Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#6670444 Napisano: 03.01.2020 16:01:30 w Lotto i inne
kermit napisał(a):

Ja zawsze upomniałam się o kupon jeśli go nie dostałam. W niektórych kolektorach zawsze dostawałam od razu plus jakieś gratisowe (w sumie tych gratisowych mam około 200) i to z inicjatywy sprzedawców, a nie mojej. Podobno dużo ludzi faktycznie ich nie chciało i panie rozdawały chętnym.

gdzie te miłe panie co dają kupony same z siebie? kurczątko, mi nikt nie chciał dawać emotka  emotka   chyba jestem za mało sympatyczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6670426 Napisano: 03.01.2020 14:49:18 w Lotto i inne
moje obserwacje z 2 kolektur: 
1. duży sklep (hipermarket - kolektura obok alko): facet obsługujący kolekturę klientowi przede mną nie dał wydruku, odłożył obok lottomatu - a tam pliczek pokaźny kodów. 
2. kolekturka w małym sklepie osiedlowym: babeczka wręczyła mi paragon, dopiero jak się upomniałam, tłumacząc z miną niewiniątka, że się długo/późno drukują.... ale już przechodziła do obsługi kolejnego klienta, nie sądzę żeby się zająknęła do mnie wychodzącej... 

żenujące jak jest to rozwiązane - ewidentnie pole dla nadużyć, a przecież po co zatrzymywać klienta i wciskać mu kupon, skoro można sobie odłożyć i przycwaniakować. Napisałam do hipermarketu że to nie tak powinno wyglądać.... oczywiście żadnej odpowiedzi nie uzyskałam. Następnym razem zerknęłam na okolice lottomatu, odkładali chyba gdzieś dalej, bo nie sądzę, żeby ganiali każdego klienta, widać, że te karty z losami długo się drukowały. Już tu ktoś napisał, że lepiej było gdy drukowały się razem z zakładami (tylko to nieosiągalne gdy się kupuje zdrapki). Cwaniactwo kwitnie w narodzie, ręce opadają... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magdalena-chili

#6670297 Napisano: 03.01.2020 11:06:42 w Lotto i inne
cudaczek121 napisał(a):

25 zł ekstra pensja za wczoraj.Nie wiem, dlaczego oni dają kasę za tą grę dopiero po północy emotka  Mi się nigdy nie chce sprawdzać wyników, tylko czekam na ewentualną wpłatę emotka

do mnie jakiekolwiek informacje o wygranych przychodzą właśnie po północy, widać taki mają automat, że zbiera wygrane i rozsyła emotka  
ale to i tak dość wygodne jest... nie zapomnę o kuponie, nie szukam wyników, tylko patrzę czy mail jest emotka    Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6670253 Napisano: 03.01.2020 08:05:02 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
FBgabriela1 napisał(a):Gdzie w ogole dostane male ciasteczka Belvita ? Albo w dobrej cejie te wieksze? Dziekuje za inf!

u mnie Leclerc małe opakowanie za 1,65 Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6670200 Napisano: 02.01.2020 19:48:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):


Każdy organizator jakiejkolwiek promocji powinien zbierać jedynie te dane, które są NIEZBĘDNE do wydania nagrody.
Niestety, ale zbieranie zbytecznych danych świadczy o braku profesjonalizmu organizatora i stawia w złym świetle fundatora nagród. Gdy sobie człowiek poczyta w sieci, ilu (współ)pracowników przewija się przez te agencje reklamowe / marketingowe, ilu stażystów czy praktykantów zajmuje się biurokracją... no sorry, ale jak może kogokolwiek dziwić, że nie mamy ochoty pchać się w problemy związane np. z kradzieżą tożsamości czy kredytami? emotka Organizator dla własnego dobra powinien kolekcjonować minimum danych, bo jak laureat wpadnie w kłopoty, to pierwsze pytanie, jakie usłyszy na policji będzie brzmiało "A czy udostępniał Pan komuś swoje dane? No wie Pan: numer dowodu osobistego, PESEL, nazwisko panieńskie matki itp." Wtedy człowiek ten dozna olśnienia, bo przecież jedynie raz na konkurs udostępnił obcym osobom takie dane. Organizator ich chciał, on ich potrzebował, były konieczne -> s*anie w banie!

