Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7114222 Napisano: 04.08.2023 11:22:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

a swoją drogą: kod spowalniający działanie gry/naliczanie czasu. Do czego to już doszło, to mi się kojarzy z brudnym wyścigiem szczurów, a nie z konkursem. Widać, teraz nie normalność, a cwaniactwo w cenie...  aż nie wiem jak to mądrze skomentować, chyba nie ogarniam takich zagrywek. A mogli zrobić normalny konkurs na rymy częstochowskie. I nikt nie czułyby niesmaku.

Ja to w ogóle podziwiam wszystkich którzy biorąc udział wierzyli że rywalizacja będzie bezproblemowa. Im bardziej efekciarski konkurs, tym większa szansa że coś pójdzie nie tak. Sprytniejsi ludzie potrafią znajdować błędy czy skróty ułatwiające rozgrywkę w gierkach o milionowych budżetach, sprawdzane wcześniej miesiącami przez doświadczone zastępy testerów, więc czemu tu miałoby być inaczej w przypadku prostej gry zrobionej pewnie budżetowo na zamówienie działu marketingu, tym bardziej że w puli były nagrody?

w jakiej ja bańce nieświadomości tkwię: "Sprytniejsi ludzie potrafią znajdować błędy czy skróty ułatwiające rozgrywkę w gierkach o milionowych budżetach, sprawdzane wcześniej miesiącami przez doświadczone zastępy testerów, " -- to brzmi jak jakieś farmy testerów dedykowanych do złamania zabezpieczeń gier, loterii i konkursów? są na ten temat jakieś artykuły, gdzieś w odmętach internetów? to byłaby lepsza lektura niż kryminałki Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7114205 Napisano: 04.08.2023 11:03:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a swoją drogą: kod spowalniający działanie gry/naliczanie czasu. Do czego to już doszło, to mi się kojarzy z brudnym wyścigiem szczurów, a nie z konkursem. Widać, teraz nie normalność, a cwaniactwo w cenie...  aż nie wiem jak to mądrze skomentować, chyba nie ogarniam takich zagrywek. A mogli zrobić normalny konkurs na rymy częstochowskie. I nikt nie czułyby niesmaku. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7113536 Napisano: 02.08.2023 10:55:18 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
bogna77 napisał(a):

Lodówkę...? ☹️


popatrz tu: https://www.bosch...cje/loteria-mybosch, może karniaka nie dostanę, nie wiem czy jest w bazie emotka Wyświetl w wątku >>
1 bogna77 0

magdalena-chili

#7113517 Napisano: 02.08.2023 09:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

mam pytanie, nie chcę burzy wywoływać, ale jak Wy wykręcaliście te czasy po 3s w redbull?
5 obrazków + znalezienie tych pieruńskich puszek, ja czasem musiałam się wgapiać w jeden obrazek bez końca bo puszki zwyczajnei nie było, plus kliknięcie i załadowanie strony z kolejnymi obrazkami.... rozumiem, że obrazki się powtarzały, więc można było się ich nauczyć. Ale 2-3-4s dla 5 obrazków? przecież to technicznie trudne emotka  

i nie, nie neguję, nie podważam, po prostu staram się zrozumieć, może ktoś ogarnięty i cierpliwy mi wytłumaczy  emotka

Po X próbach można było ogarnąć gdzie puszki się pojawiają - było kilka miejsc dla każdego obrazka.
Czas liczył się dopiero od momentu załadowania obrazka.
Czasem po znalezieniu puszki miałem na liczniku danej planszy cały czas 20s.
Niestety mój najlepszy czas to 5s i głośnika ni ma  emotka

dziękuję emotka , nie wiedziałam, że liczył się czas dop od załadowania. Co nie zmienia faktu, że u mnie okulista pilnie potrzebny emotka  i dziwny konkurs, trochę dziwnie wyszło, w zasadzie głośników dużo, a nie wiadomo do końca do kogo trafiły. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7113512 Napisano: 02.08.2023 09:38:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie, nie chcę burzy wywoływać, ale jak Wy wykręcaliście te czasy po 3s w redbull?
5 obrazków + znalezienie tych pieruńskich puszek, ja czasem musiałam się wgapiać w jeden obrazek bez końca bo puszki zwyczajnei nie było, plus kliknięcie i załadowanie strony z kolejnymi obrazkami.... rozumiem, że obrazki się powtarzały, więc można było się ich nauczyć. Ale 2-3-4s dla 5 obrazków? przecież to technicznie trudne emotka  

i nie, nie neguję, nie podważam, po prostu staram się zrozumieć, może ktoś ogarnięty i cierpliwy mi wytłumaczy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7113019 Napisano: 31.07.2023 16:19:21 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

