Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6672516 Napisano: 10.01.2020 20:48:38 w SZUKAM....
Cytrusek77 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

rene napisał(a):

Belvita!nie daje się upolować!
Potwierdzam! emotka

zgadzam się emotka

Również potwierdzam, masakra, nie idzie trafić. Wpisuję o każdej porze dnia i nocy.

albo nie czytam za dokładnie wątku o wygranych, albo mało kto się chwali wygraną z belvity - chyba nie widziałam jeszcze nikogo chwalącego się tym  emotka
sama mam już z 6-7 pudeł  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6672421 Napisano: 10.01.2020 17:19:04 w Kupię...
kupię bilety/kody do Multikina - 2 lub 4 sztuki, i co ważne: kody potrzebne mi są przed końcem stycznia  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6672170 Napisano: 10.01.2020 09:45:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
walizka z Rossmann/Nivea Baby/Bobovita (DPD) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6671956 Napisano: 09.01.2020 17:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mayteq napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

Kartę 100zł z konkursu złotobranie trzeba jakoś aktywować czy już można od razu nią płacić?

a nie masz info, że PIN przyjdzie w ciągu 3 dni roboczych? ja miałam taką karteczkę razem z kartą emotka  ale dostałam z miesiac temu

nie mam żadnej informacji o pinie ;/

no to może coś zmienili. ja wtedy zalogowałam się na to bonus coś tam i saldo było 100 zł, ale co z tego, jak Pinu nie miałam.

Ja mam karteczkę, że PIN przyjdzie w ciągu 3 dni na zgłoszony numer telefonu. Na razie jeszcze nic nie przyszło.

Misiaczek, popatrz dobrze w kopercie - tam jest taka malutka cienka karteczka o tym, że przyjdzie pin na sms, trzeba dobrze poszukać w tej kopercie emotka  
a nawet jak nie wrzucili, to i tak czekaj na sms z pinem do karty, jak będzie z tym problem, to napisz mi na pw, poszukam wtedy maila pod który się konktaktowałam z organizatorem. Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

magdalena-chili

#6671339 Napisano: 08.01.2020 09:12:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Śliwka nałęczowska - właśnie dotarła druga karta (wygrana coś koło 20 października). Wozi DPD.  Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

magdalena-chili

#6671291 Napisano: 07.01.2020 21:09:20 w SZUKAM....
FBemilia6 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

noska81 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Szukam informacji czy sklep Intermarche warszawa bacewiczówny jest juz zamkniety ? 

tak, z tego co wiem to przed Świętami miał być zamknięty
będzie teraz tam Stokrotka

o co chodzi z tym, że w Wwie i okolicach nie ma ITM?! przecież klient (przynajmniej konkursowy) by się znalazł! - piszę serio, przecież teraz gdzie się nie pójdzie, tam tłumy, zupełnie jakby połowę sklepów zamknęli, a może idzie wojna, a ja nic nie wiem? byłam dziś w leclerku po 2-3 rzeczy, a tam tłumy jak przed Świętami... 

W Warszawie ITM było tylko jedno przez niecałe 2 lata. Aktualnie jest likwidowana, będzie jakiś inny sklep-Stokrotka? 

tak, rozumiem, tylko nie łapię tego czemu tak z ITM się dzieje, czemu nie ma chociaż 1 na dzielnicę - przecież nabywcy też by byli
podobnie z Kauflandem, ja kojarzę tylko ten na Białołęce, który i tak mam za daleko. A w obu sklepach bywają fajne konkursy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6671270 Napisano: 07.01.2020 19:52:52 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nanajka81 napisał(a):

Dlaczego konkursy są od tyłu? Dawniej jak się wchodziło w zakładkę kalendarza "dzisiaj dodane konkursy" to najpierw ukazywały się konkursy aktualne, potem lokalne a na samym końcu FB - teraz jest na odwrót (pierwsze są te na FB) dlaczego?? Trochę mnie to dołuje bo konkursy z FB są dla mnie najmniej ważne...

popieram, tym bardziej, że jest ich bardzo, bardzo dużo, a ja np w ogóle się tym nie interesuję - gdyby kiedyś, w przyszłości, można było sobie odznaczyć gdzieś jakieś pole, żeby ich w ogóle nie widzieć... eeech emotka   Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

magdalena-chili

#6671194 Napisano: 07.01.2020 16:06:19 w WC - rozmowy o wszystkim
forrrum napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

defed napisał(a):

Zbieram propozycje odpowiedzi na pytanie: co zrobić z przeterminowanym (o 4 miesiące!) piwem? 

ja bym nie piła, tylko z czystym sumieniem robiłabym włosom płukanki piwne emotka
kiedyś takie piwo tak pożytkowałam, przyszedł do nas Gość, a tam na wannie puszki z piwem... emotka

