Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika magdalena-chili

magdalena-chili

#7072455 Napisano: 04.01.2023 13:52:49 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
natasza78 napisał(a):

Jegermaister - wszyscy dostaliscie zestawy z kieliszkami czy czeka ktos jak ja?

na poprzedniej stronie tego wątku są informacje od Forumowiczów, z wczoraj.  Wyświetl w wątku >>
1 natasza78 0

magdalena-chili

#7072142 Napisano: 03.01.2023 09:53:33 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
joan napisał(a):

andii napisał(a):

Hejka. Gdzie kupujecie te sery Violife? Prócz biedry emotka


W Carrefourze mają dosyć spory wybór, ale ich produkty są dla mnie tak ohydne w smaku (kupiłam sery w blokach na poprzednią loterię), że nie tykam ich, chociaż jestem wege emotka

te w plastrach to nawet mój Wybredny Małżonek zachwalał o dziwo...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7071632 Napisano: 31.12.2022 08:01:27 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

Szukam informacji, jaki model czytnika był do wygrania w konkursie KitKat w Żabce (organizator - Albedo Marketing) 

Ato nie był tablet? Amazon Fire 7? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7071494 Napisano: 30.12.2022 14:40:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew 100pln z loterii świątecznej pepsi Żabka, Avanti  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7069742 Napisano: 21.12.2022 09:39:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
atlantydek napisał(a):

Czeka ktoś na konsolę z Jagera? Dostałem właśnie kuriozalną odpowiedz od organizatora, że jak się wyrazili, ich dostawca nie ma ich na stanie i właściwie nie wiadomo, kiedy będą. Szkoda, że tylko nas obowiązują jakieś terminy.

wcześniejsze etapy ogarniali bardzo sprawnie. Ale może nie ma tego złego i dostaniecie ekwiwalent?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7069633 Napisano: 20.12.2022 19:06:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Emememe napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rufus napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Co właśnie nadaje Logaris inpostem? 

Chyba Nivea 

Tak! Racja! emotka


Nivea przychodzi DPD, też z magazynu Logarisa emotka InPostem przychodzi nagroda z Żubrówki Białej emotka

To chyba ktoś Kochany zagrał za mnie, bo zubrowke raczyłam przespać emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

magdalena-chili

#7069612 Napisano: 20.12.2022 18:03:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
rufus napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Co właśnie nadaje Logaris inpostem? 

Chyba Nivea 

Tak! Racja! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7069597 Napisano: 20.12.2022 17:30:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co właśnie nadaje Logaris inpostem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7069540 Napisano: 20.12.2022 15:00:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Ale to jest nieopłacalne bo Żabka ma sporą marżę na kasze,napoje i to wszystko wyżej wymienione.Najlepiej kupić rzeczywiście alkohol i papierosy i sprzedać.Jak się ma komu.

boszszsz.... to przecież napisałam, że wiem, że w żabce drożej, ale zawsze lepiej mieć 200 lub 350 niż mieć 0. 
Każdy je orzechy, popija napojami, chociażby wodą... w żabce są wielosztuki, różne promocje. Wierz mi, rozsądne rozwiązanie zawsze znajdzie. Nie twierdzę, że taki bon to dobry pomysł, ale już jak się przyplątał, to ja temu darowanemu koniowi do paszczy bym nie zaglądała.
Nie każdy ma obok konesera markowych whisky, który kupi taniej. Mieszkam w dużym mieście i jeśli już się znajdzie koneser drogich trunków, to chętnie pójdzie do biedry czy lidla, gdzie kupi za tyle samo co mu sprzedasz z żabki, więc pewnie oczekiwałby za pół ceny z żabki.  Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

magdalena-chili

#7069536 Napisano: 20.12.2022 14:51:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

nikos napisał(a):

