Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6676270 Napisano: 22.01.2020 20:48:10 w Smolar
ostatnio rzuciła mi się w oczy wymiana u nas na forum odnośnie zgłoszeń do Tymbarka (yyy? Tymbarku?), ktoś napisał, że 25 zgłoszeń i zero nagród, a ktoś w odpowiedzi napisał, że 250 zgłoszeń i też nic. Hmm, konkurs gdzie trzeba wydać minimum 8 pln. To ja bardzo dziękuję, wymiękam ze swoimi, ekhm, 3 czy 4 zgłoszeniami... 
(pomijam fakt, że mieszkam ze zgrają chłopa w mieszkanku i nie mam magazynu)  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6675847 Napisano: 21.01.2020 17:12:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

goniurka napisał(a):

Jakaś sprawdzona rada na konkurs Fantazji? Próbuję od początku konkursu i nic emotka   

Nie mam niestety recepty na sukces, ale wygrałam 2 bransoletki wysyłając zaledwie 3 zgłoszenia (każde w inny dzień) i uważam, że akurat to zdjęcie, które nie wygrało, było najlepsze. Dziwny gust ma to jury emotka Myślę, że dopóki konkurs nie wymaga paragonu, to trzeba próbować do skutku emotka Jak już się wygra, to satysfakcja będzie ogromna, a jeśli nie, to przynajmniej nie ma się sobie do zarzucenia, że się nie próbowało. emotka

a ja po 3 zgłoszeniach dałam za wygraną, nie w moim stylu jest kładzenie np. lampek choinkowych na książkę (przepraszam, jeśli kogoś urażę tym przykładem), bo u mnie rzeczywistość tak nie wygląda. Moje zdjęcia nie były pozowane, nie były układane pieczołowicie przez 3 godziny (np włosy w serca, szacun).
Broń Boże nie chcę umniejszać nikogo pomysłów i pracy, ale po prostu moja metoda robienia zdjęć (ŁAPIĘ CHWILE, AUTENTYCZNE chwile, to jak widzę rzeczywistość, jak mi się rzeczywistość ułoży, a nie ustawianie i pozowanie) ewidentnie nie przypasuje jury konkursu, choćbym się skichała.
Tu widać pożądana jest fotografia mocno art, poza niektórymi przypadkami. 

Bransoletki odżałowałam, może było mi łatwiej, bo na otarcie łez mogę zrobić sobie sama... Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6675661 Napisano: 21.01.2020 10:53:23 w Avanti
holaaolaa napisał(a):

Pojawiły się wyniki STAR za zeszły tydzień:
2020-01-13 Helena M.
2020-01-14 Piotr C.
2020-01-15 Wojtek O.
2020-01-16 Maria B.
2020-01-17 Robert B.
2020-01-18 Monika O.
2020-01-19 Bartosz J.

ciekawe czy B. i O. to małżeństwa... emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6675384 Napisano: 20.01.2020 15:03:03 w SZUKAM....
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Joan, nie chce mi sie robic piramidek,wiec napisze tu. Dzialalysmy z mama w odruchu serca i pewnie niekoniecznie kierowalysmy sie rozumem.Babka mieszka w baraku takim jakby na wsi. Dwojka dzieci. Nie chcialysmy wyjsc na wredne pancie, co to przyjechaly z Wroclawia i sie awanturuja, ze psa chca za darmo. Chcialysmy tego samego dnia isc z suczka do weta, ale nasz sprawdzony lekarz byl juz w sobote nieczynny.Dzis mama po pracy pojedzie z nia i zobaczymy, co doktor powie.


Każdy popełnia błędy i tak naprawdę liczy się to, jak na nie reaguje, ale proszę... nie wybielaj tej sprawy. Kierowało Wami skąpstwo i głupota.

W odruchu serca to człowiek idzie do schroniska i przygarnia psa.

Mam nadzieję, że szczeniaczek przeżyje.

w tym świecie większość ludzi leci za kasą, kieruje się tzw. "rozumem" lub cwaniactwem, a mało kto kieruje się odruchem serca. Piesek przecież trafia w dobre ręce, trzeba cieszyć się, że Cudaczek z Mamą wyrwały szczeniaczka ze stodoły. Lepiej, żeby go tam zostawiły? 
Kolega jeździł do rodziny na wieś, a tam gospodarz uznał, że jak piesek na łańcuchu nie szczeka, tylko cieszy się na ludzi, to wyniesie go do lasu i zostawi, bo po co darmozjada trzymać. Kolega zabrał psa ze sobą. Ile psów i kotów spotyka "zły los" i nie mają swoich "wybawicieli"? 
Chyba nie ma co burzy robić... 

a co do odruchów serca w postaci przygarniania pieska ze schroniska, to moim zdaniem trzeba mieć super podejście do psów, bo często takie schroniskowe pieski są po przejściach i różnie reagują, np na małe dzieci. Nie każdy chyba się do tego nadaje i takie psy często wracają po kilka razy do schronisk co tylko pogłębia ich traumy.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6675130 Napisano: 19.01.2020 18:08:24 w Giełda Kodów ; )
posiadam kod 20% na zakupy na stronie www.adidas.pl (kod ważny do 30.03.2020)
zamienię np na paragony, albo bilet do Multikina Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6674746 Napisano: 17.01.2020 17:46:15 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

