczej nikt by 3 razy albo więcej  nie chodził, tylko kupił produkty na 3 odzielne paragony( wtedy jest numer po numerze)-  tak czasem robię, gdy nie ma dużej kolejki.

a tu muszę wtrącić, że na potrzeby jednego z konkursów poszłam do sklepu, zrobiłam zakup, zaniosłam do auta i za chwilę przeszłam jeszcze raz przez sklep, żeby paragony nie sąsiadowały ze sobą - Koleżanka prosiła, żeby nie były obok siebie, to grzecznie zorganizowałam 15 minut odstępu. Pewnie mało kto ma na to czas, ale ja jeszcze przez chwilę mam i jak trzeba, to się postaram emotka  

albo to nasz "Ulubiony" Drukarz... może na konkursie z niespecjalnie wartościowymi nagrodami testował jak mu to wszystko pójdzie, moim zdaniem testy to podstawa! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6676781 Napisano: 24.01.2020 10:57:07 w SZUKAM....
escada napisał(a):

czy ktoś realizował wygrane 50 zł w e-sklepie Develeya?  czy można z tego pokryc koszt dostawy i nie robić zakupów większych niż wartość tego bonu?

koszt dostawy można pokryć z tzw dukatów - np dostajesz 20 przy rejestracji konta, albo zbierasz podczas brania udziału w quizach itp. (chodzi im o aktywność), tylko trochę czasu to trwa. Z vouchera nie można "zaciągnąć" na rzecz kosztów dostawy. 

Ja ostatnio wrzuciłam do koszyka produktów za nieco ponad 52 pln (prawie 53), a musiałam dopłacić dokładnie 12groszy, nie wiem jak oni to liczą, ale kłócić się nie będę. emotka  
Dostawa w 24h w paczkomacie.   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6676772 Napisano: 24.01.2020 10:35:37 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

Gdziekolwiek bym nie trafiła: grupa na serio, Grupa towarzyska, grupa dotycząca jakiegoś zagadnienia ZAWSZE ale to ZAWSZE CZYTAM że ooo kiedyś to było fajniej, kiedyś to była grupa/forum, a teraz to jest bez sensu. I wiecie co? Polecam wszystkim TEDex Jacka Walkiewicza "Pełna moc możliwości" gdzie mówi o tym, że nie ma stabilizacji. I warto doświadczać różnych rzeczy i na tym życie polega. A nie na tym, że kiedyś było lepiej i tacy fajni ludzie byli... Myślicie że fajni ludzie tylko byli? Że już nie spotkacie innych fajnych?
Czytam to i czytam i zawsze na chwilę robi mi się odrobinę przykro. Bo jakoś zawsze dołączam do tych grup/forów już po tym mitycznym "kiedyś było fajniej i fajni ludzie pisali..." I założenia już wiadomo że fajnie nie jest, bo fanie było...
A jestem tu półtora roku. 

Życzę Wam dostrzeżenia nowych fajnych ludzi i tworzenia codziennie nowych fajnych czasów

czytasz mi w myślach Prosiaczku, ja też zawsze się spóźniam na te cudowne czasy emotka  
z kontem/na forum od marca 2019, wcześniej nieśmiało czytałam.    Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6676755 Napisano: 24.01.2020 09:44:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nestle ręczniczek+łyżeczka, DPD

(zaskoczenie, bo nie widziałam maila o wygranej) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6676688 Napisano: 23.01.2020 21:34:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):



BTW -> Dzień Babci / Dziadka za nami, czy już nie czas na jakieś konkursy walentynkowe, ale takie na wypasie? emotka emotka emotka

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-wyjatkowa-chwila-z-cherrissimo.html może to? emotka   i nie mam tu złośliwie na myśli kina, rzecz jasna emotka    Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

magdalena-chili

#6676399 Napisano: 23.01.2020 11:16:32 w Smolar
Agnes napisał(a):

teraz doczytałam
czyli agencja którą miałam za najpewniejszą i najpowazniejszą pozwala na takie rzeczy?

ja też mam takie zdanie o Smolarze i mam nadzieję, że jednak chronią swoją reputację i dobre imię, i będą sprawdzać... 
Kochani, a może napiszemy do Smolara po mailu, niech widzą, że w Narodzie są spostrzegawczy ludzie (czapka z głowy dla tych z Was co to wypatrzyli) i nie damy sobie w kaszę dmuchać? 
to tak jak z wątkiem o plagiatach - parafrazując: "wiemy, widzimy, że ktoś chce tu wałek ukręcić"...  Wyświetl w wątku >>