święta racja,
tylko czy Organizator ma świadomość, że jeśli nie spełnia szeregu wymogów, to przy kontroli GIODO/UODO, może zapłacić taką karę, która położyłaby całą firmę... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magdalena-chili

#6670193 Napisano: 02.01.2020 19:03:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

no widzisz, a jak ja do nich napisałam czy to podawanie TAKICH danych jest koniecznie, odpowiedzieli mi dość sucho, że TAK,
trochę dezinformacja... 


Ciekawe, że w loterii Develey "Tak smakuje wygrana" (poprzednia edycja) przy wygranym e-bonie na 50 zł jakoś takie dane nie były "konieczne" -> świat się nie zmienił, a stan prawny tym bardziej... organizator był inny, po prostu emotka

co ciekawe, teraz RODO jest (czytaj: masowa histeria), a oni wyciągają takie dane.... tym bardziej powinni się zastanowić. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

magdalena-chili

#6670189 Napisano: 02.01.2020 18:44:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

Chciałam odesłać dzisiaj formularz laureata do "Potrójne wygrywanie" Develey a tu niespodzianka. W formularzu do uzupełnienia jest nr dowodu i pesel emotka .Wygrana to bon na 50zł do sklepu internetowego....Czy aby na pewno dobry formularz znalazłam ? Zadzwoniłam na infolinie ze stronki konkursowej i pani mi potwierdziła, że tak.Masakra. Nie odsyłam.

Dzwoniła dzisiaj do mnie pani od Develey "Potrójna wygrana", żeby wyjaśnić kwestię formularza. Nie trzeba jednak podawać tych danych.Są niezbędne jeśli ktoś chce zaświadczenie o uzyskanej wygranej. Można odesłać formularz bez tych danych. Szkoda, że w mailu z informacją o wygranej i konieczności uzupełnienia i odesłania formularza nie podali jasno tej informacji. 

no widzisz, a jak ja do nich napisałam czy to podawanie TAKICH danych jest koniecznie, odpowiedzieli mi dość sucho, że TAK,
trochę dezinformacja...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6670133 Napisano: 02.01.2020 15:42:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
cudaczek121 napisał(a):

Przelew na 20 złotych z Panel Norstat emotka

u mnie Norstat i Badanie Opinii  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669808 Napisano: 01.01.2020 10:20:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

pink086 napisał(a):

Farmio dwie zwrotki wróciły po 2 w nocy to znaczy,  że odpowiedzi nie będą  brane pod uwagę mimo iż wysłałam smsy po 20??
Wróciły z informacją że konkurs się Zakończył! 

No to niestety nie są brane pod uwagę, bo w systemie zapisały się po północy.

może napisanie do organizatora coś pomoże? nie kosztuje, a może tak po ludzku zwyczajnie wezmą pod uwagę? nie znam się na tych ich systemach, ale może gdzieś będzie info o której był wysłany sms (tak jak np w outlooku jest info o której mail wysłano i o której mail dotarł) Wyświetl w wątku >>
1 pink086 0

magdalena-chili

#6669793 Napisano: 31.12.2019 22:17:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Moje Farmio niby poszło, ale brak zwrotki, więc pewnie kicha...

mi wczoraj wieczorem zwrotka przyszła 3 minuty później, może dziś ludzie szaleją z smsami noworocznymi i sieć przeciążona (zwrotka przyjdzie z opóźnieniem?) Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669789 Napisano: 31.12.2019 21:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

guru800 napisał(a):

Czy komuś udało się niedawno wysłać smsa na konkurs Farmio? U mnie błąd wysyłania.

o 15stej wysyłało bez problemu z Orange

mi wczoraj farmio około godziny 21 poszło bez problemu (PLUS abonament),
za to C4 pronto/duck nie chciało pójść Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669628 Napisano: 31.12.2019 10:32:14 w Paragony na trwające konkursy
sprzedam paragon carrefour Pronto, Duck, Mr Muscle (do dziś konkurs!)