Normalne, bierzesz kąpiele w piwie dla zdrowia i urody... https://m.interia...tv/video,vId,1118461

o, to, to, to! emotka tylko pamiętaj, do kufla (do użytku wewnętrznego) lej świeże, nieprzeterminowane! może być Cpt Jack, pograsz i o Karaiby emotka
jak patrzę na ten filmik to zastanawiam się czy ktoś podpija takie piwo z wanny... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6671185 Napisano: 07.01.2020 16:00:39 w SZUKAM....
tereska46 napisał(a):

Czy ktos jeszcze nie otrzymal nagrody ze sliwki naleczowskiej?

ja czekam na kartę jeszcze z października Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6671184 Napisano: 07.01.2020 15:59:45 w SZUKAM....
noska81 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Szukam informacji czy sklep Intermarche warszawa bacewiczówny jest juz zamkniety ? 

tak, z tego co wiem to przed Świętami miał być zamknięty
będzie teraz tam Stokrotka

o co chodzi z tym, że w Wwie i okolicach nie ma ITM?! przecież klient (przynajmniej konkursowy) by się znalazł! - piszę serio, przecież teraz gdzie się nie pójdzie, tam tłumy, zupełnie jakby połowę sklepów zamknęli, a może idzie wojna, a ja nic nie wiem? byłam dziś w leclerku po 2-3 rzeczy, a tam tłumy jak przed Świętami...  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

magdalena-chili

#6671181 Napisano: 07.01.2020 15:57:00 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Zbieram propozycje odpowiedzi na pytanie: co zrobić z przeterminowanym (o 4 miesiące!) piwem? emotka emotka
Odnalazł się jeden karton Heńka wygrany w 2018r., który cudem nienapoczęcia przetrwał w piwnicy cały 2019r. Biedny, samotny, niezauważany, przykurzony, zapomniany... 

ja bym nie piła, tylko z czystym sumieniem robiłabym włosom płukanki piwne emotka
kiedyś takie piwo tak pożytkowałam, przyszedł do nas Gość, a tam na wannie puszki z piwem... emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

magdalena-chili

#6670809 Napisano: 05.01.2020 18:12:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

(...)

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka

jak dla mnie to wszystkie agencje poza smolarem są ciężkie - czytaj: to ja zawzięcie nie trafiam w wysublimowane gusta Młodych Gniewnych z większości agencji, już szybciej w bramkach trafiam emotka emotka
Pikawka - chodzi o konkurs Colgate z Lidla  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

magdalena-chili

#6670802 Napisano: 05.01.2020 17:52:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

A spojrzcie proszę na paragraf 2 punkt 5 regulaminu (nie moge tu skopiowac tresci) '
Jest tam mowa o 160 znakach 

Kameleon, ale tu jest o tym, że sms może być droższy, np jeśli ktoś będzie używał polskich znaków... bo polskie znaki "zjadają" więcej treści z smsa

"5. Opłata z tytułu wysłania wiadomości SMS zależy od stawek operatora Uczestnika. Uwaga – z uwagi na indywidualne ustawienia telefonu Uczestnika, użycie polskich znaków diakrytycznych może powodować zmniejszenie liczby znaków w jednej wiadomości SMS poniżej standardowych 160 znaków. Za znak uznaje się litery, cyfry, znaki specjalne, spacje oraz znaki interpunkcyjne."

Ja juz wczesniej pytałam o to na forum i uzyskalam odpowiedz ze jest ograniczenie do 160 znakow 
Pozniej dotarłam do regulaminu i znalazłam ten zapis cytowany wyzej
nie wiem jak to interpretowac 

To ja przez pomyłkę podałam stary regulamin, gdzie było ograniczenie, że sms musi mieć nie więcej niż 160 znaków, bo po 160 znakach "przestają czytać", 
Obecnie jest wyżej zacytowany zapis, gdzie ja to tak rozumiem (!): dopuszczają dłuższe niż 160 znaków smsy, ale ryzyko wyższej opłaty jest po naszej (konkursowiczów) stronie i musimy się z tym liczyć, 

Pewnie poprzednio ludzie się nie wyrabiali w 160 znakach, płacili wyższe opłaty i organizator nie uznawał dłuższej odpowiedzi. Teraz organizator dopuszcza dłuższe wypowiedzi, jednak tym zapisem "przestrzega"  nas przed wyższą opłatą za takiego sms.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6670798 Napisano: 05.01.2020 17:23:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):


A spojrzcie proszę na paragraf 2 punkt 5 regulaminu (nie moge tu skopiowac tresci) '
Jest tam mowa o 160 znakach 

Kameleon, ale tu jest o tym, że sms może być droższy, np jeśli ktoś będzie używał polskich znaków... bo polskie znaki "zjadają" więcej treści z smsa