Jasminum napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Właśnie przyszedł mi na maila bon do Żabki z konkursu Fitos - wartość 200 zł. Jest on JEDNORAZOWY. Chłopak wygrał 350 zł, jeszcze nie ma maila, ale pewnie niedługo nadejdzie. Martwię się, że też będzie jednorazowy. A co z osobami, które wygrały 500 zł? Dla mnie nawet to 200 zł do wydania w Żabce na jednorazowe zakupy to jakieś wielkie nieporozumienie. Rozumiem, że można sobie kupić np 3 drogie alkohole ale przecież nie każdy pije, a nie wiem co innego można kupić żeby wydać na raz tyle kasy w żabce. Przecież to nie jest sklep do robienia zakupów na tydzień, tylko na pojedyncze zakupy za parę zł.. Mogli chociaż podzielić ten bon na kilka bonów po 50 zł.. 

Trochę niepraktycznie zrobili, aczkolwiek tam u nich dosyć drogo. Trzeba jakąś większą torbę zabrać i może dorzucić jakąś kartę doładowującą typu Netflix czy Steam (jak ktoś potrzebuje oczywiście). Wydaje mi się, że one są w tym dyskoncie. Sam bym wolał sobie płacić niższymi nominałami ale cóź...

Są doładowania do telefonów, jest i netflix. Ale nie zapłacisz za to bonem Żabki. 

No to jedyna nadzieja przepadła emotka  Chyba będę próbowała to sprzedać, jak ktoś chce kupić sobie na Sylwestra alkohol taniej to zapraszam priv emotka

wiesz co, zawsze można nakupować niepsujących się rzeczy typu makarony, sosy, kasze, napoje itp., to zawsze za darmo zapasy do domu. Nie kupuję w żabce za tyle jednorazowo, ale na upartego możesz naprawdę do domu nakupować produktów. Wiem, że w żabce drożej, ale to zawsze jednak jakieś zakupy "za darmo".  Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7069124 Napisano: 19.12.2022 09:40:02 w Wkurza mnie...
peppa7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Moje dzieci po 3.5 tyg w domu wrócili do pkola w czwartek. Chodzili aż 2 dni po czym dziś w nocy Franek zaczął wymiotować. I od rana to samo….. jutro maja wycieczkę do Torunia i czekają od dawna na nią. Nie wiem czy drugi za chwile tez będzie wymiotować i czy pojadą emotka  tak mnie to wszystko wkur…a…. A mąż w Krakowie emotka  sama z trójką. W domu burdel. Wczoraj- w niedziele ;( umylam dwa okna ;( A za pare dni Święta ;( 

Pikawko zdrówka dla dzieci! Ja też sama z trójką, z tym, że u mnie choruje ostatnio ciągle pięcioklasista emotka Olej okna! emotka

Dziewczyny, to i ja się wpiszę. Chorowalismy 3 tygodnie, ja włącznie z antybiotykiem, pierwszy raz od chyba 20 lat. 
I co? Mlodszy poziom wydrowieniu poszedł do p-kola, na 3 dni. I przyniósł jelitówkę. Położyło jego i Starszego (rajd temperatury na 41st). 
Byle do wiosny, byle do wiosny....?  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7068560 Napisano: 16.12.2022 10:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

rooney napisał(a):

Oyakata: czy wszyscy już macie nagrody/powiadomienia? Ja nic nie dostałam na maila (nawet info, że idzie), a widzę, że część z Was ma emotka

U mnie cisza. Nie wiem czy tylko Ci którzy wygrali zastawy z czapkami to je dostali? U mnie zestaw z bonem do żabki i nic nie mam jeszcze 

Ja ze słuchawkami nic nie mam, a już myślałam ze to kara za zwrócenie uwagi na kwestie puszczenia maila z pełną listą adresową  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

magdalena-chili

#7068336 Napisano: 15.12.2022 12:25:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
natasza78 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

natasza78 napisał(a):

Czy z konkursu Grant's były już wysyłane nagrody jakiegoś stopnia?

To pewnie zależy od etapu, ale w zeszłym tygodniu wysyłali bluzy z flaszkami. 

Dziękujęemotka  a kojarzysz może jaki kurier?

