Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

magdalena-chili

#6668107 Napisano: 21.12.2019 08:36:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joaza111 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy tylko ja nic nie wygralam z rezerwy Velvey?:(

Ja tez nie, na ok 30 paragonów nawet rezerwy nie ma  emotka  

i jeszcze ja w gronie Wielkich Pominiętych! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6667958 Napisano: 20.12.2019 14:52:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
develey, ale tylko e-bon do sklepu... ech, develey nas lubi, ale tylko w przypadku bonów emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6667688 Napisano: 19.12.2019 16:24:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
nestle - konkurs kaszek emotka
(ale nie pisali w mailu co - chyba łyżeczka i ręcznik dla bobasa) Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, pmww 0

magdalena-chili

#6666840 Napisano: 16.12.2019 22:01:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie coca cola, tam gdzie miśki xxl są do wygrania, nie da się inaczej zgłosić niż przez specjalnie zainstalowaną aplikację Messengera??? 
Jakoś mam awersję do tej aplikacji... emotka  a wpadły mi nakrętki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6666714 Napisano: 16.12.2019 14:39:27 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):



edit: Jeszcze przy okazji zapytam, czy zdrowystartwprzyszlosc.pl informuje w tym roku lub czy informował w poprzedniej edycji o wygranym bodziaku, czy po prostu wysyłają?

O bodziakach pisali w ostatni piatek, sprawdź w spamie, bo komuś tam wpadło! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6666342 Napisano: 14.12.2019 13:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiaczek144 napisał(a):

Czeka ktoś Jeszcze na bony z śliwki naleczowskiej? (Konk złotobranie) 

ja czekam na drugi bon, wygrany gdzieś w połowie października,
nie odpowiedzieli w obsłudze klienta na pytanie ile to może jeszcze realnie potrwać... Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

magdalena-chili

#6666239 Napisano: 13.12.2019 18:57:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
mczarna napisał(a):

Body z akcji Nan Nestle, mail przed chwilą

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, pmww 0

magdalena-chili

#6665785 Napisano: 12.12.2019 09:57:40 w Kupię...
kupię pilnie (dziś) bony do DECATHLON, najchętniej ok 300 PLN  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664728 Napisano: 08.12.2019 16:55:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
a gdzie kupujecie NIVEA BABY Disney Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664288 Napisano: 06.12.2019 11:15:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kordula84 napisał(a):

no dobra ale czy ktoś już miał taką sytuację ,że wygrał 1 a dostał co innego ? czy jak z 10 osób do nich napisze to coś wskóra ?

ja napisałam w sprawie tej walizki  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664276 Napisano: 06.12.2019 11:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja się czaiłam na oczyszczacz, ale już nie mam miejsca w mieszkaniu, żeby to wszystko składować (zatrzymałam się na 50+)... a i Mąż zaczął się dziwnie patrzeć jak codziennie chodziłam do rossmanna.... ci, którzy kupowali za ok 1000PLN, mieszkają chyba w pałacach i mają dużo miejsca na przechowywanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664244 Napisano: 06.12.2019 10:16:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
słuchajcie, czy karty ze złotobrania do Was przychodzą? 

ja dostałam jedną kartę, 1,5 tyg temu, ale do tej pory nie przyszedł pin (miał przyjść smsem w ciągu 3 dni) - i to z jednej wygranej (9.10). Z drugiej wygranej w tej samej loterii (parę dni różnicy) nie przyszło nic. 
Czy u Was jest tak samo? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

magdalena-chili

#6664210 Napisano: 06.12.2019 08:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

patyk napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kordula84 napisał(a):

kartę dali bo walizka tańsza a nie w przeprosiny

"a w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację"... rekompensata to nie przeprosiny ale jakaś forma zadośćuczynienia - nie to że ich bronię, tamta była ładniejsza.

Im dłużej gram w konkursach tym bardziej mnie irytują takie akcje... Kiedyś bym machnela ręką i cieszyła się tego co dają a teraz widząc jakie różne wałki robią agencje, to mnie to wkurza okropnie. 
Tamta walizka była "sztywna" super sprawa np jako bagaż dla dziecka do samolotu, a to ze skip hop to plecak z kółkami
... Według mnie jak nie ma tych konkretnych nagród to powinni jako nagrodę dać w gotówce tyle ile deklarowali wartości. Można by sobie samemu taka walizkę kupić... 

ja na walizkę się nie załapałam choć walczyłam jak głupia (naiwność!!!) po tym jak zobaczyłam te końcowe wyniki to słabo - wydać minimum 240 zł (choć bardziej to było pomiędzy 260 a 870) na produkty żeby załapać się na walizkę wartą 240 zł i jeszcze jej nie dostać. - PORAŻKA!!!! Takie utarcie nosa konkursowiczom - nie mamy i co nam zrobicie? Nigdy więcej się w taki konkurs bawić nie będę bo równie dobrze mogę sobie kupić podobne produkty za tańszą cenę. No ale człowiek naiwny myśli że tak łatwo w tym konkursowym światku coś ugra uczciwie...

