Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7101738 Napisano: 19.06.2023 07:46:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Czy ktoś z moich drogich forumowiczów próbował swoich sił w grze Violife ? Da się tam wyrobić w te 20 sekund ? Ja próbuje 3 raz nie ma opcji emotka

Mi się nie udało, wszystko się zacinało.

U mnie to samo, zawieszki, gra bez sensu Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7099203 Napisano: 09.06.2023 11:29:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

notta napisał(a):



Szczęśliwych paragonow życzę emotka

"Prawda jest taka, że to takie typowe nasze polskie podejście - Jak obejść zasady i z uśmiechem patrzeć na innych. " ależ mi zrobiłaś dzien... ba, weekend. Dziękuję emotka

A mnie się podoba kałszkwał emotka

A bo Ty jesteś lotniejsza intelektualnie, ja dopiero teraz zrozumiałam to słowo emotka emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7099193 Napisano: 09.06.2023 10:30:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
panasa napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Czy z lech easy netto ktoś dostal pufę? 
Bon juz dotarl, ze 2 tyg.temu. 
A te nieszczęsne pufy były?

ja dostałam puffe sofę bardzo szybko

Dziękuję za info, to piszę do nich emotka Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

magdalena-chili

#7099178 Napisano: 09.06.2023 09:49:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy z lech easy netto ktoś dostal pufę? 
Bon juz dotarl, ze 2 tyg.temu. 
A te nieszczęsne pufy były? Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7099173 Napisano: 09.06.2023 09:37:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

Kiedyś była Pani od makiet i już jej nie ma. Kiedyś duża ilość konkursów była na lajki, teraz już ich jest garstka. 

Z Panem gitarką jedna i druga aferka się trafi i będzie po temacie. Bo żadna agencja nie będzie chciała nagrodzić kogoś za kim idzie fala negatywnych komentarzy. Bo po co sprowadzać kałszkwał na marke. Konkurs ma dać zasięg, rozpoznawalnosc i budzic sympatie.  Jeśli tego nie ma to po co na to wydawać grubą kasę? Lepiej dać rabat na zakupy niż ogłaszać konkurs.

Prawda jest taka, że to takie typowe nasze polskie podejście - Jak obejść zasady i z uśmiechem patrzeć na innych. 

Ja takie działania porównuje do działań sprytnych mechaników, ktorzy kiedyś bawili się w cofanie liczników. Dla większych korzyści, obchodzili przyjęte zasady. Teraz już proceder się skónczył bo zasady się zmieniły. Liczę na to, że zaraz nowe zasady pojawią się w regulaminach konkursów tekstowych i takie dyskusje jak ta wyżej nie będą mieć miejsca. 

Szczęśliwych paragonow życzę emotka

"Prawda jest taka, że to takie typowe nasze polskie podejście - Jak obejść zasady i z uśmiechem patrzeć na innych. " ależ mi zrobiłaś dzien... ba, weekend. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7099108 Napisano: 08.06.2023 15:47:29 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

monnikk napisał(a):

pikawka napisał(a):

Podróże, wyjazdy i relaxe emotka   
Lecę w niedziele na Kretę, co w sytuacji gdy wygram coś, gdzie będzie 3 dni na odesłanie paragonu. Mieliście taką sytuację? Czy będzie sens dzwonić do agencji i prosić o możliwość odesłania po powrocie za ten dajmy na to tydzień??? Proszę o poradę emotka

Ja mam teczkę z kopertami, paragonami i wydrukowanymi oświadczeniami. W razie wygranej mama lub szwagierka wysyła.

Właśnie mam szwagra za płotem i zeszyt ze wszystkimi paragonami opisanymi ale jednak wolałabym sama wysłać niż kogoś fatygować. Nie ogarnę już teraz pisania oświadczeń itp. Co najwyżej planuje zrobić zdjęcia paragonów. Jeśli wystarczy mailem to kumpela (konkursowa) ogarnie mi oświadczenie jednak martwię się jeśli będzie trzeba oryginał. 
Zastanawia mnie czy agencja by się zgodziła na kilka dni zwłoki gdybym zadzwoniła i wyjaśniła sytuacje

Jak napiszesz maila, albo zadzwonisz do agencji, to chyba tylko kosmita by się nie zgodził na odesłanie po powrocie. emotka  juz dwa razy przerabiałam taka sytuację,  agencje czekaly emotka Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, cb656 0

magdalena-chili

#7097765 Napisano: 02.06.2023 21:57:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

Czy czeka ktoś jeszcze na ebon Carrefour z Alpro od Nav? Dziś chyba wysyłali a ja nie mam @ 

Ja dostałam tyle ile trzeba emotka   wiec może pisz do nich i zapytaj emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

magdalena-chili

#7095788 Napisano: 25.05.2023 16:56:15 w Czy informują/ informowali?
andzi18 napisał(a):

Wiem, że Orlen Paczka informował, ale za który etap?