Co się dzieje z fortuną? Mieli kiedyś takie opóźnienie w informowaniu?

zdarzały się opóźnienia zarówno w informowaniu, jak i wysyłce nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7112961 Napisano: 31.07.2023 13:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia8564 napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dzisiaj dla tych, co tak jak ja wszystko ogarniają na ostatnią chwilę. Przypominam, że dzisiaj koniec miesiąca... lecimy z paragonami emotka emotka

A co takiego jest do dziś ? Ja widzę tylko Mieszko carrrefour i colgate rossman , coś przeoczyłam ? emotka

"na skróty --> konkursy kończące się dziś" Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7112714 Napisano: 30.07.2023 13:57:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

rufus napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Kalisz w familijnych od 1 dnia do teraz ma wpisanych ponad 5000 paragonow.
Jak to mozliwe?
Codzien nawet kilkaset moze byc

    Może ktoś ma sklep

I pozniej zwrot?

a co US nie widzi takich zagrywek? Nie wierzę, że się zgłasza miesięcznie 1000 paragonów, z czego 900 jest zwrotów i tak systematycznie..  bo co miesiąc to można taką jedną loterię dokleić.

Sorry za durne pytanie, ale jak jest zwrot po 5 minutach to chyba nie ma "transakcji" kupna, od tego też trzeba podatki odprowadzać? Wtedy US nie ma chyba czego tu robić?  Taki bzdurny obrot-nieobrot chyba nie ma tu nic do roboty dla US? Czy jest jakiś paragraf? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7112712 Napisano: 30.07.2023 13:52:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Zdrowy rozsądek by nakazywał wykluczenie właścicieli sklepów, nie znam sie na tym, ale zapewne mogą tak zrobić, że towar nawet nie ruszy z półki/magazynu a paragony są.

Nie udowodnisz, że właściciel,  zawsze moze grac na żonę, tesciową, somsiada, psa, kota emotka  
Dlatego co mądrzejsze agencje robią loterie w sieciach sklepowych, dzięki czemu wyłączą lokalnych cwaniaczków. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7112326 Napisano: 28.07.2023 11:24:28 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

joan napisał(a):

Skoro wczoraj pół dnia klęczałam pochylona nad sedesem, zwrotki czyniąc z jeb* wafli "familijnych" emotka  zapytuję dziś: czy Teamcraft już dzwoniło z kajakami & plecakami...?
/ Rusz po nagrody, a przygoda sama Cię znajdzie / Intermarche /

Oni informują miesiąc po wyborze. Więc pewnie najwcześniej końcówka sierpnia - kajak będzie na kolejne wakacje emotka

A kto powiedział że kajakować można tylko latem? Jeden z youtuberow kajakowal z sukcesem i humorem w zimowej scenerii. Za bardzo przywiązujemy się do tego, że fotele, grille i kajaki mogą być tylko jak jest ciepło emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7110484 Napisano: 21.07.2023 08:22:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Ooo u mnie w Dino wcale nie jest tak różowo. Większość kasjerek przyzwyczaiła się, ale jedna fuka na nas z wielkim fochem. Szept do kolezanki: ona tego nie lubi i ona nie będzie rozliczać. Nie wcale jakąś stara. Chyba wybrała pracę, do której się nie nadaje. Nie pozdrawiam tej księżniczki... A co do Stokrotki z jedną pobliską też mieliśmy przeboje. Nie przyjęli bonu, bo u nich nie można. Złożyliśmy reklamację, ale wiadomo, że więcej tam nie pojedziemy. Może w większych miastach ekspedientki są przyzwyczajone do takich sytuacji, ale u mnie wciąż otwierają szeroko oczy na bony, karty Sodexo i inne tego typu rzeczy. Średniowiecze emotka

Na pocieszenie: wielkie miasto, dzielnica z tych centralnych, a w carrefour odbijam się jak pilka kauczukowa od kasy z kartą podarunkową z Nav bodajże. Tez oczy w 5 złoty mają co to za karta Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7110411 Napisano: 20.07.2023 17:48:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zezowaty_kot napisał(a):

W Spamie Sodexo z rajskiej za pierwszy etap,
mail jest z innego adresu niż było powiadomienie, tytuł maila "Twoja wirtualna karta". Uważajcie, łatwo to uznać za spam.