"5. Opłata z tytułu wysłania wiadomości SMS zależy od stawek operatora Uczestnika. Uwaga – z uwagi na indywidualne ustawienia telefonu Uczestnika, użycie polskich znaków diakrytycznych może powodować zmniejszenie liczby znaków w jednej wiadomości SMS poniżej standardowych 160 znaków. Za znak uznaje się litery, cyfry, znaki specjalne, spacje oraz znaki interpunkcyjne." Wyświetl w wątku >>
1 luki28 0

magdalena-chili

#6670795 Napisano: 05.01.2020 16:26:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

marlena083 napisał(a):

czy w Colgate Lidl jest limit znaków? bo nie mogę otworzyć regulaminu

Tak. Jest limit, trzeba sie zmiescic w 160 znakach, numer paragonu tez sie liczy do tej liczby. Odpowiedz tez ma byc bez polskich znakow typu ą, ę. 

Gdzie jest taki zapis w regulaminie?
http://webcontent...100751146.1577540318
Moim zdaniem nie ma ograniczenia do 1 smsa.

Oj. Przepraszam za wprowadzenie w blad. Spojrzalam w telefonie na stary regulamin emotka teraz nie ma tego zapisu.  Wyświetl w wątku >>
1 picola 0

magdalena-chili

#6670785 Napisano: 05.01.2020 15:54:37 w Kupię...
Kupię kody do Multikina. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6670697 Napisano: 04.01.2020 20:55:20 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Diana02 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Gdzie kupia Captain Jack?? Bylam już w tylu sklepach i nigdzie nie ma konkursowego  emotka

U mnie jedyny sklep w jakim był w ogóle Jack w całym mieście to Intermarche.

ja znalazłam w leclercku,
ale z dwóch rodzajów dostępnego piwa tylko jeden jest konkursowy Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6670532 Napisano: 03.01.2020 21:05:02 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Wygrałam kartę z Milki-2tys a ona pusta .Napisałam meila w tej sprawie do organizatora i  dostałam odpowiedz ze wszystkie karty zostały doładowane.Jestem tak zdołowana,że aż się popłakałam przed bankomatem.....Jak to możliwe że nie mam pieniędzy na karcie???Jestem załamana emotka emotka

No, ale zadzwoń do banku skąd jest karta - musi być historia - nie daj się zbyć, takie rzeczy są do udowodnienia

Nie dam się zbyc-oczywiście ,ale to Mnie załamało i to bardzo emotka

Dokładnie, dzwoń do banku wydawcy karty, jeśli to możliwe, to nawet po telefonie przejdź na formę pisaną - Ty do banku, a później bank do Ciebie. 
A do organizatora napisz reklamację, jednak inaczej jest jak jest słowo pisane - oficjalna forma - będą musieli sami się pofatygować i sprawdzić, a nie wciskać Ci farmazony, że wszystkie doładowali, bo może akurat im się trafiła niedoładowana. 
Powodzenia życzę z wyjaśnianiem i nie zamartwiaj się, wszystko się wyjaśni, tylko szkoda Twoich nerwów!  : Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6670491 Napisano: 03.01.2020 18:59:57 w Lotto i inne
kermit napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kermit napisał(a):

Ja zawsze upomniałam się o kupon jeśli go nie dostałam. W niektórych kolektorach zawsze dostawałam od razu plus jakieś gratisowe (w sumie tych gratisowych mam około 200) i to z inicjatywy sprzedawców, a nie mojej. Podobno dużo ludzi faktycznie ich nie chciało i panie rozdawały chętnym.

gdzie te miłe panie co dają kupony same z siebie? kurczątko, mi nikt nie chciał dawać  emotka   emotka   chyba jestem za mało sympatyczna  emotka


Widocznie jakieś milsze panie w kolekturach u nas. I tak szczerze mówiąc to jeśli dostałam jednorazowo 20-30 kuponów to były to kupony z 2-3 godzin. Więc tak sobie myślę, że jeśli jakaś pani/pan w kolekturze odkładałby faktycznie dla siebie to uzbierałby nie 1000 a dużo dużo więcej.

Ja myślę, że co bardziej "przedsiębiorczy" ludzie z kolektur sobie sami wykorzystują takie kupony. Takich zorientowanych o loteriach jest ile osób? 10% graczy? 
Ciekawa jestem okrutnie - czy właściciele/pracownicy kolektur mają jakieś procedury/ograniczenia, że np mogą/nie mogą brać udziału w takich loteriach... i jak to wygląda w praktyce.    Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

magdalena-chili

#6670447 Napisano: 03.01.2020 16:17:05 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
mia128 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Gdzie już można dostać promocyjne sery Hochland?


dziś kupiłam w Kauflandzie.

w leclerku, ale w moim były tylko dwa rodzaje promocyjnych  Wyświetl w wątku >>
0 0