Hej,

znajoma pisze pracę licencjacką i potrzebuje "próbki" danych.
Jeśli między graniem macie 2min czasu prosiłbym o wypełnienie ankiety emotka
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgl7vyUUAsGOl1oPPtOxXOb0THmu5p8l7AJesIC0eyklscPA/viewform

Z góry dziękuję emotka emotka

nawet krócej niż 2 min! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6674743 Napisano: 17.01.2020 17:36:38 w Wkurza mnie...
moje własne roztrzepanie - kupiłam dziś produkt nivea men, bo gdzieś w internecie widziałam jeszcze baner loterii z RM 
wchodzę na stronę i co? "ostatni gwizdek już za nami"... 
kurtyna 
emotka
(nosz &%$*^%)  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6674734 Napisano: 17.01.2020 16:49:57 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

Ja też wysłałam zgłoszenie 30 grudnia na piccolo i nie dostałam kodu, 2 razy pisałam do nich na @ i zero odzewu, oczywiście paragonu drugi raz zarejestrować nie można. Chyba przed Sylwestrem ilość zgłoszeń ich "przerosła"

doo i gryszelm ! 
rano napisałam maila do organizatora (konkurs@piccolo.pl) i dziś też dostałam kod na zniżkę emotka szybko i sprawnie! emotka piszcie zatem!  Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

magdalena-chili

#6674631 Napisano: 17.01.2020 13:28:05 w Wkurza mnie...
bubba napisał(a):

onmyown napisał(a):

Wyluzuj. Wystarczy być tylko trochę bardziej ogarniętym, aby zauważyć pewne tendencje emotka  Jeżeli po rozwiązanym konkursie w mdw nagle hurtem chwalą się osoby, które nie potrafią poprawnie napisać posta na forum, można dojść do pewnych wniosków emotka

Brak znaków przestankowych w postach niektórych osób razi mnie bardzo, nie wiem czy ta osoba pyta o coś czy stwierdza coś. Jedno zdanie długie na 500 słów bo brak kropek, pytajników emotka

tak, też to ostatnio zauważyłam i już nie chciałam złośliwie komentować w tamtym wątku (wątkach), ale tu chyba mogę wyrazić poparcie emotka wkurza mnie to!  emotka

a co do agencji - to po paru porażkach (a wspinałam się na wyżyny kreatywności mej) wymyśliłam sobie, że w agencjach przy ocenianiu pewnie siedzą dzieciaki po gimnazjach i dają "łapki w górę" tym zgłoszeniom, które są w stanie zrozumieć (patrz zgłoszenie Bartosza z Wwy - ale mi to zrobiło dzień! emotka ). Łatwiej mi teraz znosić kolejne porażki (chociaż ostatnio, ku mojemu zdziwieniu, Smolar dał pasty) emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6674460 Napisano: 17.01.2020 07:49:25 w SZUKAM....
doo napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

czy w tej promocji: https://promocja.piccolo.pl/ dostawaliście od razu kody? 
ja już ponad 2 tygodnie czekam, a w regulaminie jest info o weryfikacji 48h w dni robocze, to im się chyba troszkę przedłuża, albo ja coś przegapiam? 

piątego stycznia wysłałam zgłoszenie, dziewiątego reklamacje - kod ani żadna odpowiedź nie przyszły po dziś dzień, więc wysłałam paragon ponownie i otrzymałam powiadomienie, że mają już go w bazie, ale ja kodu nie dostałam

No patrz, ja mam identycznie, zero kodu, od 30.12. 
A paragon nie wchodzi drugi raz, bo podobno już jest. 
Napisałam na maila, ale widzę, że nie mam się co łudzić, skoro nie odpowiadają. Ale z tego co pamiętam tam na stronie jest chyba gdzieś numer telefonu - jak nie napiszą, to zadzwonię. Ty nie dzwoniłaś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6674350 Napisano: 16.01.2020 19:54:09 w SZUKAM....
moskala22 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

czy w tej promocji: https://promocja.piccolo.pl/ dostawaliście od razu kody? 
ja już ponad 2 tygodnie czekam, a w regulaminie jest info o weryfikacji 48h w dni robocze, to im się chyba troszkę przedłuża, albo ja coś przegapiam? 