Mogę ewentualnie wymienić...

nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669578 Napisano: 30.12.2019 22:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

andii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam kogos kto dzisiaj wysylal na nivea baby w Kaufie, mam pytanie

A co to za konkurs?

chyba chodzi jej o disneya , ale on ogólnopolski

tak, sorry ,pomieszalam

to ja dziś wysyłałam Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669527 Napisano: 30.12.2019 17:53:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy ktoś miał kłopot z wysłaniem sms do konkursu C4 SC Jonhnson? (pronto, duck, mr proper)
Wysyłam sms, a wyskakuje mi błąd...  emotka

Jeśli masz nr tel w T-mobile to niestety nie wyślesz smsa pod ten nr

Bez problemu z t mobile wysłałam

Ja mam abonament w PLUSie. 
Nawet limit na uslugi premium odblokowalam pare minut temu i nadal blad. Chyba ze blokada premium zejdzie w praktyce po jakims przetwarzaniu?!
Nosz kurcze, chyba bede musiala sprzedac paragon, bo nic nie idzie emotka

A komunikat brzmi: blad wiadomosci, sprawdz wiadomosc i sprobuj ponownie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669514 Napisano: 30.12.2019 17:05:20 w SZUKAM....
martucha-jk napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

czy jest teraz jakiś konkurs na piccolo? czy był w listopadzie, a mi ten czas tak szybko pędzi, że przespałam? w bazie nie widzę nic aktualnie...  emotka


ooooo... ja się podpinam pod pytanie!

https://promocja.piccolo.pl    emotka

martucha-jk@ no właśnie o to chodziło i tego nie mogłam znaleźć! emotka  dziękuję!   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669478 Napisano: 30.12.2019 13:47:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał kłopot z wysłaniem sms do konkursu C4 SC Jonhnson? (pronto, duck, mr proper)
Wysyłam sms, a wyskakuje mi błąd... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669460 Napisano: 30.12.2019 13:07:48 w SZUKAM....
czy jest teraz jakiś konkurs na piccolo? czy był w listopadzie, a mi ten czas tak szybko pędzi, że przespałam? w bazie nie widzę nic aktualnie...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6669289 Napisano: 29.12.2019 13:20:20 w Nasze wygrane w minionym roku
Nie miałam zamiaru się wpisywać, bo gdzie mi do Was, Wytrawni Konkursowicze emotka ale Kate powyżej mnie sprowokowała - Moja Droga, Dzidziuś jest największą "Wygraną Roku" emotka emotka  (a przynajmniej dla niektórych), dopisuję się i ja w tym roku, jeśli chodzi o taką "Wygraną" emotka  :-). Co w moim przypadku oznacza nieprzespane noce emotka , stąd i inwencja pełzająca, ale liczę, że Młodzian pójdzie w ślady Brata i wreszcie pozwoli mi się trochę odkuć w kwestii snu (i inwencji). 

U mnie kilka wygranych, nawet nie będę podliczać, bo będzie pociesznie w porównaniu do niektórych z Was emotka  i nie chcę, żeby Was brzuchy od śmiechu rozbolały emotka  

ale za rok może będzie sens robić excela z wygranymi... w tym roku póki co mam excela z ankietami. 
Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnego roku w wygrane - takie jakie sobie każdy z Was wymarzy! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6668689 Napisano: 24.12.2019 21:15:59 w Życzenia na święta i nie tylko
Wesołych Świąt dla Was wszystkich! Radości i spokoju, wszystkiego dobrego! emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6668688 Napisano: 24.12.2019 21:14:06 w Lotto i inne
moje obserwacje pokazują, że po jakimś czasie wszystkie zgłoszenia się dodają...  Wyświetl w wątku >>
0 0