ale to chyba nie z rajskiej, a bolsmarine?
tak, potwierdzam, sama uznałam to za próbę wyłudzenia, agencja jakby mniej (mi) znana Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

magdalena-chili

#7107906 Napisano: 12.07.2023 14:32:06 w Pomocy!!!!
pikawka napisał(a):

Jak ugryźć reklamacje agencji dot wygranej nagrody. ? W regulaminie jest realizacja nagrody w mieście 200 km ode mnie, teraz okazało się, ze zmienili miasto 600 km ode mnie.  Co robić? Nie jestem w stanie tam pojechać czy mogę wnioskować o rekompensatę ?? Ktoś miał podobna sytuacje ?;(

Jeśli organizator zmienił tak drastycznie lokalizację, pisałabym, by chociaż wysłali kurierem na moj koszt. O ile wygrana jest warta tej przesyłki... liczę że po drugiej stronie bedzie człowiek, a nie (ro)bot i przychyli się do prośby. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7106856 Napisano: 07.07.2023 11:48:30 w Pomocy!!!!
wiolka252 napisał(a):

Czy tylko u mnie nie działa poczta WP. 
Wystąpił błąd podczas ładowania modułu!

przeładować, raz drugi trzeci, mi też się zdarzają takie "zawieszki", ostatnio nawet wycięło pocztę i całą skrzynka odbiorcza byłą pusta. Na telefonie, chrome. A na laptopie wszystko ok. U nich ostatnio to norma Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

magdalena-chili

#7106834 Napisano: 07.07.2023 11:16:59 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

A teraz o mnie - że przyszła, wyciągnęła stary paragon i chciała pieczątki i podpisy a buuuuuuuuuuuuuuuu
Muszę dobry makijaż zrobić.

Tak, koniecznie zrób dobry makijaż maskujący. emotka Bo to strach na ulicę wyjść z taką twarzą, takim wyglądem... emotka

Wkurza mnie, że skończyła się pandemia. emotka Bo tak mi było do twarzy w maseczce, ech... Mijani ludzie przynajmniej nie uciekali z krzykiem na ten widok. A teraz znów się zacznie... emotka

Cebusiu, w Twoim przypadku maska pandemiczna to zbędny dodatek, niepotrzebnie emotka  maskujący Twe naturalne piękno emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7106793 Napisano: 07.07.2023 10:06:22 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Allegro mam ja sprzedaż.
Nominały 100, 200, 500. Dowolna kwota do 1000pln. 
Sprzedam za 90% wartości.
Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7102337 Napisano: 21.06.2023 10:25:44 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

k


W USC również są monitorowane. Mam koleżankę, która pracuje w Wydziale Spraw Obywatelskich czy jak go tam zwał (ewidencja ludności, dowody oi itd ). Mówiła, że każdy wgląd do bazy, choćby sprawdzenie numeru PESEL jest odnotowywany i zostaje po takiej czynności ślad. Tzn. kto i kiedy sprawdzał. Oczywiście musi to mieć uzasadnienie.

tak samo jak w firmach finansowych, monitoring systemów
a jeśli gość będący obiektem zainteresowania rozdmucha sprawę, napisze reklamację, albo jeszcze uderzy gdzieś wyżej, to osoba, która sprawdzała może mieć spore nieprzyjemności, aż po wypowiedzenie od pracodawcy Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7102057 Napisano: 20.06.2023 11:32:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onazielona86 napisał(a):

Czy wszyscy już otrzymali sosy Hainz?

u mnie wszystko przyszło co miało przyjść, może napisz do organizatora? u mnie ostatnio zawieruszyła się jedna przesyłka, może coś przeoczyli Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7101845 Napisano: 19.06.2023 15:08:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie troszkę po za konkursami....
Znacie może jakaś fajną stronkę z promocjami na noclegi hotelowe?
Poszukujemy taniego ale wypasionego pobytu w hoteliku  emotka  
Za wszelkie info z góry serdecznie dziękuję  emotka

Czasem można poza sezonem znaleźć fajne oferty, wypasione, w promocyjnych cenach,
np. na booking.com, a jak ma się goodie, to i jakiś cashback wpada Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7101768 Napisano: 19.06.2023 10:28:03 w Informują
Informują z Konkurs "Pan Tadeusz - Pani Zosia" 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Teraz, nagroda dodatkowa Wyświetl w wątku >>
0 0