Ja zgłaszałam się 2 razy i 2 razy dostałam w ciągu 24 godzin 

dziękuję! w takim razie piszę do organizatora!  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6674348 Napisano: 16.01.2020 19:44:46 w SZUKAM....
czy w tej promocji: https://promocja.piccolo.pl/ dostawaliście od razu kody? 
ja już ponad 2 tygodnie czekam, a w regulaminie jest info o weryfikacji 48h w dni robocze, to im się chyba troszkę przedłuża, albo ja coś przegapiam?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6674107 Napisano: 16.01.2020 08:35:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

Milka ogólnopolska: zakosiłam paragon w Biedronce, a tam DeserMilkaPud150g, czy takie coś można wysłać, bo wg reg.( z wyłączeniem lodów, serków, jogurtów i mlecznej kanapki Milka). Czy ten deser traktuje się jak serek lub jogurt, chyba nie?

myślę że najlepiej będzie napisać do organizatora - 1000% pewności (na moje niefachowe oko to "niedobry" produkt, ale co Ci szkodzi napisać)
kurczę, a jak już znajdę paragon to nic, absolutnie nic konkursowego....  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6673987 Napisano: 15.01.2020 19:00:29 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
yasemin napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Jaki jest najtańszy produkt milka? I gdzie?

Dzisiaj widziałam w C4 wafelki i batony Milka po 1,59

na stronie Leclerka widzę okrągły wafelek za 1,49 i "Milka Cake & Choc Ciastko biszkoptowe 35 g" za 1,45  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6673942 Napisano: 15.01.2020 16:42:51 w SZUKAM....
@trampek, napisał(a):

Rozwiązuje ktoś ankiety na św panel czy social points później zmienia się na cashpoints jak się uzbiera jakąś suma czy nie bo wiem że za cash points wymienia się na na góry a za te drugie co się robi. 

gdy uzbierasz odpowiednią ilość cashpoints (dokładnie to 100) możesz je wymienić na 50 pln, lub nagrody rzeczowe,
a jeśli chodzi o social points to jest miesięczny ranking i za to są chyba nagrody, ale to trzeba by chyba wszystkie te ankietki codziennie wszystkie wypełniać, podejrzewam, że trzeba by było być w ścisłej czołówce: "Dla najlepszych przygotowaliśmy specjalne nagrody."   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6672803 Napisano: 12.01.2020 10:51:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

fryteczka napisał(a):

benasia napisał(a):

fryteczka napisał(a):

colgate@nairobia.com

emeil poszedł mi normalnie,nie wrócił z powrotem. Zobaczymy czy coś odpiszą.

Na ten też mi poszedl ale zobacz,ze w reg na temat reklamacji jest @ z literowka.. ten znalazlam nizej w regulaminie. Taki @ poszedł,ze hoho

Nie rozumiem też zapisu w regulaminie  Nairobii że nie odpowiadają za niedostarczone smsy, za siedzi komórkowe, internet, operatora, ustawienia, etc..
Kurde mac ...to nie wina operatorów -  Orange, NJu, Plus, Play, czy inne duże, smsy wysłane i pobrana kwota.
To coś nie tak ze "skrzynką" która je przyjmuje. 
czyli jak to? Organizator Nairobia kupuje na czas trwania usługę przyjmowania zgłoszeń i wysyłanie potwierdzeń ich otrzymania I NIE JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNA?? Jeszcze gorzej jeśli sami tak "fachowo" ustawili urządzenia.. 

tak, ja się skłaniam ku pewnym dziwnym ustawieniom aplikacji zbierającej nasze zgłoszenia - miałam kłopoty z wysłaniem smsa. Fakt, odpowiedź była dłuższa niż 160 znaków i zawierała polskie znaki. Dzwoniłam do PLUSa, ale powiedzieli że to nie po mojej stronie. Pisałam do organizatora, straszna gimnastyka z wypowiedzią i wreszcie wreszcie sms dotarł do organizatora. Ale ile się naszarpałam....  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6672522 Napisano: 10.01.2020 21:04:31 w SZUKAM....
Cytrusek77 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

rene napisał(a):

Belvita!nie daje się upolować!
Potwierdzam! emotka

zgadzam się emotka

Również potwierdzam, masakra, nie idzie trafić. Wpisuję o każdej porze dnia i nocy.

albo nie czytam za dokładnie wątku o wygranych, albo mało kto się chwali wygraną z belvity - chyba nie widziałam jeszcze nikogo chwalącego się tym  emotka
sama mam już z 6-7 pudeł 

Dobra, cofam swoje słowa, przed chwilką wpadło 100 z Belvity emotka

brawa dla tej Pani!  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6672516 Napisano: 10.01.2020 20:48:38 w SZUKAM....
Cytrusek77 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

rene napisał(a):

Belvita!nie daje się upolować!
Potwierdzam! emotka

zgadzam się emotka

Również potwierdzam, masakra, nie idzie trafić. Wpisuję o każdej porze dnia i nocy.

albo nie czytam za dokładnie wątku o wygranych, albo mało kto się chwali wygraną z belvity - chyba nie widziałam jeszcze nikogo chwalącego się tym  emotka
sama mam już z 6-7 pudeł  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6672421 Napisano: 10.01.2020 17:19:04 w Kupię...
kupię bilety/kody do Multikina - 2 lub 4 sztuki, i co ważne: kody potrzebne mi są przed końcem stycznia  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6672170 Napisano: 10.01.2020 09:45:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
walizka z Rossmann/Nivea Baby/Bobovita (DPD) Wyświetl w wątku >>
0 0