Patyk, będziesz coś pisać do agencji?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664171 Napisano: 05.12.2019 21:32:50 w Popraw sobie humor...
patyk napisał(a):

Miałam wpisać w wkurza mnie ale jednak chyba bardziej smieszy:

Przekminiłam pomysł na zdjęcie do konkursu bonduelle w Auchan. Pół kuchni wysprzatałam, akcesoria przygotowane, dumna z siebie jaki to mam super pomysł i oh i ah, wszystko przygotowane. Mama do zrobienia zdjecia poinstruowana co w kadrze się ma znaleźć. Lecę do zamrażarki po paczkę z warzywami a tu... HORTEX emotka

Czyli wykonując te kilka kroków od plakatu z opisem konkursu do zamrazarek w Auchan pomyliłam firmy... Jednak mam za dużo na głowie. 

no to ja tak podchodziłam do konkursu TYMBARK - stoję przed półką z napojami, wybieram, przebieram, liczę ile to mnie wyniesie, kupuję, wypakowuję, po jakiś 3 godzinach stwierdzam "a co tam, napiję się!". Idę do kuchni, biorę butlę, patrzę, a tam HORTEX...  emotka
Półtora roku "niespania" (Mały Człowiek) i takie oto efekty.  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#6664166 Napisano: 05.12.2019 21:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kordula84 napisał(a):

kartę dali bo walizka tańsza a nie w przeprosiny

"a w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację"... rekompensata to nie przeprosiny ale jakaś forma zadośćuczynienia - nie to że ich bronię, tamta była ładniejsza. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664163 Napisano: 05.12.2019 21:04:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

pipi99 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy może ktos podpowiedziec jak wygrac w Henia?wysyłam tylko jedno zgloszenie DZIENNIE!moze za mało? Pisac wierszem?proza?już stracilam wiare  emotka

Też się chętnie podepne....wysyłam od początku, codziennie po parę zgłoszeń. Dziś już się załamałam, bo 3.12 wysłałam dużo fajnych życzeń i NIC...:-( Zupełnie nie wiem o co im chodzi.

mało osób wygrywa po 2 razy (na te same dane), a co dopiero więcej (jedna - 4 razy, 3 osoby - po 3x, 58 osób - 2x). Raczej nikt nie zdradzi drogi do sukcesu. Ja mogę napisać moją drogę do porażki: codziennie po kilka - kilkanaście zgłoszeń, przeważnie rymy. W sumie z 200 zgłoszeń. Domniemam że mam jakiegoś bana na nazwisko. Tylko dlaczego? emotka

a nie pisał ktoś na forum, że trzy wygrane zgarnęła Dziewczyna i że będzie na parapetówkę? emotka  
ja też nie wiem jak ustrzelić piwo, ale już się godzę z tym, że moje poczucie humoru może niekoniecznie musi pasować młodemu pokoleniu w agencjach... pisałam pięknie do Colgate, pisałam do Heinekena i nic, wyżyny mojej inwencji to jeszcze za mało emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664160 Napisano: 05.12.2019 20:58:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Do osób które wygrały walizki z Bobovity w Rossmann, widzieliście maila o zmianie nagrody na inną walizkę bo tamtych niby producent już nie produkuje?!

Beznadzieja, raptem 30 walizek, zdjęcia nagród wielkie żeby zachęcić. I oni się teraz obudzili?
To wcześniej nagród nie mieli tylko teraz kupują? Zresztą widziałam te walizki że są  na stronach różnych sprzedażowych...

Baaaardzo słabe 
emotka

widziałam, co zrobić, nic nie zrobimy... można pisać, że są na tych i tych stronach (ale od producenta mieli za 1/3 ceny pewnie), ale to pewnie niewiele by dało;
na pocieszenie karta do Rossmanna  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#6664089 Napisano: 05.12.2019 17:16:43 w Paragony na trwające konkursy
oferuję paragony z (tzn. mogę zorganizować, bo mam niedaleko):
- Leclerc (Wedel, Develey, Nivea Men, Delicje, velvety i co potrzeba), 
- Biedronka (np. Colgate, Monte), 
- LIDL (np Tymbark),
- Stokrotka (Lay's i inne),

jak ktoś potrzebuje, to proszę o pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0