Z tego co widzę parę postów wcześniej, to za 2 etap Wyświetl w wątku >>
1 andzi18 0

magdalena-chili

#7095693 Napisano: 25.05.2023 11:48:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
bezaczek7 napisał(a):

Bliski bilety CC, info na messenger emotka

ha, ja też, dziękuję bezaczek7 za paragon emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7095423 Napisano: 24.05.2023 09:39:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bulbulator napisał(a):

Komuś też się nie otwierają prawidłowo dwie ostatnie akcje od Smolara? Mam na mysli Tymbark Po Prostu i Kinley z Żabki.

a one się już zaczęły? może nie zdążyli IT-magicy stron wyszykować... Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7095359 Napisano: 23.05.2023 20:49:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
12klauduuus napisał(a):

Hej , czy Namysłów informował za 21.05 ? (Niedziela)

Ktoś chyba wcześniej pisal ze z niedzieli zgłoszenie Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7095046 Napisano: 22.05.2023 15:28:11 w Smolar
justkra napisał(a):

Czy u Smolara można zagrać w dwóch różnych loteriach jednym paragonem? (Paragon jeden, produkty różne)
Mam jakieś zaćmienie umysłowe i nie mogę skojarzyć, jak oni podchodzą do takich sytuacji.

moim zdaniem nic nie zaszkodzi, jak jeden produkt z paragonu wygra i trzeba będzie oryginał wysłać, to w razie drugiej wygranej już będą mieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7094509 Napisano: 19.05.2023 13:29:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Kolega pyta czy dostał ktoś Heinza o innej porze niż 12:38 ? emotka

I 12:57 wpadło na interię i jeszcze na dodatek poszło do SPAMU emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

magdalena-chili

#7094453 Napisano: 19.05.2023 11:33:56 w Wkurza mnie...
GreenEK napisał(a):

środek dnia, duże miasto, ruchliwy parking przed wejściem do marketu - ktoś ukradł mi rower emotka emotka emotka
gdzie my żyjemy...

Oj, to przykre.... emotka  A przypięty był? Pytam z ciekawości, bo sama jeżdżę  emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7093621 Napisano: 16.05.2023 10:27:00 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

możecie zalogować się na pocztę na wp.pl ?
wywala mnie na oby przeglądarkach emotka

Ja od wczoraj mam na chrome dziwne działanie poczty,  dzis juz nic nie można:( Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7093366 Napisano: 15.05.2023 13:09:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja..

Nie chcę Cię dobijać, ale wiesz, w dużych miastach te sery jednak są szeroko dostępne.... emotka  wystarczy kupić na 5 paragonów... Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

magdalena-chili

#7093211 Napisano: 14.05.2023 15:59:38 w Czy informują/ informowali?
LadyDorixen napisał(a):

Hej! emotka  Wiecie może, czy informowali o wynikach:

Zastanawiam się, czy mogę już je odhaczyć z zakładek emotka

W kwestii radia RMF, i innych rozgłośni radiowych, to w 95% przypadków informują jak dzwonią do Ciebie i rozmawiasz na antenie,
albo słuchasz radia i słyszysz że do kogoś zadzwonili. Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7092954 Napisano: 12.05.2023 14:59:19 w SZUKAM....
martucha-jk napisał(a):

Jest jakiś konkurs z winem?

https://www.e-kon...zny-bonjour-paris-18 emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7092931 Napisano: 12.05.2023 13:21:07 w SZUKAM....
Shifo napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rufus napisał(a):



Oo ale pole do popisu ma tu grajek z gitarą, moze na legalu wkleic linka. emotka Takze nie ludzce sie na jakas wieksza wygrana emotka

to ja jednak pass...
chyba nie mam szans?  emotka
tez mam gitarę i nie obawiam się jej użyć emotka

szykuje się zacięta rywalizacja - podeślij link jak wyprodukujesz, bo tamtego grajka mam już w subach emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 Shifo 0

magdalena-chili

#7092927 Napisano: 12.05.2023 13:16:57 w SZUKAM....
rufus napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Gdzie dostanę soki Andros? https://www.e-kon...aranczy#.ZF3fUM7P2Uk

Na stronie podają m.in Carrefoura i Auchana

"DODAJ LINK NP. DO YOUTUBE / INSTAGRAM"

Oo ale pole do popisu ma tu grajek z gitarą, moze na legalu wkleic linka. emotka Takze nie ludzce sie na jakas wieksza wygrana emotka

to ja jednak pass...
chyba nie mam szans?  emotka Wyświetl w wątku >>