Yyyy, nie chcę zełgać, ale wydaje mi się że z dużym prawdopodobieństwem był to DPD emotka   Wyświetl w wątku >>
1 natasza78 0

magdalena-chili

#7068319 Napisano: 15.12.2022 12:02:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
natasza78 napisał(a):

Czy z konkursu Grant's były już wysyłane nagrody jakiegoś stopnia?

To pewnie zależy od etapu, ale w zeszłym tygodniu wysyłali bluzy z flaszkami.  Wyświetl w wątku >>
1 natasza78 0

magdalena-chili

#7068294 Napisano: 15.12.2022 10:04:58 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

Emememe napisał(a):

asther napisał(a):

Doradźcie mi co mam z sobą począć bo finalnie dorosłe życie mnie przerosło. Mam 20 lat, wepchałam się w kredyty z których nie potrafię wyjść, pracuję na cały etat, do tego studiuję, wynajmuję pokój zamiast całego mieszkania by oszczędzać pieniądze a i tak nie mam wystarczających funduszy na spłatę zaległości


Jest taka grupa na Facebooku: Pokonaj swoje długi, tam ludzie chętnie Ci doradzą, jak to wszystko ogarnąć emotka
https://www.faceb...wojedlugi/?ref=share
Śledzę ją z ciekawości i padają tam dość rozsądne i sensowne rady. Jesteś młoda, więc dasz radę to ogarnąć, nie wiem jakiego rzędu to są długi, ale może warto np poświęcić te 3 msc wakacji na pracę za granicą i trochę przyspieszyć spłatę? emotka

najlepiej to wyjechać w wakacje, ale za granicę, jakieś zbiory owoców czy coś, zupełnie inna płaca za to niż jakbyś robiła w Polsce
tylko uważaj żebyś nie wpadła w jakiś handel ludźmi czy coś

Nie znam lokalizacji, ale zawsze dobrą inwestycją była inwestycja w siebie. Nauka. Studia? Doszkalanie? Nie wiem co robisz zawodowo, ale może zmiana pracy? Więcej pracy, praca po godzinach? Moj Tato kiedyś pracował na 2 etaty żeby Siostra miała wymarzone liceum. Potraktuj to jako tymczasowa inwestycja.... 
Wakacje do sprawdzonej pracy - tez super pomysł.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena-chili

#7067698 Napisano: 12.12.2022 18:23:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Czy do zestawów Jagera są dokumenty zwrotne?

Nie, nie ma żadnych dokumentów. Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

magdalena-chili

#7067047 Napisano: 08.12.2022 21:01:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
fan-mandaryny napisał(a):

Jeśli wierzyć informacji na stronie, to wygrałem słuchawki JBL w konkursie Oyakata.

a maila nie dostałeś? były maile o godz. 16... 
edit: bo będzie karniak, to przyznam się do słuchawek emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena-chili

#7066969 Napisano: 08.12.2022 17:22:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

Ja napisałam, że nie wyrażałam zgody na publikację mojego maila i przekazywania go komukolwiek innemu, prócz organizatora konkursu. Inni zrobią jak uważają.

jeśli możesz dać znać, jak coś odpowiedzą... emotka   Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

magdalena-chili

#7066950 Napisano: 08.12.2022 16:44:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

olunka napisał(a):

byekitty napisał(a):

olunka napisał(a):

czy oyakata poszła naraz czy informuja stopniowo?

na raz, nawet nie utajnili listy maili emotka

Dzieki

chyba chcieli zrobić udw, a wyszło im dw emotka

A gdzie ochrona danych (RODO), jak kiedyś Aperol tak zrobił, to w rekompensacie przysłali po flaszce i jakieś okulary.

kuszące... to co, piszemy? emotka  :D  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

magdalena-chili

#7066934 Napisano: 08.12.2022 16:17:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

byekitty napisał(a):

olunka napisał(a):

czy oyakata poszła naraz czy informuja stopniowo?

na raz, nawet nie utajnili listy maili emotka

Dzieki

chyba chcieli zrobić udw, a wyszło im dw emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0